PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا امکان تنظیم مودم ADSL برای استفاده از دو عدد یوزرنیم و پسورد هست ؟

مصطفی
31-12-2012, 12:47
درود
من یوزرنیم و پسورد خودم رو دارم و یه یوزرنیم و پسورد دیگه هم دارم و حالا میخوام ببینم میتونم طوری کانفیگش کنم که مودم از هر دو استفاده کنه ؟ اگه میشه دو تا کانفیگ بهش داد چطور اولویت بندی میشه ؟ یا زمان بندی میشه کرد ؟
مودم Dlink 27030U
تنظیماتش هم میدونم که توی Advanced setup و Layer2 interface و Wan services انجام میشه .
اینجا رو دیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی گفتم شاید شما راه حل بهتری داشته باشید .
از بابت یوزر دوم هم خیالتون راحت باشه . طرف میدونه دارم ازش استفاده میکنم .
بدرود

EXTREME
31-12-2012, 13:31
جدا میشه استفاده کرد همزمان که فکر نکنم بشه
بعضی مودم ها هستند که میتونید پروفایل برای کانفیگ داشته باشین یک پروفایل برای یک کانفیگ یک پروفایل برای کانفیگ دیگه

Rahpooyan
31-12-2012, 14:01
اینکه دو تا کانکشن بسازید کمکی بهتون نمی کنه ؟

احتمالا منظورتون این نیست که بخواهید همزمان دو تا یوزر استفاده کنید که فکر نکنم این یه مورد امکان پذیر باشه !!

مصطفی
31-12-2012, 14:03
جدا میشه استفاده کرد همزمان که فکر نکنم بشه
بعضی مودم ها هستند که میتونید پروفایل برای کانفیگ داشته باشین یک پروفایل برای یک کانفیگ یک پروفایل برای کانفیگ دیگه
تشکر . منظور من هم همون استفاده جداگانه بود . برای اینکه هر دفعه مودم رو reset نکنم . اون مودم هایی که چندتا پروفایل دارن قابل برنامه ریزی هم هستند ؟ یا اصلا میشه انتخاب کرد که مودم الان از کدوم کانفیگ استفاده کنه ؟

مصطفی
31-12-2012, 14:06
اینکه دو تا کانکشن بسازید کمکی بهتون نمی کنه ؟
احتمالا منظورتون این نیست که بخواهید همزمان دو تا یوزر استفاده کنید که فکر نکنم این یه مورد امکان پذیر باشه !!
من توی ویندوزم اصلا کانکشن نمیسازم . مودمم رو تنظیم کردم و روشن که بشه و وصل اینترنت بشه وصل لپ تاپ میکنم و دیگه مشکلی ندارم . یعنی دیگه نباید یه کانکشن رو اجرا کنم . این کانکشن چجوری ساخته میشه ؟ اگه دو تا کانکشن داشته باشم جداگونه میشه ازش استفاده کرد ؟

EXTREME
31-12-2012, 18:52
یک راه اینه که مودم رو رو بریج بسازین و دوتا کانکشن pppoe بسازین که میشه اینطوری
یک راه هم همون پروفایل است باید برین تو تنظیمات مودم و اون پروفایل مورد نظر رو انتخاب کنید

از تو network and sharing میتونید کانکشن بسازین

در بعضی آی اس پی ها نمیشه از دو یوزر استفاده کرد و باید مک آدرس ریست بشه برای کاربر تا بشه اینکارو کرد بعضی ها هم میشه

hamidloco
11-05-2013, 11:58
سلام من یه مودم روتر ASUS DSL-G31 دارم که با کابل lan نمیتونم به داخل تنظیماتش برم ولی وقتی با وایرلس بهش کانکت میشم 192.168.1.1 رو میزنم داخل تنظیماتش میره!

حتی وقتی reset to factory هم میکنم درست نمیشه! با سوزن هم ریستش کردم درست نشد.!
مشکل از کجاست؟

با تشکر

مسلمجانم
26-11-2013, 04:49
تشكر مي كنم از مديريت سايت