PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل عجیب خیلی عجیب

atrin777
01-05-2012, 09:47
سلام
بچه ها یه مشکل جالب برام به وجود اومده . یه لب تاپ dell 5110 دارم به محض وصل شدنه شارژر بهش چراغ شارژر خاموش میشه وچند دقیقه کار نمیکنه لبتاپم که اصلا روشن نمیشه !!!!!! :41:

شارژر عوض کردم باطریم کشیدم ولی همچنان مشکل پابر جاست .

biostar
01-05-2012, 12:40
خب اینجور مشکلات رو در اینترنت نمیشه راهنمایی کرد

باید به تعمیرکار متخصص مراجعه کنید ، همینجوری نمیشه نظر داد

E.G_band
01-05-2012, 13:52
رفیق منم همین مدل رو داشت.لپ تاپش رو با من (مال من Y570) ولی الان دیگه اصلا روشن نمی شه و هنگام روشن کردن صدای بوق-------بوق---------بوق می ده مثل ICU توی بیمارستان:31:

hamed29
01-05-2012, 14:22
سلام
بچه ها یه مشکل جالب برام به وجود اومده . یه لب تاپ dell 5110 دارم به محض وصل شدنه شارژر بهش چراغ شارژر خاموش میشه وچند دقیقه کار نمیکنه لبتاپم که اصلا روشن نمیشه !!!!!! :41:

شارژر عوض کردم باطریم کشیدم ولی همچنان مشکل پابر جاست .

منم همین مشکلو دارم ولی مشکل اصلا این نسیت که شارژر خرابه، مشکل اینه که وقتی شارژرو به برق وصل میکنی اون سه شاخهه درست به پریز وصل نمیشه و باید دست کاری کنی تا خوب جا بخوره!!!!

پس وقتی شارژرو زدی به برق اگه چراق شارژر و درنتیجه چراغ جلوی لپ تاپ که واسه شارژه، خاموش شد یکم تکونش بده یا یه خورده جابه جاش کن درست میشه! اگه متوجه منظورم نشدی بگو :21:

فکر موشان کن از آن پیش که آذوقه برند / نه در آن وقت که خالی شود انباری چند
" پروین اعتصامی "

atrin777
01-05-2012, 18:11
ممنون از راهنماییت ولی شارژر ردیفه مشکل سیستمه چون تا شارژر به لبتاپ وصل میشه چراغ سبز شارژرم خاموش میشه و تا چند دقیقه اصلا کار نمیکنه در ضمن من با دوتا شارژر تست کردم کار نکرد مشکل روی لب تاپ وچود داره :2: