PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : توقف وزن برای مدت 8 ماه

loling!!!
13-05-2013, 23:06
درودبر دوستان عزیزم
من در سال 1391 در اردیبهشت ماه نزدیک 115 کیلو گرم بودم - شروع کردم به استفاده از قرص های مجیک اسلیم و تا مهر ماه به وزن 90 کیلو رسیدم
در مهر ماه از 90 به 95 کیلو رفتم و بعد از اون دیگه وزنم اصلا پایین نیومد

از آذر ماه شروع کردم به انجام ورزش های هوازی فشرده + بدن سازی
اما جالب اینجاست که تا الان هیچ تاثیری روی من نذاشته و همون 95 کیلوگرم هستم !

رفتم دکتر برام آزمایش قند و تیروئید نوشت جواب آزمایش که اومد ( سالم سالم بدون هیچ گونه مشکل حتی 1 % )

الان نزدیک به 8 ماهی که از ثابت موندن وزنم گذشته خسته شدم
نمیدونم چکار کنم واقعا

لطفا کمکم کنید :)

سپاس گذارم از اینکه وقت گذاشتید :n16:

MOHAMMAD_ASEMOONI
14-05-2013, 09:23
درودبر دوستان عزیزممن در سال 1391 در اردیبهشت ماه نزدیک 115 کیلو گرم بودم - شروع کردم به استفاده از قرص های مجیک اسلیم و تا مهر ماه به وزن 90 کیلو رسیدمدر مهر ماه از 90 به 95 کیلو رفتم و بعد از اون دیگه وزنم اصلا پایین نیومداز آذر ماه شروع کردم به انجام ورزش های هوازی فشرده بدن سازیاما جالب اینجاست که تا الان هیچ تاثیری روی من نذاشته و همون 95 کیلوگرم هستم !رفتم دکتر برام آزمایش قند و تیروئید نوشت جواب آزمایش که اومد ( سالم سالم بدون هیچ گونه مشکل حتی 1 % )الان نزدیک به 8 ماهی که از ثابت موندن وزنم گذشته خسته شدمنمیدونم چکار کنم واقعالطفا کمکم کنید :)سپاس گذارم از اینکه وقت گذاشتید :n16:سلام . مصرف این قرصها خیلی خطرناکه . مراقب باشین چون به شدت متابولیسم ( سوخت و ساز بدن ) رو بالا میبره و کلیه ها رو داغون میکنه . وزن باید خیلی آروم و طبیعی بیاد پائین .دوست بنده چاق بود و زنش بهش گفته بود حتما باید لاغر کنه . رو آورد به قرصهای ماهواره ای . نتیجه این شد که سنگ کلیه آورد و رفت زیر تیغ جراحی .مراقب باشین . داروهای چاق کننده هم پوکی استخوان شدید میاره .

loling!!!
14-05-2013, 13:04
سلام . مصرف این قرصها خیلی خطرناکه . مراقب باشین چون به شدت متابولیسم ( سوخت و ساز بدن ) رو بالا میبره و کلیه ها رو داغون میکنه . وزن باید خیلی آروم و طبیعی بیاد پائین .دوست بنده چاق بود و زنش بهش گفته بود حتما باید لاغر کنه . رو آورد به قرصهای ماهواره ای . نتیجه این شد که سنگ کلیه آورد و رفت زیر تیغ جراحی .مراقب باشین . داروهای چاق کننده هم پوکی استخوان شدید میاره .

دوست عزیز الان 9 ماه هست دیگه قرص ها رو نیمخورم !
الان بحث من سر این هست که چرا اصلا وزنم با وجود ورزش های طاقت فرسا + همازی های فشرده
اصلا کم نمیشه :( ؟؟؟

ممنون

Khan gholi
14-05-2013, 13:43
شما اگر ورزش می کنید تا نیم ساعت بعدش نباید اب و تا دو ساعت بعدش چیز میل کنید
حساب می کنید در هنگام ورزش چقدر کالری می سوزانید؟چقدر از طریق وعده غذایی کالری دریافت می کنید؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
14-05-2013, 14:12
دوست عزیز الان 9 ماه هست دیگه قرص ها رو نیمخورم !
الان بحث من سر این هست که چرا اصلا وزنم با وجود ورزش های طاقت فرسا + همازی های فشرده
اصلا کم نمیشه :( ؟؟؟

ممنون
سلام .
بنده دوستی داشتم که قدش 180 بود و وزنش 140 !!!! .

رفت در گرانترین باشکاههای و ورزشی و غواصی ثبت نام کرد .

اما هر چه بیشتر فعالیت میکرد گرسنه تر میشد و بیشتر میخورد اون هم انواع فست فود و شیرینی و کیک و غذاهای چرب و کالری .
نتیجه این شد که ایشون الان 35 سالشه نمیتونه تنهائی از زمین بلند بشه .

شما تو کشور کنیا یک آدم چاق پیدا نمیکنید علتش هم اینه که محاله مقدار کالری که وارد بدنشون میشن بیشتر از مصرف انرژیشون باشه .
خیلیهاشون جز سریعترین و پر استقامت ترین دونده های دنیا هستند .
شما فست فود رو کلا بذارید کنار , مصرف سیب زمینی و کیک و شیرینی و برنج و ماکارونی و بستنی و قند و شکر رو بسیار کم کنین به جاش از ماهی , بادمجان کدو , سبزیجات کمی بخار پز شده و میوه های کم شیرینی و حبوبات و کمی عسل یا خرمای خوب ( درسته ) استفاده کنین و تا میتونین راه برین ( اصولی ) و نرمش کنین ( روزی نیم ساعت ) و اگر ماشین دارین سعی کنین همیشه کمی دورتر از مقصد پارک کنین تا پیاده روی و مصرف انرژیتون بره بالاتر از مقدار مواد غذائی که وارد بدنتون میشه .
بعدش اگه دیدین وزنتون کم نمیشه اعلام کنین که قوانین فیزیک و شیمی و ریاضیات و پزشکی همه غلط اندر غلطه .