PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شرکت گاما نتورک

amir 777
31-05-2012, 09:49
سلام دوستان
من به وسیله یکی از اشناهامون با این شرکت اشنا شدم که طبق گفته خودشون این شرکت برای یک میلیون نزدیک به 50 هزار تومن سود میده
اما من ترسیدم پول زیادی بزارم به همین دلیل 150 دلار گذاشتم تا ببینم چی میشه اما تا امروز که سه ماه میگذره کامل سود من را واریز کرده
حالا میخوام ببینم کسی با این شرکت اشنایی داره که بتونه به من اطمینان بده سرمایم را زیاد کنم یا نه

J@viD
31-05-2012, 16:12
سلام
دوست عزیز به هیچ وجه این کار رو نکن.
همه این شرکتها به وسیله یه مشت ادم سودجو اداره میشه و پولتون رو میخورن یه اب هم روش.
وارد جزییات نمیشم ولی هم این شرکتو خوب میشناسم هم بقیه شرکتهایی که از این روش فعالیت میکنن.
موفق باشی

amir 777
31-05-2012, 20:54
خیلی ممنون دوست عزیز
فقط میشه اگه اطلاعی درباره این شرکت داری به من بدی تا من دوست و فامیل را که میخوان تو این شرکت حساب باز کنن را بتونم قانع کنم
اخه میدونی چیه همه خام این شدن که واقعا داره سود میده

J@viD
02-06-2012, 03:20
اگه این شرکت اونی باشه که من حدس میزنم بهتون میگن که دفتر اصلیش تو انگلیس هست
معمولا به معرف اینجور شرکتها هر حرفی بزنی یا سوالی بکنی یه جوابی دارن بهتون بدن
شما میتونین با استعلام شرکت از طریق مجرای قانونی ثابت کنید که این شرکت کلاه بردار هست
با پلیس 110 تماس بگیرین راهنماییتون میکنن

logos
10-06-2012, 23:43
تنها استدلال شما براي اينكه اين شركت كلاه بردار هست سود زيادي كه ميده هست .... من نمي گم شركت معتبر هست يا كلاه بردار اما شما يي كه تهمت كلاهبرداري به يك فرد يا شركت ميزنيد بايد دليل درستي بزاريد و سوال اينه شما (جاويد ) چجوري عنوان مي كنيد همه اين شركت ها رو ميشناسيد ؟؟؟
اتفاقا من موسسه معتبري ميشناسم كه نه در اين حد سود اما سودي بسيار بالاتر از سود بانكي هم ميده و سرمايه گذاريش هم مطمئن هست ....
اينكه ادم فكر كنه هرجا چيز خوبي هست حتما دارن كلاه سرش ميزارن خيلي بده حداقل يكم دليل و مدرك داشته باشيد

amir 777
11-06-2012, 10:37
تنها استدلال شما براي اينكه اين شركت كلاه بردار هست سود زيادي كه ميده هست .... من نمي گم شركت معتبر هست يا كلاه بردار اما شما يي كه تهمت كلاهبرداري به يك فرد يا شركت ميزنيد بايد دليل درستي بزاريد و سوال اينه شما (جاويد ) چجوري عنوان مي كنيد همه اين شركت ها رو ميشناسيد ؟؟؟
اتفاقا من موسسه معتبري ميشناسم كه نه در اين حد سود اما سودي بسيار بالاتر از سود بانكي هم ميده و سرمايه گذاريش هم مطمئن هست ....
اينكه ادم فكر كنه هرجا چيز خوبي هست حتما دارن كلاه سرش ميزارن خيلي بده حداقل يكم دليل و مدرك داشته باشيد

من خودم فکر می کنم کلاه برداری هست چون توی سرچ اینترنتی هیچ منبع معتبری پیدا نکردم که درباره این شرکت که ماهیت انگلیسی داره توضیح بده
فکر کنم منظور شما شرکت پیشگامان باشه که البته اون یه شرکت نیمه خصوصی و معتبره

ali_hp
14-06-2012, 13:16
سلام دوستان
اصولا اين كه اين شركت فعلان سود ميده يا دو ساله داره سود ميده، يا اينكه به ١٥٠ دلار شما سود ميده ، دليلي بر كلاهبردار نبودنش نيست ، ادعاي اين شركت اينه كه پنج در صد سود ميده ، خوب با پول خود شما ميتونه تا ٢٠ ماه اين سودو بده ، و در اين مدت كلي ها هم ميبينن كه داره سود ميده و اونا هم سرمايه گذاري مي كنن ، و شما هم به احتمال 95 درصد قرار دادتو با اين شركت تمديد مي كني ، اين ميتونه يك هرم باشه يا يك ترفند پونزي ، به اين معنا كه سودهاي افراد و از پول سرمايه گذارا بهشون ميده ، تا زماني كه تعداد كساني كه وارد اين هرم ميشن به مقدار كافي باشه ، اين هرم باقي ميمونه و سود ميده و در يك زمان مناسب هم ميتونه جمع كنه و بره .البته عمر يك هرم با اين شرايط ميتونه خيلي بيشتر از ٢٠ ماه هم باشه.هميشه در كنار يك ترفند پونزي ، يك تجارتي هم هست كه شركت ادعا ميكنه اين سودو از اون تجارت كه معمولا خيلي هم روشن نيست ، و يا حداقل بخشايي از تجارتشون مبهمه ، بدست مياره.
به نظر من كسي كه توان انجام كاري بزرگ رو داشته باشه كه سودي بيشتر از پنج درصد داشته باشه براش ، كه پنج درصدشو به ما بده ،توان جذب سرمايه با نرخ كمتر از پنج درصد ، و با نرخ عرف بازار رو هم داره . و عجيبه كه سرمايشو با نرخ پنج درصد بگيره . نميگم غير ممكنه ، ولي بعيده ، و بايد خيلي دقت كرد.....و متاسفانه معمولا راهي هم براي خيلي دقت كردن وجود نداره!

J@viD
14-06-2012, 19:54

من از سال 81 با این شرکتها اشنایی دارم و با روشهای فعالیتشون اشنا هستم.
بر اساس تجربه میگم حتی شرکتهایی که در ظاهر قانونی هم به نظر میرسن شده که جمع کنن برن.
چه برسه به این شرکتهایی که منبع و ماخذ مشخصی هم ندارن.
تو این مملکت اسم نتورک رو هر کاری اومد 2 تا پا دارین دو تا پا دیگه هم قرض کنین با تمام سرعت ازش فرار کنین.

logos
14-06-2012, 20:08
تو اين كه شركت كلاه برداري زياد هست كه شكي نيست خيلي ها هستند كه كلاهبردار هستند ربطي هم به نتورك نداره ميلياردي كلاهبرداري ميكنن چيزهايي كه حتي به ذهن شما هم خطور نمي كنه اما حرف من يك چيز ديگه است ، اينكه شما بدون دليل به يك شركت (كاري ندارم كلاهبردار هست يا نيست) تهمت كلاهبرداري ميزنيد كار غلطي هست و اين از ضعف فرهنگي ما هست كه راحت توهين ميكنيم ، راحت تهمت ميزنيم و راحت هر حرفي رو بيان ميكنيم
شما هم ممكنه 20 تا شركت ديدي به همين شكل كلاهبرداري كردند شايد 21 امي واقعا كلاهبردار نباشه و شما بي دليل و مدرك تنها به دليل اينكه 20 تا قبلي كلاهبردار بودن نمي تونيد به 21 امي هم تهمت كلاهبرداري بزنيد

AMIR-AIRGUNNER
14-06-2012, 20:15
دوستان یه شرکتی به نام "شرکت مهندسی شیمایی پایتخت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) "هست که برای سرمایه گذاری 6 ماهه برای هر یک میلیون 30 هزار ماهانه سود میده ( 3 درصد ماهانه )
ادرس دفتر و تلفن و غیره رو هم در اصفهان داده .
به نظرتون این قابل اعتماده ؟! تا حالا کسی بوده که با این شرکت کار کرده باشه ؟!

J@viD
16-06-2012, 02:06
تو اين كه شركت كلاه برداري زياد هست كه شكي نيست خيلي ها هستند كه كلاهبردار هستند ربطي هم به نتورك نداره ميلياردي كلاهبرداري ميكنن چيزهايي كه حتي به ذهن شما هم خطور نمي كنه اما حرف من يك چيز ديگه است ، اينكه شما بدون دليل به يك شركت (كاري ندارم كلاهبردار هست يا نيست) تهمت كلاهبرداري ميزنيد كار غلطي هست و اين از ضعف فرهنگي ما هست كه راحت توهين ميكنيم ، راحت تهمت ميزنيم و راحت هر حرفي رو بيان ميكنيم
شما هم ممكنه 20 تا شركت ديدي به همين شكل كلاهبرداري كردند شايد 21 امي واقعا كلاهبردار نباشه و شما بي دليل و مدرك تنها به دليل اينكه 20 تا قبلي كلاهبردار بودن نمي تونيد به 21 امي هم تهمت كلاهبرداري بزنيد

شما مثل اینکه مرغت یه پا داره؟
دوست عزیز من دارم میگم از سال 81 با این مدل شرکتها اشنا هستم.
و دقیقا در مورد همین شرکت تحقیقات کردم.
منتها ایشون خودش باید بره دنبال اینکه شرکتی که میخواد توش سرمایه گزاری بکنه کلاهبردار هست یا نه.
در ضمن هر شرکتی که نتورک مارکتینگ شیوه فروش محصولاتش داخل ایران بود یا به این شیوه بهتون سود میداد سمتش نرید چون داخل ایران غیر قانونی هست و در صورت ضرر و زیان شکایتتون مورد پیگیری قرار نمیگیره.

ali_hp
16-06-2012, 10:06
نه.در ضمن هر شرکتی که نتورک مارکتینگ شیوه فروش محصولاتش داخل ایران بود یا به این شیوه بهتون سود میداد سمتش نرید چون داخل ایران غیر قانونی هست و در صورت ضرر و زیان شکایتتون مورد پیگیری قرار نمیگیره.[ حذف شد]نتورك ماركتينگ در ايران غير قانوني نيست!ولي خوب مثل خيلي از جاهاي ديگه شرايط خاص خودشو داره:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]البته بيشتر شركتهاي بازاريابي شبكه اي كه فعاليت مي كنن ، مجوز ندارن و بنابر اين غير قانونيان!در لينك اول كه مربوط به وزارت بازرگاني هست ، در قسمت شركتهاي مجوز دار فقط اسم يك شركت هست!

ملا نصرالدین
16-06-2012, 18:11

ببینید وقتی شما پول گذاشتید و هنوز به شما سود میده یعنی اینکه اگر اقای x هم پول گذاشته پس هنوز به ایشان هم سود میده دیگه.چون اگر قرار بود کلاه برداری باشه تا حالا پول همه رو خورده بود و رفته بود .
پس اصلا من فکر میکنم که طرح این سوال اشتباهه.چون اگر کلاه بردار باشند همه پول ها رو یکجا میخورند و میروند.الان خدا هم بیاد بگه اینها کلاه بردارند چون هنوز فرار نکردند شما باور نمیکنید
اگر هم کلاه بردار نباشند که تکلیف معلوم هست.
الان هیچ کسی به طور قطع نمیتواند بگوید که اینها کلاه بردار هستند یا نه
ولی به طور تقریبا قطعی میشه حدس زد که طبق گفته دوستان کلاه بردارند.امیدوارم منظورم رو واضح رسونده باشم

logos
18-06-2012, 00:49
شما مثل اینکه مرغت یه پا داره؟
دوست عزیز من دارم میگم از سال 81 با این مدل شرکتها اشنا هستم.
و دقیقا در مورد همین شرکت تحقیقات کردم.
منتها ایشون خودش باید بره دنبال اینکه شرکتی که میخواد توش سرمایه گزاری بکنه کلاهبردار هست یا نه.
در ضمن هر شرکتی که نتورک مارکتینگ شیوه فروش محصولاتش داخل ایران بود یا به این شیوه بهتون سود میداد سمتش نرید چون داخل ایران غیر قانونی هست و در صورت ضرر و زیان شکایتتون مورد پیگیری قرار نمیگیره.

ببخشيد 2 تا سوال برام پيش اومد
1: شما از سال 81 (10 سال) با اينكه مي دونيد اين نوع شركت ها كلاه بردارن داريد در موردشون تحقيق مي كنيد براي سرمايه گذاري ؟؟؟
2: اين شركت از سال 81 فعال هست و شما در موردش تحقيق كرديد ؟؟؟

ببینید وقتی شما پول گذاشتید و هنوز به شما سود میده یعنی اینکه اگر اقای x هم پول گذاشته پس هنوز به ایشان هم سود میده دیگه.چون اگر قرار بود کلاه برداری باشه تا حالا پول همه رو خورده بود و رفته بود .
پس اصلا من فکر میکنم که طرح این سوال اشتباهه.چون اگر کلاه بردار باشند همه پول ها رو یکجا میخورند و میروند.الان خدا هم بیاد بگه اینها کلاه بردارند چون هنوز فرار نکردند شما باور نمیکنید
اگر هم کلاه بردار نباشند که تکلیف معلوم هست.
الان هیچ کسی به طور قطع نمیتواند بگوید که اینها کلاه بردار هستند یا نه
ولی به طور تقریبا قطعی میشه حدس زد که طبق گفته دوستان کلاه بردارند.امیدوارم منظورم رو واضح رسونده باشم

دقيقا حرف شما درست و عالي هست
اينجا اين بحث مطرح مي شه كه كدام يك از اين شركت ها معتبر اند و چگونه مي شه به اعتبارشون پي برد . چون ادم ها خيلي هاشون به ذات خلافكار مي تونن باشن اما بالفعل ما ادم خلاف كار يا مثلا قاتل كم تر داريم

و اينكه شما حدس ميزنيد اونهم بر اساس گفته دوستان !!!! فكر نمي كنيد روش مناسبي براي محكوم كردن يك فرد (چه خلافكار و كلاهبردار چه سالم) نباشه

اميدوارم متوجه حرفم شده باشيد من از اين شركت ها دفاع نمي كنم و خودم امكان نداره در اين نوع شركت ها سرمايه گذاري كنم اما نحوه تهمت زدن به ادم ها كه در كشور ما بسيار مرسوم شده رو خوشم نمياد و به اون دارم ايراد مي گيرم

ملا نصرالدین
18-06-2012, 08:52
ببینید بحث تهمت زدن نیست.مشکل اینجاست که متاسفانه کلاه برداری در ایران خیلی راحت و خیلی زیاد شده.مثلا اگر یک نفر بیاد بازار و بگه اقا من تازه دست چک گرفتم و 1 تومان جنس میخوام فکر نکنم هیچ کسی بهش جنس بده.همه هم میگن از کجا معلوم کلاه بردار نباشه .حالا طرف ادم درستی هم هست .ولی از قدیم گفتند مار گزیده از ریسمان سیه و سفید میترسه
حکایت این شرکت ها هم مثل همین مار و ریسمان هست.انقدر که مردم با اینها به مشکل برخورد کردند چشمشان ترسیده.درسته تهمت زدن بدهست ولی شما به دل نگیر.شما جنبه مثبتش رو فکر کن.وقتی مردم سریع جبهه میگیرند و به قول شما تهمت میزنند باعث میشه سرشون کلاه نره .

J@viD
19-06-2012, 00:12
ببخشيد 2 تا سوال برام پيش اومد
1: شما از سال 81 (10 سال) با اينكه مي دونيد اين نوع شركت ها كلاه بردارن داريد در موردشون تحقيق مي كنيد براي سرمايه گذاري ؟؟؟
2: اين شركت از سال 81 فعال هست و شما در موردش تحقيق كرديد ؟؟؟

چند سالی خودم فعالیت میکردم و به دلیل اینکه شغلم بود امار همه شرکتهای فعال رو داشتم
بعدش هم که خودم فعالیت نکردم اطرافیانم خیلی دنبال این بودن که باهاشون همکاری کنم یا مشورت میخواستن به خاطر سابقه ای که تو این زمینه داشتم
برای همین دور نبودم از اتفاقاتی که تو این زمینه میفته
در نهایت تجربه به من ثابت کرده که فعالیتی که همه جای دنیا قانونی باشه ولی داخل این کشور غیر قانونی باشه در نهایت به شکست منجر میشه دیر یا زود داره ولی سوخت و سوز نداره
بزرگترین نقطه ضعفی که این شرکتها ازش تو ایران سوء استفاده میکنن اینه که ماها میخوایم سریع و بدون زحمت به بالاترین سود و درامد برسیم به هیچ چیز دیگه هم فکر نمیکنیم
رو همین حساب حاضریم مثل پینو کیو بریم پولامونو چال کنیم شب بخوابیم صبح بلند شیم درخت پول برامون سبز شده باشه
من دیگه تو این زمینه حرفی ندارم چون فایده ای هم نداره هرکس خودش باید قدرت تشخیص داشته باشه

پی نوشت : در مورد شرکت مورد بحث هم من خیلی وقت پیش تحقیقات کردم مشکل دار بود از جمله دفتر اصلی در کشور انگلیس نداره.

amir 777
19-06-2012, 09:11
چند سالی خودم فعالیت میکردم و به دلیل اینکه شغلم بود امار همه شرکتهای فعال رو داشتم
بعدش هم که خودم فعالیت نکردم اطرافیانم خیلی دنبال این بودن که باهاشون همکاری کنم یا مشورت میخواستن به خاطر سابقه ای که تو این زمینه داشتم
برای همین دور نبودم از اتفاقاتی که تو این زمینه میفته
در نهایت تجربه به من ثابت کرده که فعالیتی که همه جای دنیا قانونی باشه ولی داخل این کشور غیر قانونی باشه در نهایت به شکست منجر میشه دیر یا زود داره ولی سوخت و سوز نداره
بزرگترین نقطه ضعفی که این شرکتها ازش تو ایران سوء استفاده میکنن اینه که ماها میخوایم سریع و بدون زحمت به بالاترین سود و درامد برسیم به هیچ چیز دیگه هم فکر نمیکنیم
رو همین حساب حاضریم مثل پینو کیو بریم پولامونو چال کنیم شب بخوابیم صبح بلند شیم درخت پول برامون سبز شده باشه
من دیگه تو این زمینه حرفی ندارم چون فایده ای هم نداره هرکس خودش باید قدرت تشخیص داشته باشه

پی نوشت : در مورد شرکت مورد بحث هم من خیلی وقت پیش تحقیقات کردم مشکل دار بود از جمله دفتر اصلی در کشور انگلیس نداره.

دقیقا مشکل من همینه که اصلا من با سرچ تو اینترنت هیچ اطلاع موثقی از این شرکت به دست نیاوردم و در صورتی که اگه این شرکت تو انگلیس دفتر داشت باید تو انگلیس و اروپا شناخته شده بود

damino
21-06-2012, 10:35
آقا اين گاما همون گاما نتورك هستش كه منهدم كردنش تو اصفهان هم بوده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]انهدام-شبکه-بزرگ-هرمی-گاما