PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ارور windows host process (rundll32)

arash.zaraban
05-04-2013, 15:56
سلام دوستان
من 2-3 بار ویندوز 7 ultimate نصب کردم و هر بار موقعی که عکسهامو باز میکردم و سریع عوض میکردم ارور COM Surrogate has stopped working رو میداد که تا حدی حل شد با راهنمایی یکی از پست ها, این بار همون عکسها رو وقتی سریع میزنم جلو ارور Windows host process (Rundll32) has stopped working رو میده! نمیدونم چه جوری رفعش کنم، خواهشا به صورت کامل و صریح کمکم کنین. (ضمنا رو سیستم هیچ نرم افزار خاصی فعلا نصب نیست)
ممنون

arash.zaraban
05-04-2013, 19:39
کسی نیست جواب بده؟؟؟!!!! یعنی اینقد ارور سختیه که نشه رفعش کرد و جوابی نیست!!!؟

jafarian
05-04-2013, 22:10
چند تا راه حل برای این ارور قرارداده شده که من چند تایی که بیشتر از همه جواب داده رو قراردادم:n01:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش اول

اگر که برنامه nero روروی سیستم دارین به این مسیر برین C:\Program Files\Common Files\Ahead\DSFilter\NeVideo.ax to NeVideo.ax.bakup فایلی که با رنگ سبز مشخص کردم اسمش به فایلی که با رنگ قرمزمشخص کردم تغییر بدین بعد NeVideoHD.ax to NeVideoHD.bakup این یکی فایل رو هم طبق روش بالا عمل کنید

روش دوم

روی my computer کلیک راست گزینه Properties انتخاب کنید بعدش از ستون سمت چپ گزینه Advanced system settings رو انتخاب کنید بعد ازسربرگ advanved رو گزینه settings از قسمت Performance کلیک کنید تو کادری که باز میشه به سربرگ Data Execution Prevention برین اونجا گزینه Turn on DEP for all programs and services رو فعال کنید بعدش گزینه add انتخاب کنید به این مسیر برین C:\Windows\System32\dllhost.exe فایلی که بارنگ سبز مشخص کردم انتخاب واکی کنید

روش سوم

به فلدر آپشن سربرگ view برین اونجا چکمارک گزینه Always show icons, never thumbnails بزنید تایید اکی کنید بعد از نوع تست کنید

روش چهارم

طبق شکلهای پایین بترتیب شکل عمل کنید بعدشم در پنجره آخر که گزینه تایید اکی زدین سیستم در خواست ریستارت کرد سیستم ریست کنید بالا که اومد از نوع تست کنید