PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای انتخاب واحد دانشجوی عمران

mostafa.atish
26-12-2012, 18:41
ببخشید یه سوال دارم..ولی نمی دونم جاش اینجاست یا نه؟من امسال عمران قبول شدم..ولی به دلایلی دارم ترم 1 رو حذف میکنم(حذف ترم)..برای انتخاب واحد ترم بعد مشکل دارم..چون وقتی درسای ارائه شده ترم بعد رو دیدم،درسای پایه مثل ریاضی 1 یا فیزیک 1 رو ارائه نکرده بودن..خواستم بدونم برای ترم بعد با توجه به رشتم که عمرانه چه درسایی رو بردارم که نیاز به این دو درس نداشته باشه؟؟؟..چون رسم فنی و زمین شناسی مهندسی رو دوباره ارائه کردن،اینا رو ور میدارم با 2..3 درس عمومی ..بقیه اش رو چه کنم؟؟؟...از بین این درسا کدومش به دردم می خوره؟؟مهندسی محیط زیست///اقتصادمهندسی///برنامه نویسی کامپیوتر///استاتیک///دینامیک///طراحی معماری وشهرسازی///نقشه برداری و عملیات - 1////مکانیک خاک - نظری///مقاومت مصالح - 1///خوهشا جواب بدبد!!!

Mahdi/s
26-12-2012, 22:55
ســــلام..
این دو درس جزء دروس پایتون هست باید ارائه کنن....شاید لیست دروس ارائه شده رو کامل نکردن هنوز...
ولی از بین اون دروس محیط زسیت و اقتصاد رو میتونی برداری

برنامه نویسی کامپیوتر/// استاتیک ///دینامیک/ رو نمیتونی برداری ریاضی پیش نیاز اینا هست مگر اینکه همنیاز کنی...

//طراحی معماری وشهرسازی//....بعد از رسم فنی باید برش داری....

نقشه برداری و عملیات - 1/ میتونی بر داری....پیشنهاد میکنم هم زودتر برش داری تا دروس دیگه ات باز بشه...پیش نیاز شاخه راه ات هست..

///مکانیک خاک - نظری///مقاومت مصالح - 1/// ...........اینا هم استاتیک پیش نیازشونه....