PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جلوگیری از کپی شدن طرحم

ammiirrrr
10-07-2012, 18:18
سلام
من چند بار پیش اومده طرحم رو بردم برای چاپ و طرف کارم رو کپی کرده روی کامپیوتر خودش و بعدا دیدم در یک پروژه ی دیگه از بخشی از طرح من استفاده کرده !
راهی هست که طرح از روی فلش مموری قابل چاپ باشه ولی طرف نتونه طرحم رو روی کامپیوتر خودش کپی کنه ؟

hamed29
13-07-2012, 11:22
سلاممن چند بار پیش اومده طرحم رو بردم برای چاپ و طرف کارم رو کپی کرده روی کامپیوتر خودش و بعدا دیدم در یک پروژه ی دیگه از بخشی از طرح من استفاده کرده !راهی هست که طرح از روی فلش مموری قابل چاپ باشه ولی طرف نتونه طرحم رو روی کامپیوتر خودش کپی کنه ؟سلام ،تنها راهی که به نظرم میرسه اینه که روی فایلتون پسورد بگذارید،وقتی طرف میاد بازش کنه خودتون رمز رو وارد کنید.فکر نمیکنم راه دیگه ای باشه!فقط یه نسخه ی بدون رمز داشته باشید که بعدا به دردسر نیفتید!

ammiirrrr
13-07-2012, 16:54
ممنون

روی سی دی چطور ؟ طرحم رو بریزم روی یک سی دی . فایلم قابل خواندن و چاپ باشه ولی نشه کپیش کرد .
نرم افزاری هست که بشه این کارو کرد ؟ یه جور قفل گذاری روی سی دی
نمی خوام پسورد بذارم . نمی خوام از اول بگم من به شما اعتماد نداشتم و پسورد گذاشتم می خوام اگه خواست کپی کنه خودش ببینه نمی شه .

hamed29
15-07-2012, 22:50
فرمت فایلتون چیه؟اگه مثلا ‏pdf‏ باشه فکر کنم بشه از تنظیمات سند اختیارات رو محدود کرد.مثلا قابلیت پرینت،‏delete‏ و ... رو برداشت.‏از ‏properties‏ فایل هم از قسمت ‏permissions ‎‏ شاید بشه اجازه ی‎ ‎کپی کردن رو برداشت.‏خودتون امتحان کنید ،یه کپی از فایل رو بریزید تو فلش ،از اونجا راه دوم رو تست کنید.‏‎ ‎ضمنا در انجمن درخواست نرم افزار هم مطرح کنید.

only4u-m
15-07-2012, 23:16
تنها چیزی که تو اینترنت در این مورد پیدا میشه این سایته:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

که یکسری فلش مموری خاص که قابلیت جلوگیری از کپی شدن فایل ها رو دارند میفروشه... که بعید میدونم امکان تهیه یکی از این ها رو داشته باشید :46:
در ضمن برای شما که میخوای از یکسری فایل تصویری محافظت کنی به نظر من حتی این ها هم به درد نمیخورند!! چون طرف خیلی راحت میتونه وقتی فایل ها رو باز کرده ازشون عکس بگیره :31::21:

ammiirrrr
16-07-2012, 10:13
فرمت .tif هست

در ضمن برای شما که میخوای از یکسری فایل تصویری محافظت کنی به نظر من حتی این ها هم به درد نمیخورند!! چون طرف خیلی راحت میتونه وقتی فایل ها رو باز کرده ازشون عکس بگیره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه اشکال نداره پرینت اسکرین بکنه مشکلی نیست چون کیفیتش میاد پایین و چاپش دیگه براش ممکن نیست .