PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا کمک کنید!! خطر از بین رفتن یک ترابایت از اطلاعات درون هارد اکسترنالم!

ARTEIN
18-07-2012, 02:58
سلام دوستان

من الان که هارد رو به کامپیوتر وصل کردم دیدم پیغام میده که باید هارد فرمت بشه! درصورتی که اگه اونو مجبور بشم فرمت کنم حدود یک ترابایت از با ارزشترین اطلاعاتم از بین میره.

هارد من وسترن دیجیتال یک ترابایتی usb3 هست و تا چند ساعت پیش بدون هیچ مشکلی کار میکرد ولی الان که اومدم وصل کنم این پیغام رو میده

دوستان و اساتید خواهش میکنم کمکم کنید چون واقعا اطلاعات خیلی مهمی درونش دارم که اگه از بین بره بیچاره میشم
چطور میتونم بدون فرمت کردن هارد رو باز کنم؟
هارد رو براحتی میشناسه ولی دقیقا همانند درایوی هست که تاکنون فرمت نشده و وقتی میخوام بازش کنم میگه باید اول فرمتش کنی.

EXTREME
18-07-2012, 07:52
سلام دوستان

من الان که هارد رو به کامپیوتر وصل کردم دیدم پیغام میده که باید هارد فرمت بشه! درصورتی که اگه اونو مجبور بشم فرمت کنم حدود یک ترابایت از با ارزشترین اطلاعاتم از بین میره.

هارد من وسترن دیجیتال یک ترابایتی usb3 هست و تا چند ساعت پیش بدون هیچ مشکلی کار میکرد ولی الان که اومدم وصل کنم این پیغام رو میده

دوستان و اساتید خواهش میکنم کمکم کنید چون واقعا اطلاعات خیلی مهمی درونش دارم که اگه از بین بره بیچاره میشم
چطور میتونم بدون فرمت کردن هارد رو باز کنم؟
هارد رو براحتی میشناسه ولی دقیقا همانند درایوی هست که تاکنون فرمت نشده و وقتی میخوام بازش کنم میگه باید اول فرمتش کنی.

یک عکس از disk managnmet سیستم بزار

ARTEIN
18-07-2012, 10:49
اگه منظورتون از صفحات زیر هست که این عکسها رو قرار دادم ولی اگه از صفحات دیگری عکس میخواین یکم بیشتر توضیح بدید تا قرار دهم.

عکس اول زمانی هست که هارد رو به کامپیوتر وصل میکنم که این پیغام فرمت کردن در صفحه دسک تاپ ظاهر میشه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این عکس هم که از صفحه مشخصات هست.

EXTREME
18-07-2012, 10:59
رو my computer راست کلیک کنید گزینه ی manage و disk managment

ARTEIN
18-07-2012, 12:35
خدمت شما

EXTREME
18-07-2012, 20:13
خدمت شما

درایوتون به حالت raw رفته
با نرم افزار easeus data recovery اطلاعات اون درایو رو ریکاوری کنید سپس درایور رو quick format بکنید مشکلتون حل میشه

از نرم افزار test disk هم میتونید برای فیکس کردن این درایو استفاده کنید

fusion
19-07-2012, 16:40
درایوتون به حالت raw رفته
با نرم افزار easeus data recovery اطلاعات اون درایو رو ریکاوری کنید سپس درایور رو quick format بکنید مشکلتون حل میشه

از نرم افزار test disk هم میتونید برای فیکس کردن این درایو استفاده کنید
سلام دوست عزیز منم همین مشکل رو دارم اطلاعاتش هم خیلی برام مهمه میشه یکم بیشتر توضیح بدید با نرم افزار easeus data recovery چیکار باید بکنم؟

ata.royalfalcon
19-07-2012, 17:54
سلام دوست عزیز منم همین مشکل رو دارم اطلاعاتش هم خیلی برام مهمه میشه یکم بیشتر توضیح بدید با نرم افزار easeus data recovery چیکار باید بکنم؟

سلام
پیشنهاد میکنم اول با برنامه test disk امتحان کنید . آموزش در این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هست . اگر درست نشد میتونید با برنامه EASEUS Data Recovery Wizard Professional داده ها رو ریکاوری کنید . البته یکی از مهمترین شرط داشتن فضای خالی جهت ریکاوری داده ها هست (یه هارد دیگه باید داشته باشید) .
آموزش استفاده از این نرم افزار بصورت خلاصه در این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست .

fusion
19-07-2012, 23:03
سلام
پیشنهاد میکنم اول با برنامه test disk امتحان کنید . آموزش در این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هست . اگر درست نشد میتونید با برنامه EASEUS Data Recovery Wizard Professional داده ها رو ریکاوری کنید . البته یکی از مهمترین شرط داشتن فضای خالی جهت ریکاوری داده ها هست (یه هارد دیگه باید داشته باشید) .
آموزش استفاده از این نرم افزار بصورت خلاصه در این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست .

دوست عزیز تو test disk اونجایی که میگه please select the partition table type کدومو بزنم؟

ata.royalfalcon
19-07-2012, 23:10
دوست عزیز تو test disk اونجایی که میگه please select the partition table type کدومو بزنم؟

خط اول که نوشته [intel] رو انتخاب کنید .

herach
03-09-2012, 14:09
سلام
من هم این مشکلو دارم و طبق گفته شما با همین برنامه که گفتین فایلها رو تو یه هارد دیگه ریکاوری کردم تمام اطلاعات با همون اسم و فرمت و همون حجم ذخیره شده
ولی الان هیچ کدوم از فایلها اجرا نمیشه(نه فایلهای ویدئویی نه عکس و نه فایلهای صوتی)

یه لطفی کنید و راهنمایی کنید که چی کار کنم
ممنون

ata.royalfalcon
03-09-2012, 14:44
سلام
من هم این مشکلو دارم و طبق گفته شما با همین برنامه که گفتین فایلها رو تو یه هارد دیگه ریکاوری کردم تمام اطلاعات با همون اسم و فرمت و همون حجم ذخیره شده
ولی الان هیچ کدوم از فایلها اجرا نمیشه(نه فایلهای ویدئویی نه عکس و نه فایلهای صوتی)

یه لطفی کنید و راهنمایی کنید که چی کار کنم
ممنون

سلام
پيشنهاد ميدم با يك برنامه ديگه مثل getdataback ريكاوري كنيد .

Maghsoodpc
07-06-2013, 21:24
اقا سلام برای هارد اینترنال بنده برای درایو 800 گیگ ام این اتفاق افتاده
اقا تو را به خاطر هر کسی که دوست ش دارید کمکم کنید