PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروسی شدن لپ تاپ و نتیجه آن : غیرفعال شدن برخی از کلیدهای سمت چپ صفحه کلید

nasi_1987
30-07-2012, 08:11
لپ تاپ بنده ویروسی شده است، در حدی که اوایل وایرلس آن گاهی می پرید و سپس در یک روز چند کلید آن غیر فعال شد. بعد ری استارت، ویندوز پرید... ویندوز جدید نصب کردم... آنتی ویروس ناد را که نصب کردم سیستم هنگ کرد... سیستم را به زمان قبل از نصب ناد، ری استور کردم...آنتی ویروس ای وی جی را نصب کردم...برخی تروجان ها را حذف کرد...اما همچنان مشکل کیبردم باقی است و حل نشده...چه راه حلی پیشنهاد میکنین؟

فکر فرمت درایو ویندوز یا کل هارد هستم، ولی مطمئن نیستم، نتیجه دهد و کیبردم درست شود.
لطفا راهی سریع پیشنهاد دهید.
بنطر شما می توان با استفاده از وصل یک کیبرد یو اس بی، بطور موقت تایپ کرد، تا بعدا سیستم را درست کنم؟ (چند روزی کار واجب با سیستم دارم و وقتم هم کم است)
منتطر جواب فوریه شما به ایمیلم هستم.
just.nasi@gmail.com

با تشکر

EXTREME
30-07-2012, 09:07
در لپتاب یک سری دکمه های ترکیبی است که با زدن اونها دکمه های لپ تابتون درست میشه الان دقیق یادم نیست
ولی اگه با اینکارها درست نشد نرم افزار برای تنظیم دکمه های لپ تاب است که با یک سرچ گوگل میتونید پیدا کنید

nasi_1987
30-07-2012, 17:48
من نرم افزار خاصی پیدا نکردم! فعلا دارم با صفحه کلید usb کار می کنم. اگر اطلاعات دقیقتری پیدا کردین ممنون میشم خبر بدین.

من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه، چند روز دیگه هاردمو فرمت میکنم اگر درست نشد، باید ببرم نمایندگی ببینم اونا چی کار میکنن :-(