PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Slender

صفحه ها : [1] 2

soheilarfaei
08-10-2012, 11:49
شما در یک جنگل مملو از درخت قرار دارید و هیچ سلاحی همراه ندارید، حس می‌کنید اتفاق بدی نزدیک به وقوع است و احساسی دارید که برای جلوگیری از آن هیچ کاری از دست شما بر نمی‌آید. این شروع Slender است؛ یک بازی مستقل ژانر وحشت که می‌توانید بدون هزینه آن را تجربه کنید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در طول بازی، یک مرد قدبلند، نحیف و به معنای حقیقی کلمه دیلاق، در جنگلی حبری رنگ محصور، بی‌امان شما را دنبال می‌کند. فلسفه‌ی به‌وجود آمدن این موجود به عوامل متعددی بازمی‌گردد؛ در یکی از پست‌های انجمن Something Awful ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از مردی با چنین مشخصاتی حرف به‌میان آمد و همان جا محبوب شد، علاوه بر این ویدیوهایی در سرویس یو‌تیـوب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و موجوداتی افسانه‌ای در بازی Minecraft به نام Enderman نیز پایه‌های ساخت این عنوان را تشکیل دادند.

آقای Slender در مورد اینکه چرا شما به اینجا آمده‌اید یا آیا امکان فرار از اینجا وجود دارد یا نه، حرفی نمی‌زند. یک هدف کلیشه‌ای دارید؛ اینکه هشت برگ کاغذ پیدا کنید ولی وحشتی که در یافتن و جمع‌آوری آن ها به شما دست می‌دهد این آشنایی را برهم می‌زند و ترس را احساس می‌کنید.

کم‌اند بازی‌های ترسناکی که بازی‌کننده را اینگونه به قلب وحشت نزدیک کنند. تمام عناصر Slender از جمله نبود نقشه، تهدید مرگ لحظه‌ای، نامعلوم بودن مکان کاغذ‌ها و اینکه نمی‌دانید این موجود ناشناخته پشت سرتان هست یا نیست؛ همه و همه دست به دست هم می‌دهند تا تجربه‌ی نومیدی، آسیب‌پذیری، سیاهی و ترس عمیق را به بازی‌کننده بچشانند.

ترسناک ترین بازی ای که تا به حال انجام داده اید چه بود ؟ Resident Evil ؟ Silent Hill ؟ Slender چطور ؟ آیا دوست دارید ترس واقعی را حس کنید ؟ پس بازی کم حجم Slender به شما پیشنهاد میشود. اگر فکر میکنید شجاع هستید , پس این شما و این هم ! Slender
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به هیچ وجه بازی را برای کودکان و حتی افراد زیر ۱۸ سال توصیه نمی کنم.
:28:

نام بازی : Slender
حجم : MB 55.rar

دانلود از مدیا فایر : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soheilarfaei
08-10-2012, 11:51
عصر جدیدی در بازی های ترسناک (Survival Horror)، مدیون بازی سازان مستقل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ترس در بازی های کامپیوتری همواره وجود دارد. در جایی که می توانیم بازی های بزرگی در سبک اکشن مانند Resident Evil داشته باشیم که نشان دهنده نقطه اوج بازی ها در سبک ترس و وحشت هستند،

بازی های امروزی ترس و بحران را توامان ارائه می دهند؛ چیزی که شاید نتوانید به راحتی از آن بگذرید. Masachika Kawata از تولیدکنندگان Capcom، پیش تر در سال جاری گفته بود که به راحتی نمی توان بازاری برای

بازی های محبوب گذشته، با استفاده از همان عنصر ترس قدیمی در آن ها یافت. با این حال موفقیت بازی Amnesia: The Dark Descent در سال ۲۰۱۰ و اطلاعات تازه از ادامه این بازی چیزی دیگری را بیان می کند.

در چند هفته گذشته ۲ بازی قابل توجه در سبک ترسناک ارائه شده اند که هر دو، شیوه های ترساندن را بصورت کاملا متفاوت و با ساختاری جدید پیاده سازی کرده اند. هر دو بازی، فضای ترس و وحشت را بدون

استفاده از صحنه های اکشن صرف پیاده سازی کرده اند. Slender، براساس افسانه های Slender Man (مرد نحیف و لاغر) که از انجمن های Something Awful نشات می گیرد، یک رویکرد تازه در سبک ترس را

در پیش گرفته است که بازی کننده رو در موقعیتی قرار می دهد که گویی همواره در حال دنبال شدن به وسیله یک موجود لاغر و بلندقامت در یک فضای پوشیده شده از درخت است در حالی که وسیله ای هم برای

دفاع کردن از خود ندارد. در مقابل، Anna بازی استودیوی Dreampainters یک بازی ماجرایی با سبک و سیاقی عموما سنتی است که برطبق یک کارخانه چوب بری واقعی در ایتالیا شبیه سازی شده است. در حالی

که بازی کننده در طول بازی با دشمنی مواجه نمی شود، تاریکی و صدا دست به دست هم می دهند تا فضایی را ایجاد کنند که گویی همواره چیزی یا کسی همواره در حال تماشای او است.

درماندگی، غیرقابل پیش بینی بودن و اتمسفر سازنده Slender‌ آقای Mark Hadley‌ اعتقاد دارد که در تولید یک بازی ترسناک عناصری کلیدی وجود دارد که می تواند بازی را در نوع خود ترسناک ترین کند؛

اصلی ترین این عناصر حس درماندگی است. “فکر می کنم قرار گرفتن در یک موقعیت ناامیدانه و حس درماندگی، قطعا ترسناک ترین لحظات در تمام بازی ها را رقم می زنند. Amnesia این کار را به خوبی

انجام می دهد و به همین خاطر یکی از بازی های مورد علاقه من است.” او اضافه می کند: “نیاز به تاکید نیست که توانایی مبارزه متقابل، بعضی از عناصر ترس را از بین می برد.”

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])(نگویید چه عکس بی کیفیتی. کسایی که بازی را بازی کرده اند می دانند یعنی چه.)

“احساس درماندگی همواره یکی از عناصر خوب است تا جایی که به صورت ناامیدکننده ای سخت و طاقت فرسا نشود. باید این احساس وجود داشته باشد که می توان پیروز شد. حتی اگر بتوان مبارزه متقابل انجام داد

اگر دیگر عناصر به درستی در جای خود قرار گرفته باشند، می توان به عنصر ترس در یک بازی دست یافت.” Hedly معتقد است غیرقابل پیش بینی بودن یکی دیگر از عناصر اصلی در ایجاد ترس در بازی کننده است. “

در حالی که عناصر از قبل برنامه ریزی شده (اسکریپت شده) اگر بگونه ای قرار داده شده باشند که بیشترین غافل گیری را حاصل کنند، می توانند کارکرد داشته باشند ولی آن ها همواره در مقابل رشد بخش

معماگونه ی بازی قرار می گیرند که باعث می شوند بعضی از عوامل ایجاد ترس در بازی حذف گردند.” او اشاره می کند: “گاهی اوقات تغییر مکان ناگهانی عناصر به صورت تصادفی می تواند باعث افزودن اندکی

حس عدم پیش بینی پذیری شود که همواره قابل دست یابی است و حالت تعلیق حاصل از آن در حالی که بازی می کنید، باعث ایجاد حس ترس درون شما می شود. این موضوع دلیلی است برای این که بازی هایی

همانند Left 4 Dead می توانند ترسناک باشند با این که شما اغلب در بازی تا دندان مسلح هستید. شما هرگز نمی دانید که آیا در گوشه ای از بازی یا کمی جلوتر تانکی انتظار شما را می کشد یا نه. این مساله

مدیون عناصر تصادفی موجود در بازی است.” این موضوع، برطبق نظر او، یکی از مشکلاتی بود که Amnesia داشت. “اولین باری که بازی را انجام می دهید تجربه فوق العاده حس ترس را خواهید داشت ولی برای

دفعات بعد، آن حس ترس وجود نخواهد داشت زیرا شما می دانید که چه چیزی انتظار شما را می کشد.” اتفاقات از پیش تعیین شده در بازی ها این موضوع را با خود همراه دارند که شما ضرورتا عنصر پرش را در بازی

بیشتر کنید و این یعنی تکاهنده بودن و نه ترساننده بودن. او می گوید: “Jump Scare ها (روشی برای ترساندن در فیلم ها و بازی ها) جایگاه خودشان را دارند؛ اشتباه نکنید، ولی اگر بازی شما چیزی جز Jump Scare

ها نباشد، یک بازی در سبک ترسناک (Horror) نخواهد بود. اگر شما ابتدا یک اتمسفر وحشت زا ایجاد کنید، می توانید مقدمات را برای استفاده موثر از Jump Scare ایجاد نمایید. اگر شما تعلیق را به درستی

پیاده کرده باشید، بدون این که شوک تکان دهنده ای بدهید نیز می توانید افراد را بترسانید.” روشی که بازی های سبک ترسناک به وسیله آن اتمسفر خود را ایجاد می کنند، از سایه های بازتاب شده برای روی

دیوارها تا بازتاب های ترسناک صداهایی که از منبعی نامشخص ایجاد می شوند، تفاوت بین برنده شدن یا بازنده شدن روش استفاده شده است بدون توجه به این که چگونه با دیگر عناصر موجود برخورد داشته ایم.”

او می افزاید: “بدون عناصر صوتی و تصویری درست، این کار امکان پذیر نخواهد بود. البته آن ها تزیینات روی کیک هستند نه خود کیک. منظور من این است که آن ها باعث ارتقای حس ترس می شوند و نه جایگزین آن.

البته نه این که همه چیز را در سایه ها یا موسیقی بدشگون قرار دهیم. برای مثال، خیلی جذاب است که یک لحظه سکوت چقدر می تواند ترسناک باشد.”

ترس به وسیله خود ترس Simon Tagliaferri از Dreampainters دیدگاه روشنی از آن چه که تیم او به دنبال آن در بازی Anna بوده است، دارد. بازی در Val d’Ayas در کشور ایتالیا رخ می دهد.

این بازی در یک فضای روستایی روشن و شاداب شروع شده در حالی که بازی کننده به گونه ای نشان داده می شود که گویی در حال یادآوری خاطرات گذشته اش است. همه این ها با ورود بازی کننده

به کارخانه ی چوب بری، ناگهان به سمت دیوانگی و جنون می گراید در حالی که صدای روح یک زن ناشناس بصورت مداوم تلاش می کند بازی کننده را از محوطه بیرون کند. نشانه ها و پیام ها نقش

قابل توجهی از فضاسازی بازی را برعهده دارند. “ما تلاش کردیم تا ترکیبی بین بازی های معمایی با گرافیک قدیمی و بازی های مدرن روان شناسانه را ایجاد نماییم.”

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])( این فضا فقط در ابتدای بازی وجود دارد خوشحال نشوید.)

“ما نمی خواستیم هیولا و دیگر دشمن های را درون فضا قرار دهیم. در چنین فضایی، آن ها مواردی غیر ضروری در بازی به حساب می آیند. اگر بخواهم واقعیت را بگویم، Anna نمی خواهد بازی کننده را بکشد؛

می خواهد او را آن قدر بترساند که بگذارد و برود. کارخانه چوب بری ساخته شده است که بینندگان خود را دفع کند.” در حقیقت، Anna‌ روی مفهومی مانور می دهد که در آن نیروهایی سعی در دور نگه داشتن

مردم از طریق ترس دارند. این موضوع چیزی نیست که در بازی های کامپیوتری روی آن زیاد کار شده باشد. Tagliaferr همچنین می افزاید بازی Amnesia تاثیر زیادی در مسیر طراحی بازی داشته است.

چنین تاثیری را سری بازی های معمایی Darkness Within نیز بر روی بازی داشته اند. او می گوید از جنبه یک بازی در سبک اکشن ترسناک همچون Resident Evil توانسته اند بخش اکشن بازی را

پیاده سازی کنند، ولی در پیاده سازی ترس و کششی که در بازی های معمایی وجود دارد، ادعای موفقیت کامل را ندارند. او می گوید: “هنگام بازی کردن Resident Evil 5 شما فقط باید به این فکر کنید

که چگونه دشمنان را بکشید ولی شما از آن ها نمی ترسید. حداقل این ترس بیشتر از ترس از یک سرباز معمولی در Call of Duty نخواهد بود.”

منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soheilarfaei
08-10-2012, 11:58
Slender:The Arrival بازسازی یکی از ترسناکترین بازیهای تاریخ

Slender یکی از ترسناک ترین تجربه هایی بود که یک گیمر میتوانست داشته باشد؛یک بازی مستقل با حسی فوق العاده از پارانویا و ترس و البته خیلی ساده که با موتور Unity ساخته شد.
حالا قرار است از این بازی ساده و مستقل یک بازی ارجینال با گرافیک بهتر از آن ساخته شود.

Slender The Arrival بازسازی بازی Slender و برپایه ی یکی از افسانه های عامیانه به نام اسلندرمن ساخته میشود و سازندگان قول یک گرافیک بهتر به همرا مرحله های بیشتر و البته
یک داستان جمع و جور را داده اند.این بازی مانند نسخه اولیه رایگان نخواهد بود.

:sq_14:طرفداران بازیهای ترسناک باید خود را برای یک ترس عمیق آماده کنند!:sq_7:

soheilarfaei
08-10-2012, 11:59
][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازی‌های مستقل یا ایندی، گونه‌ای از بازی‌های کامپیوتری هستند که
طرفداران خاص خود را در دنیای گیم‌ها پیدا کرده‌اند. از مهم‌ترین مشخصه‌های
این نوع بازی‌ها، گرافیک ساده آن هاست که توسط افراد یا شرکت‌هایی کوچک که
به کمپانی‌های بزرگ تولید و پخش وابسته نیستند، ساخته و ارائه می‌شوند.
خیلی از علاقه‌مندان به ساخت بازی‌های کامپیوتری در کشورهای مختلف، کار
خود را با ساخت بازی‌های ایندی و مینی‌گیم‌ها شروع کرده‌اند که عنصر اصلی
آنها به‌جای فناوری، خلاقیت است.

«Slender» یک بازی مستقل است و توسط شرکتی یک‌نفره به نام «پارسک
پروداکشن» که «مارک جی هاردی» موسس آن است، ساخته شده است. «اسلندر» بازی
جدیدی در نوع وحشت و بقا است که می‌شود گفت در سبک خود یکی از بهترین‌ها
است.

italodance
09-10-2012, 10:03
حالا واقعا خوبه؟

حجمش همون 55 مگا بایته؟

لول الان دارم شبها DVDR همین The walking Dead S02 رو میبینم الان دیسک دوم هستم....

soheilarfaei
09-10-2012, 10:12
حالا واقعا خوبه؟

حجمش همون 55 مگا بایته؟

لول الان دارم شبها DVDR همین The walking Dead S02 رو میبینم الان دیسک دوم هستم....

بله دوست عزیز حرف نداره .... اگه دل و جرات داری ، شب چراغ ها خاموش در ها بسته با هدست ، این شما و این هم Slender ! :sq_25:

قابل توجه این رو هم بگم در بازی حق استفاده از دکمه ی Esc رو نداری ، اگه از Esc استفاده کنی دوباره برمی گرده به اول بازی !

حجمش هم بله همون 50 مگابایت هستش ، این نسخه ای آزمایشی بازی هستش که به زودی نسخه ی اصلی آن وارد بازار میشه !

soheilarfaei
09-10-2012, 10:16
2 اسکرین شات از بازی Slender The Arrival

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kiar
09-10-2012, 10:36
مثل اینکه محیطش شبیه بازی Alan Wake هست درسته؟ خود بازی هم شبیه به اونه؟

italodance
09-10-2012, 10:38

Alan Wake که خیلی خنده د ار بود

soheilarfaei
09-10-2012, 10:44
در بازی SLENDER سعی کنید گاهی وقت ها چراغ قوه اتون رو خاموش کنید ، چون اگر باتری چراغ قوه اتون تموم بشه ، تا آخر بازی بدون چراغ خواهید موند !
جرات دارید در تاریکی با او در بیفتید ؟

:sq_24:

soheilarfaei
09-10-2012, 10:46

میشه گفت کمی آره ... ولی در Alan Wake شما سلاح و کلی مهمات داشتید که میدونستید از چیزی که ترس دارید میتونید او رو نابود کنید

اما در Slender شما هیچ سلاحی ندارید ، تنها یک چراغ قوه که باتریش هم تموم خواهد شد !

soheilarfaei
09-10-2012, 10:50

اینم نقشه ی بازی که گم نشید ! :sq_24:

251251
09-10-2012, 11:33
ترسناک بود ولی زیادی جو داده بودی دیگه اونقدرها هم خوفناک نبود ! :sq_24:

soheilarfaei
09-10-2012, 11:35
ترسناک بود ولی زیادی جو داده بودی دیگه اونقدرها هم خوفناک نبود ! :sq_24:

شما چند بار بازیش کردی ؟ چند تا یادداشت پیدا کردی ؟

soheilarfaei
09-10-2012, 11:50
هر دو تا یادداشتی که پیدا می کنید حال و هوای بازی عوض خواهد شد !

و شما را بیشتر به حال و هوای وحشت می برد ! صدا های ترسناک تر ، و همینطور که شما یادداشت ها را بیشتر پیدا می کنید Slender سریع تر جلوی شما ظاهر می شود .

من خودم وقتی اولین بار بازی کردم زیاد ترس نداشتم ، ولی بعد چند بار بازی کردن دیگه داشتم غش می کردم :sq_13:

پس به یکبار بازی کردن اکتفا نکنید ، Slender هر بار غافلگیری های مختلفی را برایتان دارد .

251251
09-10-2012, 11:51
من رفتم سمت اون 4 تا دیوار چوبی ها . کاغذ رو که که از رو دیوار کندم اون آهنگ قشنگه رو زد پشت سرم رو که نگاه کردم دیدم یه یارو درازعلی وایساده . دویدم طرفش و ... . نمیگم واسه بقیه بی نمک نشه ! :sq_24:

soheilarfaei
09-10-2012, 11:54
من خودم تا الان 4 تا یادداشت بیشتر نتونستم پیدا کنم ! چون واقعا Slender دیوونه تون می کنه !

:eh: هر کسی نقشه ی پیدا کردن یادداشت ها را به ترتیب میخواست به من بگه !

( راستی یادتان باشد وقتی برای بار دوم بازی میکنید جای یادداشت ها عوض خواهند شد ! )

soheilarfaei
09-10-2012, 11:55
من رفتم سمت اون 4 تا دیوار چوبی ها . کاغذ رو که که از رو دیوار کندم اون آهنگ قشنگه رو زد پشت سرم رو که نگاه کردم دیدم یه یارو درازعلی وایساده . دویدم طرفش و ... . نمیگم واسه بقیه بی نمک نشه ! :sq_24:

اوههههههه ! :sq_8: هنوز پس اول راهی ! وقتی 3 تا یادداشت به یعد رو پیدا میکنی ترس واقعی رو تجربه می کنی ! :sq_25:

soheilarfaei
09-10-2012, 12:03
قابل توجه دوستان وقتی Slender رو میبینید سریع فرار کنید و از اونجا دور شید ، چون اگه بهش همینطور نگاه کنید . . . .. . :sq_7:

soheilarfaei
09-10-2012, 12:51
یکی از یادداشت ها رو واسه نمونه گذاشتم براتون ! :sq_6:

soheilarfaei
09-10-2012, 13:03
به هیچ وجه برای افرادی که بیماری قلبی دارند این بازی توصیه نمی شود !
برای افراد زیر 18 سال این بازی به هیچ وجه توصیه نمی شود !
( لطفا توصیه ها را جدی بگیرید )

نام بازی : Slender
حجم : MB 55.rar
دانلود از مدیا فایر :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soheilarfaei
09-10-2012, 13:04
اینم یه عکس 4 & 3 از Slender Man :sq_13:

Saeed System
09-10-2012, 14:21
من حقیقتش دانلود کردم...اجرا هم کردم ولی از همون اولش ترسیدم بازی کنم...واسه همین برنامه fraps رو باز کردم و فیلمبرداری کردم از بازی و مانیتور رو نگاه نمی کردم همینطوری فقط دستم رو کیبرد میرفتم جلو فقط ..بعد آخرش رسیدم به یه ماشین و یک خونه دیگه همونجا اومدم بیرون از بازی...

بعدش فیلمش رو که ظبط شده بود دیدم...یعن یاز اول بازی تا دم اون خونه هیچ جنی نیومد یا روح...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](23).gifخلاصه خیلی ترسنامه تم بازی ..صدای پا روی خش خش چوبهای ریز رو زمین و تاریکی جنگل سیاه و صدای جغد و فقط 1 چراغ قوه خیلی خیلی ترسناکه...

خلاصه وایسادم دادا شکوچیکم بیاد بازی کنه ببینم چه طوریه بازیش...

251251
09-10-2012, 15:33
من حقیقتش دانلود کردم...اجرا هم کردم ولی از همون اولش ترسیدم بازی کنم...واسه همین برنامه fraps رو باز کردم و فیلمبرداری کردم از بازی و مانیتور رو نگاه نمی کردم همینطوری فقط دستم رو کیبرد میرفتم جلو فقط ..بعد آخرش رسیدم به یه ماشین و یک خونه دیگه همونجا اومدم بیرون از بازی...

بعدش فیلمش رو که ظبط شده بود دیدم...یعن یاز اول بازی تا دم اون خونه هیچ جنی نیومد یا روح...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](23).gifخلاصه خیلی ترسنامه تم بازی ..صدای پا روی خش خش چوبهای ریز رو زمین و تاریکی جنگل سیاه و صدای جغد و فقط 1 چراغ قوه خیلی خیلی ترسناکه...

شما بزنم به تخته دیگه خیلی میترسی ! مثل مرد برو جلو حالشو ببر !
اصلا مزه ی بازی به ترسیدنشه ! اینجوری بازی میکنی مزه ی بازی هم میپره

soheilarfaei
09-10-2012, 19:08

به قول دوستمون 251251 درسته آدم میترسه ولی مث مرد بازی کن .... داداش کوچیکت زیر 18 سال نباشه ها ...... خوب نیست براش . . . . .

این بازی رو فقط یک گیمر خارجی تا الان تونسته 8 تا یادداشت رو پیدا کرده و تموم کرده . . ..

شما تلاش کنید دومین نفر یا سومین نفر باشید که بر ترس تون علبه می کنید !

راستی از اولش بترسی دیگه وای به حال وقتی که سه تا یادداشت رو پیدا کردی که پسر !

تازه اولین یادداشت رو که پیدا کردی تازه صداها شروع میشه ! :sq_8:
من خودم که به شخصه وقتی 4 تا یادداشت رو پیدا کردم دستی دستی داشتم سکته می کردم . . .. . :sq_12:

kiar
09-10-2012, 21:12
این که حجمش 55 مگابایته به دلیل آزمایشی بودن بازیه یا بازی کلا کم حجمه؟ سری قبلی بازی هم همینجوری بود؟

H 2 H
09-10-2012, 21:16
انصافا دمت گرم که این بازیو گذاشتی !!! واقعا میشه ترس رو دقیقا حس کرد ......
بعد از گرفتن نامه اول یه آهنگ نسبتا ترسناک زده میشه ... بعد از گرفتن نامه سوم آهنگ بازی ترسناک تر و سریع تر میشه .... نامه سوم رو گرفتم همینطوری داشتم میرفتم آهنگ هم داشت میزد . یه لحظه وایسادم یه چرخ دور خودم زدم همچین آهنگ تیزی زد که واقعا ترسیدم و سریع با سرعت فرار کردم :دی
بازی عالیه حتما دوستان بازی کنید . با تمام سادگیش و گرافیک و سطح پایینش ، ترسش 100 برابر بازی مثل resident evil یا بازیهای ترسناک دیگه هست.

251251
09-10-2012, 21:23
برای من که به آهنگ ترسناک هم نرسید اصلا ! هنوز نامه ی اول رو نگرفته بودم یه جا تو جاده وایسادم ( میخواستم جواب موبایلم رو بدم رفیقم زنگ زد ) یه 10-15 ثانیه ساکن وایساده بودم یهو همون قضیه اتفاق افتاد ! اصلا به آهنگ توجه نکنید بی آهنگ هم .... ! :sq_2:

H 2 H
09-10-2012, 21:35
برای من که به آهنگ ترسناک هم نرسید اصلا ! هنوز نامه ی اول رو نگرفته بودم یه جا تو جاده وایسادم ( میخواستم جواب موبایلم رو بدم رفیقم زنگ زد ) یه 10-15 ثانیه ساکن وایساده بودم یهو همون قضیه اتفاق افتاد ! اصلا به آهنگ توجه نکنید بی آهنگ هم .... ! :sq_2:

اتفاقا اصل کار آهنگه که آدم رو هول میکنه ..... حواس آدم رو پرت میکنه بعد یدفعه رفتی تو حس آهنگ همچین آهنگی میزنه میگی زودتر از اونجا فرار کنم.. البته بعد از گرفتن نامه سوم اصل کار شروع میشه.

وین رونی
09-10-2012, 21:55
چندتا توصیه:
حتماً قبل از شروع بازی برید دستشویی.نه نه اینکه موقع بازی از شدت ترس...نه چون بعد بازی شاید نیاز به دستشویی رفتن داشته باشید یه لحظه از جلوی آینه رد بشید...نه اون خودتون نترسید slender man تو دستشویی شما؟؟؟!!تجربه شده
اگر می خواهید برید حموم حتماً قبل از بازی برید.درسته تو حموم آینه بزرگ نیست اما بدبختی وقتی شروع میشه که شستن کله و صورت شروع بشه اونوقته که شاید با یه صدای کوچیک یا یه خارش کوچیک رو بدنتون مجبور میشید از ترس یهو چشماتونو باز کنید و باز کردن چشم همان و سوختن همان...تجربه...نه نشده اما قبلاً اینجوری چشمم زیاد سوخته
بعد بازی نرید تو حیاط
مراقب باشید تو اطاق وارد شدید چوب لباسی رو با slender man اشتباه نگیرید میگن تجربه شده اون کت و شلوار باباتونه نه دستای اسلندر
من چون موقع ترس و استرس ضربان قلبم به شدت میره بالا قبل بازی یه پرانول 10 خوردم کمی کمک کرد

Alireza.M67
09-10-2012, 22:19
فکر نکنم پیدا کردنه یادداشتها اونقدرا هم سخت باشه، من در اولین تلاشم تو 10 دقیقه 4 تاشو پیدا کردم، بعد این یارو لاغره ظاهر شد، رفتم ببینم چیه! نمی دونستم اگه زیاد پیشش باشی میمیری...
ولی بازی از لحاظ ترس خوبه، یادداشت چهارمو که برداشتم یه صدایی اومد که خداییش ترسیدم ...

soliman
09-10-2012, 22:35
بازیش با وجود گرافیک ساده و حجم کمش خیلی خوفناکه.خداییش من با وجود اینکه خوره بازی های ترسناک هستم ولی این یکی حسابی منو ترسوند.

Gregar
09-10-2012, 23:01
بابا این چی بود دادی دست ما ؟ ما که داشتیم سکته هه رو میزدیم همون 2 دقیقه نگذشته بود از بازی . اولش هیچی نبود و تا ماشینه رفتم و بعد خونه هه هم هیچی اونجا نبود . بعد یهو دیدم تصویر داره پر پر میکنه و هی داره زیادتر میشه . یه کم چرخیدم دیدم قطع شد .
یه دفعه یاد اون تکه که گفته بود به یارو خیره نشید افتادم و گفتم یا ابالفضل و ... . بعد یه دور یواشکی زدم . یه سایه ای در دوردست دیدم . در جا Esc رو زدم . اقا نکن با ما این کارا رو من قلبم اونقدرها قوی نیست . به جان تو این تاپیکت تلفات جانی به بار میاره ها .

(در ضمن قابل توجه اونایی که توی تاپیک RE6 میگفتن ترس توی بازی ها همش الکیه و من که هر چی باشه نمیترسم . حالا ببینم با این چطورید و چه کار میکنید)

M A S T 3 R
09-10-2012, 23:23
من به شخصه همینجا میگم که نه هیچ فیلمی ترسونده منو نه هیچ بازی اینو هم وقتی بازی کردم گفتم اینم نمیتونه منو بترسونه یادداشت اولو برداشتم دیدم صفحه یجوری داره میشه بعد دیدم اون آقا قد بلنده وایستاده منم راهمو کج کردم در رفتم سرمو کج کردم ببینم هنوز پشتمه یکدفعه دیدم بغلم ظاهر شد یه آهنگیم زد بازی که ناخواسته یه داد زدم و در رفتم:20: خلاصه همینجور که داشتم در میرفتم گفتم سرمو برگردونم ببینم رفته یانه باز بغلم ظاهر شد و بار ما داد زدیم
یادداشت چهارمو برداشتم باز ظاهر شد داشتم در میرفتم که خواستم پشتمو نگا کنم دیدم درست پشت سرمه و بعدشم باختم
من سر هیچ فیلم و بازی حتی یکمم نترسیدم ولی این بازی داد منو در آورد
همونطور که دوست عزیز در پست بالایی گفت هرکی میگه هیچ بازی نمیترسونش این بازی مطمئنا شمارو میترسونه
.
.
راستی یه سوال دوستان
تو اسکرین شات ها چراغ قوه همراه با باطری چراغ قوه رو نشون میده ولی وقتی من بازی رو شروع کردم و تا پیدا کردن 4 یادداشت پیش رفتم بازی مثل اسکرین شات نبود

soliman
09-10-2012, 23:50
اینم ترولی که برای بازی ساختند.

M A S T 3 R
09-10-2012, 23:57
اه
7 تا یادداشت رو جمع کردم تو 10 دقیقه اما اومدم دنبال هشتمی بگردم جلوم ظاهر شد

Sib Market
10-10-2012, 00:18
بابا اين چيه ديگه...
كپ كرديم رفت...!

251251
10-10-2012, 00:59
عنوان اصلی بازی با عنوان Slender : The Arrival به زودی منتشر میشه . مثل اینکه گرافیکش هم خیلی خیلی پیشرفت کرده ... چه شود !!!!

Gregar
10-10-2012, 01:44
بچه ها یه فکری .
یه بچه کوچیک توی فامیلمون هست که همیشه میاد پای سیستم من و منو مجبور میکنه براش بازی بزارم و دیگه هم ول نمیکنه کامپیوتر رو . همونجا سر جاش میشینه . واقعا روی اعصابه .
دفعه بعد که اومد خونمون واسش نقشه ها دارم :sq_24: . کاری میکنم که تا ابد همونجا سر جاش بشینه :sq_5:

soheilarfaei
10-10-2012, 08:44
این که حجمش 55 مگابایته به دلیل آزمایشی بودن بازیه یا بازی کلا کم حجمه؟ سری قبلی بازی هم همینجوری بود؟

دوست عزیز دقت کرده باشی در پست های قبلی هم گفتم ، بله این نسخه آزمایشی بازی هست که یک بازی کوتاه است ،
بله حجمش هم 50 مگابایت هستش البته همین بازی چند تا نسخه دیگه هم قبلش داشت که 40 مگ اینا بود ولی این نسخه ای که من گذاشتم
کامل ترین نسخه ی بازی هستش . و هنوز نسخه ی اورجینال بازی Slender : The Arrival که شامل مراحل جدید و گرافیک زیبا تر هست منتشر نشده ...
2 تا اسکیرین شات هم تو پست های قبلی گذاشتم واسه Slender The Arrival هستش که هنوز نیومده ! ( ُSlender The Arrival ) رایگان نیست و به زودی در بازار منتشر خواهد شد !

soheilarfaei
10-10-2012, 08:50
بابا این چی بود دادی دست ما ؟ ما که داشتیم سکته هه رو میزدیم همون 2 دقیقه نگذشته بود از بازی . اولش هیچی نبود و تا ماشینه رفتم و بعد خونه هه هم هیچی اونجا نبود . بعد یهو دیدم تصویر داره پر پر میکنه و هی داره زیادتر میشه . یه کم چرخیدم دیدم قطع شد .
یه دفعه یاد اون تکه که گفته بود به یارو خیره نشید افتادم و گفتم یا ابالفضل و ... . بعد یه دور یواشکی زدم . یه سایه ای در دوردست دیدم . در جا Esc رو زدم . اقا نکن با ما این کارا رو من قلبم اونقدرها قوی نیست . به جان تو این تاپیکت تلفات جانی به بار میاره ها .

(در ضمن قابل توجه اونایی که توی تاپیک RE6 میگفتن ترس توی بازی ها همش الکیه و من که هر چی باشه نمیترسم . حالا ببینم با این چطورید و چه کار میکنید)

خیالت جمع دوست عزیز ، هر کسی این بازی رو انجام داده از ترس خودشو . . . . :sq_25:
جالبیش اینجاست تنها یک گیمر خارجی این بازی رو تموم کرده و در یوتوب گذاشته ...
حتی بعضی از دوستان 7 تاشو پیدا کردن ولی متاسفانه ( . . .. .. ) :sq_7:

Slender رو جدی بگیرید ، واگه قلبتون مثل این دوست عزیزمون ضعیفه سعی کنید یک نفر هم کنارتون بشینه و بازی کنید ! :sq_13:

soheilarfaei
10-10-2012, 08:52
من به شخصه همینجا میگم که نه هیچ فیلمی ترسونده منو نه هیچ بازی اینو هم وقتی بازی کردم گفتم اینم نمیتونه منو بترسونه یادداشت اولو برداشتم دیدم صفحه یجوری داره میشه بعد دیدم اون آقا قد بلنده وایستاده منم راهمو کج کردم در رفتم سرمو کج کردم ببینم هنوز پشتمه یکدفعه دیدم بغلم ظاهر شد یه آهنگیم زد بازی که ناخواسته یه داد زدم و در رفتم:20: خلاصه همینجور که داشتم در میرفتم گفتم سرمو برگردونم ببینم رفته یانه باز بغلم ظاهر شد و بار ما داد زدیم
یادداشت چهارمو برداشتم باز ظاهر شد داشتم در میرفتم که خواستم پشتمو نگا کنم دیدم درست پشت سرمه و بعدشم باختم
من سر هیچ فیلم و بازی حتی یکمم نترسیدم ولی این بازی داد منو در آورد
همونطور که دوست عزیز در پست بالایی گفت هرکی میگه هیچ بازی نمیترسونش این بازی مطمئنا شمارو میترسونه
.

سلام مهدی جان ، من گفتم اسکیرین شات هایی که گذاشتم واسه نسخه ی اورجینال Slender The Arrival هستش که هنوز نیومده ، این نسخه ای که الان داریم بازی می کنیم Slender Eight page هستش . :sq_8:
.
راستی یه سوال دوستان
تو اسکرین شات ها چراغ قوه همراه با باطری چراغ قوه رو نشون میده ولی وقتی من بازی رو شروع کردم و تا پیدا کردن 4 یادداشت پیش رفتم بازی مثل اسکرین شات نبود

سلام مهدی جان ، من گفتم اسکیرین شات هایی که گذاشتم واسه نسخه ی اورجینال Slender The Arrival هستش که هنوز نیومده ، این نسخه ای که الان داریم بازی می کنیم Slender Eight page هستش . :sq_8:

soheilarfaei
10-10-2012, 08:54
بچه ها یه فکری .
یه بچه کوچیک توی فامیلمون هست که همیشه میاد پای سیستم من و منو مجبور میکنه براش بازی بزارم و دیگه هم ول نمیکنه کامپیوتر رو . همونجا سر جاش میشینه . واقعا روی اعصابه .
دفعه بعد که اومد خونمون واسش نقشه ها دارم :sq_24: . کاری میکنم که تا ابد همونجا سر جاش بشینه :sq_5:

نکن اینکارو .... می افته تو دستت ها ...... اونوقت حالا بیا و جمعش کن . . . . :sq_2:

soheilarfaei
10-10-2012, 09:31
اینم هشت یادداشتی که باید پیدا کنید : :sq_24:

imi imi
10-10-2012, 09:44
من نمیتونم بازیو اجرا کنم.:sq_11: برنامه خاصی میخواد؟؟؟
بعد از اون که مینویسه POWERED BY UNITY صفحه سیاه میمونه. چی کار کنم؟
فکر نکنم سیستم خیلی قوی بخواد

soheilarfaei
10-10-2012, 10:00
من نمیتونم بازیو اجرا کنم.:sq_11: برنامه خاصی میخواد؟؟؟
بعد از اون که مینویسه POWERED BY UNITY صفحه سیاه میمونه. چی کار کنم؟
فکر نکنم سیستم خیلی قوی بخواد

عجیبه ؟ چرا ؟ نه سیستم قوی نمیخاد ؟ وقتی رو بازی کیلیک می کنی قسمت تنظیمات گرافیکش رو یکم تغییرات بده

شاید سیستمت نمیتونه خوب رندر کنه . اینو بذار : Screen Resolation : 800 & 600
Graphics Quality : Good

وقتی رفتی تو بازی اگه صفحه بازم سیاه بود کلیک ماوس رو بزن تو صفحه شاید بیاد !

( اگه موفق نشدید بهم اطلاع بدید )

imi imi
10-10-2012, 11:18
عجیبه ؟ چرا ؟ نه سیستم قوی نمیخاد ؟ وقتی رو بازی کیلیک می کنی قسمت تنظیمات گرافیکش رو یکم تغییرات بده

شاید سیستمت نمیتونه خوب رندر کنه . اینو بذار : Screen Resolation : 800 & 600
Graphics Quality : Good

وقتی رفتی تو بازی اگه صفحه بازم سیاه بود کلیک ماوس رو بزن تو صفحه شاید بیاد !

( اگه موفق نشدید بهم اطلاع بدید )

نشد بازم
روی همه تنظیمات امتحان کردم ولی نمیدونم چرا اینطوریه روی صفحه سیاه هم کلیک میکنم هنگ میکنه اخر مجبور میشم ببندم

soheilarfaei
10-10-2012, 11:35
نشد بازم
روی همه تنظیمات امتحان کردم ولی نمیدونم چرا اینطوریه روی صفحه سیاه هم کلیک میکنم هنگ میکنه اخر مجبور میشم ببندم

؟ گرافیکت چنده مگه ؟ تو این تاپیک فقط تویی که این مشکل رو داری

به احتمال زیاد واسه سیستمت باید باشه . حالا بذار دوستان دیگه هم مشکلت رو ببینن شاید اونا بتونن کمکت کنن !

آخه عجیبه گرافیکش اونطوری نیست که آخه سیستم اجرا نکنه . . .. :18:

imi imi
10-10-2012, 11:59
منم هیمنو میگم اخه سیستمی نمیخوادکه
سیستم مورد نیاز بازی::sq_6:

CPU: Intel Pentium III یا AMD Athlon MP
GPU: Nvidea GeForce 7100 یا AMD Rage 128 Pro
RAM: 500 MB
HDD: 100MB
DX: 9

گرافیکم 5750 ATI
ویندوز سون 32 بیت

soheilarfaei
10-10-2012, 12:30
منم هیمنو میگم اخه سیستمی نمیخوادکه
سیستم مورد نیاز بازی::sq_6:
یا AMD Rage 128 Pro

گرافیکم 5750 ATI
ویندوز سون 32 بیت

- حداقل سیستم مورد نیاز بازی برای Slender

CPU: Intel Pentium III یا AMD Athlon MP
GPU: Nvidea GeForce 7100 یا AMD Rage 128 Pro
-

دوست عزیز فکر کنم باید سیستمت رو ارتقاء بدی ! :sq_12:

soheilarfaei
10-10-2012, 12:34
بچه ها امروز داشتم برای چندمین بار بازی می کردم !!
یک راه حل واسه اینکه از ترس 100 درصدتون 1 درصد کم بشه !
موقع بازی بلند بلند داشتم می گفتم :
hey Slender ... you Crazy man
you baby for me ....
you very funny .... ha hah ha
بعدش slender هم با یه غافل گیری دیگه جوابمو داد . . . . . .:sq_13:
بعد کامپیوتر رو بوسیدم گذاشتم کنار ... رفتم نون بخورم :sq_2:

soheilarfaei
10-10-2012, 13:02
دوستان عزیز توجه

آپدیت جدید بازی Slender V. 0.9.7

دانلود با لینک های مختلف :

حجم : (62.8 MB)

Slender V. 0.9.7

soheilarfaei
10-10-2012, 13:08

ورژن Slender V. 0.9.7

soheilarfaei
10-10-2012, 13:14
راستی دوستان اگر 8 تا یادداشت رو پیدا کنید قسمت Daytime فعال میشه ! ( این در ورژن 0.9.6 هم بود )
ایندفعه شما در روز در جنگل رها میشوید ، اما اینبار چراغ قوه هم ندارید که با خاموش کردن آن از دست Slender فرار کنید !
:sq_13:

M A S T 3 R
10-10-2012, 13:37
این آپدیت که گذاشتین چی تغییراتی در بازی ایجاد میکنه؟

Aria1997
10-10-2012, 13:42
خیالت جمع دوست عزیز ، هر کسی این بازی رو انجام داده از ترس خودشو . . . . :sq_25:
جالبیش اینجاست تنها یک گیمر خارجی این بازی رو تموم کرده و در یوتوب گذاشته ...
حتی بعضی از دوستان 7 تاشو پیدا کردن ولی متاسفانه ( . . .. .. ) :sq_7:

Slender رو جدی بگیرید ، واگه قلبتون مثل این دوست عزیزمون ضعیفه سعی کنید یک نفر هم کنارتون بشینه و بازی کنید ! :sq_13:

Pewdiepie بازی رو تموم کرده .... خیلی باحاله این یارو :sq_2:

soheilarfaei
10-10-2012, 14:33
این آپدیت که گذاشتین چی تغییراتی در بازی ایجاد میکنه؟

بازی شامل سه تا نسخه هست که هر نسخه کامل تر شده .
0.9.4 ، 0.9.6 ، 0.9.7
در واقع شما باید نسخه ی قبلی رو پاک کنید نسخه ی جدید رو نصب کنید !
بازی کامل تر شده !

imi imi
10-10-2012, 14:52
بازی شامل سه تا نسخه هست که هر نسخه کامل تر شده .
0.9.4 ، 0.9.6 ، 0.9.7
در واقع شما باید نسخه ی قبلی رو پاک کنید نسخه ی جدید رو نصب کنید !
بازی کامل تر شده !

soheilarfaei ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز نسخه 9.7 رو نصب کردم بازی اجرا شد. مشکل از نسخه های قبلی بود:sq_19:

Gregar
10-10-2012, 17:37
راستی دوستان اگر 8 تا یادداشت رو پیدا کنید قسمت Daytime فعال میشه ! ( این در ورژن 0.9.6 هم بود )
ایندفعه شما در روز در جنگل رها میشوید ، اما اینبار چراغ قوه هم ندارید که با خاموش کردن آن از دست Slender فرار کنید !
:sq_13:

خوب روز که بهتره . در ضمن یعنی چی با خاموش کردن چراغ ازش فرار کنیم ؟ مگه چراغ روشن فرقی هم داره توی بازی ؟ بعد اینکه من یه چیزی رو نفهمیدم . توی این بازی دقیقا در چه صورتی میبازی ؟ نگاه کردن به مدت طولانی رو میدونم اما جور دیگه هم هست که ببازی ؟

در ضمن سهیل جان اون اواتارت خواهشا عوض کن . این یارو کم شبا نمیاد سراغم . نمونه اش دیشب نزاشت بخوابم .

soliman
10-10-2012, 18:31
به نظرتون این Slender شبیه به این کاراکتر DEAD SPACE نیست ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g

mohsen_gh1991
10-10-2012, 18:49
تو ورژن 9.07 بازی مرحله ای هم اضافه میشه؟
بازی رو نگه داشتم شب بازی کنم. الان حال نمیده :دی

soheilarfaei
10-10-2012, 19:20
خوب روز که بهتره . در ضمن یعنی چی با خاموش کردن چراغ ازش فرار کنیم ؟ مگه چراغ روشن فرقی هم داره توی بازی ؟ بعد اینکه من یه چیزی رو نفهمیدم . توی این بازی دقیقا در چه صورتی میبازی ؟ نگاه کردن به مدت طولانی رو میدونم اما جور دیگه هم هست که ببازی ؟

در ضمن سهیل جان اون اواتارت خواهشا عوض کن . این یارو کم شبا نمیاد سراغم . نمونه اش دیشب نزاشت بخوابم .

در واقع در شب که هستید وقتی Slender ظاهر میشه ، شما میتونید با کلید F چراغ قوه تون رو خاموش کنید تا از ترس و . .. کم بشه .

کلن وقتی Slender به شما نزدیک بشه شما می بازید ، باید از دستش فرار کنید ، شما وقتی از 4 تا یادداشت به بعد رو که میخواید پیدا کنید

Slneder دیوونه تون می کنه حتی گاهی وقت ها شما رو به طور فجیعی غافل گیر می کنه ....

آواتارم که خوبه ! بهش عادت کن دیگه . اینجا تاپیک Slender هستش دیگه ترس همه جا حاکمه . .:sq_13:

هر دفعه که بازی می کنید ، غافل گیری های Slender تغییر می کنه !

soheilarfaei
10-10-2012, 19:24
تو ورژن 9.07 بازی مرحله ای هم اضافه میشه؟
بازی رو نگه داشتم شب بازی کنم. الان حال نمیده :دی

مرحله که نه بازی کامل تر میشه و ضعف های نسخه های قبلیش از بین می ره .
بعدشم فکر کنم الان وقت خوبی باشه واسه بازی کردن ......
شما صبح هم بازی کنی باز میترسی ....
SLender شب و روز نداره .............

( هدفون ، صدا بلند و پشت LCD ، اگه میخوای خودتو واقعا بکشی ، درها بسته چراغ ها خاموش )

Slender منتظر شماست ! :sq_24:

M A S T 3 R
10-10-2012, 19:44
ای بابا بعد از پیدا کردن 6 یادداشت این slender همش دنبالته یادداشت 6-7 رو پیدا کنی داری میری یکدفعه دوربین خودش برمیگرده میبینی باختی
غافلگیری هاش از یادداشت اول شروع میشه داری از دستش در میری برمیگردی پشتتو نگا کنی ببینی رفته یکدفعه میبینی درست پشت سرته و بازی یه آهنگ میزنه 3 متر میپری هوا:31:

راستی هر بار بازی میکنی جای بعضی کاغذ ها عوض میشه نه؟

soheilarfaei
10-10-2012, 20:11
ای بابا بعد از پیدا کردن 6 یادداشت این slender همش دنبالته یادداشت 6-7 رو پیدا کنی داری میری یکدفعه دوربین خودش برمیگرده میبینی باختی
غافلگیری هاش از یادداشت اول شروع میشه داری از دستش در میری برمیگردی پشتتو نگا کنی ببینی رفته یکدفعه میبینی درست پشت سرته و بازی یه آهنگ میزنه 3 متر میپری هوا:31:

راستی هر بار بازی میکنی جای بعضی کاغذ ها عوض میشه نه؟

بله هر دفعه جای کاغذ ها عوض خواهد شد ...... حتی ممکنه مثلا اگه یبار تو ماشین پیدا کردی دفعه دیگه اونجا نباشه یا ممکنه باشه ولی حاش عوض شده باشه .

H 2 H
10-10-2012, 20:39
به نظرم اصلا ربطی به تعداد تکرار بازی نداره ... مثلا بگی 100 بار بازی کردی دفعه 101 دیگه نمیترسی. ترس این بازی همیشه هست.

persiankings8
10-10-2012, 22:35
سلام
اولین پستمه
بزارید قضیه این بازی رو بگم
من خودم 14 سالمه و بیشتر بازی های ترستاک رو بازی کردم
خون و خونریزی هم دیدم
اول یه سوال دارم
اگه به این آقا نگاه کنیم چطوری ما رو میکشه؟
خوب حالا داستان امروزم
من اینو دانلود کردم
بعدش به دوستمم گفتم دانلود کنه
اون رفت دانلود کرد البته پس از سالیانی دراز:sq_2:
من بهش گفتم من نمیتونم بازی کنم
حالا چرا گفتم
به خاطر اینکه شما اینقدر گفتین مثبت 18 من مردم از ترس
خلاصه دوستم بازی کرد
برام تعریف کرد
گفت که اول یکم جلو رفتم
بعد رسیدم به کامیون یه نامه رو برداشتم(منظورش یادداشت بود)
بعدش گفترفتم پیش مامانم تا یه چی بهش بگم
بعد دوباره برگشتم
میگه:خودمو وقتی توی آیینه دیدم سکته زدم(نمیدونم چرا)
گفت وقتی رسیدم اون غوله رو دیدم
حالا بگین چیکار کرد؟
گفت دو تا پامو گذاشتم روی صندلی بعدش پریدم به سمت سالن!!!!
از ترس پریز رو هم کشید
این بود داستان
منم میخوام بازی کنم ولی از ترس نمیتونم
یکم اسکرین شات بیشتر بزارید

kiar
10-10-2012, 22:48
منم دانلود کردم و بازی کردم بازیه ترسناکیه ( نه تو اون حدی که دوستان بزرگش میکنن ) اولش نمیدونم چی شد 3 یا 4 تا نامه پیدا کرده بودم ولی هنوز از slender خبری نبود تا اینکه یه دفعه نمیدونم از کجا پیداش شد :sq_7: منم همینطور داشتم نگاش میکردم که .....
البته اگه سعی کنید تو بازی زیاد یه جا نمونین همیشه و در حال فرار باشین این جوری 5 درصد از ترس بازی کم میشه.:sq_25:

mohsen_gh1991
10-10-2012, 23:24
راستی قرار نیست نسخه بزرگ این بازی ارائه بشه؟ با گرافیک بالاتر و مراحل بیشتر و یه خط داستانی قوی البته ترسش در همین حدی که میگن باشه. و بیشتر.

persiankings8
10-10-2012, 23:37
آخه قیافه این آقا نشون نمیده ترسناک باشه کت پوشیده خیلی هم مودب ایستاده!!
هیشکی نمیگه چطوری ما رو میکشه؟

darkest
11-10-2012, 00:03
یعنی این یارو کت وشلواریه همون یاروست ک تو بازیه؟اینکه دستاش دراز نیست

persiankings8
11-10-2012, 00:07
من که بازی نکردم ولی کل بازی رو حفظ شدم
از بس مطلالبش رو خوندم
آره داش همون کت شلواریه هست که بازی رو ترسناک کرده
نمیدونم چطوری ما رو میکشه
دارم به همه ی فامیلام میگم تا دانلود کنن
میخوام اونا هم آلوده شن:sq_5:

وین رونی
11-10-2012, 00:20

بله مودبه و خیلی مودبانه میاد می خوردت.همین
البته خوردن که نه رسوخ می کنه تو وجودت حتماً
خبری از خون خون ریزی نیست اصل بازی رو ترسیه که از محیط و موسیقی و صداهای بازی بهت دست میده

Gregar
11-10-2012, 00:34
سلام
اولین پستمه
خون و خونریزی هم دیدم
اول یه سوال دارم
خوب حالا داستان امروزم
من اینو دانلود کردم
حالا چرا گفتم
خلاصه دوستم بازی کرد
برام تعریف کرد
گفت که اول یکم جلو رفتم
بعد دوباره برگشتم
حالا بگین چیکار کرد؟
از ترس پریز رو هم کشید
این بود داستان

من یکی که با این سنم این همه بازی ترسناک رو رفتم و واسم هیچی نبوده . اما این یکی رو تنها 2 دقیقه رفتم و در جا اومدم بیرون . فقط میگم که مراقب خودت باش یه وقت مثل رفیقت ...

منم دانلود کردم و بازی کردم بازیه واقعا ترسناکیه اولش نمیدونم چی شد 3 یا 4 تا نامه پیدا کرده بودم ولی هنوز از slender خبری نبود تا اینکه یه دفعه نمیدونم از کجا پیداش شد :sq_7: منم همینطور داشتم نگاش میکردم که .....
البته اگه سعی کنید تو بازی زیاد یه جا نمونین همیشه و در حال فرار باشین این جوری 5 درصد از ترس بازی کم میشه.:sq_25:

خوش به حالت تازه از یادداشت 4 ام به بعد اومده سراغت . من هنوز یادداشت اول رو پیدا نکرده بودم اومد . داشتم سکته میکردم .

میدونی کلا یه نظریه ای هست میگه هر چی قیافه ترسناک تر و عجق وجق تر باشه بازی ترسش کمتر و فانش بیشتر میشه (نظریه خودم بود) . شما بازی های درجه یک ژانر وحشت رو هم نگاه کنی اونقدر ها عوامل ترس توی بازی به چهره و ظاهر نیست . موسیقی و محیط و محدودیت (همون حس درماندگی) باعث ایجاد ترس میشه .
سایلنت هیل و الان اویک که در مقابل این بازی هیچ هستن هم یه جورایی از همین عوامل استفاده کردن . اما مرحبا به سازنده این بازی که تونسته از این عوامل بهینه ترین استفاده رو بکنه .

J A C K S O N
11-10-2012, 00:40
سلام ایا این بازی Version جدید داره یا اینکه همین Version هستش ؟

Aria1997
11-10-2012, 00:45
من یکی که با این سنم این همه بازی ترسناک رو رفتم و واسم هیچی نبوده . اما این یکی رو تنها 2 دقیقه رفتم و در جا اومدم بیرون . فقط میگم که مراقب خودت باش یه وقت مثل رفیقت ...

خوش به حالت تازه از یادداشت 4 ام به بعد اومده سراغت . من هنوز یادداشت اول رو پیدا نکرده بودم اومد . داشتم سکته میکردم .

میدونی کلا یه نظریه ای هست میگه هر چی قیافه ترسناک تر و عجق وجق تر باشه بازی ترسش کمتر و فانش بیشتر میشه (نظریه خودم بود) . شما بازی های درجه یک ژانر وحشت رو هم نگاه کنی اونقدر ها عوامل ترس توی بازی به چهره و ظاهر نیست . موسیقی و محیط و محدودیت (همون حس درماندگی) باعث ایجاد ترس میشه .
سایلنت هیل و الان اویک که در مقابل این بازی هیچ هستن هم یه جورایی از همین عوامل استفاده کردن . اما مرحبا به سازنده این بازی که تونسته از این عوامل بهینه ترین استفاده رو بکنه .

آره دمت گرم دقیقا عین من! نصفه شبه چراغا خاموشه هدفون رو گوشمه رفتم تو بازی
بعد 3 دقیقه اومدم بیرون حتی قبل از اینکه یارو بیاد یعنی اون موزیک باد و اون تاریکی خودش ترسناکه چه برسه به اون یارو که ....
واقعا ترسناکه!

fight club
11-10-2012, 00:48
آقا ما که تمومش کردیم! هشت تا نامه هم گرفتیم. نمیدونم چرا همه میگن نتونستیم همه نامه ها رو برداریم!

251251
11-10-2012, 00:51
آقا ما که تمومش کردیم! هشت تا نامه هم گرفتیم. نمیدونم چرا همه میگن نتونستیم همه نامه ها رو برداریم!

بابا دم تو گرم ! جدی 8 تا رو گرفتی !!!؟ :sq_14:
من بالاتر 5 تا نتونستم برم
چطوری آخه !!!!؟

fight club
11-10-2012, 00:53
بابا دم تو گرم ! جدی 8 تا رو گرفتی !!!؟ :sq_14:
من بالاتر 5 تا نتونستم برم
چطوری آخه !!!!؟

داداش دیگه انقدر بازی کردم فوت و فنش اومد دستم! ده تا سکته ناقص بزنی وُ سکته خورت ملس بشه حرفه‌ای میشی! من الان کج شدم.

M A S T 3 R
11-10-2012, 01:08
داداش دیگه انقدر بازی کردم فوت و فنش اومد دستم! ده تا سکته ناقص بزنی وُ سکته خورت ملس بشه حرفه‌ای میشی! من الان کج شدم.
آقا دمت گرم
من با ترسش هم کنار بیام و تا آخر بازی سکته نزنم:31: ششمی یا هفتمین نامه رو پیدا کنم برم دنبال بعدی مرده اومده مارو برده با خودش اون دنیا

persiankings8
11-10-2012, 09:43
من از ترس بازی فقط اسکرین شاتاشو دیدم
یکی بهم بگه کسی اینجا هست زیر 16 سال باشه و این بازی رو میکنه؟
خیلی دوس دارم منم بازی کنم

persiankings8
11-10-2012, 09:50
این هم داستان یک رومانیایی در مورد این موجود

یه شب دو تا دختر با مادرشون به جنگل میرن , جنگل تاریک و پر از درخت بوده ناگهان تو جنگل یه مرد قد بلند در میان نور و تاریکی که شبیه به نجیب زاده ها بود رو میبینن که بعدا متوجه میشن دست های زیادی داره که مانند مار بدون استخوان بودند .
همون لحظه مادر رو به یکی از دختراش میکنه و میگه چاقو رو بگیر و یه دایره به اندازه ای که یکی توش جا بشه رو روی زمین بکش و رو به اون یکی دختر کرد و گفت که در دایره دروغ قرار بگیر و رو به اون دخترش (دختر خوب ) که چاقو در دست داشت گفت بدن خواهرت رو با جاقو باز کن . اون دختر نتونست این کار رو بکنه و مادرش گفت که اگر این کار رو نکنی خیلی اوضاع بد میشه و اون دختر به خونه فرار کرد .
بعد slender man به سراغ اون دختر (خوب) میره و اون رو میکشه و در همون حال مادرش با سر خونی اون یکی دخترش میاد خونه !
دختر خوب به دلیل نپذیرفتن مجازات اون یکی و همچنین حرف هایی که زده بود مجازات شد !
به خاطر این که به مادرش گفت که جایزه ای برای انسان های خوب وجود ندارد و زمانی برای ایمان وجود ندارد.

تصویر زیر یک تصویر از slender man هست

از دو عکاسی که در این مکان توی عکس وجود داشتند یکی از عکاسان این تصویر رو (که در هنگام بازی بچه ها گرفته بوده )
بعد از این که 14 بچه ناپدید میشن منتشر میکنه ! که در اون مرد بلند قد با دستان کشیده رو میبنید !
که بعد از این که هیچ دلیلی برای ناپدید شدن کودکان پیدا نشد, تصویر رو به عنوان مدرک در پرونده این 14بچه قرار دادند.

************************************************** *****************************************
به هیچ وجه این ویدئو رو از دست ندید! میفهمید اعتقاد اونا نسبت به این شخصیت چیه ! اتفاقات همگی فیلم برداری شدن(تو کلیپ همه چی مشخصه )

اینم یه تصویر دیگه برای یه سال دیگست

.......
تصویر از slender man

منبع:isgamers.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!)

اینم داستانی از slender بود که براتون گذاشتم:sq_18:

Gregar
11-10-2012, 10:12
راجع به عکس ها که اون عکس اولیه که الکیه . اون یارو یه چیزی مثل مجسمه است که بچه ها دورش جمع شدن به طور واضح دارن بهش نگاه میکنن .
عکس دومی که اسلندر پشت درخت ایستاده هم معلومه که فوتوشاپه . فوتوشاپ هم نباشه صورتش معلوم نیست که بشه گفت اسلندر هست .
عکس اخری هم یه عکس واقعی نیست و شبیه نقاشیه .
کلیپ رو نتوسنتم ببینم به دلیل فیل...ر .

persiankings8
11-10-2012, 10:22
حالا اگه عکسها واقعی نباشن داستان شاید باشه
یکی نمیتونه یه فیلم از بازی بگیره و تا جایی که زنده میمونه فیلم رو قطع نکنه و برام آپلود که تا من ببینم چطوریه؟
(چقدر درخواست داشتم(ببخشید))
لطفا پست 81 هم جواب بدید

mohsen_gh1991
11-10-2012, 11:53
دوستان این بازی برام اکسترکت نمیشه. هم نسخه 55 مگ و هم 68 مگ رو دانلود کردم ولیهیچکدوم کامل اکسترکت نمیشن. همون فایل slender.exe ارور میده. موقع اکسترکت فایل.کسی میدونه باید چکار کنم؟

persiankings8
11-10-2012, 11:58
دوستان این بازی برام اکسترکت نمیشه. هم نسخه 55 مگ و هم 68 مگ رو دانلود کردم ولیهیچکدوم کامل اکسترکت نمیشن. همون فایل slender.exe ارور میده. موقع اکسترکت فایل.کسی میدونه باید چکار کنم؟

میخواین خودم براتون آپلود کنم؟

Gregar
11-10-2012, 12:04

احتمالا یا بد دانلود کردی یا انتی ویروسی چیزی داری که نمیزاره اکسترکت بشه . هر چند این بازی که کرک نیست . به هر حال روی یک سیستم دیگه اکسترکت کن بعد بریز توی این . البته کلا بی خیال بازی شو . ما که دهنمون سرویس شد . شما رو نمیدونم .

mohsen_gh1991
11-10-2012, 12:20
نه انتی ویروسم مشکلی نداره .اخه دو سه بار هم دانلود کردم هر بار همین پیغامو میده چنتا از فایلا رو اکسترکت نمیکنه

251251
11-10-2012, 12:24
بچه ها تا جایی که من فهمیدم استراتژی این بازی به این صورته ( اگر میخواهید 8 تا رو بگیرید حتما به این 4 توصیه عمل کنید ) :

تا نامه ی اول ( و حتی دوم یا سوم ) رو نگرفتید که اون بنده خدا بیاد سراغتون با چراغ قوه ی خاموش به محل های مشخص شده سرک بکشید که باتری چراغ قوه تون ذخیره بمونه ( چون در صورتی که به صورت مداوم چراغ قوه روشن باشه از نامه ی 5-6 به بعد ضعیف و خاموش میشه )

تا جایی که امکان داره (به خصوص تا گرفتن نامه ی دوم یا سوم) از دویدن های بی مورد برای زودتر رسیدن خودداری کنید و فقط راه بروید چون انرژیتون تحلیل میره و از نامه ی سوم به بعد دیگه نمیتونید راحت فرار کنید و اکثر مواقع به دلیل نداشتن قوای کافی فقط راه میرید .

اگر آهنگ ترسناک بازی شروع به نواختن کرد مدام روی خودتون رو برنگردونید که اسلندر رو ببینید . این کار فقط باعث وحشتتون میشه و سرعت بازیتون رو میگیره . فقط رو به جلو حرکت کنید و کاری به کنار و پشت سرتون نداشته باشید .

و از همه مهم تر :

اول به سراغ محل های سخت تر و پر پیچ و خم تر ( مثل حمام و تخته سنگ های سفید و تانکر ) برید چون احتمال آمدن اسلندر در نامه های اولیه خیلی کمتره و کمتر میاد . سپس بعد از آن به سراغ محل های هموارتر و راحت تر برید .

این 4 توصیه باعث میشه زودتر به 8 نامه برسید .

persiankings8
11-10-2012, 12:29
:sq_3:یکیتون بیاد خونمون باهاش بازی کنم اینطوری میترسم
کسی هست که کمتر از 18 باشه و این بازی رو کرده باشه؟
راستی خواستم برم فیلم این بازی رو ببینم دیدم هرچی فیلم بود توی یوتویپ بود
به نظر شما من شانس دارم؟

fight club
11-10-2012, 12:33
بچه ها تا جایی که من فهمیدم استراتژی این بازی به این صورته ( اگر میخواهید 8 تا رو بگیرید حتما به این 4 توصیه عمل کنید ) :

تا نامه ی اول ( و حتی دوم یا سوم ) رو نگرفتید که اون بنده خدا بیاد سراغتون با چراغ قوه ی خاموش به محل های مشخص شده سرک بکشید که باتری چراغ قوه تون ذخیره بمونه ( چون در صورتی که به صورت مداوم چراغ قوه روشن باشه از نامه ی 5-6 به بعد ضعیف و خاموش میشه )

تا جایی که امکان داره (به خصوص تا گرفتن نامه ی دوم یا سوم) از دویدن های بی مورد برای زودتر رسیدن خودداری کنید و فقط راه بروید چون انرژیتون تحلیل میره و از نامه ی سوم به بعد دیگه نمیتونید راحت فرار کنید و اکثر مواقع به دلیل نداشتن قوای کافی فقط راه میرید .

اگر آهنگ ترسناک بازی شروع به نواختن کرد مدام روی خودتون رو برنگردونید که اسلندر رو ببینید . این کار فقط باعث وحشتتون میشه و سرعت بازیتون رو میگیره . فقط رو به جلو حرکت کنید و کاری به کنار و پشت سرتون نداشته باشید .

و از همه مهم تر :

اول به سراغ محل های سخت تر و پر پیچ و خم تر ( مثل حمام و تخته سنگ های سفید و تانکر ) برید چون احتمال آمدن اسلندر در نامه های اولیه خیلی کمتره و کمتر میاد . سپس بعد از آن به سراغ محل های هموارتر و راحت تر برید .

آره داداش. کاملا تایید میشه!

Aria1997
11-10-2012, 13:04
:sq_3:یکیتون بیاد خونمون باهاش بازی کنم اینطوری میترسم
کسی هست که کمتر از 18 باشه و این بازی رو کرده باشه؟
راستی خواستم برم فیلم این بازی رو ببینم دیدم هرچی فیلم بود توی یوتویپ بود
به نظر شما من شانس دارم؟

عزیز جان من یه سال ازت بزرگترم نمیتونم بازی کنم بیخیالش شو چقدر زورمیزنیا داداش :دی
امشب میخوام دوباره شانسمو امتحان کنم:31:

Gregar
11-10-2012, 13:22

و از همه مهم تر :

البته احتمالش هم هست که حتی قبل از پیدا کردن یادداشت اول بیاد . مثل من که همون اول تا اون ماشینه و اون خونه هه دو قدم رفتم یارو اومد . حتی یک یادداشت هم نذاشت پیدا کنم نامرد .

عزیز جان من یه سال ازت بزرگترم نمیتونم بازی کنم بیخیالش شو چقدر زورمیزنیا داداش :دی
امشب میخوام دوباره شانسمو امتحان کنم:31:

نه دیوونه نری یه وقت روانی میشی :31: من دوباره رفتم . با اینکه حتی توی روز رفتم بازی رو ولی نتونستم ادامه بدم . به محض پیدا کردن یادداشت اول اهنگ رو که زد در جا اومدم بیرون . این بازی برای بعضی واقعا روانی کننده است و اثرات بدی ممکنه داشته باشه .

251251
11-10-2012, 13:23
بالاخره رکورد 4 نا نامه ام رو شکوندم رفتم رو 5 تا ولی به نحو وحشتناکی باز خفت شدم !
تپش قلب گرفتم از ترس ! خدا سازنده هاشو لعنت کنه ! :sq_6:

Sib Market
11-10-2012, 13:27
ركورد من فعلا 5 تاست...
اين يارو درازه خيلي خوف ناك در محيط بازي در حال حركته...

يه بار تو حموم ها اومد جلوم راه فرارم بسته شد...
قلبم اومد تو چشم!!!

fight club
11-10-2012, 14:06
بالاخره رکورد 4 نا نامه ام رو شکوندم رفتم رو 5 تا ولی به نحو وحشتناکی باز خفت شدم !
تپش قلب گرفتم از ترس ! خدا سازنده هاشو لعنت کنه ! :sq_6:

سعی و تلاشتو بکن داداش. تو هم بالاخره به نامه هشتم میرسی. از شبل که سخت تر نیست.بازی خیلی قلق داره. حتا کژوان سیبیل که خودت میشناسیش و استاد گیم بود نتونست تا الان تموم کنه.

pcsoft
11-10-2012, 14:15
منم یه تستی زدم. راستش از این سبک که هدف بازی ترسوندن بازیکن هست دوست نداشتم. من ترسی را دوست دارم که در آخر به یه هدف بالاتری برسه. درسته که اینجا باید 8 تا برگ رو پیدا کرد ولی خب هدف اصلی همین ترسیدن هست. بجاش من از مرحله های فوق العاده L.A.Noire خوشم میاد که بعضی مرحله هاش ترس هم داخلش بود. موقع پیدا کردن سر نخ، مخصوصا اگر شب بود.

persiankings8
11-10-2012, 14:16
کسی میتونه بهم بگه که نسخه اصلی بازی کی میاد؟
مشتاقم بازی کنم
چون توی این نسخه شخصیت معلوم نیس ، چراغ قوه هم معلوم نیس
اگه این ماه بیاد عالی میشه
شایدم این هفته بیاد!!
البته اگر هم بیاد من بازی نمیکنم از ترس:sq_10:

persiankings8
11-10-2012, 15:38
دوستان یکیتون میتونه بهم بگه وقتی شما دارید این نسخه جدیده رو بازی میکنید بازی تیک دار یا نه؟
من وقتی گرافیک رو روی fast test میزارم بازم یکم تیک داره
رمم هم دو گیگ هست
ویندوزم هم سون
گرافیکم رو نمیدونم ولی فکر نکنم کسی از این بازی گرافیکش کمتر باشه

persiankings8
11-10-2012, 16:21
اگه منظورمو متوجه نشدید بگین بهتر توضیح بدم
فقط تو رو خدا جواب بدید
چون شاید نیاز به ارتقا سیستمم باشه

Hossein_128
11-10-2012, 16:32
اگه منظورمو متوجه نشدید بگین بهتر توضیح بدم
فقط تو رو خدا جواب بدید
چون شاید نیاز به ارتقا سیستمم باشه
منم وقتی screen resolution رو میبرم بالا همینجوری میشه. اوردم پایین درست شد

persiankings8
11-10-2012, 17:03
من رزلوشنم 1440 در 900 هست باید چند بزارم؟
اون گزینه زیری رو هم fast test بزارم؟

Hossein_128
11-10-2012, 17:14
برای من بیشتر از 600 * 800 جواب نمیده
کیفیت هم Fastest هستش

soheilarfaei
11-10-2012, 17:38
سلام
اولین پستمه
خون و خونریزی هم دیدم
اول یه سوال دارم
خوب حالا داستان امروزم
من اینو دانلود کردم
حالا چرا گفتم
خلاصه دوستم بازی کرد
برام تعریف کرد
گفت که اول یکم جلو رفتم
بعد دوباره برگشتم
حالا بگین چیکار کرد؟
از ترس پریز رو هم کشید
این بود داستان

سلام دوست عزیز ، اگه میخای بازی کنی سعی کن یکی هم کنارت باشه ..جدی می گم .....
نترس مزه ی بازی از بین نمیره فقط بذار یک نفر هم پیشت باشه ..
اسکیرین شات هم میذارم ببین .

soheilarfaei
11-10-2012, 17:40
راستی قرار نیست نسخه بزرگ این بازی ارائه بشه؟ با گرافیک بالاتر و مراحل بیشتر و یه خط داستانی قوی البته ترسش در همین حدی که میگن باشه. و بیشتر.

دوست عزیز صفحه ی اول همین پست رو بیار من توضیح دادم که نسخه ی اصلی این بازی با نام Slender The Arrival به زودی منتشر خواهد شد اسکیرین شات هم ازش گذاشتم !ً

soheilarfaei
11-10-2012, 17:42
آخرین ورژن رو من گذاشتم در پست های قبل . SLENDER V 0.9.7

persiankings8
11-10-2012, 17:45
من رزلوشن هم پایین آوردم ولی بازم یه خورده تیک داره:sq_3:

soheilarfaei
11-10-2012, 17:47
اینم نقشه ی طرز پیدا کردن یادداشت ها :

persiankings8
11-10-2012, 17:54
همین ورژن جدید رو دانلود کردم از لینک سوم بود فکر کنم
تازه توی سایتمم گذاشتم
اینم ادرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینی که گذاشتم چیزیه که دانلود کردم
شما دانلودش کنید بیبینید مشکل داره؟
فکر نکنم مشکل داشته باشه

soheilarfaei
11-10-2012, 17:59
همین ورژن جدید رو دانلود کردم از لینک سوم بود فکر کنم
تازه توی سایتمم گذاشتم
اینم ادرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینی که گذاشتم چیزیه که دانلود کردم
شما دانلودش کنید بیبینید مشکل داره؟
فکر نکنم مشکل داشته باشه

Click here to view the original image of 574x378px.

دانلود با لینک های مختلف :

حجم : (62.8 MB)

Slender V. 0.9.7

soheilarfaei
11-10-2012, 18:01
دوستان عزیز شما هر سوالی دارید اول پست های قبل رو بخونید مخصوصا پست های صفحه ی اول
بعد اگه به حواب نرسیدید اونوقت مطرح کنید ، چون بیشتر سوال هایی که مطرح می کنید تکراری هستش
و من در صفحه ی اول توضیحات کامل رو دادم .

soheilarfaei
11-10-2012, 18:23
من رزلوشنم 1440 در 900 هست باید چند بزارم؟
اون گزینه زیری رو هم fast test بزارم؟

Sceren Resulation : 1440 & 900
Graphics quality : beautiful
اگه بازم تیک می زد . یا کند میشد یکی از این دوتا رو بذار :
Sceren Resulation : 1024 & 768
Graphics quality : Good

Sceren Resulation : 1440 & 900
Graphics quality : Good

soheilarfaei
11-10-2012, 18:26
اینم اسکیرین شات های SLender eight page واسه دوستی که میخواست :

soheilarfaei
11-10-2012, 18:32

دوست عزیز شما اگه تمومش کرده باشی آخرش یک اتفاق هایی می افته :sq_8:

و بازی یک جایزه به شما خواهد داد!

میشه بگی اگه می گی بازی رو تموم کردی ، جایزه بازی چی بود ؟ و آخرش چی شد ؟

خیلی کنجکاو شدم بدونم شما که تمومش کردی ! !!

( لابد صدای موزیک رو بستی :sq_25: )

من 2 بار با صدای OFF تمومش کردم ...... ولی شرایط اصلی بازی :

just Hedphone Louder 10/10
graphics : beautiful
:sq_24:

Hamid Reza
11-10-2012, 18:40
والا ما 10 بار بازی کردیم و 5تا یادداشت پیدا کردیم تو آخرین رکورد
اونطوریام ترسناک نیست . طرف میگه سیستم رو از پریز درآوردم یا داد زدم و ... آدم خندش میگیره
خداییش خیلی نمکش رو زیاد کردید .ترسناک نبود اصلا . شاید من فرق دارم با بقیه . فیلم ترسناک هم زیاد دیدم و هیچکدومش تا حالا نتونسته منو اونطور که باید و شاید بترسونه
نمیگم آدم شجاعی هستم ولی تصاویر و فیلم ها زیاد منو نمیترسونه در کل

soheilarfaei
11-10-2012, 18:44
شما اولین نفری هستید که می گید این بازی شما رو نترسونده .. . ....
خدا می دونه ما که اون موقع که داری بازی می کنی که نمیبینیمت ! :sq_2:

soheilarfaei
11-10-2012, 18:45
والا ما 10 بار بازی کردیم و 5تا یادداشت پیدا کردیم تو آخرین رکورد
اونطوریام ترسناک نیست . طرف میگه سیستم رو از پریز درآوردم یا داد زدم و ... آدم خندش میگیره
خداییش خیلی نمکش رو زیاد کردید .ترسناک نبود اصلا . شاید من فرق دارم با بقیه . فیلم ترسناک هم زیاد دیدم و هیچکدومش تا حالا نتونسته منو اونطور که باید و شاید بترسونه
نمیگم آدم شجاعی هستم ولی تصاویر و فیلم ها زیاد منو نمیترسونه در کل

شما اولین نفری هستید که می گید این بازی شما رو نترسونده .. . ....
خدا می دونه ما که اون موقع که داری بازی می کنی که نمیبینیمت ! :sq_2:

251251
11-10-2012, 19:27
حمیدرضا : من خوره ی فیلم هستم راستش ( از عنوان کاربریم هم معلومه :sq_24: ) . تا دلت بخواد بازی و فیلم ادرار بند آور ! دیدم و بازی کردم ولی این انصافا برای من تکان دهنده و شوک اوره بازیش ! یعنی از نامه ی سوم به بعد تپش قلب میگیرم . دیگه تو خیلی جیگر داری که نمیترسی !

persiankings8
11-10-2012, 19:45
داداش soheilarfaei ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، پ.خ رو خوندم و عمل کردم
راستی بازم تیک داره من نمیدونم مشکل کجاست مثلا همون اول بازی وقتی موس رو میبرم روی استارت یه ثانیه طول میکشه تا سفید شه(منظورم اینه که کنده)توی بازی هم همینطور
اگه اینطوری باشه من سر نسخه جدید خیلی گرفتاری دارم که من دوس دارم نسخه جدیده رو بازی کنم ولی هنوز اینو نمیتونم بازی کنم:sq_3:

persiankings8
11-10-2012, 20:54
اصلا تاریخ دقیق اومدن نسخه اصلی چندم هست؟میشه گفت این ماه میاد؟اینم اینطوری کند عمل میکنه توی سیستم من؟

ahamid555
11-10-2012, 22:13
این بازی چرا اینجوریه با اینکه گرافیکش پایینه رو 800 *600 و fastest تنظیم کردم بازم سیستمم نمیکشه هر چند سیستمم هم ضعیفه :
cpu: intel pentum4 3 gh
ram 2g
graffic : Gefoce 7300 512
مشکل از سیستمه؟

persiankings8
11-10-2012, 22:22
این بازی چرا اینجوریه با اینکه گرافیکش پایینه رو 800 *600 و fastest تنظیم کردم بازم سیستمم نمیکشه هر چند سیستمم هم ضعیفه :
cpu: intel pentum4 3 gh
ram 2g
graffic : Gefoce 7300 512
مشکل از سیستمه؟

منظورتون از سیستم نمیکشه چیه؟یعنی اصلا بازی بالا نمیاد یا مثل من بازی تیک دار (کند)میشه؟
کند شدن بازی به رم باید مربوط باشه رم ما هم دو گیگ هست بازی هم 500 مگ میخواد پس مشکل از چی میتونه باشه؟
راستی راهی نیس که بشه از راه کامپیوتر فهمید گرافیک چنده؟

Hamid Reza
11-10-2012, 22:37
حمیدرضا : من خوره ی فیلم هستم راستش ( از عنوان کاربریم هم معلومه :sq_24: ) . تا دلت بخواد بازی و فیلم ادرار بند آور ! دیدم و بازی کردم ولی این انصافا برای من تکان دهنده و شوک اوره بازیش ! یعنی از نامه ی سوم به بعد تپش قلب میگیرم . دیگه تو خیلی جیگر داری که نمیترسی !

بی زحمت چندتا ار اون فیلما به من معرفی کن تو پ.خ
از اون خفناش

mohsen_gh1991
12-10-2012, 00:34
دوستان من کماکان مشکل اکسترکت کردن فایل رو دارم. الان بار چهارمه که دانلود کردم ولی نتونستم کامل اکسترکت کنم. رو یه سیستم دیگه هم نشد.کسی میتونه برام فایل اسکترکت شده رو اپ کنه؟یا فقط فایل اجرایی بازی رو؟ممنون

Aria1997
12-10-2012, 00:56
دوستان من کماکان مشکل اکسترکت کردن فایل رو دارم. الان بار چهارمه که دانلود کردم ولی نتونستم کامل اکسترکت کنم. رو یه سیستم دیگه هم نشد.کسی میتونه برام فایل اسکترکت شده رو اپ کنه؟یا فقط فایل اجرایی بازی رو؟ممنون

سلام محسن جان همون فایل zip رو اکسترکت کردم و توی rar آپلود کردم ببین کار میکنه :

ye adam
12-10-2012, 09:01
اینجوری صفا نمیده
نسخه اصلیش بیاد صفا میده بازیش
راستی
نسخه اصلی که میاد عین این 8 تا یادداشت داره
یا کلا استوری تغییر میکنه
و یا تعداد یادداشت ها زیاد میشه؟:sq_8:

ahamid555
12-10-2012, 09:56
منظورتون از سیستم نمیکشه چیه؟یعنی اصلا بازی بالا نمیاد یا مثل من بازی تیک دار (کند)میشه؟کند شدن بازی به رم باید مربوط باشه رم ما هم دو گیگ هست بازی هم 500 مگ میخواد پس مشکل از چی میتونه باشه؟راستی راهی نیس که بشه از راه کامپیوتر فهمید گرافیک چنده؟اجرا میشه ولی تیک دارهاین مربوط میشه به پردازش سیستم به رم ربطی نداره من که گرافیکم ضعیفه برای فهمیدن گرافیک باید برید تو my computer کلیک راست رو صفحه خالی properties بعد از قسمت چپ devise manager رو میزنی از لیست display adaptors رو انتخاب میکنی

persiankings8
12-10-2012, 10:11
رم:دو گیگ
گرافیک:GeForce 9500 GT(با تشکر از ahamid555 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
ویندوز سون 32 بیت
کجای کارم ایراد داره؟

persiankings8
12-10-2012, 10:20
اینجوری صفا نمیده
راستی

توی سایت نوشته (به زودی) چیزی از تاریخ نام برده نشده منم خیلی دوس دارم بیاد
فکر کنم هیچی تغییر نکنه چون داستان بازی همینه:sq_19:

persiankings8
12-10-2012, 10:24

داداش یه بار دیگه من برات خودم زیپش کردم و توی سایتم گذاشتم آدرسش هم داده بودم
اینم ادرس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])(ببخشید از اسپم و تبلیغ)
حجمش هم شده 49 مگابایت!!
اگه نشد شاید براتون خود فایل رو آپلود کردم.(من فداکارم!!!!:sq_2:)

esisuzuki
12-10-2012, 10:47
من فیلم یوتوبش رو دیدم اصلا حرکات طرف توی این فیلم طبیعی نیست اصلا مگه سلندر من خاصیت مغناطیسی داره که نویز میندازه روی دوربین ؟ ( بس نتیجه میگیریم یه بولشیتی بیش نیس )
اگه مثل من بازی رو به این بهونه که سلندر من وجود خارجی نداره بازی کنید ترستون به زیر صفر مرسه .

251251
12-10-2012, 11:43
دوستانی که مشکل تیک و ... رو در بازی دارن مطمئن باشن اشکال از قدرت سیستمشون نیست ! این بازی با ضعیف ترین سیستم هم راحت اجرا میشه اصلا ربطی به مقدار گرافیک و رم و ... نداره باید مشکل رو از جای دیگه پیدا کنید . شاید ویندوزتون مشکل داشته باشه و ... .

ess_1362
12-10-2012, 12:16
خوب بازیش کردم
فکر کنم 5 یا 6 تا از نامه ها را پیدا کردم
از نظر گرافیکی که حرفی برای گفتن نداره ولی از نظر افکت صدا گذاری میشه گفت فوق العاده کار شده
از نکات برجسته صدا گذاری میشه به افکت راه رفتن روی برگ ها و شاخه ها نام برد که واقعا در انتفال حس fear & horror موثر هست
توصیه من این هست که یکبار امتحانیش کنید

persiankings8
12-10-2012, 12:18
فکر کنم مشکل از 7 بودن ویندوزه کسایی که بازیشون تیک نداره کسی هست که 7 داشته باشه؟

M A S T 3 R
12-10-2012, 12:41
فکر کنم مشکل از 7 بودن ویندوزه کسایی که بازیشون تیک نداره کسی هست که 7 داشته باشه؟
من بازی رو روی ویندوز 7 راحت اجرا کردم
دوستمون راست میگه این بازی سیستم آنچنانی نمیخواد احتمالا مشکل از جای دیگه ای هست

SADEGH 7
12-10-2012, 13:06
سلام
من اولش که بازی رو اجرا کردم بعد 5 دقیقه بستمش.چون حوصلم سر رفت. بعد صفحات اول تاپیک رو خوندم.دیدم دوستان به شدت جو دادن.خلاصه 1 باز دیگه با بی میلی اجراش کردم و حدود نیم ساعت بازی کردم و 4 تا از نوشته ها رو پیدا کردم.
همون اول که اجراش کردم، تا نوشت unity متوجه شدم که از گرافیک بازی نباید انتظار خاصی داشته باشم.ولی صداگذاری خوب کار شده.اون هم البته نه در حد عالی.
خلاصه تنها چیزی که باعث ترس می شه افکت های غیر منتظره هستش.من نیم ساعت بازی کردم، هر نوشته که پیدا می شد، یه کم آهنگ تغییر می کرد. خوب حالت تکراری تو بازی بوجود میاد. بعد نیم ساعت یه خونه پیدا کردیم رفتیم توش این یارو که ظاهر شد یه صدای خوفی اومد.
اونجا ترسیدم.یعنی نیم ساعت به خاطر حداکثر 5 ثانیه ترس.در کل به دوستان زیر 16 سال توصیه می کنیم این بازی رو امتحان کنن. واسه دیگران کسل کننده می شه.

persiankings8
12-10-2012, 13:15
همه چی بازی رو پایین آوردم نه تنها بهتر نشد بدترم شد
من این نسخه رو نمیخوام بازی کنم میخوام نسخه جدید رو بازی کنم که فکر کنم اون روی سیستمم بدتر باشه

soheilarfaei
12-10-2012, 13:20
راستش من سیستم خودم هم کند میشه ، در واقع همه ی بازی ها تو سیستم من کند هستش اما با لب تاپ بازی می کنم با بالاترین کیفیت درسته .

سیستم شما هم یا ویروس داره که نگام رندر کند میشه یا گرافیک سیستمت پایینه !

soheilarfaei
12-10-2012, 13:21
راستش من سیستم خودم هم کند میشه ، در واقع همه ی بازی ها تو سیستم من کند هستش اما با لب تاپ بازی می کنم با بالاترین کیفیت درسته .

سیستم شما هم یا ویروس داره که هنگام رندر کند میشه یا گرافیک سیستمت پایینه !

soheilarfaei
12-10-2012, 13:29
اینجوری صفا نمیده
راستی

طبق صحبت هایی که از سوی شرکت مستقل بازی شده ، دارای مرحله ی بیشتر و غافل گیری های بیشتری خواهد بود .

تاریخ بازی فعلا مشخص نشده ، به احتمال زیاد تا ماه آینده شاید منتشر بشه ......

soheilarfaei
12-10-2012, 13:32

ویندوز سیستم من هم تو کامپیوتر هم تو لب تاپ 7 هستش ، که تو کامپیوتر کند اجرا میشه اما تو لب تاپ عالی اجرا میشه ! :sq_8:

اشکال از ویندوز و یک چیزی مثل ویروس شاید باشه !

soheilarfaei
12-10-2012, 13:37
سلام
من اولش که بازی رو اجرا کردم بعد 5 دقیقه بستمش.چون حوصلم سر رفت. بعد صفحات اول تاپیک رو خوندم.دیدم دوستان به شدت جو دادن.خلاصه 1 باز دیگه با بی میلی اجراش کردم و حدود نیم ساعت بازی کردم و 4 تا از نوشته ها رو پیدا کردم.
همون اول که اجراش کردم، تا نوشت unity متوجه شدم که از گرافیک بازی نباید انتظار خاصی داشته باشم.ولی صداگذاری خوب کار شده.اون هم البته نه در حد عالی.
خلاصه تنها چیزی که باعث ترس می شه افکت های غیر منتظره هستش.من نیم ساعت بازی کردم، هر نوشته که پیدا می شد، یه کم آهنگ تغییر می کرد. خوب حالت تکراری تو بازی بوجود میاد. بعد نیم ساعت یه خونه پیدا کردیم رفتیم توش این یارو که ظاهر شد یه صدای خوفی اومد.
اونجا ترسیدم.یعنی نیم ساعت به خاطر حداکثر 5 ثانیه ترس.در کل به دوستان زیر 16 سال توصیه می کنیم این بازی رو امتحان کنن. واسه دیگران کسل کننده می شه.

دوست عزیز همه مثل هم نیستن ، یک کسی مثل شما نمیترسه ولی یک کسی هم به طور وحشتناکی میترسه ......

بعد خوب نیست شما توصیه کنید که زیر 16 سال هم بازی کنن چون اگر اتفاقی واسه اون شخص بیفته شما به گردن نمی گیرید ! :sq_25:

تا الان خیلی از دوستان به طور وحشتناکی ترسیدند ، و سمت بازی دیگه نرفتند .....

چون باعث تپش قلب میشه ..... خوبه که ما احتیاط کنیم و تذکرات رو به دوستان بدیم ....
من تو همه ی پست ها اعلام کردم که کسانی که بیماری قلبی دارند و زیر 18 هستند بهتره که بازی نکنند .....

حالا کسانی که 15 ساله هستند حداقل میتونند یک دوستی هم کنارشون باشه .....

mohsen_gh1991
12-10-2012, 15:33
با تشکر از دوستای خوبم اریا جان و persiankings8 عزیز. فک کنم مشکل از اینترنتممه که نمیتونه فایلها رو درست دانلود کنه. ممنون از کمکتون ♥♥

hamijoon
12-10-2012, 17:11
پسر عجب بازييه ... خيلي خوشم اومد. ترسناكيش بيشتر به خاطر موزيكشه . خيلي جالبه .

تاحالا تونستم 5 تا پيدا كنم اما ديگه چراغ قوم خاموش ميشه . ما خونوادگي بازي ميكنيم :دي

ye adam
12-10-2012, 17:11
اقا من واقعا جرات بازی رو ندارم دیگه
اینقدر گفتین ترس داره
میترسم بازی کنم :sq_2::sq_3:
خدا کنه گرافیکش تو نسخه اصلی بهتر باشه
چون واقعا کیفیش خوب نیست

ye adam
12-10-2012, 17:12
پسر عجب بازييه ... خيلي خوشم اومد. ترسناكيش بيشتر به خاطر موزيكشه . خيلي جالبه .

تاحالا تونستم 5 تا پيدا كنم اما ديگه چراغ قوم خاموش ميشه . ما خونوادگي بازي ميكنيم :دي

wow
چی خونواده ی پایه ای :sq_2:
ولی سازندش فکرش تا کجا ها رفته :دی

alip300
12-10-2012, 19:29
سلام
آقا منم دیشب ساعت 2-3 شب این و دان کردم،نشستم بازی کردم(با هدفون و صدای بلند).چند بار سوختم و تا آخرین بار 5 تا نامه پیدا کردم و بازم سوختم.
ولی اینقدرها که نوشته بودید ترسناک نبود(آخه منم اصلن ادعای شجاعت ندارم،کلن تا می بینم یک بازی یا فیلم ترسناکه دورشو خط می کشم:sq_8: چون شما زیاد تعریف کرده بودید اینو بازی کردم)
کلن یه 2-3 تا صحنه ترسیدم
ولی بازیه جالبی بود می خوام 8تا رو پیدا کنم
به دوستان پیشنهاد می کنم حتما بازی کنن.:sq_25:

NONE
13-10-2012, 16:47
من بدون ترس تا نامه چهارم رفتم ولی یهویی جلوم ظاهر شد ......حیف میخاستم تمومش کنم.

ye adam
13-10-2012, 17:07
سلام
آقا منم دیشب ساعت 2-3 شب این و دان کردم،نشستم بازی کردم(با هدفون و صدای بلند).چند بار سوختم و تا آخرین بار 5 تا نامه پیدا کردم و بازم سوختم.
ولی اینقدرها که نوشته بودید ترسناک نبود(آخه منم اصلن ادعای شجاعت ندارم،کلن تا می بینم یک بازی یا فیلم ترسناکه دورشو خط می کشم:sq_8: چون شما زیاد تعریف کرده بودید اینو بازی کردم)
کلن یه 2-3 تا صحنه ترسیدم
ولی بازیه جالبی بود می خوام 8تا رو پیدا کنم
به دوستان پیشنهاد می کنم حتما بازی کنن.:sq_25:
لول
داداش شما میگی ترسناک نبود بعد میگی 2-3 تا صحنه ترسیدی؟ :sq_2:

alip300
13-10-2012, 17:17
لول
داداش شما میگی ترسناک نبود بعد میگی 2-3 تا صحنه ترسیدی؟ :sq_2:

اونجوری که دوستان گفتن ترسناک نبود یا شایدم من دیگه خیلی توقع داشتم...
اون 2-3 صحنه هم عنصر غافل گیری بود که تو بازی های غیر ترسناکم هم هستن:sq_8:که برای یه بازی ترسناک کمه دیگه:sq_25:

m3hrdad.x
17-10-2012, 11:08
چشم چشم
آقا مشکلی نیست
من بهشون این نکته رو گوشزد میکنم

soheilarfaei
22-10-2012, 12:42
دوستااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ان ؟ اسلندر همه رو خورده ؟؟؟
چرا این تاپیک انقدر سوت و کور شده . . .. . . :sq_2::sq_14:

abtin5
22-10-2012, 13:20
سلام
راستش من پریروز با این بازی آشنا شدمو واقعآ‌باحاله! تا حالا 5 تا بیشتر نتونستم جمع کنم ولی دارم سعی میکنم!‌ :))))

Step-Rap
22-10-2012, 19:42
دوستان این بازی نسخه ی دمو هستش؟؟
ینی کاملش قراره بدن بیاد؟؟

Howard24
24-10-2012, 12:27
دوستان این بازی نسخه ی دمو هستش؟؟
ینی کاملش قراره بدن بیاد؟؟
نه، دمویی در کار نیست. این بازی کامله و رایگان هم هست. یه بازی دیگه از این سری با اسم Slender: The Arrival در حال ساخته که این یکی رایگان نیست و گیم پلی طولانی تر و گرافیک خیلی بهتری داره.

arash1995
26-10-2012, 12:58
دوستان میدونستید ای slender همون آل خودمونه؟

mohsen_gh1991
26-10-2012, 15:10
خب بالاخره منم بازیو گرفتم. ترس بازی خوب بود. بیشتر شبیه فیلمای ترسناک ژاپنیه که ترسو اروم اروم القا میکنه. ولی محیط بازی خسته کننده س. بی هدف باید بگردیم دنبال یه کاغذ . هیچ اکشنی هم نداره بازی.

peyman_nn
29-10-2012, 22:14
یک روش دیگه برای زودتر رسیدن به نتیجه :

از نقشه پرینت بگیرید و جلوتون بذارید ، هر جا رسیدید فوری متوجه میشید کجایید و زود به منطقه دیگه میرید

mohsen_gh1991
31-10-2012, 13:22
این نقشه رو چطوری باید اورد؟

peyman_nn
31-10-2012, 17:00
تو بازی نیست
صفحات اول دوستان گذاشتن برای دانلود
با سرچ هم تو گوگل پیدا میشه slender map

persiankings8
06-01-2013, 11:48
بچه ها این بازی واسه آیپد و آیفون هم عرضه شده ترسناکیش هم مثه همینه میتونید توی سایت اپل اپس پیداش کنید

persiankings8
08-01-2013, 14:16
چرا تایپیک فلج شده؟:n14:
بچه ها یه خبر خوش برای طرفداران این بازی:n02:
بازی Slender: Arrival در حال انتشار هست و طبق گفته ی سازدنده های بازی قراره توی همین ماه یا ماه بهمن منتشر شه:n19:
تریلرش توی یوتویوپ هست ولی عکساش (خدا رو شکر!!) میشه دید
لینک تریلر(یوتویوپ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک گالری عکس بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لذت ببرید:n12:

persiankings8
08-01-2013, 14:17
نویسندگان یکی از موفق ترین رسانه های Slender Man، بر روی جدیدترین عنوان از این قسمت با نام Slender: The Arrival مشغول به کار خواهند شد.

Blue Isle Studios این همکاری را اعلام کرد که خالقان Marble Hornets هم چون Joseph DeLage، Troy Wagner و Tim Sutton برای خلق یک داستان عمیق، همه جانبه و ترسناک، آماده خواهند شد.

Slender: The Arrival یک بازسازی تجاری بزرگ و یک ادامه بر عنوان مستقل پیشین خود یعنی Slender: The Eight Pages که توسط Mark Hadley خلق شده بود، خواهد بود که وی در این رابطه از اشتیاق خود برای همکاری با این تیم نویسندگی گفت.

وی اذعان داشت: " من واقعا هیجان زده هستم که به تیم Marble Hornets برای ورود به تیم سازنده ما خوش آمد بگویم. من مطمئن هستم که با همکاری یکدیگر، ما با Arrival موفق به خلق یک تجربه فوق العاده و ترسناک خواهیم شد."

Marble Hornets، نام یک سری در حال پخش در شبکه You-Tube است که با حفظ هیجان همیشگی خود، بیش از دو فصل از داستان هایی ترسناک بر اساس Slender Man را به تصویر کشیده است.

Slender Man یک افسانه ترسناک است که در فروم Something Awful به وجود آمد و به سرعت موجب شکل گیری داستان ه و افسانه های مربوطه شد و با پخش در اینترنت، موجب مشهور شدن این نام شد.

Slender: The Arrival اوایل سال 2013 بر روی PC منتشر خواهد شد.
منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

persiankings8
08-01-2013, 14:21
تا جایی که از این متن متوجه شدم فکر کنم این بازی برای ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 و موبایل هم داره میاد!!(چه شود؟!!)
What about consoles and mobile phones?

Our goal is to get the game in the hands of as many players as possible. We are very seriously considering developing Xbox 360, Playstation 3, and mobile versions of the game.

persiankings8
09-01-2013, 09:56
عکسی زیبا از این بازی
(این عکس قدرت موتور Unity رو نمایش میده)

بچه ها بحث گرم کنید. یکم بازی رو نقد کنید دیگه...:n03:

persiankings8
09-01-2013, 10:05
این تنها قسمتی از نقشه بازی است:n19:

persiankings8
09-01-2013, 10:07
سلندر هم قیافش ترسناک تر شده اینم عکسش
(در ضمن به بازی یه موجود دیگه هم اضافه شده که من عکسی ازش ندارم ولی توی تریلرش هست و من هیچ اطلاعی ندارم از این موجود فعلا خود سلندر رو عشقه!!)

ye adam
09-01-2013, 10:53
تریلرش شاهکار بود
واقعا صفا کردم
لامصب توش چیزای جدیدم اومده
فقط اسلندر نیست
یه چیزی شبیه هانتر تو لفت فور دد
ببینید حتما تریلرو

ye adam
09-01-2013, 10:58
اینم یه عکس از اون موجود :دی
از تریلر عکس گرفتم

abtin5
09-01-2013, 12:17
بچه ها نمیشه تریلر رو یه جایی آپ کنید که همه بتونیم ببینیم؟ یوتیوب که نمیشه:n03:

persiankings8
09-01-2013, 13:44
من فیلمو نمیتونم دانلود کنم وگرنه براتون حتما آپلود میکردم
یه چیز خارج از تایپیک: با ای دی ام دیگه نمیتونم فیلم از یوتویوپ ببینم کسی برنامه دانلود از این سایت رو داره؟

persiankings8
09-01-2013, 13:46
کسایی که منتظر این بازی هستن و بیکارن، به نظرم این بازی رو حتما تموم کنید هرجا رو هم مشکل داشتید بهم بگید. لینک: imscared ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

persiankings8
09-01-2013, 13:59
من نتونستم اون تریلر رو واسه ی شما آپ کنم(حالا بازم صبر کنید شاید تونستم)
ولی یه تریلر خیلی خیلی خیلی کوتاه از سایت آپارات پیدا کردم هیچی توش نیست فقط یه لحظه از بازی رو نشون میده دیگه واقعا شرمنده سعی میکنم اصلی رو هم جورش کنم
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
منبع:آپارات

persiankings8
09-01-2013, 14:16
بالاخره تونستم این تریلر رو واسه ی abtin5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و بقیه دوستان که نمیتونستن ببینن گیر آوردم و توی آپارات آپلود کردم
لذت ببرید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

persiankings8
09-01-2013, 14:37
مطمئنن به سیستمم نمیگره دیگه همه چیم قدیمی شده میخوام سیستممو عوض کنم ولی هیچ اطلاعاتی ندارم فکر کنم بازم باید برم فیلمایی که مردم این بازی رو بازی میکنن ببینم:n03::n28::n14:

persiankings8
09-01-2013, 17:51
بچه ها فقط سلندر همین یه بازی رو نساخته. سلندر به جز 8 pages نسخه های دیگه هم داره یه نسخش که خیلی خوشم اومد بهتون میدم هنوز واسه ی من دانلود نشده ولی به شما میدم شما دانلودش کنید
توجه:وقتی دانلود میکنید اول یه برنامه هست که با استفاده از اون برنامه باید بازی رو دانلود کنید
لینک دانلود بازی Haunt: The Real Slender Game ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه کلا میخواید از همون اول برنامه رو دانلود کنید اینم لینکش
لینک خود برنامه که به وسیله اون بازی رو دانلود کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] v9Cuxpek95WhUQ7LQJ1~wZUSCZ-MyRl7sZM-JyObmrr75eaPysd0KkuX4Ch8KGjR6rEg_&file=%252FSoftonicDownloader_for_haunt-the-real-slender-game.exe)
حجم:202 مگ
منبع:softonic.com
(بعد یه مدت....). من دانلودش کردم ولی واسه من بالا نمیاد شما هم اطلاع بدید بگین برای شما بالا میاد یا نه(اصلا از سایتش خوشم نیومد خیلی چرند بود یکم سایت پی سی ورد حوصله میزاشت این بازی ها رو میزاشت عالی میشد اطمینان داشتیم لینکا درست :n03:)

soheilnouri
09-01-2013, 21:01
سلام دوستان..این بازی فقط در پلتفرم pc مجوده؟

persiankings8
09-01-2013, 22:24
سلام دوستان..این بازی فقط در پلتفرم pc مجوده؟
اول واسه پی سی بعد مک و لینوکس و فکر کنم به احتمال 40 درصد داره واسه xbox و ps3 و موبایل ها هم میاد

persiankings8
09-01-2013, 22:30
من ترسم از اینه که کرک نشه. به نظرتون امکانش هست که ما نتونیم کرکش کنیم؟:n03:

persiankings8
10-01-2013, 10:27
دو مورد دیگه هم باید اضافه کنم
1-این بازی داره با موتور Unity engine ساخته میشه.
2-کسایی که سیستمشون قوی هست ولی Eight pages توی کامپیوترشون لگ داشت و کند میشد و تیک دار، منتظر Arrival بشید و اونو فراموش کنید. چون سازنده بازی به فکر همینم برای بازی Arrival هست

persiankings8
10-01-2013, 15:38
اینم یه عکس دیگه(خواهشا تایپیک رو گرم کنید.)

Sib Market
10-01-2013, 16:45
پيشنهاد مي كنم دان كنيد و بترسيد!!!

persiankings8
11-01-2013, 12:20
اینم عکس کاور بازی که به سختی گیرش آوردم و براتون آپلود کردم

persiankings8
11-01-2013, 12:36
عکسی دیگر از بازی

persiankings8
11-01-2013, 17:05
ولی چقدر شرکت بد قولی هست اول گفت قبل 2013 ولی بعدش گفت اوایل 2013 الان حدود 10 روز از 213 گذشته ولی بازی منتشر نشده.

IOG
11-01-2013, 17:37
بازیش که باید جالب باشه...
همین ورژن الکیه با این که هیچی نداره ولی بازم آدمو میترسونه...

persiankings8
11-01-2013, 21:46
بازیش که باید جالب باشه...
همین ورژن الکیه با این که هیچی نداره ولی بازم آدمو میترسونه...

آره من فقط تونستم چند بار بازیش کنم چون خیلی شوکه میشدم(گرچه با خودم میگم چرا باید از یه موجود که خیلی عادی تر از ما هست بترسیم((شاید اگه نمیگفتن بازی ترسناکه اینطوری نمیترسیدیم)))
حالا اگه جدیدش بیاد بهتر میشه. گرافیکش بهتر شده، به احتمال زیاد مرحله ای میشه، منظره هاش بیشتر شده، و دشمنان هم بیشتر شدن به احتمال زیاد این بازی کشته میده!!

MR.CART
14-01-2013, 09:22
آقا کسی لینک ادامه دار ازین بازی نداره؟
یعنی وقتی pause رو میزنی و دوباره بخوای ادامش بدی قطع نشه

persiankings8
14-01-2013, 14:36
آقا کسی لینک ادامه دار ازین بازی نداره؟
یعنی وقتی pause رو میزنی و دوباره بخوای ادامش بدی قطع نشه

نه فکر نکنم همچین چیزی وجود داشته باشه(به احتمال 100%)مزه ی بازی به همونشه دیگه!
البته اگه منظورتون اینه که بشه توی بازی stop یا همون pause رو زد باید بگم توی آخرین نسخه ی این بازی وجود داره توی تایپیک اگه بگردید هست.
موفق باشید

MR.CART
14-01-2013, 15:19
نه استاد منظورم لینک دانلوده
مثل اینا
ولی ادامه دار باشه یعنی به هر دلیلی اینترنت قطعید دوباره دانلود ادامه داشته باشه از 0% شروع نشه
(ورژن0.9.7 باشه لطفا)
حالا مفهوم شد؟ :دی

MR.CART
14-01-2013, 15:32
حذفففففففففف

persiankings8
14-01-2013, 15:36
چی حذف؟
منظورتون لینک مستقیمه درسته؟(همونلینک درست و حسابی خودمون؟)
قبلا یک لینک پر سرعت داشتم الان ندارم!

MR.CART
14-01-2013, 16:17
آقا ممنون میشم بگردی یکی واسه ما پیدا کنی از نعمت ترس این بازی محروم نشیم:n14:

persiankings8
14-01-2013, 16:51
اینم حالت روز برای eight pages.کسایی که میخوان حالت روز بازی رو ببینن اینو دانلود کنن.
آقایMR.CART ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):سعی میکنم واستون اپلود کنم اگه بچه های دیگه میتونن لطفا آپ کنید واسم یکم سخته.

MR.CART
15-01-2013, 10:17
پرشین کینگ عزیز زحمت نکش که لینکش پیدا کردم

MR.CART
16-01-2013, 20:36
پرشین کینگگ عزیز و بقیه که روی نسخه 0.9.7 مشکل لگ و افت فریم دارن
کافیه توی تنظیمات قسمت grass و tree details بیارن درجه پایین و fog رو بردارن
مشکل حلهپ
البته بازیش دیگه ترسناک نمیشه جز دفعه اولی که بازی میکنی

persiankings8
17-01-2013, 11:28
پرشین کینگگ عزیز و بقیه که روی نسخه 0.9.7 مشکل لگ و افت فریم دارن
کافیه توی تنظیمات قسمت grass و tree details بیارن درجه پایین و fog رو بردارن
مشکل حلهپ
البته بازیش دیگه ترسناک نمیشه جز دفعه اولی که بازی میکنی

نه بازم نشد نمیدونم چرا اینطوری میشه از همون منوی اول بازی کنده مهم نیس توی لپ تاپ بازی میکنم

persiankings8
17-01-2013, 11:40
خیلی جاله من خواب بازی سلندر رو دیدم همون جدیدهولی توی خوابم یه بازی چرت شده بود.از بس به فکرشم خوابشو میبینم پس کی منتشر میشه اخه؟

virus2009
17-01-2013, 22:10
پرشین کینگ عزیز زحمت نکش که لینکش پیدا کردم

آقا وقتی دنبال یک چیزی هستی و پیداش میکنی اینجا هم بزار
اگه کسی پست ها رو دنبال کنه آخرش میبینه هیچی نیست
+
من اینو پیدا کردم ، لینک مستقیم سرعت بالا :

MR.CART
18-01-2013, 09:42
ممنون دوست عزیز که لینکو گذاشتی
اون موقع که پست دادم با گوشی بودم و نمیتونستم لینک رو بزارم گفتم رفتم پی سی لینک رو میذارم ولی بخاطر حواسپرتی و فراموشی نشد معذرت دوستن:n16:
اینم لینک resume دار بازی که من دانلودش کردم (ورژن0.9.7)

koroz
21-01-2013, 11:03
با سلام خدمت همه دوستان یه چیز میگم نارحت نشید اما اگه حالشودارید یه گوشی دوربین داری یه دوربینی چیزی بردارین موقع بازی از خودتون فیلم بگیرید تا بقیه هم با دیدنش کمی شادشن ثوابم داره بخدا...
تا صفحه10 12 که خوندم اینقدر از پستای بچه ها خندیدم که نگو...
فقط یه چیز دیگه اگه فک کنید اینا واقعیته یا از این جور چیزا دیگه دستشویی رفتن هم براتون سخته پس اینا همش چرته ....

persiankings8
21-01-2013, 16:21
با سلام خدمت همه دوستان یه چیز میگم نارحت نشید اما اگه حالشودارید یه گوشی دوربین داری یه دوربینی چیزی بردارین موقع بازی از خودتون فیلم بگیرید تا بقیه هم با دیدنش کمی شادشن ثوابم داره بخدا...
تا صفحه10 12 که خوندم اینقدر از پستای بچه ها خندیدم که نگو...
فقط یه چیز دیگه اگه فک کنید اینا واقعیته یا از این جور چیزا دیگه دستشویی رفتن هم براتون سخته پس اینا همش چرته ....

دوست عزیز شما اگه دسترسی به یوtube دارید میتونید برید توش توی جستجو بزنید slender the eight pages یکی از کاربرانی که خیلی خوب بازی میکنه اسمشmarkiplier هست. اینم صفحش توی یو... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اونا از ما بهتر بازی میکنن خیلی هم باحاله!
شاد باشید

M-N-2007
22-01-2013, 18:46
وایی من این تاپیکو خیلی وقت پیش دیدم والا ترسیدم بازی کنم. الان ک دوباره رو اومد رفتم دانلودش کردم اما تا یه خورده از اولشو رفتم، اینقد ترسیدم ک بقیه اشو بی خیال شدم.فک کنم تقصیر تبلیغات سوء بود!!!!! ولی عجــــــــــــــب محیطی داره. از بدترین کابوسای آدمم هم بدتره.فک کنم دیگه اعصاب بازیه ترسناک ندارم. سریهای سایلنت جان همشو خورد. :(

Amir Hossein
22-01-2013, 21:13
سلام
خدا لعنتشون کنه در یک آن تمام موی بدنم سیخ شد
من توی یه جایی مثل دستشویی عمومنی یه نفرو دیدم که بعدش از بازی اومد بیرون
کلا همین بود؟
یا ایراد داره
الان من همون بازی ای رو که تو پست اول بود دانلود کردم
چند تا نسخه دیگه از این بازی اومده

دوستان خواهشن منو راهنمایی کنید خیلی مشتاقم
=========
ویرایش:همه چی دستم اومد
یه یارو هم نباید نیگا میکردم :31:

Reza Azimy_RW
24-01-2013, 14:32
دوستان من یکم که تو جنگل گشتم یه یارویی جلوم در اومد و صفحه سفید شد اومد بیرون از بازی
کلا همین بود ؟!
ترسناک نبود که !؟

peyman_nn
24-01-2013, 17:45
خسته نباشی
باید از دست اون فرار کنی و یادداشت ها رو جمع کنی
وقتی برسی به اون میاد بیرون زا بازی

persiankings8
24-01-2013, 22:13
یکی میتونه بهم بگه اوایل ماه از کی تا کی رو میگن؟:n27:

M-N-2007
25-01-2013, 11:26
یعنی اوایل ماه دیگه ;)فک کنم دهه اول ماه منظوره D:می گم بچه ها این تئوری درسته؟کلا اگه با چراغ قوه خاموش بری و یه مسیر دایره ای که پشت سرتو نیگا نکنی، هیچ وقت سلندرو نمی بینی؟یعنی اومدنو نیومدنش به نگاه به پشت سر و چراغ قوه داره؟ نه؟اگه اینطوریه کلشو با چراغ خاموش می رم که نبینمش D:

persiankings8
25-01-2013, 12:03
از نظر من به چراغ قوه ربطی نداره ولی به نگاه کردن پشت سر داره. توی نسخه های دیگش اگه پشت سرتو نگاه نکنی نمیبینیش مثلا نسخه elementary ولی توی Eight Pages یکم قضیه فرق داره گاهی وقتا شده که من داشتم راه میرفتم که یه دفعه جلوم اومد منم سکته زدم!

persiankings8
25-01-2013, 14:19
بچه ها ببخشید منظورم اوایل سال بود نه ماه

M-N-2007
25-01-2013, 16:56
از دستش میشه فرار کرد؟ چطوری؟

persiankings8
25-01-2013, 19:54
از دستش میشه فرار کرد؟ چطوری؟

خوب وقتی دیدیش دو موقعیت داری یا بهت خیلی نزدیکه که با صدا و موزیک همراهه یا ازت دوره.
خوب اگه ازت دور باشه راحت میتونی فرار کنی اما اگه نزدیک باشه دو حالت داره یا میتونی حرکت کنی یا نمیتونی اگه بتونی عکس العمل نشون بدی میتونی شیفت رو بگیری ازت کنارش عقبش و ... فرار کنی ولی اگه نتونی حرکت کنی سه کار میتونی بکنی: گریه، سکته، نگاه کردن بهش!

Переклад не
25-01-2013, 19:59
مگه چقد ترسناکه؟
واقعا چطور بازی هست؟
یه چنتا میشه از اون پارت های وحشتناکشو بگید؟
ممنون

Howard24
26-01-2013, 00:00
مگه چقد ترسناکه؟
واقعا چطور بازی هست؟
یه چنتا میشه از اون پارت های وحشتناکشو بگید؟
ممنون

کلا هدف این بازی فقط ترسوندن هست. گیم پلی و گرافیک ساده ای داره. یه شخص که در یه جنگل هست در شب و فقط با یه چراغ قوه. یه مرد سیاه پوش کچل و بدون اجزای صورت و قد بالای 230 سانتی متر و دستانی دراز تا پایین زانو به اسم Slenderman بازیکن رو تعقیب میکنه. در سراسر محیط جنگلی بازی 8 تا نوشته وجود داره که با پیدا کردن اولین نوشته سر و کله Slenderman پیدا میشه (در صورتی که 4 دقیقه از بازی بگذره و یادداشتی پیدا نشه باز هم سروکلش پیدا میشه) بعضی از یادداشت ها در هر بار بازی کردن جاشون فرق میکنه. با پیدا کردن یادداشت های بیشتر Slenderman بیشتر خودشُ نشون میده. دیدن Slenderman باعث تار شدن صفحه و باختن بازیکن میشه (اگر مسیر حرکت عوض نشه و باختن (در واقع تسخیر شدن) به نشون دادن Close-up صورت Slenderman منجر میشه). ضرب آهنگ شدید، اتمسفر گیرا و صداگزاری عالی این بازی + Slenderman و چراغ قوه (که باتریش تموم میشه) در کل ترس خیلی زیادی به وجود میاره (حداقل برای من اینطور بود)

M-N-2007
26-01-2013, 03:07
هوه X:تو روحشونخیلی ترسناکه، من خودمو کشتم یه پیج پیدا کردم بعد از ترس اینکه یارو نیاد اومدم بیرون :(

Gregar
26-01-2013, 08:27
هوه X:تو روحشونخیلی ترسناکه، من خودمو کشتم یه پیج پیدا کردم بعد از ترس اینکه یارو نیاد اومدم بیرون :(

یکی دو ماه پیش که یه کم از این بازی رو رفتم دیگه قیدش رو زدم و عمرا بازی رو باز نمیکنم . فقط یه جا توی هارد نگهش داشتم و عمرا سمتش نمیرم .
مثل این فیلم هایی که یه اتاق مرموز ترسناکی هست که درش همیشه قفله .

persiankings8
26-01-2013, 21:01
اینم چند سلندر دیگه
Hospice
Mansion
پیشنهاد میشه این رو دانلود کنید
elementary
به سختی براتون گیرش آوردم:n01:

MR.CART
26-01-2013, 21:32
با تشکر،تفاوتشون چیه نسبت به 0.9.7?

persiankings8
27-01-2013, 21:37
این کلا فرق داره یعنی نقشش فرق داره کلا بازی فرق داره

persiankings8
06-02-2013, 21:01
هنوز بازی منتشر نشد و من دیگه داره صبرم تموم میشه:n24:
چند روز پیش جاتون خالی همین سلندر رو بازی کردم چهار تا پیدا کردم پنجمی هم پیدا کرده بودم تا رفتم بگیرم سلندر دقیقا اومد پشتم دوربین هم برگشت و من سکته زدم و کلا باختم و بازی رو کنار گذاشتم!

persiankings8
10-02-2013, 21:23
آقا یکی بره سایت اصلیش یه چیزایی شده فکر کنم دمو و تاریخ انتشار اصلی بازی رو نوشتن ولی من نمیفهمم

kkain-blood
10-02-2013, 22:05
March 26 میاد

persiankings8
11-02-2013, 14:46
یکی همین نسخه ی بتا رو نمیتونه واسمون گیر بیاره؟من گشتم نبود شما یکم بگردید

persiankings8
11-02-2013, 18:43
آقایون و خانوم ها!من بازی رو با زحمت بسیار زیاد پیدا و دانلود کردم البته نسخه ی بتا رو میگم.
اما یه مشکل داره و اونم اینه که کد فعال سازی میخواد
من تونستم یه سایت واسه حل این مشکل پیدا کنم ولی دانلود کردن از اون سایت واسه ی من مشکله و نمیتونم
صفحه ی دانلود کد فعال سازی:
لینک دانلود کد فعال سازی:
یا
وقتی روی دانلود کلیک میکنم یه چیز عجیبی میاد.تو رو خدا یکی بره ببینه و بگه میشه دانلود کرد یا نه؟اگه میشه دانلود کرد، لینک کد فعال سازی رو به من بدید اگه کار کرد لینک دانلود بازی رو بهتون میدم:n01:

persiankings8
11-02-2013, 22:00
up/یکی تلاش کنه و برامون آپلود کنه(تو رو خدا):n28:

boy13
23-03-2013, 21:26
فقط سه روز

boy13
24-03-2013, 13:08
فقط دو روز دیگه

من تو سایتم که سازنده هاش خوش قول باشن حتما میذارم:n05:

ورود به وبم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

boy13
26-03-2013, 23:09
لعنت لعنت

بازیش منتشر شد

اما تو ایران ....

خدا کنه سایت های ایرانی امروز منتشرش کنن

متاسفانه لینک دانلودش هرچی گشتم بین سایت های خارجی هم نبود

persiankings8
27-03-2013, 12:47
فقط دو روز دیگه

من تو سایتم که سازنده هاش خوش قول باشن حتما میذارم:n05:

داش من ویدیوشو دیدم بازی بیشتر از 1 گیگ باید حجمش باشه فکر نکنم برات سود داشته باشه یه روز بشینی آپلودش کنی

persiankings8
27-03-2013, 12:52
کسایی که میخوان ویدیوشو ببینن:
ببخشید دیگه از Y@uT@be دادم

persiankings8
27-03-2013, 12:58
من منتظرم چه سایت ایرانی و چه سایت خارجی امروز منتشرش کنه
هرکی لینک دانلود پیدا کرد به ما هم بگه

boy13
27-03-2013, 14:51
حالا کی خواست آپلودش کنه؟؟؟؟

همانا این کپی پیست است که پیج ایرانی ها را زنده نگه داشته

persiankings8
27-03-2013, 14:59
حالا کی خواست آپلودش کنه؟؟؟؟

همانا این کپی پیست است که پیج ایرانی ها را زنده نگه داشته:n02:
اره راست میگین به فکرم نرسیده بود. در این صورت منم حتما توی سایتم میزارم.
تا فردا خدا کنه دیگه بیاد من منتظر Army of Two Devils Cartel هم هستم اگه فردا هردوشون بیان بهترین روزم میشه

boy13
28-03-2013, 12:19
اگه لینکشو پیدا کردین همینجا بزنید

2lombe
29-03-2013, 16:07
لینک تورنتش امده! :n19:

persiankings8
29-03-2013, 23:29
لینک تورنتش امده! :n19:

آقا دستت درد نکنه!:n20:
میتونید هم لینکو بدید هم حجم بازی رو بگید؟ما منتظریم:n20:

2lombe
30-03-2013, 17:02
آقا دستت درد نکنه!:n20:
میتونید هم لینکو بدید هم حجم بازی رو بگید؟ما منتظریم:n20:

2lombe
30-03-2013, 17:04
اقا فریاد فریاد فریاد امد::

brain
30-03-2013, 19:28
بازیو دانلود کردم ، تمومش کردم ، دستشون درد نکنه زحمت کشیدن ولی واقعا بازی مسخره ای بود ، خنده دار بود تا ترسناک ، اصلا این کاراکتره که یهو ظاهر میشه کیه ؟
شبیه مامور 47 هستش :n08:

مقایسه کنید : (برای بزرگ کردن تصویر کلیک کنید روش)

کلا نسبت به نسخه ی قبلی که یه prototype بود ، پیشرفت داشت. ولی اونجوری که همه تو بوق کرده بودن که ترسناک ترین بازی جهانه و نمیدونم اصلا روح و روانت رو بهم میریزه و .... باید بگم که کاملا fun بود و بعضی جاهاش خندم میگرفت تا ترس. داستان درست و حسابی ای که نداشت ، اولش یکم مرموز میزنه ولی جلو تر که رفتم و مخصوصا پایان خیلی مسخرش ، منو حسابی نا امید کرد.گیم پلی هم رو مخم بود مخصوصا درب باز کردن هاش. صدا و موزیکش هم تعریف چندانی نداشت ، صدای راه رفتنش خیلی غیر طبیعی بلند بود.گرافیکش از لحاظ performance بد بود و اینکه خیلی جاهاش به طوری غیر طبیعی تاریک بود که میخواستن حس ترس رو مثلا بیشتر کنن. به طور کل من فقط گول تبلیغات رو خوردم که نشستم بازی کردم ببینم چیه که هی میگن ترسناکه ترسناکه.
بازی نسبتا خوبیه ولی چون اینجوری تو بوق و کرنا کرده بودن انتظار منو خیلی بالا برده بود ، به نظرم بازی Amnesia: The Dark Descent بهتر از این واقع شده ، اونو هم تجربه کنید.

امتیازات من به بازی بابا لنگ دراز :

گیم پلی : 5
داستان : 4
صدا و موزیک: 6.5
گرافیک: 6.5
جذابیت: 4
امتیاز نهایی: 5.2

boy13
30-03-2013, 19:52
این نسخه آزمایشی نیست؟؟؟

persiankings8
30-03-2013, 23:03
این نسخه آزمایشی نیست؟؟؟
نه نسخه اصلیه

persiankings8
30-03-2013, 23:04
هرکی دانلود کرد نظرشو بگه.

mehdiporbaba
10-04-2013, 16:01
من نسخه اصلی رو دانلود کردم
دمش گرم عالی بود
واقعا ترس رو تو تک تک سلول هام حس کرد موزیک و صدا گذاری عالیه

boy13
22-04-2013, 17:50
من از همونجایی که تو جنگل هستی و به یه خونه میرسی و شب میشه ترسم شروع شد

واقعا گرافیک خفنی داره

و همینطور منم مثه آقا مهدی ترسو تو تک تک سلول هام حس کردم

نسبت به نسخه قبل پیشرفت داشت

ye adam
22-04-2013, 19:55
منم دان کردم بازی رو
744 مگ درسته؟ :دی
زیاد بازی نکردم ولی همون اولشم ترس داشت :دی

boy13
22-04-2013, 22:10
744 مگ درسته؟

درسته منم با همین حجم دان کردم

Daniel-Fire
22-04-2013, 23:14
دوستان استیج 4
یه قسمت هست باید از دست slender فرار کنیم . میره زیر تخت ولی دیگه بعد از اون از زیر تخت هر چی میزنم بیرون نمیاد..مشکل از چیه ؟

(ببخشید هر چی سعی کردم تو اسپویلر بزارم نشد)

imi imi
23-04-2013, 13:32
سلام دوستان :n16:احتمالا بعضیهاتون این خبرو رو خوندید که در فضای مجازی پخش شده اما من باز براتون عینا از سایت w w w.takna z .ir میذارم:

یک زن آمریکایی که در حال عکس گرفتن از برادرزاده اش بود پس نگاه کردن به عکسهای گرفته شده متوجه شد او از یک شبح عکس گرفته است.

به گزارش تکناز به نقل از البیان؛ "مارسلا دیویس" از کلیولند ایالت تگزاس با استفاده از موبایل شخصی تعدادی عکس از برادرزاده اش در نزدیکی مدرسه گرفت؛اما هنگامیکه مشغول نگاه کردن به عکس ها بود، نور صورتی رنگی نظر او را به خود جلب کرد.

او پس از کمی دقت متوجه شد انگار یک نفر با کت و شلوار صورتی مربوط به دهه هفتاد پشت برادرزاده اش ایستاده است.

زمانی که او روی عکس زوم کرد و از وجود یک شبح در عکس مطمئن شد بسیار شگفت زده شد.

اما وقتی این تصاویر رو دیدم یهسری سوال و یه سری تعجبات برام پیش اومد:
اول اینکه به چه روشی از دختر خانم داره عکس گرفته میشه؟:n04::n13:
دوم اینکه عکس گرفتن در حالی که فاصله زیاده .دست طرفه مقابل توپه. و جلوی تور فلزی ایستاده!!! چه عکس بی نظیری واقعا!!! شاید میخواسته بگه فوتبالیسته!!! شایدم میخواسته قدرت زوم فوق العاده دوربین رو تبلیغ کنه!! البته شاید شاید میخواسته اون مارک پشت کلاهش معلوم بشه:n10:
اما سوال بعدی که سریع توی ذهنم شکل گرفت و خیلی هم متعجم حتی متعجب تر از مارسلا :n13::n04:این بود که این آقای روح خوشتیپ همون اسلندر من داخل بازی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
قبلا هم یه سری تصاویر از یه زمین بازی منتشر شده بودن که توی اونا هم یه آقایی بود شبیه همین اسلندر و جریانات گم شدن چند بچه!!! و همه ی این جریانات درست زمانی هست که نسخه اول و دوم بازی منتشر شدن
حالا به نظرتون چه ارتباطی میتونه بین این تصاویر کذب و انشار بازی باشه؟؟؟؟؟ خوشحال میشم نظراتتون رو بگید البته میدونم شاید اینجا جایش نباشه ولی خب بالاخره تاپیک بازی هست و سوالات پیرامون آن!

boy13
23-04-2013, 17:45
ای بابا مثه اینکه تاپیک مرده

بابا بیاین نظر بدین دیگه

Daniel-Fire
23-04-2013, 21:05
والا سوال میپرسیمم کسی جواب نمیده!