PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی فوری در مورد هنگ کردن لپتاپ لازم دارم :((((

shafagh1991
14-08-2012, 11:14
سلام. لپتاپم dell 5010 هست و از وقتی که خریدمش و بعداز مدتی برای اولین بار ویندوزش رو عوض کردم این مشکل برام پیش اومده. به این صورت که این مشکل فقط هنگام اتصال به اینترنت پیش میاد. اگه یه لحظه ارتباط قطع بشه. یا موقعی که وصل هستم لپتاپم sleep بشه بعدش هنگ میکنه. موس و کیبرد به هیچ وجه کار نمیکنن و فقط میتونم با پاور خاموشش کنم. از انواع ویندوزها هم استفاده کردم. تو دو سالی که لپتاپمو خریدم دو دفعه به طور اتفاقی بعداز نصب ویندوز این مشکلو نداشتم. برای همین فکر نمیکنم مشکل سخت افزاری باشه.
چندروز پیش برای یکی از دوستام ویندوزش روعوض کردم و یه سری فایل از لپتاپم ریختم روش. لپتاپ اون vaio cs هست. الان اونم همین مشکلو داره. با اینکه رو لپتاپش node 32 نصب کرده بودم و اپدیت هم بود هیچ ویروسی تشخیص داده نشد.
مشکل از درایور وایرلس و بلوتوث ههم نیست . چون وقتی با کابل وصل میشم و وایرلس خاموشه بازم این مشکل هست. درایورا رو با driver genius دانلود کردم. حدس زدم شاید مشکل trojan باشه. trojan killer و kaspersky نصب کردم. یه سری توی رجیستری و درایو C پیدا شد. اونا رو پاک کردم و دوباره ویندوز نصب کردم. قبل از اینکه هیچ درایوی رو باز کنم trojan killer و kaspersky نصب کردم و آفلاین اپدیتش کردم. دوتا دیگه تو رجیستری پیدا شد. پاک کردمو دوباره اسکن کردم چیزی نبود بعد درایورا رو نصب کردم. اما هنوزم باقطع و وصل شده اینترنت هنگ میکنه. الان باید برم خونه دوستم که لپتاپشو درست کنم. توروخدا زودتر راهنماییم کنین :(((((((

hossein_gorgan
14-08-2012, 11:26
شما ویندوز لپ تاپو عوض کن بعدش بدون اینکه وارد درایوی بشی از روی سی دی آنتی ویروس نود32 یا آویرا رو نصب کن بعدش وصل شو به اینترنت و اونو آپدیت کن(آپدیت آفلاینت حتما به روز باشه اما پیشنهاد نمیشه چون ممکنه خودش ویروسی شده باشه)وقتی آپدیت کردی روی همه درایوهات راست کلیک کن بعدش اسکن کن.
ان شا ا... درست میشه.

shafagh1991
14-08-2012, 11:29
این کارم قبلا انجام دادم. اما حل نشد. برای همینم اپدیت افلاینو امتحان کردم. فکر میکنید مشکل از ویروسه؟

shafagh1991
14-08-2012, 11:38
در ضمن اپدیتهای افلاین رو با یک سیستم به ظاهر سالم دیگه گرفتم. راست کلیک کردن روی درایوها بهتره یا فول اسکن خود انتی ویروس؟

hossein_gorgan
14-08-2012, 19:42
کلا نباید از فایل برنامه یا هر چیزی که قبلا تو سیستمت وجود داشت استفاده کنی.
پیشنهاد میکنم از یه نفر سی دی انتی ویروس بگیری با آپدیتش.مطمین باش که سیستتمش سالمه.
بعدش راههای بالا رو امتحان کن که تو پست اولم بود

shafagh1991
14-08-2012, 21:54
بالا هم که گفتم! سیدی و اپدیت از یک سیستم سالم دیگه گرفته شده. راهی هست که بشه هارد رو تو محیط داس اسکن کرد؟ مثلا با یه سی دی bootable ؟؟

hossein_gorgan
15-08-2012, 11:29
اره.این فایلو دانلود کن.اسکن سیستم از طریق بوت هستش

لینک دانلود را در دانلود منیجر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وارد کرده و شروع به دریافت کنید
ورژن CD: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Size : 84 MB ورژن USB [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Size : 91.5 MB پسورد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])