PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : iPhone 5 | تاپيك بررسي و بحث مسائل مربوط به آيفون فایو

صفحه ها : 1 2 [3]

hamijoon
26-02-2013, 17:53
سلام دوستان . من فردا يه iPhone 5 ميگيرم اما چون تاحالا اصلا iphone نداشتم در مورد هك كردنش و طريقه نصب برنامه هاش اصلا اطلاعات ندارم.

لينك خاصي دارين كه نصب برنامه هاش يا رفع محدوديتهاشو به طور كامل توضيح داده باشه

Mool Tee
26-02-2013, 20:43
بله! شما برو به appleapps.ir

hamijoon
28-02-2013, 15:03
دوستان بالاخره خريدم اما خيلي پيچيدس چون تاحالا كار نكردم اصلا نميدونم از كجا بايد شروع كنم .
تو سايت appleapps.ir هم رفتم اما خيلي سطحش بالاست من اصلا نميدونم گوشيم ورژنش چنده ؟

night lord
08-03-2013, 17:35
دوستان من در صددم که یه گوشی خوب بگیرم بین iphone 5 و xperia z دارم فکر میکنم . دیروز iphone 4s دوستم رو برداشتم باهاش کلی ور رفتم ولی هیچ چیز جالبی توش ندیدم . من الان یه x10 دارم اندروید بکگراند داره کلی وبجت و چیزای فانتزی داره که آدم با گوشی ور میره خسته نمیشه ولی آیفون همون اول
انگار تو منو هستش و اصلا بکگراند مستقل نداره و فانتزی هم نیست . میشه این چیزا رو توش کار کرد یا نمیشه؟ حقیقت یه مقدار خورد تو ذوقم...:n13:

.:PAR3A:.
08-03-2013, 18:26
دوستان من در صددم که یه گوشی خوب بگیرم بین iphone 5 و xperia z دارم فکر میکنم . دیروز iphone 4s دوستم رو برداشتم باهاش کلی ور رفتم ولی هیچ چیز جالبی توش ندیدم . من الان یه x10 دارم اندروید بکگراند داره کلی وبجت و چیزای فانتزی داره که آدم با گوشی ور میره خسته نمیشه ولی آیفون همون اول
انگار تو منو هستش و اصلا بکگراند مستقل نداره و فانتزی هم نیست . میشه این چیزا رو توش کار کرد یا نمیشه؟ حقیقت یه مقدار خورد تو ذوقم...:n13:
اگه دنبال چنین کار هایی هستید ٬ بهتون Nexus 4 رو توصیه می کنم. اگر هم انتخاب هاتون فقط گزینه های بالاست ٬ Xperia Z بهتره. اینطور که مشخصه شما خیلی با آیفون کنار نخواهید اومد.

h!tman
24-03-2013, 16:12
خوب دوستان درود
ما کمی به این دستگاه حقیر:دی توجهمان جلب شده تا بعد از آیفون 5 به s IV یا اگر خوشمان آمد به نسل بعدی کوچ کنیم .آخرین تجربم آیفون 4 بوده که اگر تغییراتی نسبت به I os 4 رخ داده ممنون میشم تغییر گنده هاشو برام بگید :دی

بعد این که چند سوال دارم
اول این که جیل اصولا یکم در دستگاه ایراد ایجاد میکنه. میشه با گیفت کارد 50دلاری شاخ ترین بازی ها و اپلیکیشن ها رو خریداری کرد یا خیر؟!
بعد این که مشکلی از نظر خرید و دانلود اپلیکیشن مستقیما از اپ استور وجود داره یا خیر؟! یعنی تحریمی ، لزوم وجود ساکس یا چیز پی انی چیزی!
همینطور مشکل رنگ مشکی و رنگ پریدگی رفع شده یا خیر؟ چون سفیدش یک جوریه و مشکیش خیلی قشنگ تره، دوس ندارم موقع فروش بهونه دست کسی باشه
بعد این که لوازم جانبی و این چیزا چی براش بگیرم؟!
چقدر حافظه تو 16گیگ در دسترسه؟
کلا لوازم جانبیش چقدر پام در میاد ؟
کلا مشکل خاصی داره؟!

Stream
24-03-2013, 20:42
خوب دوستان درود
ما کمی به این دستگاه حقیر:دی توجهمان جلب شده تا بعد از آیفون 5 به s IV یا اگر خوشمان آمد به نسل بعدی کوچ کنیم .آخرین تجربم آیفون 4 بوده که اگر تغییراتی نسبت به I os 4 رخ داده ممنون میشم تغییر گنده هاشو برام بگید :دی

بیشترین تغییرات نسبت به iOS 4 سرویس های iCloud ، سینک وایرلس، فعال سازی و بکاپ بدون نیاز به اتصال به iTunes ، اضافه شدن فیس بوک و توییر به محیط سیستم عامل، Notification center ، اطلاعات بیشتر در لاک اسکرین، دسترسی سریعتر به دوربین، مپ اپل، سیری، تنظیمات دقیق Privacy به اضافه چند صد تغییر جزئی ولی مفید و محسوس کوچک هست.

بعد این که چند سوال دارم
اول این که جیل اصولا یکم در دستگاه ایراد ایجاد میکنه. میشه با گیفت کارد 50دلاری شاخ ترین بازی ها و اپلیکیشن ها رو خریداری کرد یا خیر؟!
بعد این که مشکلی از نظر خرید و دانلود اپلیکیشن مستقیما از اپ استور وجود داره یا خیر؟! یعنی تحریمی ، لزوم وجود ساکس یا چیز پی انی چیزی!
همینطور مشکل رنگ مشکی و رنگ پریدگی رفع شده یا خیر؟ چون سفیدش یک جوریه و مشکیش خیلی قشنگ تره، دوس ندارم موقع فروش بهونه دست کسی باشه
بعد این که لوازم جانبی و این چیزا چی براش بگیرم؟!
چقدر حافظه تو 16گیگ در دسترسه؟
کلا لوازم جانبیش چقدر پام در میاد ؟
کلا مشکل خاصی داره؟!

بله با گیفت کارت 50 دلاری تقریبا همه چیز مناسب رو میشه خرید. نیاز به وجود چیز P ان هست، مشکل رنک پریدگی لبه ها وجود داره البته اصلا محسوس نیست، لوازم جانبی هم چیزی نیاز نداره، حدود 14 گیگ در دسترسه، هیچ مشکل خاصی هم وجود نداره.

h!tman
25-03-2013, 12:11
مرسی آرمان جان
دوستان به نظرتون بهتر نیست که یک تاپیکی بزنیم برای کسانی که 10یا 15 نرم افزار مورد علاقشون با کاربرد هاشون رو بنویسن تا هم جذب بیشتر بشه و هم آشنایی برای منی بشه که خبری از حال فعلی برنامه های I-os ندارم؟

Stream
25-03-2013, 21:45
مرسی آرمان جان
دوستان به نظرتون بهتر نیست که یک تاپیکی بزنیم برای کسانی که 10یا 15 نرم افزار مورد علاقشون با کاربرد هاشون رو بنویسن تا هم جذب بیشتر بشه و هم آشنایی برای منی بشه که خبری از حال فعلی برنامه های I-os ندارم؟

بله فکر خوبیه :n02:

h!tman
26-03-2013, 23:12
خوب استارت رو بزن :دی

27-03-2013, 00:03
یاز به وجود چیز P ان هست،
یه مدته حل شده مشکل.
رضا هر چی اپ تو اندروید حیاتی بود واست این رو هم بگیر. :دی یه گودریدر و یه ای وی پلیر هم بزن تنگش. :دی ما با همینا به اوج خودکفایی رسیدیم دیگه. :دی (یه وایس سیتی هم برای زنده سازی خاطرات خریداری شد. :دی)

HamiD-Xfors
31-03-2013, 11:33
قیمت الان چنده؟

Mool Tee
01-04-2013, 03:28
16 گیگابایت : 2400 تا 2600
32 گیگابایت : 2800 تا 3000
64 گیگابایت : 3100 تا 3300

h!tman
02-04-2013, 18:55
دوستان حالا که و پ ن رو بستن، چجوری میشه اپل آیدی ساخت؟

Mool Tee
02-04-2013, 19:26
راهشو بهت پ.خ میدم!

h!tman
03-04-2013, 22:53
دوستان ، آیپادی که سینک شده با یک دستگاه دیگه ( خریداری شده با پک موزیکی که توشه) چطور میشه با ایتونز خودمون سینک کنیم بدون پاک شدن اطلاعات؟

Stream
03-04-2013, 23:36
دوستان ، آیپادی که سینک شده با یک دستگاه دیگه ( خریداری شده با پک موزیکی که توشه) چطور میشه با ایتونز خودمون سینک کنیم بدون پاک شدن اطلاعات؟

بدون جیلبریک ممکن نیست.

NAZISM
04-04-2013, 00:36
درود
یکی از دوستان برون از کشور قرار است برایم یه آیفون 5 بفرستد
با توجه به شرایط اپل در ایران؛ این قضیه آنلاک و لاک و این چیزا چیه؟
من تا کنون دستگاه با برند اپل نداشتم نمیدونم قضیه چیه
شنیده بودم آیفون 5 تو ایران کار نمیکنه
خوب اگر اینطوری باشه این دستگاه تو دستمون میمونه که؟

h!tman
04-04-2013, 01:38
بدون جیلبریک ممکن نیست.
آیپاد کلاسیکه متاسفانه
راهی نیست براش؟

ツツツ
04-04-2013, 10:45
درود
یکی از دوستان برون از کشور قرار است برایم یه آیفون 5 بفرستد
با توجه به شرایط اپل در ایران؛ این قضیه آنلاک و لاک و این چیزا چیه؟
من تا کنون دستگاه با برند اپل نداشتم نمیدونم قضیه چیه
شنیده بودم آیفون 5 تو ایران کار نمیکنه
خوب اگر اینطوری باشه این دستگاه تو دستمون میمونه که؟

سلام دوست عزیز
هیچ مشکلی نداره من خودم آیفونم رو همینطوری آوردم
یکی از بستگان نزدیک من تو کانادا زندگی میکنه یه 5 64 گیگ لاک برام فرستاده و اینجا آنلاک کردم
بسته به اپراتور از 120 تا فکر کنم 500 هزار تومن هزینه آنلاکش میشه
برای من at&t بود و با 120 هزار تومن آنلاک شد و 400 دلار هم پول خود آیفون:n01:

ツツツ
04-04-2013, 10:50
آیپاد کلاسیکه متاسفانه
راهی نیست براش؟

سلام
ببخشیدا اگر درست متوجه شده باشم
خب با برنامه های دیگه مثل itools یا این برنامه چینی pp اطلاعاتتون رو خارج کنید.
این pp خیلی خوبه فقط چینیه ولی از اشکالش میشه متوجه شد!

h!tman
04-04-2013, 13:33
این برای آیپاد کلاسیک نیازی به هکی یا چیزی داره؟

ツツツ
04-04-2013, 16:55
این برای آیپاد کلاسیک نیازی به هکی یا چیزی داره؟

نمیدونم امتحان کنید من برای آیفون به راحتی استفاده میکنم حجم آنچنان زیادی هم ندارن امتحان کنید

h!tman
04-04-2013, 18:49
مرسی عزیز. بالاخره تونستم ازش بکشم بیرون:دی

HamiD-Xfors
04-04-2013, 22:31
5s کی قراره بیاد؟ ارزش داره صبر کنم؟

Mool Tee
05-04-2013, 00:36
شاید 4 تا 6 ماه دیگه ! بستگی به خودتون داره !

h!tman
05-04-2013, 01:16
به نظرم تا ماه قبل معرفی هم ارزش داره ، چون افت قیمت آیفون فوق العاده پایینه

ツツツ
05-04-2013, 10:49
مرسی عزیز. بالاخره تونستم ازش بکشم بیرون:دی

از چه برنامه ای استفاده کردین؟

==============
5s این بار رقابت سخت تری رو در پیش داره!با غول هایی که کمپانی های دیگه معرفی کردن باید یه گوشی منحصر به فردتر رو روانه بازار کنه!

h!tman
05-04-2013, 16:15
از Itools
مرسی دوست عزیز.

HamiD-Xfors
06-04-2013, 00:00
به نظرم تا ماه قبل معرفی هم ارزش داره ، چون افت قیمت آیفون فوق العاده پایینه
اگه قیمت دلار بیاد پایین که خیلی ضرر میشه! :n15:نه؟ :n28:

HamiD-Xfors
06-04-2013, 00:08
فردا میخوام بگیرم نمیدونم شک دارم!!!! یکی روحیه بده! من apple استفاده نکردم تا حالا!

h!tman
06-04-2013, 00:26
اگه قیمت دلار بیاد پایین که خیلی ضرر میشه! :n15:نه؟ :n28:
عزیزم دلار بیاد پایین آیفون بعدی هم میاد پایین

HamiD-Xfors
06-04-2013, 02:26
نه منظورم اينه 2400 ميگيرم دلار مياد پايين مثلا ميشه 1500 بعد ماله من که دست دوم ميشه 800 /900 تومن!

من فقط از بدنه گوشی میترسم

Mool Tee
06-04-2013, 02:37
فردا میخوام بگیرم نمیدونم شک دارم!!!! یکی روحیه بده! من apple استفاده نکردم تا حالا!
iهیچ گوشی مثل ایفون اون ارامشی رو که باید بده رو نمیده ! قدرت گرافیکی ایفون 5 در حد tegra 4 هست پس قطعا حال میکنی عزیز! در مورد بدنه هم یه کاور بگیر در صورتی خش پذیریش در اون حد هم نیست !!

HamiD-Xfors
06-04-2013, 03:13
راستی قیمت 4s با 5 فقط 60 تومن اختلاف داره! چرا؟ یعنی حافظه اینقدر مهمه؟ یا 4s گوشی خوبیه؟

16G 5= 2360

32G 4s = 2300

h!tman
06-04-2013, 10:13
همونطور که گفتم افت قیمت آیفون ها کمه ، چه جهانی چه ایران. توی دنیا هم قیمت 4س 32 گیگ تقریبا برابر فایو 16 هست

HamiD-Xfors
06-04-2013, 14:41
من عصر میرم بگیرم موقع خرید به چه چیزایی باید توجه کنم؟ آمریکایی باشه؟ پول برنامه؟ من از یکی پرسیدم گفت تا 4 ماه هم نرم افزاراتو اپدیت میکنیم!!!! :n04:

مگه خودم نمیتونم اپدیت کنم؟:n24:

HamiD-Xfors
06-04-2013, 15:05
واسه آهنگ ریخن با usb وصل کنم مثل فلش میشناسه؟ میشه همه چی از توش راحت کشید بیرون مثل عکس و....:n13:

h!tman
06-04-2013, 17:52
من عصر میرم بگیرم موقع خرید به چه چیزایی باید توجه کنم؟ آمریکایی باشه؟ پول برنامه؟ من از یکی پرسیدم گفت تا 4 ماه هم نرم افزاراتو اپدیت میکنیم!!!! :n04:

پارت LL/a میگن خوبه ، پول برنامه ندید ، پول نرم افزار هم ندید ، دزدیه همش
خودتون میتونید یک گیفت کار بخرید و هرچی میخواید نصب کنید

واسه آهنگ ریخن با usb وصل کنم مثل فلش میشناسه؟ میشه همه چی از توش راحت کشید بیرون مثل عکس و....:n13:
خیر نمیشه ، ولی کار با نرم افزار آیتونز یا نرم افزار های دیگه زیاد سخت نی

HamiD-Xfors
06-04-2013, 18:10
واسه برنامه باید پول بدم هر بار؟

ツツツ
06-04-2013, 18:52

بهترین گوشی هست!من از 2g شروع کردم و ترجیح میدم یا گوشی 50 هزار تومنی بگیرم دستم یا آیفون.

نه منظورم اينه 2400 ميگيرم دلار مياد پايين مثلا ميشه 1500 بعد ماله من که دست دوم ميشه 800 /900 تومن!

من فقط از بدنه گوشی میترسم

دوست عزیز آیفون مثل طلا میمونه هیچ وقت ارزون نمیشه!از دلار هم خیالتون راحت پایین نمیاد.

سعی کنید سلفون T پیدا کنید!چون سلفون اصلی خود کمپانی آیفون هست بقیه رو باز میکنن خودشون سلفون میکنن!البته فکر نکنم به این راحتی ها پیدا بشه!
برای پارت نامبر زیاد پول ندید فقط پارت نامبر عربی نباشه zpa ca lla هر کدوم بود مشکلی نیست.برای برنامه با خودتون هست
اگر دست به کامپیوتر و اینترنتتون خوبه خودتون گوشی رو جیلبریک کنید و برنامه های دلخواه رو بریزید.

واسه برنامه باید پول بدم هر بار؟
بعضی برنامه های پولی و بعضی مجانی که با جیلبریک میتونید برنامه های پولی رو رایگان نصب کنید.

h!tman
06-04-2013, 19:03
بهتره اصلا دست مغازه دار ندید ، چون که هر چی هم نصب کنه ،وقتی با پی سی خودتون سینک کنید همه رو پاک میکنه
پس یک قرون بابت نرم افزار ندید

Mool Tee
06-04-2013, 20:22
و اینکه برنامه هایی که میریزه ایفون 5 رو ساپورت نمیکنه و صفحه کوچیکه !!! پس اصلا ندید بریزه !

HamiD-Xfors
06-04-2013, 23:24
ممنون دوستان ! :n16:

از کجا بدونم آکبنده؟

ツツツ
07-04-2013, 17:33
ممنون دوستان ! :n16:

از کجا بدونم آکبنده؟

آکبندیش که معلومه دیگه!چون کد های گوشی روی درب پشت حک شده پس نمیشه با تعویض قاب اون رو به جای اصلی فروخت!
خیلی کم پیش میاد این کار رو بکنن!معمولا لوازم فابریکی رو با لوازم های کپی تعویض میکنن و خودشون سلفون میکنن!
یک نمومه اینجا ببینید!

سلفون اصلی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلفون غیر اصلی:

تقریبا میشه فهمید خیلی مبتدیانه و نامرتب سلفون شده!

کمتر میشه خود گوشی دست دوم باشه!بیشتر لوازم گوشی رو بر میدارن!

Geronimo_AD
13-04-2013, 11:11
اینکه برات برنامه بریزن انقدرا هم بد نیستا!! من خودم موقع خرید تا خرخره گوشیم رو پر کرد، تا یه سال هم هر دفعه برم هر برنامه ای بخام برام میریزه... فقط باید یه جای درست حسابی انتخاب کنی برای خرید!

HamiD-Xfors
13-04-2013, 20:27
من نمیتونم برم viber! شماره خودمو میزنم بعدش countinue میزنم نمیره! مینویسه:

no connectivity
an internet connection is required to complete this action. check your connection and try aqain

من که وصل هستم! :n03:

h!tman
13-04-2013, 20:36
وایبر کلا قعطه عزیز

HamiD-Xfors
13-04-2013, 21:24
:n29::n29::n29:

princeofpersia_7
13-04-2013, 22:36
اینکه برات برنامه بریزن انقدرا هم بد نیستا!! من خودم موقع خرید تا خرخره گوشیم رو پر کرد، تا یه سال هم هر دفعه برم هر برنامه ای بخام برام میریزه... فقط باید یه جای درست حسابی انتخاب کنی برای خرید!

حالا اگر امکانش در اینجا نیست شما میتونید در پیام خصوصی بگید کجا رو پیشنهاد میکنید؟

bahartanha
15-04-2013, 18:09
سلام . من یه آیفون 5 دارم . ک نمیدونم چطور باید سیم کارت توش بذارم . میشه راهنماییم کنید. ممنونم

bahartanha
16-04-2013, 06:28
من نمیدونم چطوری باید سیمکارتمو بذارم توش :( راهنمایی لطفا

16-04-2013, 13:35
من نمیدونم چطوری باید سیمکارتمو بذارم توش :( راهنمایی لطفا
بدین بیرون براتون نانو کنن. تو خونه باید خیلی حوصله داشته باشین ٬ احتمال مشکل پیدا کردن سیم هم زیاده.

vahid1991
02-05-2013, 20:21
سلام دوستان. کسی راه حلی برای مشکل call failed آیفون فایو سراغ داره؟ اس ام اس میاد بقیه هم میتونن تماس بگیرن ولی من نمیتونم با کسی تماس بگیرم و همین پیغام call failed برام میاد

ツツツ
02-05-2013, 23:16
سلام دوستان. کسی راه حلی برای مشکل call failed آیفون فایو سراغ داره؟ اس ام اس میاد بقیه هم میتونن تماس بگیرن ولی من نمیتونم با کسی تماس بگیرم و همین پیغام call failed برام میاد

احتمالا تنظیمات رو دستکاری کردید یه بار تمام تنظیمات رو ری استارت کنید از این مسیر=> setting>general>reset

اگر بازم درست نشد از طریق آیتونز یک بار ری استور کنید.

SamGun
02-05-2013, 23:32

گوشیتون آنلاک شده هست ؟

ツツツ
03-05-2013, 10:24
گوشیتون آنلاک شده هست ؟

احتمال زیاد باید شده باشه که بقیه میتونن باهاش تماس بگیرن!آنلاک نباشه اصلا آنتن نمیده

SamGun
03-05-2013, 11:12
احتمال زیاد باید شده باشه که بقیه میتونن باهاش تماس بگیرن!آنلاک نباشه اصلا آنتن نمیده

فکتوری آنلاک رو نگفتم دوست عزیز آنلاک شده رو گفتم چون یه سری از اپراتور ها مثل AT&T بعد از آنلاک شدن این گونه مشکلات رو دارن

vahid1991
03-05-2013, 23:32
گوشیتون آنلاک شده هست ؟اگه منظورتون همون جیل بریکه نه نشده
احتمالا تنظیمات رو دستکاری کردید یه بار تمام تنظیمات رو ری استارت کنید از این مسیر=> setting>general>resetاگر بازم درست نشد از طریق آیتونز یک بار ری استور کنید.ممنون از راهنماییتون. چنتا پیشنهاد که تو لینک زیر برای حل مشکل داده بود رو اجرا کردم مشکلم حل شد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SamGun
05-05-2013, 16:55
اگه منظورتون همون جیل بریکه نه نشدهممنون از راهنماییتون. چنتا پیشنهاد که تو لینک زیر برای حل مشکل داده بود رو اجرا کردم مشکلم حل شد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:دی
اگه میخواستم بگم هـک شده یا جیل شده از همون لفظ کامل JailBreak استفاده میکردم . منظورم این بوده که گوشی شما Lock ( فقط سیم کارت اپراتور خارجی رو ساپورت میکرده ) بوده و شما با پرداخت مبلغ تعیین شده توسط اپراتور های خارجی برای Unlock (گوشی که تمام سیم کارت هارو ساپورت میکنه ) کردن گوشی Lock خود رو به Unlock تبدیل کردید و لایسنس رو خریدید ( دیگه ساده تر از این نمیتونم موضوع رو باز کنم ! )

خوشحالم که در کل مشکلتون حل شده و یک پیشنهاد خوب برای شما عزیزانی که گوشی هوشمند (Smart) میخرید حتما قبل خرید و یا همان زمان خرید در اینترنت اصطلاحات رو بخونید تا در زمان مشکل راحتر مشکلتون برطرف بشه و افرادی که در فروم فعالیتی دارن بهتر راهنمایی بکنن

ویرایش:
شما با همین روش بستن برنامه ها مشکلتون حل شد ؟! چون این اصلا ربطی به مموری نداره ! بنده با iPhone 4s که دارای رم 512mb هست با باز بودن 48 تا برنامه و بازی که حدود 12 تای اونها واقعا سنگین هستن تماس تلفنی داشتم و هیچ مشکلی هم وجود نداشت و حتی در کار با برنامه ها هم هیچ مشکلی نیست ! حالا iPhone 5 که از رم 1GB بهره میبره باید خیلی بهتر باشه .

شما به موارد بیشتری برای حل مشکلت رجوع کن

alihashtaad
17-05-2013, 11:31
سلام دوستان تا حالا کسی از این سایت خرید کرده؟
قیمتاش از بقیه سایتا کمتره
مطمئن هست؟
persianapple.com

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Samba
17-05-2013, 21:11
با سلام!

چندساله گوشی آندرویدی دارم! میخوام برم آیفون بگیرم! نمیدونم کجا بهترین قیمت و خدماتو میده(تو تهران) و اینکه زیاد با iOS آشنا نیستم

نصب نرم افزارو اینا چطوریاس؟ خودم میتونم نصب کنم؟! اینکه بلوتوث نداره آیفونو واین حرفا قضیش چیه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

dragon2410
23-05-2013, 15:30
دوستان الان به 6.1.4 ریستور کنم گوشیو جیل میشه؟

HamiD-Xfors
28-05-2013, 21:44
سلام اپ استور به apple id من گیر میده چی کار کنم؟ فقط میتونم برنامه اپدیت کنم.برنامه جدید نمیتونم بردارم! :n03:

Core
29-05-2013, 02:07
دوستان الان به 6.1.4 ریستور کنم گوشیو جیل میشه؟

اگر آیفون 5 هست خیر نمیشه جیلبریک کنید.

mohamad h
16-06-2013, 23:12
سلام دوستان :n17: من آی دیوایسمو برای برنامه و بازی دادم بیرون الان فول برنامه س ولی طرف بم گفت موقع سینک نباید تیک اپ رو بزنم ولی من الان می خوام چندتا از نرم افزار های توی آیتونزم رو بریزم :n24: باید دقیقا چی کار کنم ؟
اگر نرم افزارا رو سینک کنم همه نرم افزار هام می پره ؟؟؟:n27::n28: چی کار باید بکنم ؟؟
خیلی ممنون:n12::n16:

Mool Tee
17-06-2013, 03:02
سلام دوستان :n17: من آی دیوایسمو برای برنامه و بازی دادم بیرون الان فول برنامه س ولی طرف بم گفت موقع سینک نباید تیک اپ رو بزنم ولی من الان می خوام چندتا از نرم افزار های توی آیتونزم رو بریزم :n24: باید دقیقا چی کار کنم ؟
اگر نرم افزارا رو سینک کنم همه نرم افزار هام می پره ؟؟؟:n27::n28: چی کار باید بکنم ؟؟
خیلی ممنون:n12::n16:

شما برو توی ایتونز در قسمت File بعد Devices بعد Transfer Purchases for ... رو بزن دیگه دلیت نمیشه ! البته مطمئن نیست از این راه ! بقیه دوستان جواب بدن !

بردیا
09-07-2013, 22:00
آقا ما هم امروز بعد 4سال 3g رو عوض کردیم و یه 5 شونزده گیگ سفید خریدیم.
2290 پارت نامبر lla
فقط مشکل الان با آیتیونز و آپدیت برنامه هام هست
سرعت دانلود عادی من بالای 400 هستش ولی توی آیتیونز چه با چیز پی ان چه بی چیز پی ان سرعت فوق العاده کنده و مثلا آپدیت یه برنامه سی مگی مثل فیسبوک حدود 10 دقیقه طول میکشه

Facon_Archi
09-07-2013, 22:33
آقا ما هم امروز بعد 4سال 3g رو عوض کردیم و یه 5 شونزده گیگ سفید خریدیم.
2290 پارت نامبر lla
فقط مشکل الان با آیتیونز و آپدیت برنامه هام هست
سرعت دانلود عادی من بالای 400 هستش ولی توی آیتیونز چه با چیز پی ان چه بی چیز پی ان سرعت فوق العاده کنده و مثلا آپدیت یه برنامه سی مگی مثل فیسبوک حدود 10 دقیقه طول میکشه

کلا سرعت آیتیونز پایین هست... کاریش نمیشه کرد باید باهاش ساخت:n02:
واسه منم ۱۰ دقیقه اینا طول میکشه!

بردیا
10-07-2013, 11:17
تایپ کردن فارسی چقدر سخت شده
نحوه چینش حروف عوض شده اصلا نمیشه سریع تایپ کرد،اشتباهاتم خیلی زیاده
هندزفریشم به نظر چیز خیلی شاخی نیستش،آهنگارو یه کم بم میکنه حتی تو حالت بدون اکو

arash59b
10-07-2013, 12:14
سلام اپ استور به apple id من گیر میده چی کار کنم؟ فقط میتونم برنامه اپدیت کنم.برنامه جدید نمیتونم بردارم! :n03:

باید از فیلتر شکن استفاده کنید اگه تو اپ ستور امریکا ثبت نام کردی باید سرور فیلترشکن تون هم از امریکا باشه

با سلام!

چندساله گوشی آندرویدی دارم! میخوام برم آیفون بگیرم! نمیدونم کجا بهترین قیمت و خدماتو میده(تو تهران) و اینکه زیاد با iOS آشنا نیستم

نصب نرم افزارو اینا چطوریاس؟ خودم میتونم نصب کنم؟! اینکه بلوتوث نداره آیفونو واین حرفا قضیش چیه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

مشکلی نیست سریع یاد می گیری

بلونوث داره ولی فقط برای استفاده از کیبورد و هدفون بلوتوث دار

البته اگه جیل بکنید یه برنامه هست که میخرید و تا حدود زیادی مشکل انتقال فایل رو حل می کنه

saeedsis
10-07-2013, 23:02
سلام دوستان

من 4 روزی هست ایفون خریدم

اما بعد از روز سوم دوربین بالا نمیاد !!!!!!

ریستور هم کردم درست نشد !!!

کرش میکنه

طور خدا بگین چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟ خواهش میکنم زود ج بدین؟؟؟

Mool Tee
11-07-2013, 01:59
تا حالا افتاده از دستتون؟ ریستور کردید درست نشد؟ اگه اینطور باشه احتمالا دوربین خراب شده !

tirdad_60
11-08-2013, 19:17
سلام
از بین دوستان کسی هست نجربه ضبط صدا با آیفون رو داشته باشه برای موسیقی ؟
میخواستم بدونم کیفیت ضبط صدا در چه حد هست؟ و وضعیت نویز چطوره

ممنون

DogForum.ir
13-08-2013, 15:30
سلام
از بین دوستان کسی هست نجربه ضبط صدا با آیفون رو داشته باشه برای موسیقی ؟
میخواستم بدونم کیفیت ضبط صدا در چه حد هست؟ و وضعیت نویز چطوره

ممنون
من صدا خیلی زیاد ضبط میکنم البته نه موسیقی ... کیفیت ضبط صدا فوقوالعاده هستش و نویز هم از گوشی های مشابهش کمتره که اگر برنامه های تخصصی ضبط صدا رو هم استفاده کنید ( که من نمیکنم) میتونید نویز رو کمتر هم بکنید.

TREVOR
15-08-2013, 15:24
سلام دوستان عزیز
راستش من مدتی هست که قصد دارم یه گوشی خوب بخرم و بین گلکسی اس 4 و آیفون 5 موندم:n13:
خودم بیشتر به آیفون تمایل دارم:n12: ولی یه چند تا سوال دارم که میخوام دوستانی که واقعا در جریانند بهم کمک کنند :7:
من چند نکته برام خیلی مهمه

1: دوربین گوشی که خب حرفی توش نیست که آیفون دوربینش بی نظیره
2: نقشه و مسیریابی و این حرفا که فکر کنم آیفون برای ایران زیاد مناسب نیست نسبت به گلکسی
3: ف ی س بوک . میدونید من میخوام یه عکسی که میگیرم با دوربین گوشیم به وسیله اپلیکیشن خود گوشی شیر کنم رو ف ی س بوک
4:استفاده از اسکایپ . نمیدونم تو آیفون با این قضیه مشکلی دارم یا نه؟!
5: دنگ و فنگ نداشتن زیاد برای آپدیت گوشی و اپلیکیشنها و کلا نصب برنامه و اپلیکیشنهای مخصوص آیفون
در واقع بشه رایگانهاشو راحت گیر اورد و بی دردسر نصب کرد

ممنون

:15:

alihashtaad
16-08-2013, 16:23
سلام دوستان عزیز
راستش من مدتی هست که قصد دارم یه گوشی خوب بخرم و بین گلکسی اس 4 و آیفون 5 موندم:n13:
خودم بیشتر به آیفون تمایل دارم:n12: ولی یه چند تا سوال دارم که میخوام دوستانی که واقعا در جریانند بهم کمک کنند :7:
من چند نکته برام خیلی مهمه

1: دوربین گوشی که خب حرفی توش نیست که آیفون دوربینش بی نظیره
2: نقشه و مسیریابی و این حرفا که فکر کنم آیفون برای ایران زیاد مناسب نیست نسبت به گلکسی
3: ف ی س بوک . میدونید من میخوام یه عکسی که میگیرم با دوربین گوشیم به وسیله اپلیکیشن خود گوشی شیر کنم رو ف ی س بوک
4:استفاده از اسکایپ . نمیدونم تو آیفون با این قضیه مشکلی دارم یا نه؟!
5: دنگ و فنگ نداشتن زیاد برای آپدیت گوشی و اپلیکیشنها و کلا نصب برنامه و اپلیکیشنهای مخصوص آیفون
در واقع بشه رایگانهاشو راحت گیر اورد و بی دردسر نصب کرد

ممنون

:15:

2- فرقی نداره میتونید از گوگل مپز استفاده کنید که مثل مال اندرویده
3- با انستگرام میشه
4- نه مشکلی نیس
5- تو این مورد ایفون خیلی بهتر از گلکسیه چون گوگل پلی مسدوده وبرای باز کردنش باید گوشی روت باشه واز برنامه تغییر سیم کارت وانتی پالایشینگ استفاده کنید. در صورتی که اپ استور بدون فیلتر بازه وبرنامه هاش هم بیشتره

ehsan102
24-08-2013, 12:44
سلام دوستان عزيز
يكي از دوستام آيفون فايو خريده

از شانس بدش آي او اس 6.1.3 هست
و ظاهرا واسش جيلبريك پايدار نيومده

كلي نرم افزار رووش نصبه ، ميشه طوري دانگريد كرد به 6.1.2 كه هيچيش پاك نشه ؟
يا صبر كنم شايد فرجي شد و جيلبريك واسه 6.1.3 اومد ؟

در كل ميخوام يك نرم افزار quick lock نصب كنه كه فقط از طريق سايديا ميشه اين كارو كرد
سايديا هم ميگه بايد جيلبريك شه

پسوند نرم افزار بالا DEB هست كه فقط توو سايديا پيدا ميشه
راه ديگه هست كه DEB رو بدون جيلبريك نصب كرد ؟

مــــــــــــــــــــــــ رسي

alihashtaad
29-08-2013, 23:35
سلام دوستان عزيز
يكي از دوستام آيفون فايو خريده

از شانس بدش آي او اس 6.1.3 هست
و ظاهرا واسش جيلبريك پايدار نيومده

كلي نرم افزار رووش نصبه ، ميشه طوري دانگريد كرد به 6.1.2 كه هيچيش پاك نشه ؟
يا صبر كنم شايد فرجي شد و جيلبريك واسه 6.1.3 اومد ؟

در كل ميخوام يك نرم افزار quick lock نصب كنه كه فقط از طريق سايديا ميشه اين كارو كرد
سايديا هم ميگه بايد جيلبريك شه

پسوند نرم افزار بالا DEB هست كه فقط توو سايديا پيدا ميشه
راه ديگه هست كه DEB رو بدون جيلبريك نصب كرد ؟

مــــــــــــــــــــــــ رسي

نه دوست عزيز براى دانگريد آيفون 5 هييييچ راهى وجود نداره
ولى تا حدود يه ماه ديگه iOS7 مياد وجيلبريكش هم احتمالا زياد طول نميكشه چون خيلى وقته كاراش شروع شده

h!tman
20-09-2013, 11:59
I-os 7رو نصب کردید؟
من متوجه یک سری لگ جزئی شدم
تو اسکرول ها یکم ریپ میزنه
فولدر دیر باز میشه
پانچ میکنم تاچ بگیر نگیر داره
شمام این مشکلو دارید؟

Stream
20-09-2013, 12:44
I-os 7رو نصب کردید؟
من متوجه یک سری لگ جزئی شدم
تو اسکرول ها یکم ریپ میزنه
فولدر دیر باز میشه
پانچ میکنم تاچ بگیر نگیر داره
شمام این مشکلو دارید؟

نه... برای من خیلی سریع و خوبه البته یه لگ خیلی خیلی جرئی هست مثل اینکه چون چند نفر دیگه هم شنیدم این رو گفتن. احتمالا توی آپدیت های بعدی بهینه سازی های بیشتری صورت می گیره.

// روی آیپد 3 لگ ها خیلی ساده تر حس میشه.

h!tman
21-09-2013, 11:22
نه... برای من خیلی سریع و خوبه البته یه لگ خیلی خیلی جرئی هست مثل اینکه چون چند نفر دیگه هم شنیدم این رو گفتن. احتمالا توی آپدیت های بعدی بهینه سازی های بیشتری صورت می گیره.

// روی آیپد 3 لگ ها خیلی ساده تر حس میشه.
من آیفون 5 ندارم
روی آیتاچ 5 این مشکلارو دارم
انگار یکی داره از اونور انگشتشو میکشه میگه اسکرول نکن :دی

بردیا
02-10-2013, 20:32
توی آیفون5 من هم لگ داره،بعضی وقتا موقع جابجا شدن منوها،یا موقع اسکرول کردن نوتیفیکیشن ها لگ میزنه.
بعضی بازیا عملا کند شدن،مثلا Sonic Dash با وجود اینکه تا حالا 2تا آپدیت مخصوص 7 داده ولی لگ میزنه،انگار که با آیفون 3جی مثلا داری modern combat بازی میکنه که خب توسعه دهنده ها باید هماهنگ بکننش
یه سری توسعه دهنده ها نامردی کردن به جای اینکه برنامشونو آپدیت کنن واسه ios 7 اومدن نسخه جدید زدن و پولیش کردن،از قرار معلوم آپدیت رایگان نرم افزاری برای بعضیا زور داشته

Stream
04-10-2013, 02:13
توی آیفون5 من هم لگ داره،بعضی وقتا موقع جابجا شدن منوها،یا موقع اسکرول کردن نوتیفیکیشن ها لگ میزنه.
بعضی بازیا عملا کند شدن،مثلا Sonic Dash با وجود اینکه تا حالا 2تا آپدیت مخصوص 7 داده ولی لگ میزنه،انگار که با آیفون 3جی مثلا داری modern combat بازی میکنه که خب توسعه دهنده ها باید هماهنگ بکننش
یه سری توسعه دهنده ها نامردی کردن به جای اینکه برنامشونو آپدیت کنن واسه ios 7 اومدن نسخه جدید زدن و پولیش کردن،از قرار معلوم آپدیت رایگان نرم افزاری برای بعضیا زور داشته

درسته (و به مرور زمان بهتر میشه). درباره آپدیت هم متاسفانه صحیحه و البته به نظر میاد آپدیت به نسخه جدید و مطابق با iOS 7 صرفا ظاهری نیست و ساختار خیلی از برنامه ها هم لازمه تغییر کنه برای پشتیبانی از خیلی از امکانات جدید و برای همین هم میزان کاری که لازم بوده خیلی زیاد بوده و توجیه دریافت هزینه دوباره رو می تونه داشته باشه. نامردی نیست این کار. فتوشاپ و ویندوز و آفیس و ... هم نسخه جدیدشون آپگرید مجانی از نسخه قبلی نیست.

بردیا
04-10-2013, 14:15
آقا من امروز یه تست باطری گرفتم روی 7.0.2
نتیجه فاجعه بودش.
روی شارژ 96 درصد،با وای فای روشن،روشنایی صفحه 90 درصد زدم ویدئوی یوروویژن 2011 رو پخش بکنه ببینم چقدر دووم میاره
بعد 3ساعت 27 دقیقه گوشی خاموش شدش.:n04:

من رو ios6 این تست رو انجام ندادم و نمیتونم مقایسه دقیق بکنم ولی استفاده روزانه ای که انجام میدم میدونم که رو 6 خیلی باطریم بهتر بودش

با وای فای خاموش به نظرتون نتیجه چقدر عوض ممکنه بشه؟

h!tman
04-10-2013, 16:10
متاسفانه منم مشکل باتری دارم.
مصرف خیلی بیشتر شده .
با این که آیتاچ هست و مصرف شبکه موبایل رو نداره

Stream
04-10-2013, 18:35
من حدودا 10-15 درصد سریعتر شارژ خالی می کنم بعد از آپدیت. به هر حال برای بهتر شدن باتری به استثنای نکات عمومی این نکات هست:

* خاموش کردن Parallax (روشن بودنش باعث میشه همیشه سنسورها در حال کار باشن، این ویژگی مخصوص آیفون 5S هست که چیپ M7 داره). تنظیم Reduce Motion در Accessibility رو خاموش کنید.
* آپدیت اپ های بکگراند رو غیر فعال کنید.
* Auto refresh اپ های بکگراند رو غیرفعال کنید (یا تنظیم کنید فقط کدوم اپ ها دسترسی دارند که من این کار رو کردم).
* اگه از سرچ اسپاتلایت استفاده نمی کنید غیر فعالش کنید.

انجام این چند مورد تاثیر مهمی روی باتری خواهد داشت.

بردیا
04-10-2013, 21:06
پارالکس خاموش بودش ولی اسپات لایت و اوتو رفرش اپ ها رو هم خاموش کردم تا ببینم چی میشه
فردا یه تست بدون وای فای میگیرم بعدشم دوباره یه تست با وای فای میگیرم ببینم تفاوتی میکنه یا نه

بردیا
08-10-2013, 13:55
آقا اپلیکیشن یوتیوب من داره مث هلو کار میکنه
ولی رو ویندوز چک کردم دیدم همچنان هیتلره.
بقیه چک کنید ببینید مال شما هم همینطوره

m2fard
24-10-2013, 10:26
آقا من يه غلطى كردم زدم آپديت شه به ٧ (از توى گوشى) اما كامنتهاى دوستانو ميبينم نوشتن لگ داره و اين حرفا. ديگه نميتونم آپديتو كنسل كنم. هر سرى كانكت ميكنم به اينترنت زرتى آپديت ميره واسه ادامه. )-:

m2fard
24-10-2013, 14:30
جيلبرك ٦.١.٤ اومده؟ اگه جيلبرك كنم، بعدا كه خواستم ميتونم به ٧ آپديت كنم يا ديگه اجازه نميده؟

m2fard
24-10-2013, 16:07
آخ جون اينترنتم كند شد يهو آپديتش ارور داد و همه چى كنسل شد! D-: خيالم راحت شد! D-:

hormozan m
25-10-2013, 15:45
جيلبرك ٦.١.٤ اومده؟ اگه جيلبرك كنم، بعدا كه خواستم ميتونم به ٧ آپديت كنم يا ديگه اجازه نميده؟

سلام . خیر منتشر نشده و به احتمال زیاد برای iOS 6 جیلبریکی منتشر نمیشه ! احتمالا روی iOS 7 جیلبریک منتشر میشه و گفته شده اگر قصد جیلبریک دارید روی 7.0.2 بمانید! :n06:

Stream
25-10-2013, 16:22
کلا با روالی که پیش میره خیلی امیدی به جیلبریک نسخه های جدید نیست و موندن در نسخه های قدیمی برای جیلبریک خیلی توجیه پذیر نیست٬ بهتره آپدیت کنید به آخرین نسخه (iOS 7.0.3) تا حداقل از آخرین امکانات بهره ببرید.

m2fard
29-10-2013, 00:04
آره. زدم ٧ رو نصب كردم الان. خيلى باحالتر شده كه! اصلا هم لگ نداره كه بابا! كجاش لگ داره آخه؟؟!

m2fard
13-11-2013, 18:46
فیفا 14 رو ریختم و با روشی که توی سایتهای دیگه نوشته بودن هکش کردم همه چیزش آنلاک شد. عجب بازی قشنگیه. پیشنهاد میکنم دوستانی که اهل موبایل گیمینگ هستن نصبش کنن. :n12:

sunmaster_7
26-12-2013, 03:18
یک ایفون ۵ چینی دارم ایتونز و ای فان باکس نمیشناسنش نمی تونم برنامه روش نصب کنم تو ویندوز ایکس پی راهنماییم کنید (ورزن ایفون رو هم نمی دونم ولی ای او اس ۶.۱)

hormozan m
26-12-2013, 10:34
یک ایفون ۵ چینی دارم ایتونز و ای فان باکس نمیشناسنش نمی تونم برنامه روش نصب کنم تو ویندوز ایکس پی راهنماییم کنید (ورزن ایفون رو هم نمی دونم ولی ای او اس ۶.۱)

سلام . اگر آیفون چینی ( فیک ) هست که نباید هم بشناسه ! این آیفون های فیک معمولا اندروید هستن ...

Sent from my iPhone 5

AryanLand
29-12-2013, 00:51
سلام . اگر آیفون چینی ( فیک ) هست که نباید هم بشناسه ! این آیفون های فیک معمولا اندروید هستن ...

Sent from my iPhone 5

سلام.

دوست عزیز آندروید ورژن 6.1 نداره دوستمون فرمودن ورژن آی او اس 6.1 روی گوشیشون نصبه.:11:

hormozan m
29-12-2013, 01:23
سلام.

دوست عزیز آندروید ورژن 6.1 نداره دوستمون فرمودن ورژن آی او اس 6.1 روی گوشیشون نصبه.:11:

سلام . با این که اپلی هستم ولی دیگه اینقدر داغون نیستم که ندونم اندروید تا 4.4 اومده :n02:

داداش گل ام گوشی فیک چینی دیدم که ورژن دستگاه رو زده بود 7.0 و حتی بیلد نامبر هم درست تو پرانتز زده بود :n02: برادران چینی خیلی واردان:n10:

nourbakhsh
30-01-2014, 12:38
​ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دوستان تعداد محدودی بامپر SGP SPIGEN مخصوص IPHONE 5 / 5S موجوده
این بامپر ها کیفیت و زیبایی فوق العاده ای دارن و فکر نمیکنم دیگه نیازی به تعریف باشه
دوستانی که مایل به خرید هستند در خدمتشون هستم
اعتماد سازی هم خواهد شد و اگر عکس بیشتر نیاز هست ارسال میکنم خدمتتون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موجود در در این مدل ها

بامپر ژله ای با قیمت خیلی مناسب و با کیفیت هم موجوده

خوشحال میشم در خدمت دوستان باشم

ali_hitler
14-02-2014, 17:10
سلام،اصا قیمت برای ۵ چنده،رنگ سفید؟.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

rangoabzar
24-02-2014, 19:08
یکی از دوستام داره گوشی apple 5 رو میگه یه تومن
فقط میگه جعبه نداره ولی میگه دزدی و اینا نیستو گمش کرده
می ارزه بدون جعبه یه تومن بگیرمش ؟
میگه 64 هم هست
لطفا سریع بگین ممنون

ayinm
10-03-2014, 19:58
یکی از دوستام داره گوشی apple 5 رو میگه یه تومن
فقط میگه جعبه نداره ولی میگه دزدی و اینا نیستو گمش کرده
می ارزه بدون جعبه یه تومن بگیرمش ؟
میگه 64 هم هست
لطفا سریع بگین ممنون
می ارزه ولی خیلی عجیبه
چون قیمت ۶۴ باید بالاتر باشه
ممکنه دزدی باشه ولی اگر قصد خرید دارید چون قیمتش کمه باید چند چیزو چک کنین
۱-ممکنه چون لاک بوده قیمتش کمه:باید تو اینترنت یه سایتی رو پیدا کنین که با وارد کردن کد imei بگه که گوشی چه وضعیتی داره(با سرچ بدست میاد سایتش)
۲-یه مدل ایفون های چینی وارد بازار شدن که با ایفون اصل مو نمیزنن قیمتشم یک تومنه سیستم عاملشم عین عین ایفون اصله ولی اندرویده
باید بازی نصب بشه ببینید از پسش بر میاد یا نه یا کلا نصب میشه
۳-طاهر گوشی باطری ->اسپیکر گوشی

ayinm
10-03-2014, 20:00
تا ورژن ۷.۰.۶ جیلبریک شده
فردا ورژن جدید میاد که جیل نمیشه

ayinm
10-03-2014, 20:01
تو بازار نیس ولی اگه باشه احتمالا
۱.۷۰۰

OMID1366
15-03-2014, 11:06
سلام ...دوستان من الان گوشی اس3 دارم میخام 5 کارکرده بگیرم اول اینکه تو بازار کمه ولی بازم پیدا میشه...من تا حالا ایفون نداشتم ...به غیر از این که زود رنگش میره چه مشکلات دیگه ایی داره؟ بعد یه چیز دیگه که شندیم اینکه 5تولید نمیشه و احتمالا همین کارکرده هاشم قیمتش بره بالاتر ؟؟!!! این درسته؟در کل نظرتون چیه ایفون بگیرم ؟

با سپاس

itman
02-04-2014, 23:36
ba salam, man iphone 5 baadi ke update kardam be 7.0.6 cable amo mige not certified, charge mikone ama itunes nemishnase:( chiikar konam?

Clumsyion
06-02-2015, 00:29
سلام کسی میدونه iphone 5 با ios 8 که لاک شده چطور انلاک کرد با کاستوم فریمور شنیدم دیگ نمیشه؟

massna
21-05-2015, 12:34
دوستان من یه مشکلی دارم ویدئوهای قدیمی که توی گوشیم بوده (با خود گوشی فیلم بردای کردم) پخش نمیشن کسی می دونه مشکل از کجاست؟

hormozan m
21-05-2015, 17:38
دوستان من یه مشکلی دارم ویدئوهای قدیمی که توی گوشیم بوده (با خود گوشی فیلم بردای کردم) پخش نمیشن کسی می دونه مشکل از کجاست؟

سلام، ارور خاصی میده؟ به پی سی منتقل کنید ببینید پخش میشن!

Sent from my iPhone using Tapatalk

ALI V8
29-12-2016, 09:59
دوستان از وقتي گوشيم رو به آي او اس ١٠.١.١ آپديت كردم گوشيم حسابي كند شده تو نمايش برنامه ها حتي اجراي كيبورد يا ايموجي ها هم با تاخير چند ثانيه اينكار رو انجام ميده لطفن راهنمايي كنيد چيكار بايد بكنم...

dokhtare_darya
28-01-2017, 13:42
سلام من متاسفانه تاپیک فعالی که بتونم سوالم رو بپرسم در مورد آیفون پیدا تکردم برا همین اینجا میپرسم ... من تا الان همیشه از گوشی های اندروییدی استفاده کردم ولی الان میخوام ولی دو دلم نمیدونم که واقعا پولی که بخوام بدم برا آیفون 7 یا 6 اگر که گوشی اندروییدی خوبی بخرم بهتر هستش یا نه ؟ چون واقعا طبق تحقیقاتی کردم آیفون به خاطر برندش خیلی گرون تر هستش در حالیکه از لحاظ نرم افزاری شاید در بعضی از موارد پایین تر از گوشی های دیگه هم باشه ... اگر اطلاع دارید راهنمایی کنید

VAHID
28-01-2017, 23:59
سلام من متاسفانه تاپیک فعالی که بتونم سوالم رو بپرسم در مورد آیفون پیدا تکردم برا همین اینجا میپرسم ... من تا الان همیشه از گوشی های اندروییدی استفاده کردم ولی الان میخوام ولی دو دلم نمیدونم که واقعا پولی که بخوام بدم برا آیفون 7 یا 6 اگر که گوشی اندروییدی خوبی بخرم بهتر هستش یا نه ؟ چون واقعا طبق تحقیقاتی کردم آیفون به خاطر برندش خیلی گرون تر هستش در حالیکه از لحاظ نرم افزاری شاید در بعضی از موارد پایین تر از گوشی های دیگه هم باشه ... اگر اطلاع دارید راهنمایی کنید

سلام

تو این بخش میتونید ی تاپیک بزنید و سوالتون رو مطرح کنید

مشاوره خرید موبایل و تبلت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dokhtare_darya
06-02-2017, 19:32
بله دیدم انجمن رو ولی متاسفانه هر کدوم از تاپیک های جدید رو که نیگاه کردم دیدم هیچ پاسخی نداشتن و هیچ کدوم فعال نبودن !!!

VAHID
06-02-2017, 20:04
بله دیدم انجمن رو ولی متاسفانه هر کدوم از تاپیک های جدید رو که نیگاه کردم دیدم هیچ پاسخی نداشتن و هیچ کدوم فعال نبودن !!!

بیشنر تاپیکها جواب داده شدن