PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو سیستم رو بهم وصل کردم اما در باز کردن پوشه های خطای عدم دسترسی میده؟

samadsam
08-03-2013, 14:12
سلام دوستان من دو تا سیستم رو با ویندوز 7 بهم وصل کردم و یه درایو رو به اشتراک میزارم اما وقتی از سیستم روبرو میام روی درایو کلیک میکنم باز شه این خطا زیر رو میده ؟؟؟؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m.m.m5651
08-03-2013, 20:01
خب روش راست کلیک کنید properties رو بزنید پرمیشن هاشو تغییر بدید جوری که سطح دسترسیش به اون یکی کامپیوتر هم بخوره.

jalilsat
11-03-2013, 12:14
سلام دوستان من دو تا سیستم رو با ویندوز 7 بهم وصل کردم و یه درایو رو به اشتراک میزارم اما وقتی از سیستم روبرو میام روی درایو کلیک میکنم باز شه این خطا زیر رو میده ؟؟؟؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان باید توجه داشته باشید که ویندوز سون بطور پیش فرض یک سری تنظیمات امنیتی انجام می دهد که باعث بروز این مشکل می شود . راه حل هم بدین صورت است که پس از شیر کردن فولدر مورد نظر ، روی فولدر راست کلیک و سپس properties ، بعد به زبانه security می رویم ، روی edit کلیلک می کنیم ، سپس روی add بعدا advanced کلیک می کنیم . حال در پنچره باز شده روی find now کلیلک و منتظر می مانیم تا یوزرها رو پیدا کنه . حالا در پنجره پائین evryone را پیدا و روی آن دو کلیکه و سپس ok می کنیم . حالا پاین پنجره باز شده چک باکس full control را تیک می زنیم ( محض احتیاط تمام تیک ها زده شود ) . حالا apply و سپس ok . از این پس این فولدر به راحتی توسط سایر سیستم های متصل به شبکه قابل دسترس خواهد بود .

امیدوارم مشکل دوستان حل شود .