PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای کپی روی فلش یو اس بی وفرمت کردن ntfc

paket
07-05-2012, 10:59
یه فیلمیه میخوام بریزم رو فلش usb شانزده گیگ وحجم فیلم ۸گیگه اما جا نمیشه داخل فلشم بهم گفتن فرمتشو تغییر بده اما گزینه NTFCرو ویندوز واسه یواس بی فعال نیس فقط FTAفعاله چیکارکنم ؟میشه راهنماییم کنید؟ ممنون

saeed_136915
07-05-2012, 19:30
سلام این دستور رو توی CMD (استارت -> Run ) بزنین احتمالا کار کنه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

که به جای x همون drive letter فلش رو بزارین.

مصطفی
07-05-2012, 19:36
یه راه دیگه هم هست
توی device manager روی disk drives کلیک کن و فلشت رو انتخاب کن properties و policies رو بزن و better performance رو فعال کن

saeed_136915
07-05-2012, 19:36
به جای فرمت میتونین فایل رو با Winrar تکه تکه کنین.

EXTREME
07-05-2012, 19:51
پاک شود .......

saeed_136915
07-05-2012, 19:55
فایل سیستم به مشکل شما مربوط نیست شما میتونید فلش رو با fat32 هم فرمت کنید و مشکلی نباید پیش بیاد
شما یک بار فلش رو با نرم افزار مخصوص خود فلش فرمت و درست نشد low level format بکنید
یک اسکن هم از فلش هم در حالت read و هم در حالت write با نرم افزار flash memory toolkit بگیرید
درست نشد این مشکل میتونه از ویروس باشه
درست نشد فریم ویر فلش رو اپدیت کنید

سلام آقا مهرداد. فکر کنم فایل سیستم Fat32 نمیتونه فایل بیشتر 4 گیگ رو ذخیره کنه. یا من اشتباه میکنم؟

EXTREME
07-05-2012, 19:57
سلام آقا مهرداد. فکر کنم فایل سیستم Fat32 نمیتونه فایل بیشتر 4 گیگ رو ذخیره کنه. یا من اشتباه میکنم؟
من فکر کردم فلش ایشون 8 گیگ است باید ntfs باشه فایل سیستم
fat 32 تا 8 گیگ میتونه باشه

saeed_136915
07-05-2012, 20:03
من فکر کردم فلش ایشون 8 گیگ است باید ntfs باشه فایل سیستم
fat 32 تا 8 گیگ میتونه باشه

نه مثل اینکه همون 4 گیگ هست.

The maximum possible size for a file on a FAT32 volume is 4 GB minus 1 byte or 4,294,967,295 (232−1) bytes. This limit is a consequence of the file length entry in the directory table and would also affect huge FAT16 partitions with a sufficient sector size.[1] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_note-GB4-0) Video applications, large databases, and some other software easily exceed this limit.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
07-05-2012, 20:08
پس همون ntfs باشه با نرم افزار خود فلش میشه ntfs فرمت کرد اگر در محیط ویندوز نشه

EXTREME
07-05-2012, 20:24
بله همونطور که دوستمون گفتن عمل کنید
اگه در fat32 در فایل های کمتر از 4 گیگ مشکلی ندارین پس مشکل مربوط به همون فایل سیستم است یا باید فایل سیستم رو ntfs کنید یا اینکه اون فایل 8 گیگ رو split کنید
ولی اگه در هر حجمی و حجم های کمتر بازم این مشکل رو دارین
فلش رو اسکن ویروس بکنید
با نرم افزار مخصوصش فرمت معمولی و low level format بکنید و یک تست با flash memory toolkit بگیرین
و در آخر فریم ویر فلش رو آپدیت کنید و روی یه سیستم دیگه تست کنید

paket
07-05-2012, 23:32
بله همونطور که دوستمون گفتن عمل کنید
اگه در fat32 در فایل های کمتر از 4 گیگ مشکلی ندارین پس مشکل مربوط به همون فایل سیستم است یا باید فایل سیستم رو ntfs کنید یا اینکه اون فایل 8 گیگ رو split کنید
ولی اگه در هر حجمی و حجم های کمتر بازم این مشکل رو دارین
فلش رو اسکن ویروس بکنید
با نرم افزار مخصوصش فرمت معمولی و low level format بکنید و یک تست با flash memory toolkit بگیرین
و در آخر فریم ویر فلش رو آپدیت کنید و روی یه سیستم دیگه تست کنید

فلش من 16 گیگ هست دوستان
فریم ویر چطوری ابدیت میشه ؟
باسییتم دیگه هم همینطوره . گزینه ntfcغیرفعاله
اسکن ویروس هم کردم
راستی فیلم مورد نظرمو رو یه هارد 500گیگ ریختم مشکلی نداشت
لطفا یه راه موثر لطف کنید من خیلی وارد نیستم اخه ممنون میشم یه کمی ساده تر توضیح بدید چه جوری وارد عمل بشم که دستوراتتون اجرا بشه .
سپاسگزارم

EXTREME
07-05-2012, 23:41
فلش من 16 گیگ هست دوستان
فریم ویر چطوری ابدیت میشه ؟
باسییتم دیگه هم همینطوره . گزینه ntfcغیرفعاله
اسکن ویروس هم کردم
راستی فیلم مورد نظرمو رو یه هارد 500گیگ ریختم مشکلی نداشت
لطفا یه راه موثر لطف کنید من خیلی وارد نیستم اخه ممنون میشم یه کمی ساده تر توضیح بدید چه جوری وارد عمل بشم که دستوراتتون اجرا بشه .
سپاسگزارم
دوست من مشکل شما به احتمال زیاد با فرمت ntfs حل میشه
شما باید نرم افزار مخصوص فلشتون رو از سایتش دانلود کنید و با فرمت ntfs اونو فرمت کنید که فایل 8 گیگ رو منتقل کنید یا اینکه اون فایل 8 گیگ رو به دو فایل 4 گیگ split کنید با نرم افزار winrar الان سیستم فایل فلش شما fat32 است و به همین خاطر این مشکل وجود داره
اون راه هایی که گفتم درصورتی باید تست بشه که با کپی کردن حجم های پایین 4 گیگ مثلا 2یا 1 گیگ هم مکشل داشته باشین

paket
02-07-2012, 11:11
دوستان همین فلشم تازگی وقتی میزنم به پی سی باید چند بار در بیارم و دوباره خارج کنم تا بعده چند بار قبول کنه که اطلاعات فاش رو بخونه . میشناسه تو پی سی اما به یه اسم دیگه فرمت هم کردم نشد . میشه راهنمایی کنید ؟؟

Sent from my iPhone4 using Tapatalk

EXTREME
02-07-2012, 11:17
روی یه سیستم دیگه فلش رو تست کردین ؟

پارتیشن فلش رو پاک کنید و دوباره ایجاد کنید و یک فرمت سریع کنید بهتره با نرم افزار مخصوص خود فلش فلش رو فرمت کنید و فریم ویر فلش رو با نرم افزار مخصوصش اپدیت کنید

یک تست read و write با نرم افزار flash memory toolkit بگیرید

paket
02-07-2012, 13:56
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این همون فلشه که مشکل دارشده. بایه سیستم دیگه امتحان کردم نشد چندین بار باید هی وصل کنم تا شاید یه بار وصل شه !
میشه نرم افزار مخصوص این فلش رو واسه فرمت کردنش رو لطف کنین ؟؟ ممنون .

Sent from my iPhone4 using Tapatalk

paket
06-12-2013, 15:56
اساتید گرام :
ممنونم از کمکتون یه فلش توشیبا ۸گیگ دارم وصل میکنم به پی سی و وقتی میخام توش اطلاعت اهنگ بریزم توش فلش خودش دیسکانکت میشه و نمیزاره چیزی بریزم توش با ویندوز ۸ فرمت نمیشه اما با ایکس پی فرمت میشه اما مشکلم همینه که عرض کردم منتظر نظرات کارساز وقشنگتون هستم ممنون .

Sent from my iPhone.4s✦6.1.2✦JB✔
Tapatalk

EXTREME
06-12-2013, 16:58
اساتید گرام :
ممنونم از کمکتون یه فلش توشیبا ۸گیگ دارم وصل میکنم به پی سی و وقتی میخام توش اطلاعت اهنگ بریزم توش فلش خودش دیسکانکت میشه و نمیزاره چیزی بریزم توش با ویندوز ۸ فرمت نمیشه اما با ایکس پی فرمت میشه اما مشکلم همینه که عرض کردم منتظر نظرات کارساز وقشنگتون هستم ممنون .

Tapatalk

شما باید اول فلش رو روی یک سیستم دیگه بررسی کنید ببییند روی یک سیستم دیگه هم موقع ریختن داده فلش قطع میشه یا نه

paket
06-12-2013, 19:56
متاسفانه رو سیستم دیگه هم همینطوریه !!!

Tapatalk

EXTREME
06-12-2013, 21:00
متاسفانه رو سیستم دیگه هم همینطوریه !!!

Tapatalk

پس یا فریم ویر فلش مشکل داره یا ایراد از خود فلش است با نرم افزارهای مختلف از جمله نرم افزار خود فلش هم فلش رو فرمت کنید ببینید درست میشه یا نه

paket
07-12-2013, 02:07
پس یا فریم ویر فلش مشکل داره یا ایراد از خود فلش است با نرم افزارهای مختلف از جمله نرم افزار خود فلش هم فلش رو فرمت کنید ببینید درست میشه یا نه

ممنونم روش نوشته توشیبا هشت گیگ . از کجا نرم افزارشو باید پیدا کنم هرچی سرچ کردم تو گوگل پیدا نکردم متاسفانه میشه راهنماییم کنید !!؟؟ سپاسگزارم .

Tapatalk

paket
07-12-2013, 02:10
ببینید با اکس پی فرمت میشه اما تا میام مثلا دوتا فیلم توش بریزم موقع کپی تا چن ثانیه رد میشه فلش دیسکانکت میشه و دوباره وصل میشه ودوباره ...

Tapatalk