PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حجمی شدن نت مخابرات به زودی

hossein019940
05-06-2013, 08:53
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران: ارائه اینترنت حجمی در مخابرات/ با این شیوه هزینه‌های کاربر کاهش می‌یابد

مهندس پوررنجبر مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، از ارائه اینترنت با قیمت های مختلف بر اساس حجم آن ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران مهندس پوررنجبر با اعلام این خبر گفت: از این پس برای تعرفه‌های اینترنت براساس مصوبه‌ای که سازمان تنظیم مقررات ابلاغ کرده برای سرعت‌های مختلف براساس حجم آن‌ها قیمت‌های مختلفی اعمال خواهد شد.

وی با بیان این‌که در حال حاضر تمام تعرفه‌ها برای اجرا به استان‌های مختلف فرستاده شده، درباره زمان اجرایی شدن این طرح اظهار کرد:‌ این طرح در حال اجراست و باعث می‌شود هزینه‌ها به مراتب کمتر از گذشته شود چراکه در شیوه جدید کارکرد و حجمی که افراد مورد استفاده قرار می‌دهند محاسبه خواهد شد و مشتری مجبور نخواهد بود مبلغ خاصی را به طور ثابت پرداخت کند و حتی مدتی از اینترنت هم استفاده نکند.

پوررنجبر ادامه داد: با استفاده از این شیوه کاربران حتی می توانند در صورتی که برای مدتی از اینترنت استفاده نکرده‌اند هزینه پرداخت نکرده و تنها تعرفه‌های اندک آبونمان را بپردازند.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران در پاسخ به این سوال که اگر فردی که اینترنت خود را از شرکت مخابرات می‌گیرد برای مدتی از اینترنت استفاده نکند، هزینه استفاده از آن چگونه خواهد بود ، گفت: اگر قرارداد کاربر به صورت حجمی باشد و ثابت نباشد در صورت استفاده نکردن از اینترنت تنها مبلغ مربوط به آبونمان را پرداخت خواهد کرد.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر این که تاکنون تمام قراردادها به شکل ثابت بوده و مشترکی به صورت حجمی قرارداد نبسته است توضیح داد: کاربران می توانند با مراجعه به دفاتری که ثبت نام اینترنت خود را در آن‌ها انجام داده‌اند نسبت به دریافت اینترنت حجمی اقدام کنند و سرویس خود را تغییر دهند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin1374
05-06-2013, 09:07
خب بهس لامتی تو روحشون این ی روش دیگه واسه دزدی........:n24::n15:همش میخان از کاربران پول بکنن!

hossein019940
05-06-2013, 09:17
جالب اینجاست که گفته شده هزینه مشترک پایین میاد اگه بگن گرون میشه خوب مشترک میپره دیگه مجبور هستن اینو بگن.
حداقل اینجاش خوبه که میتونیم سرویسمون رو رزرو کنیم

GHAGHALEELEE
05-06-2013, 10:04
اقا این بحث همون بحث تکراری بهمن ماه هست.من همون موقع هم گفتم اون طرح اجرا نمیشه دیدم که اجرا هم نشد.
ضمن این که قرار نیست سرویسهای نامحدود جمع بشه.بلکه سرویسهای حجمی در کنار نامحدود ارائه میشه حالا مشترک خواست هر کدومش رو انتخاب میکنه.تازه اگه اگه اگه طرح جدید اجرا بشه.

blacktiger
05-06-2013, 10:21
خوب این طرح جدیدمخابرات خراسان بنظر من الان همینه.
شش ماهه15 تومن و یکساله 25 تومن ابونمان داره. سرعتش 2 مگه و طبق تعرفه باید حجم بخری.
شبانه هم رایگانه.

ehsanbh
05-06-2013, 10:59
مخابرات خیلی به پیسی خورده .جدیدا تعرفه های تلفن ثابت و همراه رو افزایش داده.این مساله برای تلفن ثابت مشهودتره.خوب دلیلشم کاملا معلومه چون انحصارش در دست خودشه:n24:،ولی خدارا شکر تو بحث همراه چند تا رقیب داره.
در هر صورت خدا به خیر کنه.:n28:

hossein019940
05-06-2013, 11:24
خوب این طرح جدیدمخابرات خراسان بنظر من الان همینه.
شش ماهه15 تومن و یکساله 25 تومن ابونمان داره. سرعتش 2 مگه و طبق تعرفه باید حجم بخری.
شبانه هم رایگانه.
پس میشه ماهانه 2500 آبونمان شبانه هم که رایگان داره خوبه.حالا این گرون برای مشترک هست که هر گیگ 4000تومن بخره
از یه طرف خوبه از طرفی دیگه بد.

blacktiger
05-06-2013, 11:41
پس میشه ماهانه 2500 آبونمان شبانه هم که رایگان داره خوبه.حالا این گرون برای مشترک هست که هر گیگ 4000تومن بخره
از یه طرف خوبه از طرفی دیگه بد.
بنظر من بد نیست. اگر مشترکی مطمئنه که بالای 10 یا 20 گیگ استفاده میکنه همون اول ماه میتون حجم بیشتر و ارزونتری بگیره.
مشترک کم مصرف هم تکلیفش با خودش روشنه .
میشه گفت زیاد گرونی در کار نبوده مثلا الان این سرویس با 2 مگ سرعت با سه گیگ حجم ماهانه و شبانه رایگان حدود ماهی 15 تومن میشه که بد نیست. البته نقطه عطفش همون شبانه رایگانشه . و البته همین که هزینه راه اندازی نداری. و از طرفی کلی پول برای 6 ماه از قبل ندادی که نه راه پس داشته باشه نه پیش.
در کل یه تغییراتی داره صورت میگیره. مثلا همین های وب که سرعت 8 مگ با 3 گیگ ترافیک میده 15 تومن.

hossein019940
05-06-2013, 11:46
من الان از مخابرات مازندران سرویس 128 نامحدود 13000تومن با سرعت خیلی بالا الان که اوضاع بهم ریخته هست 250تا میده ولی قبل این موضوع 480 میگرفتم
برای اونایی که نامحدود داشتن مثل من یه خورده سخته چون حجم سریع میپره

blacktiger
05-06-2013, 12:18
من الان از مخابرات مازندران سرویس 128 نامحدود 13000تومن با سرعت خیلی بالا الان که اوضاع بهم ریخته هست 250تا میده ولی قبل این موضوع 480 میگرفتم
برای اونایی که نامحدود داشتن مثل من یه خورده سخته چون حجم سریع میپره

این سرعتی که مخابرات تو استان شما میده یه اتفاقه یه شانسه و مشخصا پایدار نیست. شاید یه علتش هم جذب مشتری و ناک اوت کردن حریفانش باشه مثل خراسان که اول طرح بعثت براحتی تا 350 تا دانلود میداد شبانه ولی با جذب مشتری زیاد الان در بهترین حالات شاید 110 تا بده.

hossein019940
05-06-2013, 13:11
مخابرات مازندران الان بیشتر از یکسال و نیم هست که چه محدود و چه نامحدود همین سرعت رو میده.این سرعت برای تمام مشترکا ثابت نیست ممکنه من و شما همسایه دیوار به دیوار باشیم هر دو خط را باهم گرفته باشیم همینطوری سرویس مورد نظر و موقع ثبتنام هم با هم ثبتنام کرده باشیم.در اصل نباید سرعت من با شما فرقی داشته باشه.ولی ممکنه سرعت من 400 و سرعت شما 100 باشه.
اگر برای تبلیغ بود تو 6ماه اول که راه اندازی شده بود سرعت ها رو میوردن پایین.سرعت 128 تا 2 مگ فرقی نداره

magiteq1
05-06-2013, 13:31
سرویس محدود زمانی ازشمنده که هر GB رو 250 تومن بدن و حتی هزار تومن هم با صرفه نیست حداقل برای منی که ماهی 50G دان دارم الان سرویس 1M نامحدود دارم 40 تومن میدم و بسیار هم
با صرفه اس.

hossein019940
05-06-2013, 13:39
من این ماه که دانلود نداشتم زیاد 27 گیگ گرفتم و 10 روز از سرویسم مونده.حالا وای به حالی که حجمی بشه