PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروسی که ۱ دقیقه بعد از بوت، سیستم رو خاموش میکنه!

senaps
15-11-2012, 00:37
سلام....
میدونم که انتظار میره ابتدا یه سری لاگ و نتیجه اینجا قرار بدم.... ولی فک کنم دوستان قانع خواهند شد اگر بگم ویندوز ۷ التیمیت بنده تنها ۳۰ ثانیه الی ۱ دقیقه بعد از بوت شدن، خاموش میشه و من امکان نصب یا انتقال هیچ فایلی رو بهش ندارم....

- ویندوز: ۷ التیمیت همیشه اپدیت شده!
انتی ویروس: ندارم!!
نوع ویروس: ntvdm.exe و ویروسی که خودش رو عین نیوفولدر کپی میکنه تو کل سیستم!
اما اتفاقاتی که می‌افته....
صبح فلشم رو وصل کردم که با دست ویروس کشی کنم...(تک تک میرم و فایل های ویروس نیو فولدر رو پاک میکنم!!!! البته همیشه جواب داده... به این صورت که پوشه به پوشه تو فلش می‌گردم و فایل هایی که ایجاد کرده رو پاک میکنم...
یه دفعه دستم خورد و روی یکی از فایل ها اینتر زدم و بعد دلیت که فایل رو اجرا کرد!
حالا،چند ساعت بعد و در حالی که کل سیستمم پر شده از فولدر ها(مثلا من در دسکتاپ یه فایل اپلیکیشن از ویروس به نام دسکتاپ دارم.... بعد وارد مثلا یه پوشه‌ای به اسم ۱۲۳ میشم، یه فایل اجرایی به اسم ۱۲۳ داخلش هست.... متدش یه خورده با نیوفولدر فرق میکنه و یادمه قبلا هم باهاش درگیر بودم، ولی یادم نیست چطوری!!(البته قبلا من از لینوکس به تنهایی روی سیستم استفاده میکردم که نگرانیی نداشتم بابت ویروسش....)

حالا وقتی سیستم بوت میشه، دو صفحه‌ی کنسول یا همون داس خودمون با عنوان ntvdm اجرا میشن که اگر به موقع تو پراسس ها اونها رو نبندم، همون لحظه سیستم ریست میشه... بعدش هم به محض بسته شدن این دو فایل، شروع میکنم به تلاش برای اجرای برنامه‌های مختلف انتی ویروس که تو تاپیک مرجع اینجا داده شده ولی سیستم به سرعت و قبل از اینکه بتونم کاری بکنم خاموش میشه...
دوستان میتونن کمکی بکنن؟

kases
15-11-2012, 00:51
سلام

در این مواقع باید از دیسک نجات استفاده کرد

دیسک نجات انتی ویروس کسپرسکی از لینک پایین دریافت کنید فایل دریافتی رو بر روی سی دی رایت کنید و سیستم رو از رو سی دی بوت کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نحوه استفاده از دیسک نجات کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

senaps
15-11-2012, 00:58
راهی هست که از دیسک نجات استفاده نشه یا مثلا روی سی‌دی رایت نکنم؟ اخه لپ‌تاپم رایترش خرابه...

kases
15-11-2012, 01:13
روش نصب دیسک نجات آنتی ویروس کسپرسکی بر روی فل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ش

M e i s a m
15-11-2012, 01:15
روی فلش بوت کن

نرم افزار YUMI رو بگیر یه فلش وصل میکنی بعد تو لیستی که داره نوع دیسک نجات (مثلا kaspersky rescue disk) رو انتخاب میکنی و ISO دیسک نجات رو بهش میدی و امادش میکنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید