PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : WD my passport 0768 مشکل سرعت هارد اکسترنال

theking2125
23-03-2013, 18:43
سلام یه هارد 1 ترا گرفتم وسترن همه چیش خوبه تو خونه تو بیرون خونه فامیلا اما نمیدونم چرا وقتی سر کار به کامپیوتر میزنم سرعتش پایین میاد برنامه هاشو نصب کردم ویندوز عوض کردم درست نشد قشنگیش اینجاس همین یکی دو ماهه که این طوری شده خود برنامشو که باز میکنم میگه هارد پشتیبانی شده رو وصل کنید قسمت دیوایز منیجر هاردو شناخته ولی سرعت هارد به جای 60 70 تا روی یک یکو نیمه نه میشه توش فیلم دید نه میشه چیزی ریخت یه فایل 100 مگی رو بیشتر از 10 دقیقه طول میدهاگه کسی میدونه لطفا بگه چی کار کنم هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم

ata.royalfalcon
23-03-2013, 19:21
سلام یه هارد 1 ترا گرفتم وسترن همه چیش خوبه تو خونه تو بیرون خونه فامیلا اما نمیدونم چرا وقتی سر کار به کامپیوتر میزنم سرعتش پایین میاد برنامه هاشو نصب کردم ویندوز عوض کردم درست نشد قشنگیش اینجاس همین یکی دو ماهه که این طوری شده خود برنامشو که باز میکنم میگه هارد پشتیبانی شده رو وصل کنید قسمت دیوایز منیجر هاردو شناخته ولی سرعت هارد به جای 60 70 تا روی یک یکو نیمه نه میشه توش فیلم دید نه میشه چیزی ریخت یه فایل 100 مگی رو بیشتر از 10 دقیقه طول میدهاگه کسی میدونه لطفا بگه چی کار کنم هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم

سلام .
پیشنهاد میدم که یه عکس از قسمت health برنامه HDtune اینجا بذارید تا معلوم بشه آیا هارد سالمه یا خیر .

theking2125
23-03-2013, 20:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ata.royalfalcon
23-03-2013, 20:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط در سیستم محل کار شما این مشکل وجود داره ؟ روی کامپیوتر های دیگر هم تست کردید ؟

theking2125
23-03-2013, 20:13

theking2125
23-03-2013, 20:14
تو لپتاپم درسته اون usb دویه رو لپتاپ داداشم عالیه usb3 تو هرجایی میبرم درسته الا سر کار

sir12011
23-03-2013, 20:45
دوستان به نظرتون من اکسترنال بگیرم یا ساتا؟
کدومشون عمرش طولانی تره

ata.royalfalcon
23-03-2013, 21:58
تو لپتاپم درسته اون usb دویه رو لپتاپ داداشم عالیه usb3 تو هرجایی میبرم درسته الا سر کار

پس معلوم میشه مشکل از هارد نیست مشکل از کامپیوتر محل کارتون هست . بطور مستقیم به پورت پشت کیس متصل کنید . کلیه پورتهای usb موجود را بررسی کنید شاید یکیشون مشکل داشته باشه .

theking2125
24-03-2013, 00:26
خواستم بگم ها بعد گفتم یه کم صبر کنم چی میشه
من usb های جلوم که حرفی واسه گفتن نداره کافیه فلش ملشی بزنم بهش تا در جا اسم پوشه هاشو 4 گوش مربع کنه به پشت فقط اعتماد دارم که اونم حالا نمی دونم شاید ولی اون 4 تا که دیگه usb host هستش مگه میشه خراب شه منظورم اینه که مستقیم به خود مادر بورد وصله مارد بوردم هم که فقط 6 ماه میشه عوض کردم

تقریبا ده روز پیش یه سرچ زدم فروش usb host وجود داره فقط نمیدونم تو ایران هست یا نه و اصلا این قدر قوی هست که بشه باهاش هارد usb 3 وصل کرد یا نه؟

به هر حال حالا چی کار کنم دوباره مارد بورد بترکونم یا برم رو آپشن دوم که فرضیه ای بیش نیست

و ata.royalfalcon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان ممنون که جواب دادی

theking2125
24-03-2013, 00:35
دوستان به نظرتون من اکسترنال بگیرم یا ساتا؟
کدومشون عمرش طولانی تره

به نظرم اینترنال بیشتر عمر میکنه من یه کامپیوتر داشتم 10 سال پیش خریدم و خیلی بهش بی حرمتی کردم هر قطعه ای رو 10 بار سوزوندم و تنها چیزی که یکیش دوتا نشد هارده اما نمیدونم 6 ماهه اکسترنال برای خونه گرفتم هی به خودم تلقین میکنم این دفعه دیگه میسوزه

(آخه خیلی وقتا از وسایلم جای ابزار کارم استفاده می کنم مثلا با هارد پیچ صفت میکنم با صورت ضربه ای:n24::n25::n13::34:)

sir12011
24-03-2013, 13:29
به نظرم اینترنال بیشتر عمر میکنه من یه کامپیوتر داشتم 10 سال پیش خریدم و خیلی بهش بی حرمتی کردم هر قطعه ای رو 10 بار سوزوندم و تنها چیزی که یکیش دوتا نشد هارده اما نمیدونم 6 ماهه اکسترنال برای خونه گرفتم هی به خودم تلقین میکنم این دفعه دیگه میسوزه

(آخه خیلی وقتا از وسایلم جای ابزار کارم استفاده می کنم مثلا با هارد پیچ صفت میکنم با صورت ضربه ای:n24::n25::n13::34:)

قیمتش هم کمتره:n16:

theking2125
26-03-2013, 23:12
میگم بعضی وقتام بد نیست اول یه سرچ کنیم ها!!! رفتم دیدم یه نفر تو همین سایت عین همین مشکلو داشته (2011)
نوشته بود باید تو تنظیمات بایوس usb2 فعال شه

که خلاصه هر کی ازین به بعد این مشکلو تجربه کرد اول usb 2 رو فعال کنه
(یادم رفته لینکو یه تشکرم میکردم بد نبود):n01: