PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن هارد اکسترنالم

Smoke_1110
08-11-2012, 22:17
سلام
من یه هارد 500 گیگ سیگیت دارم اکسترنال حالا به USBکه میزنم چراغش روشن میشه ولی اطلاعات بالا نمیاد مشکل چیه؟

EXTREME
08-11-2012, 22:21
سلام
من یه هارد 500 گیگ سیگیت دارم اکسترنال حالا به USBکه میزنم چراغش روشن میشه ولی اطلاعات بالا نمیاد مشکل چیه؟

هارد رو که به سیستم زدین یک عکس از disk managment سیستم بدین
رو my comuter راست کلیک کنید و گزینه ی manage و disk managment

Smoke_1110
08-11-2012, 22:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
08-11-2012, 22:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هارد دیتکت نشده
برید تو دیوایس مینیجر ببینید چیز مشکوکی دیده نمیشه اگه مشکل از اونجا نبود هارد رو روی یک سیستم دیگه تست کنید درست نشد یا کابل مشکل داره یا مشکل از خود هارده
کابل هارد رو میزنید که موتور هارد کار میکنه ؟

Smoke_1110
08-11-2012, 22:45
چراغش روشن میشه رو سیستم دیگه هم تست کردم باز همینه حتی روی ----- هم تست کردم بالا نمیاد اینفورمیشن

شـیـفــو
08-11-2012, 22:48
هارد دوست من همين مشكل رو داشت البته 250 ، به لپ تاپ ميزد كار ميكرد اما به دسكتاپ همينطوري بود :sq_3: بردش گارانتيش كه 5 ساله بود ، 15 تومن گرفتن درستش كردند .
(" البته من تو جزييات كارش نبودم ")

Smoke_1110
08-11-2012, 22:50
موتور هارد روشن میشه ولی اطلاعات بالا نمیاد

EXTREME
09-11-2012, 10:27
موتور هارد روشن میشه ولی اطلاعات بالا نمیاد

اگه رو هیچ چیزی شناخته نمیشه یا مشکل از کابل است یا لحیم سردی قطعات روی برد یا فریم ویر هارد هارد رو بفرستین گارانتی

rahgozar60
08-06-2014, 09:06
اگه رو هیچ چیزی شناخته نمیشه یا مشکل از کابل است یا لحیم سردی قطعات روی برد یا فریم ویر هارد هارد رو بفرستین گارانتی

:n01:سلام با اجازتون اولین پستمو توی فروم مینویسم
دوستان گرامی اگه همه اینکارهارو کردید بازنتیجه ندادلطف کنید و این راهو طی کنید حتما جواب میده
اول روی My computer راست کلیک کنید Manegment انتخاب کنید بعد از سر برگ Computer Manegment اینو انتخاب کنید(Disck manegment) بعد هاردتون مشخص میشه ببین بالا اومده یا نه اگه بالا اومده یا نیومده فرقی نداره چرا
1 اگه حال نداری ببین بالا اومده بود(هارد اکسترنال) باید هارد اکستر نالتونو درایو بندی کنید همین وسلام
2 اگه حوصله داری ادامه کاری گفتم انجام بده
برید این نرم افزارو دانلود کنید Hard Disk Low Level Format Tool بعد نرم افزارو باز کنید و هاردی که شناخته نمیشه رو با ایرن نرم افزار فرمت کنید تیک کنار فرمتو بزنید سریعتر فرمت میش
بعدش برید روی My computer راست کلیک کنید Manegment انتخاب کنید بعد از سر برگ Computer Manegment اینو انتخاب کنید(Disck manegment) بعد هاردتون مشخص میشه ببین بالا اومدهاگه بالا اومده بود باید هارد اکستر نالتونو درایو بندی کنید همین وسلام
اگه بیشتر حوصله داری برید با این نرم افزار (HDD Regenerator)حتما و حتما هارد اکسترنالتونو یا هر هاردی یا یو اس بی رو ترمیم بسکتور کنید
این راه حلی که من گفتم واسه همه نوع هارد یا فلش مموری یا یو اس بی هستش:n05:

با اون نرم افزاره اگه هاردتون یا یو اس بیتون مقداری از حجمش کم شده فرمت کنید درست میشه اینشاالله صرفا جهت اطلاع:n10:

این راهتمایی جهت تکمیل شدن این عکساس :n18:
اگه دیدید هاردتون چرغش روشته موتورش کار میکنه اما نه توی این دوتا نرم افزاره بالا نمیاد باید بگم شما موفق شدید منو متعجب کنید:n01:
اخه اولی بهتریسن نرم افزار فرمته دومیم بهترین نرم افزار بسکتور گیریه که قابلیت بوت هم داره
خلاصه تمام راه هاش همینی بود که گفتم اگه سخت افزاری باشه که امکان نداره (چون موتوروش و چراغش روشنه خب) بفرستش گارانتی اگه گارانتی نداره بده تعمیرش کنن همین