PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید اسمارت فون با 1300 بودجه

Glad Boy
17-01-2013, 14:48
سلام دوستان
من خیلی وقته که می خوام یه گوشی خوب بخرم. متاسفانه صبر کردم به امید اینکه ارزون تر میشه یا اوضاع بهتر میشه ولی نشد که نشد ...
منم دگ خسته شدم و دلم می خواد که یه گوشی خوب داشته باشم ...
احتمالا می خوام که گوشی رو واسه یه مدت طولانی استفاده کنم. پس دنبال یه گوشی مقوام و با کیفیت هستم و از طرفی هم می خوام سخت افزار قوی داشته باشه و به این زودی هام جواد نشه !
خوشگلی و خوشدستی گوشی هم واسم مهمه. در ضمن یه نظری هم به ویندوز فون 8 هم دارم ...
بودجه م هم که همونجور که بالا گفتم 1300 هستش. برند های مورد علاقه م هم به ترتیب اینا هستن :
HTC
MOTOROLA
SONY
SAMSUNG
NOKIA
LG

*راستی دوستان تو این شرایط به نظرتون وقت خرید هست یا نه الان !؟

fire159
17-01-2013, 21:14
چون شما یه گوشی میخوای که مدت زمان زیادی نگه داری باید گوشیی بخری که هم کیفیت بالایی داشته باشه از لحاظ ساخت و متریال و هم ساپورت خوبی بشه .
من تو گوشیهای موجود به نظرم ریزر مکس گوشی خوبیه . از لحاظ ساپورت که خیلی حمایت میشه . و آندروید 4.1 هم بطور رسمی براش میتد و کاستوم رام هم براش فراوونه .
از لحاظ کیفیت هم تقریبا بی رغیبه . جنس بدنه از فیبر کولار هست که تو جلیقه های ضد گلوله کاربرد داره این فیبر .
از لحاظ باطری هم خیلی عالیه . یعنی همونطور که همه دنیا میدونن باطریش دوبرابیر گوشیهای موجود بازار کار میده . و این هم برای شما مهمه . چون گوشی میخوای 2سال مثلا دستت باشه . اگر باطری ضعیف باشه و بخوای هر روز گوشیو بزنی تو شارج مطمئنن خسته کننده خواهد شد .
در مورد قیمتها هم والا هیچ چیز معلوم نیست . اما بعیده حالا حالا ها و حداقل تا 3-4 ماه بعده عید قیمت دلار بیاد پایین .
قیمت ریزر مکس همین حدود 1300 هست .البته میتونی در حد آک اون رو هم با قیمت مناسبتر بخری که افت قیمتشو کرده باشه . البته اگر حضوری خرید کنی و یا از یک آدم معتبر که گوشی سالم بهت بده

bl@ck virus
18-01-2013, 09:21
دو یا سه روز پیش گوشی یک دفعه کشید بالا باید زود تر میخریدی