PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در پارتیشن بندی و عدم لود شدن فلش 16 گیگ در ویندوز 7

skyworld
10-05-2013, 11:05
سلام دوستان
من چند هفته پیش هارد 1 ترابایت خریدم بعداز پارتیشن بندی که 4 درایو تقسیم کردم اولین درایو رو پرایمری و بقیه رو لوجیکا انتخاب کردم در ضمن من یک هارد 500 گیگ هم دارم که ویندوز 7 رو اون نصب هست اما
بعداز اتمام کارد و تغییر اسامی درایوها توسط دیوایس منیجر ویندوز نتونستم از فلش 16 گیگ پی کیو آی خودم که فرمت ان تی اف اس داره استفاده کنم این درحالی هست که رو اون یکی کامپیوترم فلش رو می خونه

لطفا راهنمایی کنید.

ata.royalfalcon
10-05-2013, 13:25
سلام دوستان
من چند هفته پیش هارد 1 ترابایت خریدم بعداز پارتیشن بندی که 4 درایو تقسیم کردم اولین درایو رو پرایمری و بقیه رو لوجیکا انتخاب کردم در ضمن من یک هارد 500 گیگ هم دارم که ویندوز 7 رو اون نصب هست اما
بعداز اتمام کارد و تغییر اسامی درایوها توسط دیوایس منیجر ویندوز نتونستم از فلش 16 گیگ پی کیو آی خودم که فرمت ان تی اف اس داره استفاده کنم این درحالی هست که رو اون یکی کامپیوترم فلش رو می خونه

لطفا راهنمایی کنید.

سلام .
احتمالاً letter نداره (عکس از برنامه disk management اینجا بذارید تا مطمئن بشیم) . در صورتیکه letter نداشته باشه برنامه disk management رو اجرا کنید و سپس روی فضایی که برای فلش هست راست کلیک و سپس گزینه Change Drive Letter and Path را انتخاب و سپس یه حروف غیر تکراری بدهید .

skyworld
11-05-2013, 07:50
دوست عزیز ممنون از جوابت اما فلش رو میشانسه با نام درایو
فلش 8 رو باز می کنه 4 گیگ رو هم همین طور اما 16 گیگ رو با فت 32 یا ان تی اف اس نمی شناسته

ata.royalfalcon
11-05-2013, 10:54
دوست عزیز ممنون از جوابت اما فلش رو میشانسه با نام درایو
فلش 8 رو باز می کنه 4 گیگ رو هم همین طور اما 16 گیگ رو با فت 32 یا ان تی اف اس نمی شناسته

فلشها رو به سيستم متصل و سپس يك عكس از برنامه disk management رو اينجا بذاريد .

skyworld
12-05-2013, 10:12
این هم عکسها دیسک منیجمنت با فلش ها عکس اول : فلش 16 گیگ رو می شناسه ویندوز و عکس دوم ناشناس می شه برای ویندوز

عکس اول

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکس دوم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن من با نرم افزار آکرونیس پارتیشن بندی کردم که از هر درایو من حدود 97 مگابایت رو اشغال کرده .

آیا این ممکنه از ویندوز باشه چون خیلی ها به من گفتن ویندوز 7 بر روی شناخت هارد و فلش یا کلا سخت افزار جدید مشکل پیدا می کنه؟

یا شاید هم مشکل از درایو F هست که به عنوان درایو پرایمری انتخاب شده ؟

در ویندوز 7 برای لود فلش 8 نزدیک به 30 ثانیه زمان می بره و برای 16 بالای 1 دقیقه اما در ویندوز اکس پی همون لحظه شناسایی می کنه

Lord_theOne
19-05-2013, 09:41
چطوری هست یکبار فلشت شناخته یکبار نه؟
روی درایوت فلشت راست کلیک کن و Open بزن اگر نشد
راست کلیک کن و فرمتش کن سکتورهاشم دیفالت بزار از USB های پست مادربرد استفاده کن