PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال کلیشه ای از اساتیدی که دستی در بازار دارند

MahdiX
05-06-2012, 13:11
سلام
الان موقع خوبی برای خرید هست یا باز هم باید صبر کرد؟

K!ng of th3 K!ngs
05-06-2012, 13:39
اصلا قابل پیشبینی نیست!

Devicestreet
05-06-2012, 13:42
قیمت ها بالاس ولی احتمل قوی برای کاهش یا افزایش قیمت نمیشه داد اجبارا سیستم رو باید گرفت دیگه تو این وضعیت بازار ریسکه که صبر کنی
موفق باشید:دی

mkmosaarg
05-06-2012, 13:44
بازار الان چند ماهه بدجوری شیر تو شیر شده:(
قیمتا 1روزم ثبات ندارن

animsprite
05-06-2012, 14:26
خرید تواین روزا خیلی تصمیم سختیه از طرفی قطعات جدید وارد بازار شدن با کارایی بالا وقیمت های غیر واقعی از طرفی به خاطر این قیمت های بالای قطعات جدید قیمت قطعات قبلی هم پایین نرفته از طرفی بازم قطعات جدیدی توراهه واین یعنی هیچ به هیچ :24:
بستگی به بودجه ای داره که میخواین خرج کنید به نظرمن بین1تا1.700 میشه الان هم دست بکار شد چون تاثیری انچنانی برای خریدار نداره چه قیمت ها بخوان افت کنند وچه بخوان ثابت یا افزایش پیدا کنه:12:

MahdiX
05-06-2012, 15:32
تشکر از همه
میشه از این ترفند قدیمی استفاده کرد ؟ چون قیمت های خارجی و به دلار معمولا کم نوسانتر هست
از سایت خارجی قیمت ها (مخصوصا قطعات پر هزینه کیس) رو به دلار در بیاریم
تبدیل کنیم به ریال و مقایسه کنیم که آیا اون قطعه ای که قصد خریدش رو داریم به حد نرمال رسیده
یعنی فروشندگان محترم قیمت های خودشون رو به اندازه کم کردن یا نه (روی چند قطعه قیمت ها کمتر شده هر چند نه خیلی)
اگر اوکی بود اقدام به خرید کنیم و اگر نه کمی صبر کنیم تا به اون قیمت نزدیک بشه(البته بارعایت حاشیه سود) . کمی زحمتش زیاده ولی فکر نمیکنم برای خریدار چون فقط سیستم خودشه سنگین باشه .
البته قطعا صبر بلند مدت ریسک زیادی داره . چون امسال طرح تحول نوبت دوم اجرا خواهد شد .
در آخر مگه وارد کننده این قطعات رو نمیاره؟ به وارد کننده که دلار دولتی میدن نمیدن؟

K!ng of th3 K!ngs
05-06-2012, 19:06
نمیشه چون اینجا به همون قیمت نمیفروشن
ASUS GTX 560 ti DCiII TOP قیمت 240$ هست که اگه دلاز 2000 هم باشه باید قیمتش 480 باشه که توی بازار قیمتش از 600 پایین تر نیست

merikhi
05-06-2012, 19:50
نمیشه چون اینجا به همون قیمت نمیفروشن
ASUS GTX 560 ti DCiII TOP قیمت 240$ هست که اگه دلاز 2000 هم باشه باید قیمتش 480 باشه که توی بازار قیمتش از 600 پایین تر نیست

جدی؟! من هفته پیش قیمت کردم ۴۸۰ تومن بود اتفاقا MSI 560 Ti Hawk حدود ۶۰۰ باید باشه.البته حالا که اینجوری میگی به شک افتادم شاید اشتباه کردم!
امیدوارم قطعات ارزونت بشه من که خیلی نیاز به خرید دارم ولی پولم به چیزی که میتونستم پارسال بخرم نمیرسه! :41:

animsprite
06-06-2012, 15:14
جدی؟! من هفته پیش قیمت کردم ۴۸۰ تومن بود اتفاقا MSI 560 Ti Hawk حدود ۶۰۰ باید باشه.البته حالا که اینجوری میگی به شک افتادم شاید اشتباه کردم!
امیدوارم قطعات ارزونت بشه من که خیلی نیاز به خرید دارم ولی پولم به چیزی که میتونستم پارسال بخرم نمیرسه! :41:
یعنی شما از پارسال تا حالا صبر کردی قیمت ها افت کنند بعد بری خرید دقیقا همین مشکل صاحب تاپیکه که فکر کنم میخواد صبر رو پیشه کنه:39:

MahdiX
06-06-2012, 19:12
یعنی شما از پارسال تا حالا صبر کردی قیمت ها افت کنند بعد بری خرید دقیقا همین مشکل صاحب تاپیکه که فکر کنم میخواد صبر رو پیشه کنه:39:

نه باو (baw) من تو این دو سه روزه خریدم رو میکنم :46: چون داریم نزدیک تابستون میشیم و یه دلیل خوب برای فروشندگان:4: تا قیمت ها رو بکشند بالا یا کمترین تاثیرش ثابت موندن قیمت ها تو همین رنجه بالاست .
فکر میکنم منظور مریخی هم این بود : حالا که قصد خرید کرده و وضعیت رو با قبل از گرونی ها مقایسه میکنه میبینه کمی صبر ارزش داره . بالاخره یا همه چی یا هیچی

merikhi
06-06-2012, 20:16
یعنی شما از پارسال تا حالا صبر کردی قیمت ها افت کنند بعد بری خرید دقیقا همین مشکل صاحب تاپیکه که فکر کنم میخواد صبر رو پیشه کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پارسال خیلی احتیاج نداشتم گفتم صبر میکنم قیمتها هم میاد پایین از این سیستم فعلی هم کار میکشم! خواستم مثلا حرکت عاقلانه! بزنم این شد عاقبتم :31:

K!ng of th3 K!ngs
06-06-2012, 20:45
امیدوارم قطعات ارزونت بشه من که خیلی نیاز به خرید دارم ولی پولم به چیزی که میتونستم پارسال بخرم نمیرسه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه بابا hAWK هم قیمتش همون قدره فقط کمی پایین تر...

osmaan
06-06-2012, 20:58
به نظر من دیگه جایی برای صبر کردن نیست منم دارم سیستم جدید میخرم ولی چون میخوام مادربرد سری z77 ایسوس رو بگیرم که متاسفانه فعلا فقط دلوکسش هست تا هفته دیگه صبر میکنم شاید هم قطعات دیگه رو قبل مذاکره خریدم چون یه حسی میگه این نشست هم مثل نشست قبله!

animsprite
07-06-2012, 10:38
پارسال خیلی احتیاج نداشتم گفتم صبر میکنم قیمتها هم میاد پایین از این سیستم فعلی هم کار میکشم! خواستم مثلا حرکت عاقلانه! بزنم این شد عاقبتم :31:
:39::39::39::39:...
خدا رحم کرد به من منم یه 1سالی منتظر موندم برای خرید اون موقع سریهX58قصد خرید داشتم بعد بحث بولدوزر وقدرتش پیش اومدودر اخر هم با صبر فراوان به سندی بریج رسیدم :27::27::27:
ولی فکر کنم وضعیت حالا فرق کرده هرچی صبر کنی قیمت ها هم غیر واقعی تر میشه وهم قطعات کمیاب تر:12:

saeedss
11-06-2012, 18:02
هارد 149 تومنی پریروز رو دیروز گرفتم 161
مین برد 255 گرفتم دیروز امروز شده 299
cpu 370 بود دیروز امروز شده 389
برید بگیرید که اوضاع خرابه

osmaan
11-06-2012, 19:16
ما که تو شهرستانیم به فروشگاه های اینجا قیمت اعلام نمیکنن
تو بازار تهران وضعیت چطوره؟ فروش دارن؟

saeedss ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما از کجا خریدی؟

saeedss
11-06-2012, 19:57
ما که تو شهرستانیم به فروشگاه های اینجا قیمت اعلام نمیکنن
تو بازار تهران وضعیت چطوره؟ فروش دارن؟

saeedss ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما از کجا خریدی؟

از مجتمع ولیعصر تهران
البته خودم شهرستان هستم و یکی از دوستان که اومده تهران لیست قطعات رو بهش دادم و رفت برام گرفت
اینجا نمیشه اسم فروشگاه رو آورد اما اگه خواستی بگو بهت آدرس رو بدم

osmaan
11-06-2012, 20:20
از مجتمع ولیعصر تهران
البته خودم شهرستان هستم و یکی از دوستان که اومده تهران لیست قطعات رو بهش دادم و رفت برام گرفت
اینجا نمیشه اسم فروشگاه رو آورد اما اگه خواستی بگو بهت آدرس رو بدم

منم مثل توام الان
میخوام به پسر داییم بگم بگیره بفرسته
اگه میشه برام پیام خصوصی کن