PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد نقشه ساخت برای یه زمین مسکونی 450 متری نظر و ایده تون رو میخوام بدونم

مصطفی
12-06-2013, 21:57
سلام بر برو بچ باحال
آقایی که شما باشین ما با سندسازی و جعل مهر و امضا و دستخط و پول دادن به یه نفر و پارتی جلو کردن و هزار دنگ و فنگ دیگه یه تکه زمین 450 متری رو ( که کسی حواسش بهش نبوده) تونستیم به اسم خودمون بزینم و به اصطلاح زمین خواری کردیم !:n10: حالا دنبال این هستند که این زمین رو از ما بگیرن ! (موندم این همه زمین خدا افتاده چرا این یکی رو نشون کردن ! :n02:) . یکی بهم گفت اگه بسازیش دیگه زمین خودت! رو نمیتونن ازت بگیرن !
حالا : دنبال یه نقشه هستم که زود بسازمش (تا زمینم رو ازم نگرفتن ! )
ابعاد زمین 15*30 هست و به متراز 450 متر مربع
سه طرف هم محصور هست و همسایه داره
ساختمون جنوبی میشه . یعنی اول ساختمون هست بعد حیاط
پارکینگ نمیخواد . از درب بزرگ تا حیاط جا برای پارک ماشین هست . انباری رو هم توی حیاط یه 3*4 میسازیم
داخل ساختمان هم یک طبقه هست . زیربنای ساختمون حدود 290 متر - حیاط 90 متر - دالان تا حیاط هم 70 متر میشه .
حالا ازتون میخوام هر ایده ای که به نظرتون میرسه رو بهم بگید . از هر نظر : داخل حیاط ( آلاچیق - حوض آب - درخت گل و میوه- تاب و ... ) داخل ساختمون (کتابخانه - اتاق پذیرایی - ... ) . و اون سرتاسری از درب بزرگ تا حیاط
توی نظر دادن آزادی کامل دارین . ازم نپرسید از این و اون خوشم میاد یا نه . هر چی به ذهنتون میرسه رو پذیراییم !
یه فایل هم ازش میذارم که به اندازه 15*30 سانت هست . با نرم افزار paint ویندوز با اندازه اصلی میتونید بازش کنید و اگه خواستید نظراتتون رو روی فایل نشون بدید .
سپاس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا تا ما رو جلب نکردن بندازن جایی که عرب نی انداخت ! یه نظری بدید و یک آدم بیگناه رو نذارید بیفته زندان که عواقب بدی داره زندون !:n14:
مخلص شما
مصطفی زمین خوار !!!

MOHAMMAD_ASEMOONI
13-06-2013, 09:08
سلام . یعنی بدون پروانه ساخت میخواین بسازینش ؟ ساختمان سازی اول پروانه ساخت میخواد که اولین مرحله اش تعیین قانونی و بی اشکال بودن سند زمین هست . در ضمن اگر زمینش غصبی هست خیر و برکتی از زندگی در زمین و خونه ی غصبی نمیبینین .

Переклад не
13-06-2013, 10:01
من تخصصم مهندسی عمران هستش محاسبه و نقشه کشی و معماری و همه چیز اما مشاوره دادن در این زمینه ها پیگرد قانونی رو به دنبال داره عزیز

مصطفی
13-06-2013, 12:25
دوستان عزیز ، اون قسمت مربوط به زمین خواری کلا یه طرح کوتاه بود ! فقط خواستم یه کم پستم متفاوت باشه . من خودم حقوق خوندم و از همه عواقب زمین خواری مطلع هستم . . نکته اصلی تاپیک نظرخواهی از دوستان در مورد ایده هاشون در مورد نقشه هست .
باز هم پذیرای نظراتتون هستم
(سند شش دانگ و رسمی به نام خودم هست . مطمین باشید )

فدای مهربونیاتون :n02:

SNOW PATROL
13-06-2013, 14:07
معماری، عمران و شهرسازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])