PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در pin to taskbar

difenbaiker
01-01-2013, 23:29
ویندوزم رو نصب کردم. بعد از نصب چند نرم افزار آیکون های shortcut از روی آیکونهای desktop حذف شد و گزینه pin to taskbar, start menu هم از کلیک راستم حذف شدو فقط بازی ها این گزینه را دارند.
restor کردم. دوباره درست شد. ولی باز با نصب نرم افزار مشکل پیش اومد. به نرم افزار خاصی هم ربط نداره. اکثرشون رو امتحان کردم. گاهی بعد از نصب آنتی ویروس ، گاهی نه بعد نصب آفیس یا هر چی دیگه.
اصلا همچین چیزی ندیده بودم. ویندوزم رو عوض کردم. مشکل حل نشد. ویندوزم رو سیستم های دیکه خوب کار می کنه! حتی برنامه هام رو سیستم های دیگه همچین بلایی نازل نمیکنن. اعصابم رو به هم ریخته. کمک کنین!!!

azimjoon
02-01-2013, 19:33
ویندوزت ویروسیه
دلیل اینکه ویندوز رو دوباره نصب کردی مشکلت حل نشد اینه که فایل ویروس توی سایر درایوات وجود داره که با کلیک کردن روی اونا دوباره فعال میشه

difenbaiker
02-01-2013, 21:30
نه مشکل هرچی باشه از ویروس نیس. ویندوزم رو از شرکت دیگه ای هم تهیه کردم بازم همون شد.
البته امروز ویندوز رو لپ تاپ دوستم نصب کردم واسه اونم همین مشکل رو پیدا کرد! لپ تاپش مثل من HP بود! نمی دونم مشکل اینه؟
گفتم که تا حالا ندیده بودم! الان دیدم. یه سیستم دیگه. یه ویندوز دیگه. شاید از برنامه هاست. ولی کدوم و چرا نمیدونم. و نمیدونم چطور حل میشه!؟؟؟؟؟