PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اتصال به اینترنت با استفاده از Hiren's Boot CD

hmosakazemi
30-10-2012, 13:32
سوال: چگونه می توان از طریق مودم ADSL را در ویندوز MINI XP موجود در Hren's Boot CD V15.1 restored edition 2.0 fixed به اینترنت وصل شد؟
توضیحات: وقتی وارد Device manager در ویندوز Mini XP می شم کارت شبکه نصب شده و علامت تعجب داره. همچنین وقتی وارد Network Setup که آیکن آن روی Desktop هم موجوده می شم، در تب Adapter properties چیزی نیست و خالیه. باید چی کار کنم؟
حدس: من این کار رو به صورت مجازی انجام دادم. یعنی سی دی Hiren رو از طریق بوت در نرم افزار Virtual box راه اندازی کردم. همه چیز درست بود. یعنی در Network Setup آدپتوری با نام AMD ... شناخته شده بود و به راحتی هم می تونستم از طریق مرورگر Opera موجود به اینترنت وصل بشم.
پس به نظرم باید اول یه جوری کارت شبکه رو در Mini XP نصب کرد، ولی بلد نیستم.

Master Root
31-10-2012, 14:55
شما توی ویندوزتون از Connection استفاده میکنید برای اتصال به اینترنت یا مودم شما auto connect تنظیم شده؟

اگر از طریق مودم کانکت میشید توی حالت mini xp هم به اینترنت دسترسی دارید .

hmosakazemi
01-11-2012, 01:25
من از کانکشن استفاده نمی کنم. با مرورگر اینترنت تنظیمات مودم رو انجام دادم بطوریکه وقتی کامپیوتر رو روشن می کنم اتوماتیک خود کامپیوتر وصل میشه. من با ویندوز linux موجود در Hiren نیز چک کردمم. کارت شبکه شناسایی شده بود و به راحتی به اینترنت وصل می شد.

hmosakazemi
03-11-2012, 21:27
بابا پس چرا کسی جواب نمیده؟ خوبه که آدم کارش لنگ باشه و ...

Dreamsss2011
03-11-2012, 22:39
سلام دوست عزیززیاد اطلاعات ندارم ولی من از یکجا دیدم که ویندوز لایوهایی که توسط خود کاربران ساخته و دستکاری و آماده نصب میشن میان درایوهای مربوط به اینترنت رو نصب میکنن که میتونن به نت وصل بشن. اگر در این مجموعه Hiren's درایورهای مربوط به اینترنت رو داشته باشه وصل میشه.

hmosakazemi
10-11-2012, 21:52
سلام دوست عزیززیاد اطلاعات ندارم ولی من از یکجا دیدم که ویندوز لایوهایی که توسط خود کاربران ساخته و دستکاری و آماده نصب میشن میان درایوهای مربوط به اینترنت رو نصب میکنن که میتونن به نت وصل بشن. اگر در این مجموعه Hiren's درایورهای مربوط به اینترنت رو داشته باشه وصل میشه.

سلام ممنون که جواب دادی شواهد نشون میده که مشکل، نصب سخت افزار یا همون نصب درایور هست ولی من تو خود Hiren همچین چیزی ندیدم. اگه کسی میدونه راهنمایی کنه