PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غیر فعال شدن درایو

kaveh0181
06-12-2012, 23:59
سلام!دوستان موقع پارتیشن بندی با استفاده از برنامه Paragon Partition Manager™ 12درایوf من غیر فعال شد!یعنی دیگه تو مایگامپیوتر که میرم درایو fمن ظاهر نمیشه!
کسی نمیدونه باید چیکار کنم؟
لطفا زود کمکم کنید!ممنون:sq_3:

jafarian
07-12-2012, 00:08
منوی run اجرا کنید داخلش دستور

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

paste اینتر کنید درکادری که باز میشه طبق شکل عمل کنید بجای درایو d شما روی اون درایو دیگه ای که هیدن شده کلیک راست اسم درایو طبق شکل بطور مثال به z تغییر بدین اکی کنید تمامی پنجره ها رو سیستم ریستارت کنید

kaveh0181
07-12-2012, 00:23
داداش دمت گرم!اما درایو اومد به اسم f ولی به این شکل و وقتی روش کلیک میکنم این گزینه فرمت میاد و وقتی کنسل میکنم نوشته بعدی!
یعنی تمام اطلاعاتم فرمت شد!؟
عکس 1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عکس2
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jafarian
07-12-2012, 00:40
این روش برین روی همین درایو خودتون کلیک راست بعدشم گزینه properties انتخاب کنید بعد به سربرگ security برین اونجا روی گزینه Advanced کلیک کنید بعد طبق شکل پایین بترتیب شماره برین فقط در کادر شماره 5 ابتدا تایپ کنید

بعدشم روی گزینه شماره 6 کلیک کنید درکادری که شماره 10 هم داره وقتی روی گزینه مورد نظر کلیک کردین هر پیغامی که داد شد تایید کنید.

kaveh0181
07-12-2012, 00:41
البته داش قبل از پارتیشن بندی سایز درایوم 29 گیگ بود!که من تغییر ادم به 20 و اون 9گیگ رو دادم به درایو سی!ولی عملایت انجام نشد!الان از داخل برنامه پارتیشن مننجر میبینم درایو سی من همون حجم قبلی خودش رو داره اما درایو fاز 29 تبدیل شده به 20 گیگ!

kaveh0181
07-12-2012, 00:43
داش اون سربرگ security رو نداره!!

jafarian
07-12-2012, 01:00
فایل Restore پایین دانلود روی دسکتاپ سیو اجراش کنید هر پیغامی داد تایید اکی سیستم ریستارت کنید.

Restore ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kaveh0181
07-12-2012, 01:07
داش اینو دانلود کردم روی دسگتاپ ریختم اجرا هم کردم ریست هم کردم!ولی جواب نداد!

jafarian
07-12-2012, 10:16
داش اینو دانلود کردم روی دسگتاپ ریختم اجرا هم کردم ریست هم کردم!ولی جواب نداد!

شما این یکی فایل رجیستری پایین دانلود روی دسکتاپ سیو اجراش کنید هر پیغامی داد تایید اکی بعدشم سیستم ریستارت کنید

Restore Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر که بازم به همون صورت بود منوی run اجرا داخلش دستور

وارد اینتر کنید درکادری که بازمیشه به این مسیر برین از ستون سمت راست

بعد داخل پنجره سمت راست روی گزینه

دبل کلیک کنید درکادری که باز میشه گزینه Not Configured یا که Disabled انتخاب تایید اکی کنید بیاین بیرون در ضمن شماروی درایو کلیک راست گزینه Properties انتخاب میکنید؟

kaveh0181
07-12-2012, 11:45
اره دیگه داداش!کلیک راست میکنم و گزینهPropertiesرو انتخاب میکنم ولی فقط این چند تا گزینه رو دارع برخلاف بقیه درایو ها!

kaveh0181
07-12-2012, 11:48
داداش تا ویندوز اکسپلورر میرم ولی بعد از اون دیگه گزینه

Remove Security tabوجود نداره!

jafarian
07-12-2012, 11:56
داداش تا ویندوز اکسپلورر میرم ولی بعد از اون دیگه گزینه

Remove Security tabوجود نداره!

شما از اون فایل رجیستری که داخل پست آخرم قراردادم استفاده کردین یا از اون روش دوم که داخل پست آخر توضیح دادم که داخل سایت پایین بصورت شکل نمایش داده شده شما برای تست روی یک درایو دیگه هم کلیک راست کنید ببینید این گزینه رو مشاهده میکنید یا که نه.

Add or Remove the Security Tab from Properties in Windows 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kaveh0181
07-12-2012, 12:03
داداش من فرکت کردم درایو رو الان درایوم برگشته!
منتها قبل از این که پاک شه حجمش 29 کیک بود االان20 گیگ!
خلاصه اطلاعاتم هم پاک شده!الان اطلاعاتم رو چجوری میتونم برگردونم!؟

jafarian
07-12-2012, 12:11
داداش من فرکت کردم درایو رو الان درایوم برگشته!
منتها قبل از این که پاک شه حجمش 29 کیک بود االان20 گیگ!
خلاصه اطلاعاتم هم پاک شده!الان اطلاعاتم رو چجوری میتونم برگردونم!؟

شما اون روشی که داخل پست بالا رو گفتم تست کردین که ببینید روی اون درایو دیگه اون سربرگ دارین یا که نه ؟ الان که فرمت کردین اون سربرگ نمایش داده می شود ؟ برای ریکاوری هم ابتدا برنامه Disk Space Fan Pro از پایین دانلود بعدشم نصبش کنید رجیستریش کنید بعد همون درایوی که فرمت کردین با این برنامه آنالیز کنید ببینید اون 9 گیگ فضایی که بعد از فرمت از درایو شما رو به خودش اختصاص داده مربوط به کدوم فایلها میشه برای ریکاوری هم از برنامه Wise Data Recovery کنید که بصورت فری هست درضمن روی اون درایوی که فرمت شده اطلاعات اکیدا کپی نکنید.

Disk Space Fan Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Wise Data Recovery ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kaveh0181
07-12-2012, 12:23
اره داش الان فرمت کردم اون سربرگ میاد!
اون 9 گیگ رو هم برگردوندم!
فقط الان من چجوری اطلاعاطم رو برگردونم!؟
داش بعد میدونی چجوری میتونم با نرم افزار 1ارتیشن مننجر!یه مقدا از یه درایو بردارم بدم به یه درایو دیگه!؟

kaveh0181
07-12-2012, 12:25
داش این لینک هایی که گزاشتی وارد میشم گزینه دانلود هم انتخاب میکنم ولی لینک دانلود بهم نمیده!

jafarian
07-12-2012, 16:46
داش این لینک هایی که گزاشتی وارد میشم گزینه دانلود هم انتخاب میکنم ولی لینک دانلود بهم نمیده!

برای سئوال اول خودتون وقتی برنامه ریکاوری رو نصب کردین باید روی گزینه ریکاوری برای برگشت اطلاعات کلیک کنید برای اون لینکم وقتی روی گزینه Free download کلیک کردین باید از دانلود منیجر خود مرورگر برای دانلود استفاده کنید اگر هردانلود منیجری دارین بطور موقت disable کنید

برای پارتیشن بندین هم طبق مراحل پایین برین

برنامه minitool دانلود کنید از پایین نصب رجیسترش کنید لینک دانلود داخل فایل txt

minitool ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد اجراش کنید بطور مثال اگر فضا از درایو c بخواین بگیرین به درایو e اضافه کنید طبق شکل اول بترتیب شماره عمل کنید

بعد درکادری که باز میشه طبق شماره 3 اون زبانه رو به سمت چپ منتقل کنید تا حجم بطور مثال از درایو c کم شود برای ساخت e بکار رود اون حجمی هم که برای c میخواین بردادرین درکادر شماره 4 نمایش داده میشه

بعدم اکی کنید یک درایو بدون اسم بین c با e اضافه میشه

وقتی اون درایو طبق شکل بالا انتخاب کردین در شکل پایین روی دکمه اکی کلیک کنید

بعدم طبق شکل من درایو e رو انتخاب کردم شما اون درایوی که میخواین حجم به اون اضافه کنید انتخاب کنید بعد گزینه 9 انتخاب کنید

درکادر بعدی هم روی همون درایو که میخواین بهش حجم اضافه کنید کلیک میکنید بعدم روی گزینه 11 کلیک کنید

درکادر بعدم اون درایو که در مرحله قبل ساختین باید انتخاب کنید روی گزینه شماره 13 کلیک کنید

بعدم که میبینید حجم به درایو e من اضافه شده برای اعمال تغییراتم روی گزینه شماره 15 کلیک کنید

kaveh0181
07-12-2012, 22:11
داش
من این کار ها رو کردم
منتها
دو تا درایوم شد یکی همه اطلاعات مهمم پاک شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فقط درایو cپره الان
!چیکار کنم داش!

jafarian
08-12-2012, 00:21
داش
من این کار ها رو کردم
منتها
دو تا درایوم شد یکی همه اطلاعات مهمم پاک شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فقط درایو cپره الان
!چیکار کنم داش!

دوست عزیز این روشی که من گفتم در مرحله اول گفتم فضا از اون درایوی که میخواین فضا به درایو دیگه اضافه کنید جداکنید بعدشم اون فضا رو به اون درایوی که میخواین به فضاش اضافه بشه انتقال بدین کلش همینه دیگه تو این روش دیگه پاک شدن اطلاعات نداره شمایک قسمت کار اشتباه رفتی وگرنه به اینصورت که من گفتم نباید اطلاعات درایو حذف بشه من خودم روی چند تا سیستم پارتیشن بندی کردم به همین صورت با اول نیست که میگم.