PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : km player یا vlc

shabnam1986
17-04-2013, 11:36
کودومشون امکانات بیشتری داره؟

Beta
17-04-2013, 11:49
KMplayer هم امکاناتش بیشتره و هم کیفیتش .

pro_translator
17-04-2013, 15:03
به نظر من VLC media player خیلی بهتره...

از وقتی سازنده‌ی اصلی K-Multimedia Player این نرم‌افزار رو به Pandora واگذار کرده و خودش رفته پی Daum PotPlayer دیگه پیشرفت خاصی نکرده...

آیکون فایل‌های رسانه‌ایش هم همه یه جور شده‌ان که من از همون آیکون‌های قبلیش استفاده می‌کردم یه مدت...

توانایی‌های VLC رو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بخون تا متوجه بشی که K-Multimedia Player در برابرش هیچ ویژگی قابل توجهی نداره...

pcsoft
17-04-2013, 15:14
KMPlayer مرد. فاتحه اش هم خوندیم. ورژن های جدیدش هم جز یه سری کارهای جزئی و تبلیغات کار خاصی نکرده. فقط PotPlayer. وی ال سی هم یه مدته نصب نکردم نمیدونم مشکلاتش رفع شده یا نه ولی پلیر خوبیه

pro_translator
17-04-2013, 15:28
KMPlayer مرد. فاتحه اش هم خوندیم. ورژن های جدیدش هم جز یه سری کارهای جزئی و تبلیغات کار خاصی نکرده. فقط PotPlayer. وی ال سی هم یه مدته نصب نکردم نمیدونم مشکلاتش رفع شده یا نه ولی پلیر خوبیه

درسته... منم PotPlayer رو به K-Multimedia Player ترجیح می‌دم...

(البته نه این که K-Multimedia Player اصلا به درد نخوره... انتظار بیشتری از این نرم‌افزار می‌رفت..)...

لااقل سازنده‌ی اصلی K-Multimedia Player (یعنی Kang Yong-Huee) داره روی PotPlayer کار می‌کنه!

(من الان Media Player Classic Home Cinema هم امتحان کرده‌ام خیلی خوبه...)...

قطعا VLC media player خیلی بهتره... اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو برای مقایسه‌ی VLC media player با PotPlayer می‌تونین ببینین...

با این حال K-Multimedia Player هنوز هم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پرطرفدارترینه...

:n16: