PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش کردن security

nelahe
11-07-2012, 16:00
سلام

گزینه های زیر را چطور همه را خاموش کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
11-07-2012, 23:54
اگر منظورتون اینه که اون پیغام گوشه ساعت که ظاهر میشه رو بخواین حذف کنید که تو شکل اولم قراردادم باید روی همون سپر کلیک کنید بعدشم تیک گزینه های مورد نظر بردارین تایید کنید چون بطور مثال اگربخواین تیک گزینه دوم خاموش بشه باید آنتی ویروس غیر فعال کنید که اصلا توصیه نمیشه :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nelahe
12-07-2012, 09:58
سلام

یعنی نمی شه گزینه های firwall و virusprotection را روی off تنظیم کرد

kases
12-07-2012, 10:39
سلام

برای غیر فعال کردن فایروال در ویندوز xp در run تایپ کنید firewall.cpl واینتر بزنید و در پنجره ای که باز میشه تیک قسمت off بزنید و ok کنید

در مورد virus protection : این قسمت یه سیستم هشدار دهنده هست که نگاه میکنه ببینه انتی ویروس رو سیستم شما نصب هست یا نه اگه انتی ویروس نصب باشه علامت سبز روشن میشه واگه انتی نصب نباشه رنگش قرمز میشه و اخطار میده که انتی ویروس رو سیستم شما نصب نیست الان انتی ویروس اویرا رو سیستم شما نصبه و فعال باشه بهتره وبرای غیر فعال کردنش بایدانتی ویروس off بشه

موفق باشید

jafarian
12-07-2012, 14:43
سلام

من که گفتم شما میتونید این گزینه ها رو خاموش کنید اما فایروال آنتی ویروس دو تا از اجزای مهم برای تامین امنیت سیستم هستن که خاموش کردن این دو گزینه اصلا توصیه نمیشه اگر مشکل شما همونطور که تو پست اول توضیح دادم با اون پیغام سپر گوشه ساعت باید طبق عکس پست اول تیک اون سه تا گزینه رو بردارین که دورش با کادر قرمز مشخص کردم بعدشم تایید کنید .