PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد ایجاد شغل(خیلی اعصابمو بهم ریخته اگه میشه جواب بدین لطفا)

aryamehr1368
15-05-2013, 23:31
سلام به دوستان میخوام یه شغلی ایجاد کنم ولی هرچی فکر کردم به نظرم باز کردن مغازه لوازم یدکی ماشین خوب باشه ولی نمیدونم درآمد داره یا نه هیچ آشنا هم نداره از مغازه دارها هم که بپرسی بخاطر اینکه دست زیاد نشه ج درست نمیدن قبلا تو فکرم بود مغازه عمده فروشی دخانیات بزنم ولی حتما باید مرکز شهر باشه(شهر ما یه شهر کوچیکه و اکثر رفت وآمد تو مرکز شهره)اجاره مغازه تو مرکز شهر خیلی بالاست ماهی یک تا یک ونیم دیدم ممکنه ضرر کنم ترسیدم ولی لوازم یدکی بیرون شهر بهتره که اجارشم کمتره حالا اگه کسی چیزی در موردش میدونه لطفا بگه اگه کسی رو میشناسید و میدونید درآمدش چطوره بگید یا هر شغل دیگه فقط الکی لطفا نباشه سرمایم هم خودمو بکشم 30 تومن بشه فوقش ممنون

a6543210
18-05-2013, 18:31
سلام
یکی از دوستام لوازم یدکی ماشین داره و خداروشکر ازش راضیه! با اینکه یه بازر مغازش آتیش گرفت ولی باز لوازم یدکی رو دوباره زد...

بستگی به فعال بودن خودت هم داره.از جنسا سر در بیاری و کنار کمربندی که مسیر شلوغ واسه ماشیناست هم جای خوبیه.یا یه جایی که تعمیرگاه ماشین زیاد هست مغازه وا کنی...با تعمیرکارا رابطه داشته باشی...

بازم از مشاوره دوستان استفاده کن.این نظر شخصی خودم بود.