PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بسته شدن تمام پنجره ها

m@hshid167
09-02-2013, 18:21
سلام جدیدا وقتی با سیستمم کار میکنم پیغام windows explorer has stop working بعد تمام پنجره ها بسته میشه نمیتونم کاری کنم تا کلیک میکنم تازه میخوام اطلاعات بردارم دوباره بسته میشه کمکم کنید البته لپ تاپه

Thor God
09-02-2013, 21:17
این نرم افزار رو دانلود کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جای خالی رو با ww w.4 shar ed . co m پر کنید فاصله ها رو هم بردارید @

(( اگه با لینک دانلود مشکل دارین بگین تا جای دیگه آپلود کنم ))

رمز : w w w . a l m a t e c h . r o z b l o g . c o m البته بدون فاصله !

طریقه استفادش هم اینه :

وقتی دانلود کردی به بخش Windows Explorer برو بعدش تو صفحه جدید از بالا گزینه دومی fix رو بزن به احتمال زیاد مشکل حل بشه اگه نشد هم system file checkerUtility رو تو همون صفحه اول انتخاب کن !

اگر هم مشکل حل نشد میتونی یه دور ویروس کشی کنی ! تو اجرای نرم افزار خاصی این ارور رو میده ؟!

حتما نتیجه رو بهم بگو !

m@hshid167
11-02-2013, 17:47
سلام نتونستم

Thor God
12-02-2013, 18:37
یعنی چی ؟! نتونستید اجرا کنید ؟! نتونستید دانلود کنید ؟!

یه کم توضیح بده ...

m@hshid167
13-02-2013, 20:26
دانلود نمیشه ویروس کشی کردم جواب نداد گزینه launch folder windows in a separate process رو از folder option هم تیک کردم اینم جواب نداد

m@hshid167
13-02-2013, 20:30
در ضمن این گزینه fix رو ندارم مخصوص برنامه ایه که نتونستم دانلود کنم؟

Thor God
14-02-2013, 17:52
دانلود نشد یا نمیتونید دانلود کنید ؟!
بفرمایید از این لینک استفاده کنید :
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rar)
جای خالی رو با almatech .persiangig. com پر کنید بدون فاصله !

اون گزینه fix هم مخصوص همین نرم افزار هست که برای دانلود گزاشتم ( شما فکر کردی برای چیه ؟! )

m@hshid167
15-02-2013, 15:02
قبلا یه برنامه mocrosoft auto fix دانلود کردم حالا که اجرا میکنم نمیتونه سرورو پیدا کنه

m@hshid167
15-02-2013, 15:16
لینک قبلی که داده بودی الما فناوری باز میشد اما بقیه رو که میزدم میگفت صفحه مورد نظر یافت نشد این لینک جدید "دسترسی به تارنمای اطلاعاتی امکان پزیر نیست " دارم تلاش میکنم خسته شدی از راهنمایی کردن :n03:

Thor God
16-02-2013, 20:32
والا این لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خودم که میبینمش ولی نمیدونم چرا نمی تونی دانلود کنی

تو جای خالی بزار wd l.pe rsiangig. com

من با همین نرم افزار مشکل خودم رو حل کردم ! نمی دونم والا ! بررسی کن ببین ویروسی نیست سیستم ...

m@hshid167
27-06-2013, 16:17
سلام هنوز سیستمم درست نشده خواهش میکنم راهنمایم کنید میخوام اپگرید کنم رمز میخواد از کجا بیارم ویندوزم اورجیناله