PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : The Walking Dead: A Telltale Game Series

صفحه ها : [1] 2 3

Rhodes
25-04-2012, 23:23
The Walking Dead

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Developer : Telltale Games
Publisher : Warner Bros
Genre : Action
Release Date : April 2012

اولین بازی بر اساس Comic و سریال محبوب The Walking Dead اثر Robert Kirkman که توسط شرکت Telltale در دست ساخت هست و قرار شبیه دیگر آثار این شرکت مثل Sam&max و Back to the Future به صورت سریالی و دیجیتال عرضه بشه، اولین بخش بازی در 24 آپریل عرضه شد.
تصاویر بازی :
کلا 5 اپیزود داره :
* Episode 1 – A New Day
* Episode 2 – Starved for Help
* Episode 3 – Long Road Ahead
* Episode 4 – Around Every Corner
* Episode 5 – No Time Left

aha2012
26-04-2012, 00:50
امشب گذاشتمش برای دانلود.بازیش کردم میام توضیح میدم :)

Little Sparrow
26-04-2012, 01:19
5 اپیزود داره کلا نه 6 تا

miloo
26-04-2012, 10:17
من بازیش کردم بازی بسیار زیبایی است.گرافیکش مثل نقاشیهای کمیکه.گیم پلی جالبی داره و سبک جدیدی تو بازی های ماجرایی است من که خیلی باش حال میکنم پیشنهاد میکنم از دستش ندید.

Rhodes
26-04-2012, 10:20
من تمومش کردم ... خیلی باحاله ... از دستش ندید ...

Abolfazl3007
26-04-2012, 11:35
من فعلا فقط 10 دقیقه بازی کردم به وجد اومدم !!

استایل گرافیکی بازی از همه نظر حرف نداره و کاملا اتمسفر و حس WALKING DEAD رو منتقل میکنه ...

صدا پیشگی فوق العاده عالیه ...

و ....

Little Sparrow
26-04-2012, 12:49
بازی رو دانلود کردم و یکم بازی کردم.خیلی بازی قشنگیه.یه نقد کوتاه از بازی میکنم.

کسانی که سری بازی های شرکت Telltale رو کردن می دونن سبک بازی چجوریاست.
مثل اکثر بازی های این شرکت شما یه Inventory دارین که درونش ایتم هایی که پیدا کردین وجود داره و باید با این ایتم ها یا ترکیبشون معما های بازی رو حل کرده و بازی رو پیش ببرید.تفاوت این بازی با بقیه بازی های Telltale در این هست که اگه اشتباه
از ایتم ها استفاده کنید میتونه منجر به مرگ شما بشه.در بازی QTE های نیز گنجانده شده که موقع صحنه های اکشن باید به سری دکمه رو بزنید.Telltale سعی کرده این بازی رو برخلاف بقیه بازی هاش کمتر Point and click بکنه.
پازل های بازی هم به خوبی کار شدن.برای مثال در یک پازل باید یه پارکیگ رو از زامبی خالی کنید تا یه بازمانده گیر افتاده رو نجات بدین.چجور وارد یه ماشین میشین که صدا در نیارین؟به چه ترتیبی با زامبی ها روبرو میشین تا گرفتار نشید؟
در پازل دیگر باید یه کلید رو توی یه مکان خرید پیدا میکرید.چجور حواس زامبی ها رو پرت میکنید؟چجور کلید رو از یه جسد در میارین؟
و این گونه مسائل.
بازی مثل خوده سریال اکثرا روی احساسات و عواطف کار شده تا زامبی و زامبی کشی.
اسم شخصیت شما Lee Everett هست که یه شخصیتی جدید هست که توی سریال و کامیک نیست.

زامبی کشی...

مثل Mass Effect برای هر دیالوگ انتخاب هایی دارین.بازی تاکید روی انتخاب های شما داره.مثل Mass effect قراره بازی بر روی این تصمیمات شکل بگیره و پایان رو خودتون رقم بزنید.هر دیالوگ یه تایمر داره که باید در این مدت تصمیم بگیرین.
با هر دیالوگ کاراکتر ها به گونه ی خاصی به شما پاسخ میدن و اگه اعتمادشون رو جلب کنید در موقع جنگ میتونن شما رو نجات بدن.در غیر این صورت شما می میرین.
داستان بازی همزمان با داستان های کامیک و سریال اتفاق میافته ولی به موازات اونا.بازی 5 قسمت داره و قسمت اول موقع حمله زامبی ها به وقوع میپیونده.

تصمیمات روی بازی تاثیر دارن

شخصیت های کامیک حضور های کوتاه پیدا میکنن مثل گلن
آیا قادر به محافطت از یه بچه موقع حمله زامبی ها هستید؟

ehsan_update
26-04-2012, 13:52
من اون اولاش که تو حیاته یه خونست گیر کردم! :41: باید چیکار کنم؟

amirakhavan
26-04-2012, 15:10
من اون اولاش که تو حیاته یه خونست گیر کردم! :41: باید چیکار کنم؟
بعضی آیتم‌ها وقتی با موس روشون برین دوتا کار زیر موس نشون میده.
اگه چرخ‌موس رو بچرخونین میره روی دومی و اون کارو میکنه.

مثلا توی همون مرحله روی در خونه‌ وقتی برین بالا توی بالکن روی در دوتا کار میکنه که دومیش که آیکون دست داره با چرخ موس روش برین تا روشن‌تر بشه و بعد کلیک و بعد باز میشه زیر موس سه تا که سومی دره و بعد باز بچرخونین برین روش روشن تر بشه و کلیک و ادامه ماجرا ...

Amin4All
26-04-2012, 16:54
سریالش که فصل 1 ـش عالی بود.
فصل دوش هم خوب بود.

Little Sparrow
26-04-2012, 20:08
یه ویدیو از بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

butch 12
27-04-2012, 07:53
سلام دوستان عزیز
با تعریفی که شما دوستان از این بازی کردید خیلی دوست دارم این بازی رو انجام بدم اما متاسفانه سرعت اینترنتم بسار پایینه سوالم در مورد اینکه آیا این بازی در فروشگاهی به فروش می رسه چون هر جا گشتم نبود شاید به خاطر حجم کم بازی اما اگه شما دوستان نسخه ای از بازی دارید و امکان ارسال رو داشته باشید حاضرم تمام هزینه ها و لطف شما دوستان را جبران کنم ببخشید از اینکه این مطلب رو در اینجا عنوان کردم
با سپاس فراوان

Amir rza
27-04-2012, 16:22
یه ویدیو از بازی:

ممنون.:11:
دوستان کسی میتونه کمکم کنه؟
من تو این محیط که تصویرش این زیر هست گیر کردم.
البته دوستانی که تموم کردن میدونن چه جوری باید رفتش.
لطفا کمکم کنین.(اگه نفهمیدین کجاست بگید تا توضیح بدم.:13:)

vampyre
27-04-2012, 17:04
ممنون.:11:
لطفا کمکم کنین.(اگه نفهمیدین کجاست بگید تا توضیح بدم.:13:)

باید اون بالشی که بقله همون دیوار هست رو از روزمین برداری بعدش ببری اون زامبیه که روی زمین نشته نزدیک اون ماشینه که توش پیچ گوشتی هست رو باش بکشی.بعدش برگردی این یکی زامبی رو که جولوته بکشی و ...

Little Sparrow
27-04-2012, 17:14
ممنون.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا کمکم کنین.(اگه نفهمیدین کجاست بگید تا توضیح بدم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از ابتدا شروع میکنم و فرض میکنم توی این مکان هیچکاری نکردین و هیچ وسیله ای رو برنداشتین:
هدف شما توی این پازل تخلیه پارکینگ هستش و به ترتیب کشتن زامبی ها و بی سر و صدا کار کردن.در ضمن حین نگاه کردن از روی موانع اگر زیاد سرتون رو از کاور در بیارین زامبی ها شما رو می بینن.پس یه نگاه بندازید و برگردید به کاور.
اول از پشت همین دیوار به چپ خم بشید و بالش رو بردارید.بعد برین سمت راست و پشت ماشین قایم بشین.شیشه ماشین رو الان نشکنین چون صداش باعث خبردار شدن زامبی ها میشه فقط یه نگاه به پیچ گوشتی روی صندلی بندازید.حلا به سمت چپ و به زامبی که رو زمین خوابیده نگاه کنید و گزینه ی بالش رو انتخاب کنید.می بینید که بالش رو روی زامبی گذاشتین و دوستتون شلیک میکنه و صدای شلیک خفه میشه.بعدش در ماشین رو باز کنید و قطعه ی روی صندلی رو بردارید و ترمز دستی رو بکشید.بیاید بیرون و ماشین رو هل بدید.میبینید که یه زامبی به دیوار پرس میشه.بعدش برگردین به پشت همون ماشین اولیه.حالا شیشه رو با اون قطعه ای که برداشتین بشکنین تا صدا در نیاد.حالا پیچ گوشتی رو بردارین.
برگردین به سمت دیوار اولیه و زامبی که روی زمین هست رو با پیچ گوشتی بکشین.روش گزینه پیچ گوشتی رو انتخاب کنید.سریع عمل کنید و گرنه زامبی شما رو می بینه.حالا در سمت چپ پشت یه ماشین دیگه قایم بشید.توجه زامبی رو با یه سوت جلب کنید و بزارید نزدیک بشه.سپس با پیچ گوشتی کار این یکی رو هم تموم کنید.برین سمت زامبی که با ماشین پرس کردین به دیوار و با پیچ گوشتی اون رو هم بکشین می بینین که پیچ گوشتی توی سرش گیر میکنه ولی ایرادی نداره چون در کنارش یه تبر اتشنشانی
هست.تبر رو بردارین و از پله ها بالا برین و دو زامبی اخر رو بکشین.
موفق باشید.

Leon-117
27-04-2012, 17:56
منم بازی رو امروز شروع کردم،بازی واقعا جذاب و سرگرم کنندس(درست مثل کمیک ها و سریالش)،اصلا انتظار نداشتم بازی اینفدر خوب باشه.بازی روایت داستان خیلی خوبی داره و هر چقدر هم بازی کنید بازم دلتون میخواد ادامه بدید تا ببینید ادامه داستان چی میشه.
Telltale واقعا کارش رو خوب انجام داده و از همین الان منتظر اپیزود بعدی هستم!
توصیه میکنم حتما بازی رو دانلود کنید،واقعا ارزش 500 مگابایت رو داره...........
+
تاریخ انتشار اپیزودهای بعدی اعلام نشده؟

Amir rza
27-04-2012, 18:06
از ابتدا شروع میکنم و فرض میکنم توی این مکان هیچکاری نکردین و هیچ وسیله ای رو برنداشتین:
هدف شما توی این پازل تخلیه پارکینگ هستش و به ترتیب کشتن زامبی ها و بی سر و صدا کار کردن.در ضمن حین نگاه کردن از روی موانع اگر زیاد سرتون رو از کاور در بیارین زامبی ها شما رو می بینن.پس یه نگاه بندازید و برگردید به کاور.
اول از پشت همین دیوار به چپ خم بشید و بالش رو بردارید.بعد برین سمت راست و پشت ماشین قایم بشین.شیشه ماشین رو الان نشکنین چون صداش باعث خبردار شدن زامبی ها میشه فقط یه نگاه به پیچ گوشتی روی صندلی بندازید.حلا به سمت چپ و به زامبی که رو زمین خوابیده نگاه کنید و گزینه ی بالش رو انتخاب کنید.می بینید که بالش رو روی زامبی گذاشتین و دوستتون شلیک میکنه و صدای شلیک خفه میشه.بعدش در ماشین رو باز کنید و قطعه ی روی صندلی رو بردارید و ترمز دستی رو بکشید.بیاید بیرون و ماشین رو هل بدید.میبینید که یه زامبی به دیوار پرس میشه.بعدش برگردین به پشت همون ماشین اولیه.حالا شیشه رو با اون قطعه ای که برداشتین بشکنین تا صدا در نیاد.حالا پیچ گوشتی رو بردارین.
برگردین به سمت دیوار اولیه و زامبی که روی زمین هست رو با پیچ گوشتی بکشین.روش گزینه پیچ گوشتی رو انتخاب کنید.سریع عمل کنید و گرنه زامبی شما رو می بینه.حالا در سمت چپ پشت یه ماشین دیگه قایم بشید.توجه زامبی رو با یه سوت جلب کنید و بزارید نزدیک بشه.سپس با پیچ گوشتی کار این یکی رو هم تموم کنید.برین سمت زامبی که با ماشین پرس کردین به دیوار و با پیچ گوشتی اون رو هم بکشین می بینین که پیچ گوشتی توی سرش گیر میکنه ولی ایرادی نداره چون در کنارش یه تبر اتشنشانی
موفق باشید.

خیلی ممنون.
حالا نمیخواستید ایقدر توضیح بدید. من از همون توضیح دوستمون vampyre هم اون بخش رو رفتم.:31:

منم بازی رو امروز شروع کردم،بازی واقعا جذاب و سرگرم کنندس(درست مثل کمیک ها و سریالش)،اصلا انتشار نداشتم بازی اینفدر خوب باشه.بازی روایت داستان خیلی خوبی داره و هر چقدر هم بازی کنید بازم دلتون میخواد ادامه بدید تا ببینید ادامه داستان چی میشه.
Telltale واقعا کارش رو خوب انجام داده و از همین الان منتظر اپیزود بعدی هستم!
توصیه میکنم حتما بازی رو دانلود کنید،واقعا ارزش 500 مگابایت رو داره...........

انتشار یا انتظار؟:31:(ولی راست میگی بازی خوبی بود و این اولین بازی بود که از حق انتخاب جمله اش خوشم اومد.)

Alishmas
27-04-2012, 23:45
بعد از اينکه اون دختره خود کشی کرد و رفتيم داخل بايد دقيقاً چيکار کنم ؟ راديو رو راه انداختم ، اون قفل در رو هم شکستم و با آجر شيشه اون مغازه رو شکستم اما اتفاق خاصی نيفتاد !

amirakhavan
28-04-2012, 00:26
بعد از اينکه اون دختره خود کشی کرد و رفتيم داخل بايد دقيقاً چيکار کنم ؟ راديو رو راه انداختم ، اون قفل در رو هم شکستم و با آجر شيشه اون مغازه رو شکستم اما اتفاق خاصی نيفتاد !
موقعی که بیرون هستی و شیشه رو شکستی و همه زامبی‌ها دور تلوزیون‌ها جمع شدن باید بری اونور خیابون یه زامبی افتاده که داداش lee هست. وقتی کشتیش کلیدو از جیبش برمیداری و میای تو و میری توی اون اتاق و درو وا میکنی و وقتی وا کردی آژیر زده میشه و ادامه ماجرا ...

Alishmas
28-04-2012, 00:47
Delete this

Little Sparrow
28-04-2012, 13:51
بازی واقعا عالی بود مثل کامیک و سریالش.بی صبرانه منتظر قسمت 2 هستم.توی قسمت 2 گرسنگی بهشون فشار میاره و با بازمانده های دیگه درگیر میشن..

butch 12
28-04-2012, 13:52
سلام دوستان امروز کل تهران که نه ولی به چند تا مغازه که سر زدم این بازی رو نیاورده بود اگه از شما دوستان کسی این بازی رو خریده لطفا به من اطلاع بده تا ما هم فیض ببریم اگر هم نه که دیگه هیچ خلاض
با تشکر از شما:40:

mjorh
28-04-2012, 20:14
بازیش واقعا عالیه.....اصن انتظار همچین چیزو نداشتم ....!

vahidgame
28-04-2012, 20:28
بازی فراتر از اون چیزیه که فکر می کردم!
شرکت سازنده اون که استاد ساخت بازی های سبک ماجراییه و یکی از شرکت هاییه که توی چند سال اخیر باعث شده طرفدارای قدیمی این سبک راضی بشن
بازی The Walking Dead هم یه جورایی سبکش خاصه. سبک بازی فقط ماجرایی محض نیست و قسمت های اکشن جالبی هم داره و همین طور انتخاب هایی داره که یه جورایی شبیه انتخاب های بازی های نقش آفرینیه. یعنی یه جورایی میشه توی سه سبک اونو قرار داد!
انتخاب دیالوگ های اونم در روند بازی تاثیر داره که یه جورایی شبیه به مس افکته
کلا یکی از بازی های خیلی خوبه که از فیلم و سریال ساخته شده و توصیه میشه که حتما اونو تجربه کنید...

rezarrrr
28-04-2012, 20:50
سلام من بازی رو میخواستم دان کنم اما اول میخوام ببینم شبیه رزیدنت اویل نباشه
اگه کسی این دوتا بازی رو تجربه کرده تفاوت ها و تشابهاتش رو لطفا بگه
ممنون:11:

Ramin khuzestan
28-04-2012, 22:41
سریالش که خیلی عالی بود حتمأ بازیشو میگیرم
walking dead اولین سریالی بود که توی سبک زامبی و این حرفا بود که خوشم اومد ازش مطمئنم بازیش هم اولین بازی توی این سبک خواهد بود که خوشم میاد ازش :20:

Little Sparrow
29-04-2012, 04:07
سلام من بازی رو میخواستم دان کنم اما اول میخوام ببینم شبیه رزیدنت اویل نباشه
اگه کسی این دوتا بازی رو تجربه کرده تفاوت ها و تشابهاتش رو لطفا بگه
ممنون:11:
شباهتی ندارن به جز اینکه هر دو زامبی دارن.
بازی اصلا زامبی کشی مثل left 4 dead نیست و یه مدل جدیده.حتما بازی رو امتحان کن پشیمون نمیشی.

butch 12
29-04-2012, 15:43
امروز تونستم بازی رو تموم کنم در کل بازی قشنگی بود از نکات مثبت بازی این بود که به بازیکن این اجازه رو می داد تا بتونه جون کسی رو نجات بده و این حس رو بهش منتقل میکرد با آهسته شدن صحنه ها و شما مجبور به انتخاب بودید اما از دیگر سو این که بازیکن در طول بازی دروغ بگه و دستش خونده بشه و به کسی کمک نکنه قطعا انتظار کمک هم از کسی نمی تونه داشته باشه اما متاسفانه این فصل خیلی کوتاه بود به نظرم می تونست این داستان بلند تر به نظر بیاد البته با حفظ محتوا نه فقط اینکه شما در حال شکار زامبی باشید.یک قسمتش خیلی برام جالب بود قسمتی که باید تصمیم بگیرید برادرتان رو بکشید یا نه؟انتخاب سختیه از نظر نورپردازی و استفاده از عناصر طبیعی بسیار بجا استفاده شده بود و باید امید داشته باشیم تا در قسمت های بعد شاهد یک شاهکار باشیم چون این بازی نشون داد قدرت اینو داره که با بازیهای بزرگتر از خودش مقابله به مثل کنه و انگار حرفی برای گفتن داره...............
تا بعد

Little Sparrow
29-04-2012, 15:56
کلا بازی هایی که به صورت Episode عرضه میشن کوتاه هستند که به جاش چند قسمت دارن.
که به نظرم برای بازی مثل Walking Dead به صورت Episode اومدن حرکت خوبیه.
ممکنه در قسمت های بعدی قابلیت های بیشتری هم به بازی اضافه بشه حتی.

CRIS Joon CR7
30-04-2012, 10:16
لیست نمرات عنوان The Walking Dead: Episode 1 – A New Day

۳ روز از عرضه دیجیتالی عنوان زیبای The Walking Dead:Episode 1- A New Day که از روی سریالی با همین نام ساخته شده،گذشته است . نمرات این بازی نیز در سایت های خبری درج شده است . به نظر می رسد این بازی موفق عمل کرده است.

Gaming Nexus 9.1/10
Official Xbox Magazine 9/10
Polygon 9/10
ZTGameDomain 9/10
TotalPlaystation 8.5/10
IGN 8.5/10
Game Informer 8.25/10
MondoXbox 8.2/10
GameTrailers 8.2/10
Destructoid 8/10
HonestGamers 8/10
Thunderbolt 8/10
MMGN.com 8/10
Digital Spy 8/10
GameSpy 8/10
GameSpot 8/10
VideoGamer 8/10
Game Revolution 8/10
Official Xbox Magazine UK 8/10
Cheat Code Central 7/6
میانگین امتیازات تا امروز در سایت metacritic حدود ۸۲ از ۱۰۰ می باشد.
این بازی ، قسمت اول از یک سری بازی ۵ قسمتی خواهد بود و در این قسمت شما نقش Lee Everett را بر عهده خواهید داشت . در این بازی شما می توانید حوادث و مکان هایی را که کلانتر معروف Rick Grimes در ان حضور داشته است از نزدیک تجربه کنید.انتخاب ها و تصمیم گیری ها در طول داستان بازی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد .

dbazi

..

بچه ها لینک نسخه PC شو نمیگید؟:31:

Mammad Prince
30-04-2012, 14:06
..

بچه ها لینک نسخه PC شو نمیگید؟:31:

نمرات انصافا عالیه ... :31::31::31: و واقعا این بازی حقش هم همین بود ....

بفرما :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-6453

:46:

CRIS Joon CR7
30-04-2012, 15:40
لیست نمرات عنوان The Walking Dead: Episode 1 – A New Day
۳ روز از عرضه دیجیتالی عنوان زیبای The Walking Dead:Episode 1- A New Day که از روی سریالی با همین نام ساخته شده،گذشته است . نمرات این بازی نیز در سایت های خبری درج شده است . به نظر می رسد این بازی موفق عمل کرده است.

Gaming Nexus 9.1/10
Official Xbox Magazine 9/10
Polygon 9/10
ZTGameDomain 9/10
TotalPlaystation 8.5/10
IGN 8.5/10
Game Informer 8.25/10
MondoXbox 8.2/10
GameTrailers 8.2/10
Destructoid 8/10
HonestGamers 8/10
Thunderbolt 8/10
MMGN.com 8/10
Digital Spy 8/10
GameSpy 8/10
GameSpot 8/10
VideoGamer 8/10
Game Revolution 8/10
Official Xbox Magazine UK 8/10
Cheat Code Central 7/6
میانگین امتیازات تا امروز در سایت metacritic حدود ۸۲ از ۱۰۰ می باشد.
این بازی ، قسمت اول از یک سری بازی ۵ قسمتی خواهد بود و در این قسمت شما نقش Lee Everett را بر عهده خواهید داشت . در این بازی شما می توانید حوادث و مکان هایی را که کلانتر معروف Rick Grimes در ان حضور داشته است از نزدیک تجربه کنید.انتخاب ها و تصمیم گیری ها در طول داستان بازی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد .

dbazi
.

نمره هارو آودم اگه کسی ندیده باشش

یک سوال هم دارم:
یکی از دوستام اصلا اهل بازی نیست هیچ جوره فقط تو کار فیلم و سریال و بش گفتم بازی WD رو ساختن گفت بیار:31:

این مشخصات سیستمشه:
میتونه بازی کنه؟

رم: 2 گیگ
سی پی یو : E5200 2.5 ghz
'گرافیک: Geforce 6200
:11:

Little Sparrow
30-04-2012, 16:23
نمره هارو آودم اگه کسی ندیده باشش

یک سوال هم دارم:
یکی از دوستام اصلا اهل بازی نیست هیچ جوره فقط تو کار فیلم و سریال و بش گفتم بازی WD رو ساختن گفت بیار:31:

این مشخصات سیستمشه:
میتونه بازی کنه؟

رم: 2 گیگ
سی پی یو : E5200 2.5 ghz
'گرافیک: Geforce 6200

:11:

Minimum System Requirements
* CPU: 2.0 GHz Pentium 4 or equivalent
* RAM: 3 GB
* HDD: 2 GB free disk space
* Graphics: 512 MB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9
Recommended System Requirements
* CPU: Core 2 Duo 2GHz or equivalent
* RAM: 3 GB
* HDD: 2 GB free disk space
* Graphics: 1 GB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9
من با رم 2 گیگ اجرا کردم البته.

CRIS Joon CR7
01-05-2012, 15:02
بازی تا الان عالی بود
واقعا محشره
فقط گیر کردم همون اولاش
با یه زامبی زن تو آشپزخونه درگیر شدم همش می کشه منو
چیکار کنم؟
مگه نباید چپ کلیک رو تند تند بزنم؟
پس چرا همش اون منو میخوره؟ :31:
موس ترکید:19:
---
راستی نشونه گر موس هم سیاهه و من همش گم ش میکنم
سفید نمیشه؟:11:
...
الان طبق اون روشی که تو این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتم روی PC دارم با گیم پد بازی میکنم
بازم همیونجا گیر کردم
یه نشونه گری داره که باید بیاد وسط میاد ولی هیچ پیشرفتی صورت نمیگیره:41:

Little Sparrow
01-05-2012, 15:57
باید عقب بیاین بعدش که رسیدین به در زامبی رو عقب نگه دارید و بعد از پشتتون چکش رو از دختره بگیرین،بزنین زامبی رو اش و لاش کنید.

CRIS Joon CR7
01-05-2012, 17:06
باید عقب بیاین بعدش که رسیدین به در زامبی رو عقب نگه دارید و بعد از پشتتون چکش رو از دختره بگیرین،بزنین زامبی رو اش و لاش کنید.
مرسی ولی پیشرفتی حاصل نمیشه
شاید 5 دقیقه میشه که باش درگیرم ولی اصلا بازی پیش نمیره:13:

Little Sparrow
01-05-2012, 18:38
وقتی توی خون سر خوردی میای عقب دیگه؟دختره در شیشه ای رو باز میکنه باید موس رو ببری روش اگه یادم باشه و چکش رو بگیری در حالی که داری زامبی رو عقب نگه میداری.
دقیق یادم نمیاد چون سریع اتفاق افتاد.

sepehr_s
01-05-2012, 18:47
چجوری Inventory رو فعال کنم ؟

CRIS Joon CR7
01-05-2012, 19:21
وقتی توی خون سر خوردی میای عقب دیگه؟دختره در شیشه ای رو باز میکنه باید موس رو ببری روش اگه یادم باشه و چکش رو بگیری در حالی که داری زامبی رو عقب نگه میداری.
دقیق یادم نمیاد چون سریع اتفاق افتاد.
ردش کردم اینجاشو
فقط موقع تصمیم گیری ها مشکل دارم
اونجا که پسر پشت رول تراکتوره و اون یکی گیر کرده زیر چرخ تراکتوره من مثلا میخواستم کمک کنم طرف مثل چوب خشکش زده بود:18:
چطوریه؟

aha2012
01-05-2012, 20:00
باید با موس یکی رو انتخاب کنی دیگه.چپ یا راست

sepehr_s
01-05-2012, 21:07
روش نمیره ، سمت چپ صفحه است روش نمیره

CRIS Joon CR7
02-05-2012, 00:53
وای این بازی فوق العادس :18:
دیالوگ ها خفن
صداگذاری ها و موسیقی معرکه:18:
گیم پلی جذاب بدون هیچ چیز اضافی:5:
من اون قسمت که از تو دارو خونه در میایم و اون چند تا زامبی رو به صورت خیلی جذابی میکشیم و آخرش به یه دختری بر میخوریم که خودشو حبس کرده و مبتلا به ویروس شده میرسیم من هم تصمیم گرفتم که تفنگ رو بش بدیم تا خودشو راحت کنه:41:

همین جایی هستش که دوستمون اشاره کرد
موفق باشید.
حالا:
1-تصمیمات ما تو بازی و آینده ی بازی تاثیر داره؟
2-مثلا من اگه این دختر رو میاوردم تو گروه داستان چجوری میشد؟
3-واقعا تاثیر گذاره یا نه؟
4-چقدر دیگه ازین اپیزود مونده؟

vahidgame
02-05-2012, 14:58
من اون قسمت که از تو دارو خونه در میایم و اون چند تا زامبی رو به صورت خیلی جذابی میکشیم و آخرش به یه دختری بر میخوریم که خودشو حبس کرده و مبتلا به ویروس شده میرسیم من هم تصمیم گرفتم که تفنگ رو بش بدیم تا خودشو راحت کنه:41:

خب اینجا اگه توی انتخاب دیالوگ ها دقت کنید میشه این کارو نکرد
همون موقع هم که انتخابی انجام میدید که به نظر جالب نمیاد میشه از بازی اومد بیرون و دوباره سیو رو اورد و انتخاب دیگه ای کرد
در مورد نتایج انتخاب های دیگه هم بهتره صحبتی نکنم تا خودتون امتحان کنید...

1-تصمیمات ما تو بازی و آینده ی بازی تاثیر داره؟
2-مثلا من اگه این دختر رو میاوردم تو گروه داستان چجوری میشد؟
3-واقعا تاثیر گذاره یا نه؟
4-چقدر دیگه ازین اپیزود مونده؟

انتخاب ها تاثیر دارن و یکی از ویژگی های بازی همینه
که باید دید توی اپیزود های دیگه تاثیر این انتخاب ها چه قدره و سازندگان می تونن این قسمت بازی رو تا آخر خوب دربیارن یا نه

در مورد سوال آخر هم اینجا دیگه تقریبا آخراشه
چون این یه اپیزود از بازی بود کلا کوتاه بود و برای من اونقدر زود تموم شد که احساس کردم یه قسمت از یه سریال رو دیدم!
ولی خب بعد از یه بار تموم کردن میشه حداقل یه بار دیگه هم بازی رو تموم کرد و انتخاب های دیگه رو دید که به چه صورتن

Gune Baxan
02-05-2012, 21:36
خب، همین الان بازی رو تموم کردم. موقع بازی آنلاین بودم و آخر بازی آمار جالبی رو نشون داد.

آخر بازی قسمتی از اپیزود بعدی رو نشون داد که در صحنه ای مادر داک از لی به خاطر نجات دادن جون پسرش تشکر کرد. با این حساب انتخاب ها در این اپیزود روی اپیزودهای بعدی تاثیر داره.

mjorh
02-05-2012, 23:03
واقعا بازیه جالب و حرفه ای کار شده ایی هسش....

کسی میدونه اپیسد بعدی کی ریلیس میشه؟؟؟

Little Sparrow
02-05-2012, 23:29
Episode 1: A New Day - April 24th, 2012
Episode 2: Starved for Help - May 30th, 2012
Episode 3: Long Road Ahead - June 25th, 2012
Episode 4: Around Every Corner - July 27th, 2012
Episode 5: No Time Left - August 29th, 2012

در واقع اخر هر ماه یک Episode میاد.

Sam Fisher 11
03-05-2012, 04:15
وای این همه استقبال...حال کردم...
دمه همه طرفدارای این بازی گرم

هفته پیش به صورت کاملا اشتباهی خریدمش! خواستم از لایو تریالشو بگیرم اما حواسم نبود پورچیسو زدم: دی اول ضده حال خوردم چون فکر نمیکردم بازی آسی باشه اما بعد از بیس مین بازی کردن فهمیدم خیلی حرفه ای و خوش ساخته...400پوینت هم از از شیر مادر حلال تر: دی

این چند وقته بازیهای آرکید خیلی خری رو لایو اومده...یجورایی نوامبر بازی های آرکید بوده: دی تریال و همین واکین دد رو خریدم که هر دو عالی بودن.

CRIS Joon CR7
03-05-2012, 11:21
توی این همچین بازی هایی لذت دونستن زبان انگلیسی واسه من خیلی بیشتره
عاشق این بازی هایی هستم که با استفاده از فکرت تصمیم میگیری:11:
تمومش کردم
اینم اولین نمرات من به بازی:
داستان: با توجه اینکه ادامه داره زیاد نمیشه قطعی نمره داد ولی به نظرم 8.5
گیم پلی : طبق حرف قبلیم :

گیم پلی جذاب بدون هیچ چیز اضافی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من 9 میدم به گیم پلی

صداگذاری ها و موسیقی : استفاده از موسیقی های مناسب و به موقع با انفاقات درون بازی و تزریق مناسب ترس و ایجاد ضرب آهنگ دوست داشتنی از بارز ترین ویژگی های موسیقی بود.:46:
صدا گذاری یا صدا پیشگی: عالی بود و مناسب با چهره ی افراد بود و حس ترس رو میشد از مکالمات دریافت کرد:46:
پس کلا صداگذاری ها و موسیقی : 10
گرافیک: نمیدونم شاید اگه گرافیک این بازی کارتونی نبود و سعی در واقعیت سازی بود اینقدر لذت بخش بود؟
نمره:9

میانگین نمرات:
9.12

Little Sparrow
07-05-2012, 15:03
مثل اینکه تاریخ عرضه اینطور شده:
3 قسمت اول تا اواخر تابستون میان.
2 قسمت اخر هم تا اواخر سال.
قرار بود ماهی 1 دونه بیاد.در ضمن مثل اینکه این 5 قسمت،فصل 1 بازی رو تشکیل میدن.

Rhodes
07-05-2012, 15:24
ایول چه خوب ... هر چی طولانی تر بهتر ..... like !:10:

alipsp
08-05-2012, 16:01
خدا وکیلی اسم اینو میزاشتن اویل بهتر بود
هرچی حرس خوردم سر اون اویل آشغال سره این تلافی شد
دمشون گرم خیلی بازیه توپ و خوش ساختیه
مثل فیلمش محشره.

CRIS Joon CR7
10-05-2012, 11:28
راهنمای قدم به قدم اپیزود 1
A new Day
لینک دانلود از مدیا فایر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fthjdzaj7gvgzevg)

البته این بازی نیازی به والترو نداره:31:

korokodil_avareh
15-05-2012, 15:41
شاهکار!
واقعا از این بازی(اگر بشه اسمش رو بازی گذاشت) لذت بردم. 20 ساله دارم بازی میکنم ولی این بازی اولین بازی بود که با ستینگ مناسب و هیجان و دستپاچگی که ایجاد می کرد و باعث میشد تا نتونی خیلی ریلکس جلوی مانیتور بشینی و تصمیم مناسب بگیری تا حدی حس واقعی بودن توی بازی رو تجربه کنی.
اون زمانی که توی منزل کلمنتاین در حال مقابله با یه واکر بدوم انقدر حواسم به زدن واکر بود که تا چند ثانیه کلمنتاین رو که با یک چکش برای کمک به من ایستاده بود ندیدم! واقعا زیبا بود

pouyasony
17-05-2012, 06:58
سلام من وقتی وارد بازی میشم ازم user و password میخواد چیکار کنم؟؟؟

Pedram_mrn
22-05-2012, 00:17
یه لینگ دانلود از بازی میذارید؟

ممنون از لطفتون

Gune Baxan
22-05-2012, 08:55
یه لینگ دانلود از بازی میذارید؟

ممنون از لطفتون

در بخش دانلود بازی ها هست، از اونجا می تونید دانلود کنید.

CRIS Joon CR7
22-05-2012, 09:17
دوستان اپیزود بعدی کی در دسترس قرار میگیره؟

Pedram_mrn
22-05-2012, 16:16
در بخش دانلود بازی ها هست، از اونجا می تونید دانلود کنید.

هرچی گشتم پیدا نکردم متاسفانه میشه لینک تاپیکشو بدید ممنون از لطفتون

Rhodes
22-05-2012, 19:02
هرچی گشتم پیدا نکردم متاسفانه میشه لینک تاپیکشو بدید ممنون از لطفتون
تاپیک :
اینجا
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sasanjfr
22-05-2012, 23:27
اینطوری که دوستان تعریف می کنن باید این بازی رو حتماً بازی کرد

Little Sparrow
23-05-2012, 08:04
اینطوری که دوستان تعریف می کنن باید این بازی رو حتماً بازی کرد
صد در صد.اصلا شک نکن.

Malware
23-05-2012, 12:49
:18:با اینکه بازی گرافیک کمیکی و کارتونی داره اما حس ترس رو خوب منتقل میکنه:18:

sin2x=2sinxcosx
25-05-2012, 12:41
انصافا عالی بود
خیلی هیجان داشت
بعضا که نتایج انتخاب ها رو می نویسه حال میده :31:

مثلا اونجا که گفتی کلت رو به دختره نده ، نوشت : You made a difficult choice
ولی نفهمیدم چرا
کسی هست که بگه کلت رو بهش بده ؟ بعدش چی شد ؟
آخه من کلت رو ندادم ولی باز خودش به زور گرفت و خودشو کشت .

CRIS Joon CR7
25-05-2012, 19:30
انصافا عالی بود
خیلی هیجان داشت
بعضا که نتایج انتخاب ها رو می نویسه حال میده :31:

مثلا اونجا که گفتی کلت رو به دختره نده ، نوشت : You made a difficult choice
ولی نفهمیدم چرا
کسی هست که بگه کلت رو بهش بده ؟ بعدش چی شد ؟
آخه من کلت رو ندادم ولی باز خودش به زور گرفت و خودشو کشت .

در هر صورت خودشو میکشه :دی
من بار اول که بازی کردم گفتم بده بده بش تفنگ رو مرتیکه زامبی :دی
ولی بار دوم دلم واسش سوخت پرید تفنگ رو برداشت خودشو کشت :دی

hosseincode2008
25-05-2012, 20:33
فرقش اینه که تصمیمی که گرفتین روی طرز تفکر بقیه نسبت به شما تاثیر میذاره و اگه تاثیر مثبت باشه باعث میشه بهتون اعتماد داشته باشن و برعکس.

sin2x=2sinxcosx
25-05-2012, 20:45
در هر صورت خودشو میکشه :دی
من بار اول که بازی کردم گفتم بده بده بش تفنگ رو مرتیکه زامبی :دی
ولی بار دوم دلم واسش سوخت پرید تفنگ رو برداشت خودشو کشت :دی

آره
زیاد فرق نمی کنه
مثلا اونجا که با کلمنتاین تصمیم می گیری بمونی شب بری یا همین الان بری ، در هر صورت با اون پسره به مزرعه پیرمرده میرین .
فرقش اینه که اگه برا شب بمونی ، اون پسر چاقه که همراه پسر پیرمرد مزرعه داره بود زامبی میشه و با پسر پیرمرده به همراه یه پلیس فرار می کنی .
یا مثلا تو جریان اینکه تصمیم می گرفتی پسره رو نجات بدی یا اون پسربچه رو در هر صورت با اون سبیلوئه برمیگردی . هر کار کردم که از اون پیرمرده دفاع کنم بمونم پیشش نشد . :20:

فقط اینجاهاش جالبه که وقتی حرف می زنی و از یکی طرفداری می کنی ، زود نظرش جلب می شه و احتمالا تو آینده تاثیرات بیشتری از این کارا رو ببینیم .

Kurosh
30-05-2012, 19:50
بچه‌ها اپیزود دوم کی قراره بیاد ؟!

یکش که عالی بود :40:
بسی لذت بردم ...
با اینکه گرافیکش کمک استریپی بود، اما یه جاهایی واقعاً ترس رو به خوبی منتقل می‌کرد ...

نکته‌ی مهمی که دوستان هم گفتند، همون تأثیرگذاری تصمیمات روی طرز فکر سایرین بود
که خب البته تو این ساختار اپیزودیک که خیلی زود تموم میشه، چندان حال نمیده : دی

Little Sparrow
30-05-2012, 20:53
قرار بود ماهی 1 دونه بیاد.فکر میکنم این هفته یا هفته بعد دیگه بیاد.

Amir Hossein
30-05-2012, 22:47
سلامآقا این کنترل هارو نمیشه کاریش کرد؟من عادت دارم موس رو اینورت بازی کنم=========راستی اپیزود ها حجمش چقدره؟

CRIS Joon CR7
30-05-2012, 22:50
سلامآقا این کنترل هارو نمیشه کاریش کرد؟من عادت دارم موس رو اینورت بازی کنم=========راستی اپیزود ها حجمش چقدره؟

من که با گیم پد بازی کردم دقیق نمیدونم فکر نکنم:13:
من فایل اکسترکت شدش رو دوستم واسم ریخته بود حدود 400 مگ بود:11:

Aria1997
03-06-2012, 21:51
خود بازیش مثل فیلمشه آدمو میندازه تو خماری :)))))
منتظریم با اپیزود بعدی بیاد :دی

دلم برای خانوم گزارشگره سوخت
خخخخخخخ
اون یارو داگ رو نجات دادم بعد اون یکی مرد :((((
بیچاره :41:

Dark Soul
04-06-2012, 00:31
دلم برای خانوم گزارشگره سوخت
خخخخخخخ
اون یارو داگ رو نجات دادم بعد اون یکی مرد :((((
بیچاره :41:
ولی من دختره رو نجات دادم به نظرم استعدادش توی تیراندازی خیلی بدرد بخوره
از طرفی خیلی نامردیه این شکلی به قضیه نگاه کردن اما به قول یارو باید توی این شرایط هر کاری کنی تا زنده بمونی

CRIS Joon CR7
07-06-2012, 19:10
مارک دَرن: قسمت دوم «واکینگ دد» شگفت انگیز است

مارک درن سازنده ی بازی هایی مثل Puzzle Agent و Jurassic Park این بار با یک بازی عجیب دیگر باز گشته است.
The Walking Dead بازی جدید شرکت تل تیل است که مارک در ساختش سمت را به عهده دارد و قرار است در ۵ قسمت ارائه شود. اما از آنجایی که بازی های تل تیل همیشه در ارائه دادن عوامل بازی بد عمل می کنند نویسنده نمی داند او دقیقاً چه نقشی دارد.
قسمت اول که خیلی متحیر کننده به نظر می رسید چند وقتی است که بیرون آمده و ما هم اکنون منتظر قسمت دوم هستیم.
مارک در صفحه ی فیسبوک خود می نویسد:
هی! می خوام یه رازی رو به شما بگم. قسمت دوم واکینگ دد داره شگفت انگیز می شه. :31:

Dbazi

Alishmas
08-06-2012, 11:40
اپيزود دوم کی مياد ؟ تاريخش مشخص نی ؟

Aria1997
08-06-2012, 13:15
اپيزود دوم کی مياد ؟ تاريخش مشخص نی ؟

نه ... ولی فقط میدونیم همین ماه میادش

CRIS Joon CR7
16-06-2012, 22:51
اپیزود دوم این بازی هم رفت واسه اواخر ژوئن:
Telltale گفت :اپیزود دوم این بازی در اواخر ماه ژوئن عرضه میشود.
وی اضافه کرد : استقبال از اپیزود اول خیلی زیاد بود و ما انتظار چنین بازخوردی را نداشتیم.

این استدیو در جریان E3 گفته بود اپیزود دوم میترکونه:20:
منبع:

Rhodes
17-06-2012, 21:22
ما رو گذاشته تو خماري ول نميكنه!!!
شيطونه ميگه بزارم همه اپيزوداش بياد بعد بازي كنم....

2lombe
20-06-2012, 21:26
ببخشید وقتی بازی را بالا میارم میگه رمز یوزر نیم و پسورد را وارد کن چه کار کنم؟؟؟

2lombe
21-06-2012, 13:28
بالاخره بازی را تمام کردم خدایی یکی از بهترین بازی هایی بود که تو این سال کردم بود خدایی باید تو بازی همش روی Standby باشی هر لحظه ممکن که بمیری. من از یک از قسمت بازی واقعا دهنم وا موند اون لحظه که اون خپله میزنه تو سرت بعد اون یارو که می خواهد با تبر بکشد خیلی حال کردن بی صبرانه منتظر قسمت دوم هستم...:rolleye:

half life g.
26-06-2012, 23:38
بازیش قشنگه؟
گرافیکش که که در حد PS1 هم نبود
کی میاد همش؟

mjorh
26-06-2012, 23:39
چپتر دوم بازی جمعه ی همین هفته ریلیس میشه !

+

بازیش حرف نداره !

CRIS Joon CR7
26-06-2012, 23:50
The Walking Dead – Episode 2 XBL tomorrow, PC and PS3 June 29[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اپیزود دوم فردا رو شبکه لایو
نسخه ی PC و PS3 هم 29 ژوئن

منبع:

Rhodes
27-06-2012, 05:52
آخجون.....
عالي....

Little Sparrow
27-06-2012, 10:12
در E3 توضیحات داستان Episode 2 و چند تا ScreenShot ازش اومد:
“Picking up three months after the events of the first game, Lee’s group has grown by one but his problems have grown exponentially. It’s winter, the group is nearly out of food, and people are turning on each other
3 ماه پس از وقایع قسمت اول،یک نفر دیگر هم به گروه لی افزوده شده ولی مشکلات هم افزایش پیدا کردن.زمستان رسیده و گروه تقریبا غذاشون تموم شده و دارن از هم روی بر میگردانند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])داستان کل این Episode هم موجود هست ولی برای اسپویل نمیگم.خودمم نخوندم.

2lombe
28-06-2012, 12:42
فردا ساعت 5 بلند میشم میرم تو کار دانلود بعدا تعریف می کنم:27:

راستی بچه ها میشه از طریق اپیزوم اول شماره دوم را هم دانلود کرد یا نه؟؟؟؟

konami-pes
28-06-2012, 13:28
میگم من ایپزود اول رو واسه PC دانلود کردم حالا فردا ایپزود 2 که بیاد چطور باید بریزمش روی فایلهای مربوط به ایپزود 1 ؟!

vahidgame
29-06-2012, 10:05
گیم اسپات که به ایپزود 1 امتیاز 8 رو داده بود به اپیزود 2 امتیاز خیلی عالی 8.5 رو داد
از انتخاب ها و کلا داستان بازی هم خیلی تعریف کرده و در آخر هم اشاره کرده این یه ماجرایی عالیه که همه طرفداران سبک horror باید حتما اونو تجربه کنن

همین طور IGN هم از بازی خیلی راضی بوده:

امتیاز یوزرهای سایت های مختلف رو هم می دیدم فوق العاده بالا بودن!
ظاهرا بازی حتی از قبل هم عالیتره

konami-pes
29-06-2012, 12:10
یکی لطفا لینک دانلود اپیزود 2 نسخه PC رو بذاره.مرسی

2lombe
29-06-2012, 18:49
چطوری باید قسمت دوم را دانلود کنم یکی بگه

Alishmas
29-06-2012, 19:42
هنوز لينکی برای دانلود نيومده ، يکم صبور باشيد ، به محض اينکه لينک دانلود بياد دوستان همينجا ميزارن

butch 12
30-06-2012, 11:06
سلام
دوستانی که موفق به انجام این بازی زیبا شدند لطفا در ارتباط با گیم پلی و زمان بازی و نوع انتخاباتی که در پیش رو دارند صحبت کنند درسته که این بازی جمعه برای pc آمده ولی هنوز جایی برای دانلودش در نت نیست
با تشکر از تمامی دوستان گرامی و عزیز

konami-pes
30-06-2012, 11:52
آخه مگه میشه 24 ساعت گذشته ولی هنوز لینکی نیست!! مردیم از خماری :19:

2lombe
30-06-2012, 12:29
رفتم تو کار -- کردن تو یک سایت یکی فینگلیش نوشته داره دانلود می کنه ولی زیادنفهمیدم اگر کسی گفتم می زارم.

2lombe
30-06-2012, 14:51
این هر دو اپیوم را گذاشته ولی سرعت....

sin2x=2sinxcosx
30-06-2012, 15:50
سلام
آقا اینم لینکا :
(کل حجم حدود 950 مگ هست)

2lombe
30-06-2012, 15:57
اقا دمت گرم روشنم کردی:31:

راستی چطوری نصب میشه یعنی باید بریزم تو قسمت اولی یا نه

آخه مگه میشه 24 ساعت گذشته ولی هنوز لینکی نیست!! مردیم از خماری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از خماری در امدی:31:

این چه لینک هایی گزاشته برای 1 روز کامل با رسرعت 512 از صبحی دارم عین هرچی که هست می گردم حالا که پیدا کردم ایینجوری با این سرعت .... :37:

sin2x=2sinxcosx
30-06-2012, 16:17
اقا دمت گرم روشنم کردی:31:

راستی چطوری نصب میشه یعنی باید بریزم تو قسمت اولی یا نه

باید نسخه اصلی رو داشته باشین که همه دارین . (یعنی همون اپیزود اول ، نه اینکه نسخه اورجینال :31: )
بعد اینارو دانلود می کنین ، و تو فولدر Pack تو محل نصب گیم اکسترکت می کنین .
پس تو این فولدر ، یدونه فولدر default خواهید داشت و یکیم walkingdead102 که الان اکسترکت کردین .
بعد اینجوی دِ گیم . :20:

2lombe
30-06-2012, 16:27
اینم با لینک مستقیم:26::26:

قسمت اول:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om.part1.rar

قسمت دوم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om.part2.rar

2lombe
30-06-2012, 17:03
اینم تک بخش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oM.exe

رمز:

CRIS Joon CR7
30-06-2012, 19:09
نمرات بازی:

PC:

Gaming Nexus -A
Game Informer 8/10

XBOX 360:

Official Xbox Magazine UK 9/10
VideoGamer 6/10
Official Xbox Magazine 8.5/10
EGM 9/10
Gamers Daily News 8.5/10

IGN 8.5/10

konami-pes
30-06-2012, 20:44
از همه دوستانی که زحمت پیدا کردن لینک رو کشیدن ممنونم.منم برم تو کار دانلود. این بازی فوق العادست:8:

korokodil_avareh
01-07-2012, 08:48
خوب چپتر دوم هم تمام شد. نظرات خودم رو در موردش میدم
مطمئنا این چپتر با انتخابهای دشواری که جلوی پای ما میگذاشت بازیکن ها رو مجبور میکنه که دوباره و دوباره بازی رو با انتخابهای مختلف انجام بدن
چپتر دوم به خوبی انتخابهای نسخه اول رو پوشش میداد و رابطه تون با افراد گروه رو بر اساس چیزی که خودتون در چپتر 1 ساختید روایت می کرد
داستان بازی بسیار تکان دهنده تر از چپتر 1 است. در چپتر 1 مردم هنوز در شوک اتفاقات بودند ولی در این چپتر، بازی شما رو با صحنه های تکان دهنده ای از تلاش آدمها برای بقا مواجه میکنه
انتخابها در این چپتر بسیار سخت هستند، انتخابهایی که شاید درست یا غلط بودنشان با شرایط پیش آمده چندان مهم نباشد، اما تا چه حد حاظر هستید اخلاق و انسانیت خود را فراموش کنید و مثل کسانی که ازشون احساس تنفر داشتید بشوید؟ مخصوصا وقتی که دیگران شاهد اعمال شما هستند.
مطمئن باشید این نسخه به شدت شما رو به چالش میکشونه و مجبورتون میکنه در موردت انتخابهاتون تاسف بخورید و بازی رو دوباره انجام بدید
همه چیز بازی خوب بود تنها نکته بدش اینه که از الان باید منتظر چپتر سوم باشم.
ایکاش بازیهایی از این قبیل همیشه ادامه داشته باشند، بازیهایی که وقتی اونا رو تموم می کنی شما رو به فکر فرو می برند.

butch 12
01-07-2012, 11:13
سلام به همه
باید بازی قشنگ و بی نظیری باشه چون چپتر یا قسمت اول رو بازی کردم پس مطمئن هستم این قسمت برای خودش کولاکی
فقط نمی دونم چطور و از کجا این بازیها رو بخرم مثلا وقتی صحبت از مکس پین می شه دقیقا هر جا بری میگه دارمش خوبم دارمش اما این بازی رو هر جا می گردم پیدا نمی شه عزیزانی که اطلاع دارند این بازی رو می شه از جایی تهیه کرد لطفا اطلاع بدند من ساکن تهرانم ولی هر جا میری می گن اصلا این بازی ساخته نشده هر هزینه ای هم باشه تقبل می کنم
با سپاس از همه شما دوستان گرامی

2lombe
01-07-2012, 12:40
بدون شرح....

Little Sparrow
01-07-2012, 13:44
Episode 2 رو دانلود کردم و کمی بازی کردم.واقعا هیجان بازی بالا رفته باید سریع عکس العمل نشون بدید و تصمیمات خودتون رو در همون لحظه بگیرید.از اون جروبحث های توی داروخونه هم در این قسمت وجود داره.گرسنگی به گروه بدجور فشار آورده و تصمیمات خیلی مهم تر شدن.همش دلتون میخواد بزنید عقب تا تصمیم خودتون رو عوض کنید.اوضاع گروه خیلی خرابه در کل.
هیجان سریال و Comic رو کاملا در این بازی قرار دادن.این گروه هم مثل گروه ریک دردسر های غذا و Walker ها رو دارن شاید حتی بیشتر از اونا.

soroosh_cz
01-07-2012, 15:30
دوستان لطفا راهنماییم کنید.
من اینجا گیر کردم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سه گزینه ی اول رو هم قبل از ورود به خونه زدم یا متوجه شد دارم دروغ میگم، یا ترسید یا فهمید که منم. چند قدم که میرم جلو با تیر میزنه میکشتم!!! اعصابم افتضاح شده.
احیانا باید شخص خاصی زنده باشه؟

Little Sparrow
01-07-2012, 16:45
دوستان لطفا راهنماییم کنید.
من اینجا گیر کردم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سه گزینه ی اول رو هم قبل از ورود به خونه زدم یا متوجه شد دارم دروغ میگم، یا ترسید یا فهمید که منم. چند قدم که میرم جلو با تیر میزنه میکشتم!!! اعصابم افتضاح شده.
احیانا باید شخص خاصی زنده باشه؟
اینجا در هر صورت میفهمه تو کی هستی.وقتی وارد شدی،باید اروم اروم بهش نزدیک بشی وقتی اسلحه گرفت به سمتت باید وایسی روش کلیک کنی باهاش حرف بزنی.گزینه اول رو انتخاب کن.بعد یه پله میره عقب.باز هم همین طور اروم برو جلو وقتی اسلحه گرفت بهت دوباره حرف بزن.اینقدر باید بره عقب تا Mark که زامبی شده از بالای پله ها بگیرش.
خوب تموم شد.طولانی تر از قسمت اول بود و خیلی هم هیجانی تر و جالب تر.واقعا گیم پلی این بازی عالیه.مثل بقیه بازی های Telltale نیست و کنترل بیشتری روی کاراکتر دارید.دوستانی که بازی Back To The Future از همین شرکت رو بازی کردن میدونن که توی Walking Dead آزادی عمل بیشتری وجود داره.
انتخاب ها دیگه دارن خیلی قاطی پاطی میشن یکی میگه تو اونجا طرف من رو گرفتی اون یکی میگه تو اینجا طرف منو نگرفتی.تو این قسمت هم از اینجور دعوا ها زیاد هست تو پیش نمایشی هم که از قسمت بعد نشون میده باز هم دعوا میبینیم.یکم این دعوا ها خسته کننده دارن میشن.
خیالتون رو راحت کنم که هیچ وقت نمیتونید دو طرف رو راضی کنید.یکی رو باید از خودتون برنجونید پس موقعی که باید تصمیم بگیرید زیاد صبر نکنید ببینید چجور میشه دو طرف رو راضی کرد.من خواستم چند جا اینکارو بکنم که بدتر هم تموم شد.چون هر 2 طرف از شما بدشون میاد اینطور.حداقل طرف یکی رو بگیرید.ولی مراقب Clementine باشید
دختره با نمکیه فقط هر موقع ما یکی رو میکشیم یا یه کاره بدی میکنیم مثل جن ظاهر میشه و می بینه یه کار بد کردیم و روی ذهنیتش تاثیر میزاره.چه سریع هم پیداش میشه وروجک :دی
هر قسمت داریم یکی رو از دست میدیم.همینجور پیش بره قسمت 5 فقط خودمون و Clem هستیم.ولی از همون اول مشخص بود یه ریگی به کفش این خانواده هست.این لی نفهمید مارک بدبخت رو به کشتن داد.
تصمیم دارم یه سیو دیگه درست کنم از اول برم و تصمیم ها رو کلا برعکس بگیرم واقعا لذت داره انتخاب های دیگه رو هم ببینی.در دراز مدت و در Episode 5 دیگه اتفاقات باید خیلی به قسمت های قبلی ربط داشته باشن.
یه سوال هم خودم داشتم.تو قسمت دوم نمیتونستم دیالوگ ها رو رد کنم.توی قسمت اول میشد.شما میتونید رد کنید؟

hessi19
01-07-2012, 17:49
یکی راهنمایی کنه .. بازی رو دانلود کردم . کجا باید بریزمش ؟ ؟
+
توی فلدر پک ریختم بازیرو ..ولی وقتی اجرا میکنم صفحه سیاه میشه ولی بازی بالا نمیاد!

Little Sparrow
01-07-2012, 18:06
یکی راهنمایی کنه .. بازی رو دانلود کردم . کجا باید بریزمش ؟ ؟
+
توی فلدر پک ریختم بازیرو ..ولی وقتی اجرا میکنم صفحه سیاه میشه ولی بازی بالا نمیاد!

باید نسخه اصلی رو داشته باشین که همه دارین . (یعنی همون اپیزود اول ، نه اینکه نسخه اورجینال :31: )
بعد اینارو دانلود می کنین ، و تو فولدر Pack تو محل نصب گیم اکسترکت می کنین .
پس تو این فولدر ، یدونه فولدر default خواهید داشت و یکیم walkingdead102 که الان اکسترکت کردین .
بعد اینجوی دِ گیم . :20:

این برای لینک های sin2x=2sinxcosx کار میکنه.لینک هایی که سایت های فارسی گذاشتن نمیدونم.تست نکردم.

2lombe
01-07-2012, 18:08
من فکر کنم اخر فقط کلن زنده میمونه ببین کی گفتم یه نکاتی دیدم که اگر این اتفاق افتاد بهتون می گم؟

Malware
01-07-2012, 18:16
این بازی رو میتونید براحتی و با لینک مستقیم و با حجم 2GB از اینجا دانلود کنید.

hessi19
01-07-2012, 18:17
این برای لینک های sin2x=2sinxcosx کار میکنه.لینک هایی که سایت های فارسی گذاشتن نمیدونم.تست نکردم.

من از این لینکی که صفحه قبل بود دانلود کردم (0098kids)

Little Sparrow
01-07-2012, 18:21
من از این لینکی که صفحه قبل بود دانلود کردم (0098kids)

فایلی که دانلود کردی چیه؟نصبیه؟پچ هست؟چیزی هست که باید تو محل نصب بازی کپی کنی؟

hessi19
01-07-2012, 18:32
فایلی که دانلود کردی چیه؟نصبیه؟پچ هست؟چیزی هست که باید تو محل نصب بازی کپی کنی؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0lEQVR4nO3de3Bb1Z0H8J+k60f8SOLEThznQbBlYhOFRwIB1VE pJGRHbmWm3XqXpTNlXVBbk9TT2u3Apu0SpjOm6TaiiIAAMzXQk iGjQFOJWiwbKIMABccmBJxYjpQQiJ2Xk/gly3qce8/+cfXWlazYsuLk/j7DGPnqPo6Hnw9H1/d7joQQAgiJhvRKNwChjMKKR+KCFY/EBSseiQtWPBIXrHgkLkz8JjJsYv0nKUs5QihHgUo4jqUcy3Esx 7ESZm7OvNvyilWZbytC0xdf8ZT1f5k9Ty7NunNiaJ93/NLQ0MiKqo2yrGz+beJzDX11ACseXaXiRzUSAACJjCMH80seWrD yVww37Dhs9bouUMpyrFcCEuIZzHg7EUqPZON44nkbQMayfuLzD vV/wfk9nN/N+sc5ymWsfQill1DF08hvWJb4KUc4lrD+ceJzEd8o5RJVvKWRC VHpnak3w9J4efsjNEUCFc9RNvCCI5TzsMTPcT6O9RLfKOsdZb2 joR2EKHV2Qgix66C5AWsYzToCFc934RxHOOLjWBfLEsr6KOtjv aPEO0o8ozIZc+nknuTnlTdt09qMHVjyaJYR6uNZwpc76/f6Jk5wLOFYL8d6iWeUeEeId4RhuNFz76d+jfBYp9ES3ObUq+K2 hfaN3oRQGglVPMfy5U78HvdwF8cSjvg44iPeEeIdI76x7GWPJx 7KBzj1rW3K+lo5AIDaQAghhJi1ba16JwA49aoqY72d32pQRxyk 0oA5ahNC6SXwFyiOJXy5E98E8U1wLKGsl2MlxDdGWR/H+gGAUhp/IAAA2JqrmGYAAK2ZNMn5bZZGRtMGAABKHQA4O4w27TarPOZIY0 MV1NutWO1oJgn08SxLQuVOvBMcx3L8ON43zvrdHJkAAJrwBmXg k2u4ow523ITYdcokLbEBKG29jmn+PAglJzSqISRU7sQ3wXEcx/opRzgywREP5cgvukcSV3wcR69NWV0JfNcOAADy2nplYHwTQVnf bjWDBm9Sohkl2Mf7Q+XO+j1AKVBCOUK5QD7wwgV34lFNHHWLDp qrGIZp6FUE+nh5k9WsaK6K/+SqNtjrjVV4ax7NHEl8znXg85/Lsov5cmf9nuHB494JWrwgP2dOYAcKUppdsfL2HZluLELTJvDJN Su3fOziYZblgEr4/wlwkMtCrpfmAqWU0uw5i+YtuTvjTUUoDQT6eAAg3ktjFz4dOvP x6OAhD7to8XXqpRXK7LzFmW8fQuklXPEIXaswA4XEBSseiQtWP BIXrHgkLpjsRuKCyW4kLpjsRuKCyW4kLjOX7E4xyRTMdDv1Kny CDM28mUp2E7O2TXM56T15k5VYm2JTIoDTHKD0mqlkN6jrtNDjw EpFs8yMJbstplDOVSDGHdyi0odCT6G+PHJvPi9oa67CuDdKj7Q nu22BpIepLjhIsTSGYtxmaNU7ASyNVc0KMyGEtIOxLeYElp2B9 wgxqNUGYtbyIyWMe6N0EO7jhZLdXuIbY31jrG8ckiW7lTo7IXa dss0U7M4dPaFfA02brdcBTkePUteiBuCntYk5QWW1sg2zf2imp D3ZDQAA8qZ2XU9EklUb6LRJCl21vMlKSDs04Lw1aCbMVLJb3rR NwU/DJ69UQHSOW16psDXvtADw09oIH26165T4yRel3cwlu9Utgakn1 QZ7INsd/OyqNpi1bRqGYZgGqI8d1QTv6Vc1K7Y1yQHUdVr85IrSBpPdSFw w2Y3EBZPdSFww2Y3EBTNQSFyw4pG4YMUjccGKR+IicHcSAD788 MMkx9x5550MI3wgQrNcwsLdUFMDEpBIJACBrxzHSaXSrq5uq9W 6/o71+Xn5mWsmQmkiPKqhlFKgQAPPSPJfpVIpAPj9/pqamoOdB10uVyYbilBaCFc8x3GCRQ8A4+PjH3zwASGks7Mzc81 EKE0S9vH8AwUAsM92TPHgs6YDTq/PDwCbNm28ac2aqlWrhM/HPweWnsfbp5lwDR0e/wKJV7I+XiqRrml47rvfWGV6rkmxZtXah18AAEpp6ZLSFdet4AR iUJZGTZvWTIQj2gjNAskqft+BYz2vbOmwX6y774d+Dna3Pvx32 6Rr8fGrnCE0SwlXPMuylMJvX9h/Ylx238a6w2+/1PfF0fwC2Gb439DInmVj5/AIpbBVfJiVUektgZR2oyUc2A4PLMIZboHVvCNC3zHZ8IipbeLH KYKHIxSUrI//3U82AUDfsQMvd3yyqrJszwcnb1kiaX2rjx/ix49qQins4KDG1twK7YG5a5gGaOfnsQnmn8L5bmLX9WiCQ22B0 HdMNhyarGZF804LWBo1YI4aQSXNjCOUpOKB0tq1K+se0UulcPd G1RsHTu/eu/+V1kd2793f+tYxwYqPo9S1N8mBn7smtGR9cB4bp6MHtHV86lXe tE1r63WAcOg7PhsOaoMZNIwGzNGx2eSZcYQSVTwhhFJKKe1+4a FDh47WPaI/+tG7h9u37PhH3+H2LUc/ehcoZPYx48vJhiOUWOK/QAVuUELt2us+ffHhG2s23tzw7KPfXnVzw7M31mwMvDcd8koFBK f4cOpb27R16gSh7/hsOD+eIWYITPQXHM6nkBlHIidc8SMjIzR8Vx4opb+8d+UD39/04LbnHvj+pkfVFZTSkZGR6V1abbDrejR8ittYb+e7bsHQd0w2X K9XaXp0LWpQt4TG/6E9k2TGEUqUgdq1a9dDDQ0g4Z+sifmXRCIBiUTynOH5rVu3Zr7 FCE2H8JNkbrebUioBCZVQoAAgAaAggcB3IAGgbrc7kw1FKC2EK 97lcv3+D3/IcFMQygBMdiNxwQwUEheseCQuWPFIXLDikbgkS3avW7e+u7sz/gUmu9HVK2Efv6GmprPTVlpaplJt4F9s2FDT2WnLy8uzWq3j7vF MthKhdEmW7K6Q31BYOBcA+BdSqbRCfgMmu9FVLdnz8UvLFi9et JBSunzZktLSYgBYsbwMk93oqjZJsjsy4s1/nSTZnUkRK4QLLSBy+Tnu5OuG46ri1wThD6CWgycKyuTGv79Tf9 9m/mvcLpIUEiGWRqa12j5TMW9nZQshhsB1NI11039wXt5kJU1TfBd dJQQq/tKoe90d68tLF6y7Y/2Js8OLypaDLO+28vkQeHwyMEXZO1/bM97aKHJ58DdJXacF0xVtC7pqxI5qHv2fP+//7MSmW8p3vPB69yed3Z90Ll1W9mnv8Uf/+HLXsYGDx/oP9vV32k912k/FJ7snWW47buXu8KgkvGGyMLiQUJ4k8iqxq4GndNromW30jdG74 XQ31wQSzeX2nL802vLkiy6Xa3zc5Zlw73jF0vLki54Jj9/n9ft9hPhZ4mdZYjabY44lZm1kOo+EltuOeW3WhrZGv2XWAsS/JGYtRJ83yK5TAkDkm+Fd7TqlwLkmOW10S/g3w7tF/jjoahXbxz/+9Kv7PzsBAJ9/NXj45OBnX57nt//6T692O890O053HRs4eGzgYF+/wDg+yXLbAunsUCeviYjnJQ2Dx5I3WQkhhNSZAv+bSJjsvqzTBg/hTzTJbugqE1vxO371I/6FYtkCxfKFN11XzH+7fesDt5aXrq1Ysk6+ZF1l2W2VS0n8Y8aT LLcdnc526lUaCHfH04FFiVImMI6/cGZg8+bNhn0fG/720TN7rQuK5hcvXrx91+5DJ85+evxMoKd3DCRKdgsvtx2fznb0 2vj5y5wdRtv0fgiLqY3vuKeY7MYBuogI9PGrqlb32Y+cP32K/+fc4MXi4kW/a/rBzSsX3XL94lvLS9dWlK6VLxFIdidbbjtu5W51S+D7hl7FVPr4 iAnNwvM0YbIbTUIgA0UpfeyP7aE78Qnux8OBd/ZhshtddQTux0skkoX0wo1l87c/8u8gAcWW+yE4f0HkdAbvZTrZzd/uDNGaca4mdPmuomS32hD4EytCU4fJbiQumIFC4oIVj8QFKx6JC 1Y8EhdcsxuJC67ZjcQF1+xG4oJrdiNxSfea3bPQJIlsXNpbXNK 7ZneM2VE68iYrLiKOgtK+ZjdCs1o61+zOfLI7+RmSJbJxaW+xS uea3WDZGVyEmxjU6tAS3sSgjlt32wn8w5CEEGLWhtNRyZf5jpX sDHYdNDck/E3Bpb3FKq1rdmc62Z30DKF1wAUbg0t7i1Va1+zOcLJ7kjM4HT1 TOi26pqV/ze7MJbuFz2AzdjghsDE0bxMPl/ZG6V2zO6PJbkhwBqWityHQCHOiWCAGwMXrGluze2bndkXXAOE+ nl+zO/iQQbivD06xDZRmfs3uiMmzmQSfFBCaDCa7kbhgshuJC2agkLhg xSNxwYpH4oIVj8Ql9l7NwY+MBz/unlOQX1iQ5x6fuL5i+dDIGMtyfp+/pLjIM+EdG3dzHFdQkCdjZMuXL1Os/c4VaTdCUxNb8TIp9PYdz8+fc6jriFQq/c32n/11t/nkl/0LF85feV2pa9hVtHB+94HDJaXFS5aX/ueD/3pFGo3QlMVVvEx2z701HMvdc6/K5XK7J3z3ae7x+XwlJUWnBs4WF83Pzs6qqq4oLMyfN79AxsiuS KMRmrLYis/KZkymd22dX9x6U9WWrQ2Pb38KpJLVN8q3/OT+l15+86Y1q4iXvGHaX1RY8IMHvl1RvvJKtBmhqYv95Dont2B 4aOzeezbcerPit/+149zgpe/e9y8//9mPzg8Ofdp15OjRE18PnNugvGXLT//tmZ0vDfSfjTzW0hj5p//o5FH0e9EHJchTT2WN7KgnEaaRsY1ojKUx+kyhYFb0zzobEr0oB bEVX7z4eiYnf37x4vv/o/5i/wA3OvqnZ9qdJ04dd54kLDt4YZgQKCycu3nzt+YVFPSfOhd5rLp O22YKloHT0RN6cJfPYFRXXl7TppjIDq+nqWiumt7TN069imFMo I3a1MCnp+y6Hk2jRXAfNJvF9fEFC4vmFVGW7nr+tcKSkty58x7 ftvW2dWsOH+r91l2q/OycidGxnOw5e9745+lLY+Xly6IOrqwOPRfv7DAqdDoIZJCcHUY IBJoyR22w65ThX8EpkDdZCTHURWwJP3Qvr61XtpksAvugWS224 t2uoeVLF+3Zs/fIkc9/899bshnpa7v3vfjsX/sHLj722C9V37hjbHhor/Gtp596Yfv2X6xYEV3x8tp64Lt1Z4cRqmsrFYGCc/TaFJVyAIEsdjxLY+Dd5CtoR6az9cLThASrMnLnxLnyVOLeoRAK n3FJYUnNqOtGDNRCP1xcw9CMiq34c6edtd+5y/D0Extvv+lCr7P1ycd++uMHv/nNDduf+HVJ8dy676mfaH38ecMOyz/a5+QzTz37avTR8koFHy119EJ9rVxdp+1xOAEsptAq8kJZ7EjBJ F9slsPW3FsXnfK+rHR2KrnyFE8Y+NVNTcx1oclqVjTvtIClMbA +oUDD0IyKrfiTXzr3vfF6yVxZtpRbqbhhdfWquzbcKZcvL54nP fNVn9c9kpcL84vyLg1d/PPLr+/fb405PDCUt5jaFJVygMpqMHY4owbxAlnsMGNDlbHeLpRciltBO 9V0trK6MrVceaonvJylkgWuqzaYQcNogM9nCTYMzaTYiv/La292HerZYzatXl9dfn3xHGaieIViScW6svLrb1+/+sjRQ2fOHC8tKTx79vTJk1+xgtMZ9Dgsjp7QYBd6O8KD+Emy2D YAZTr/qzs7jLZQl5yWXHlldWhnp6Mnpf4++rpT2QGlU2zFf/H50fw5zDHHl7uef+XtfcYD77/V9XHHyGDfhTMDfUeOZudIu7o+3Gcy/fO9d8uKC3Kz4x7LkdfWQ7OmGcKD3bbm5lDZTZLmVta3W82QYP6 P2AtNms7mRykGNaSWK08p7i2vrQd+J4HgeOSlQxHymOvy4xliB k2jRbBhaIbFluzNq1csLCokhAwNDTrPXjK91/n+u397//9ef3PvK4aX2vw+v+P42YH+/otnT69YUjRvbnbcCeW19crQTDP8KARClZFCmlttsNcbq1K4u50 onR0cJDCt1fZQp5lKrjz+hPyHyuDManwNN7XrejQMwwSHXwL7R P80kdfV61WaHl2LGtQtuh6NSu+MbxiaYbEZqB//8G6GkXzVfz5LBjm5OR6Pr2Rh4bjbB0CzsmTDIxNZWUxubrZnwu N2uyXSrI79R69U08OcelVV7zYcE6AUxD5l8PXABb/P43J7crMZmWzcPeEfGnaxLOf3kyxG6vVxOTlM3pwsr9c/OjaxoGjeFWl0DMvOZptSd5l/30IiFVvxHOQOjYxnZeX4OYlEIqMg8fqlxC/hOBlhKQAQTur2AIXsrGyZlCm8Em3mOfWqqubAhwGtmeCEHSglm OxG4oIZKCQuWPFIXLDikbhgxSNxwYpH4oIVj8QFKx6JC1Y8Ehe seCQuWPFIXLDikbhgxSNxwYpH4oIVj8QFKx6JC1Y8EheseCQuW PFIXLDikbhgxSNxwYpH4vL/oGjrKZrzqjcAAAAASUVORK5CYII=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توی پک هم default و walkingdead102 هست
+
اینارو توی فلدر پک قسمت 1 کپی کردم

Little Sparrow
01-07-2012, 18:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0lEQVR4nO3de3Bb1Z0H8J+k60f8SOLEThznQbBlYhOFRwIB1VE pJGRHbmWm3XqXpTNlXVBbk9TT2u3Apu0SpjOm6TaiiIAAMzXQk iGjQFOJWiwbKIMABccmBJxYjpQQiJ2Xk/gly3qce8/+cfXWlazYsuLk/j7DGPnqPo6Hnw9H1/d7joQQAgiJhvRKNwChjMKKR+KCFY/EBSseiQtWPBIXrHgkLkz8JjJsYv0nKUs5QihHgUo4jqUcy3Esx 7ESZm7OvNvyilWZbytC0xdf8ZT1f5k9Ty7NunNiaJ93/NLQ0MiKqo2yrGz+beJzDX11ACseXaXiRzUSAACJjCMH80seWrD yVww37Dhs9bouUMpyrFcCEuIZzHg7EUqPZON44nkbQMayfuLzD vV/wfk9nN/N+sc5ymWsfQill1DF08hvWJb4KUc4lrD+ceJzEd8o5RJVvKWRC VHpnak3w9J4efsjNEUCFc9RNvCCI5TzsMTPcT6O9RLfKOsdZb2 joR2EKHV2Qgix66C5AWsYzToCFc934RxHOOLjWBfLEsr6KOtjv aPEO0o8ozIZc+nknuTnlTdt09qMHVjyaJYR6uNZwpc76/f6Jk5wLOFYL8d6iWeUeEeId4RhuNFz76d+jfBYp9ES3ObUq+K2 hfaN3oRQGglVPMfy5U78HvdwF8cSjvg44iPeEeIdI76x7GWPJx 7KBzj1rW3K+lo5AIDaQAghhJi1ba16JwA49aoqY72d32pQRxyk 0oA5ahNC6SXwFyiOJXy5E98E8U1wLKGsl2MlxDdGWR/H+gGAUhp/IAAA2JqrmGYAAK2ZNMn5bZZGRtMGAABKHQA4O4w27TarPOZIY0 MV1NutWO1oJgn08SxLQuVOvBMcx3L8ON43zvrdHJkAAJrwBmXg k2u4ow523ITYdcokLbEBKG29jmn+PAglJzSqISRU7sQ3wXEcx/opRzgywREP5cgvukcSV3wcR69NWV0JfNcOAADy2nplYHwTQVnf bjWDBm9Sohkl2Mf7Q+XO+j1AKVBCOUK5QD7wwgV34lFNHHWLDp qrGIZp6FUE+nh5k9WsaK6K/+SqNtjrjVV4ax7NHEl8znXg85/Lsov5cmf9nuHB494JWrwgP2dOYAcKUppdsfL2HZluLELTJvDJN Su3fOziYZblgEr4/wlwkMtCrpfmAqWU0uw5i+YtuTvjTUUoDQT6eAAg3ktjFz4dOvP x6OAhD7to8XXqpRXK7LzFmW8fQuklXPEIXaswA4XEBSseiQtWP BIXrHgkLpjsRuKCyW4kLpjsRuKCyW4kLjOX7E4xyRTMdDv1Kny CDM28mUp2E7O2TXM56T15k5VYm2JTIoDTHKD0mqlkN6jrtNDjw EpFs8yMJbstplDOVSDGHdyi0odCT6G+PHJvPi9oa67CuDdKj7Q nu22BpIepLjhIsTSGYtxmaNU7ASyNVc0KMyGEtIOxLeYElp2B9 wgxqNUGYtbyIyWMe6N0EO7jhZLdXuIbY31jrG8ckiW7lTo7IXa dss0U7M4dPaFfA02brdcBTkePUteiBuCntYk5QWW1sg2zf2imp D3ZDQAA8qZ2XU9EklUb6LRJCl21vMlKSDs04Lw1aCbMVLJb3rR NwU/DJ69UQHSOW16psDXvtADw09oIH26165T4yRel3cwlu9Utgakn1 QZ7INsd/OyqNpi1bRqGYZgGqI8d1QTv6Vc1K7Y1yQHUdVr85IrSBpPdSFw w2Y3EBZPdSFww2Y3EBTNQSFyw4pG4YMUjccGKR+IicHcSAD788 MMkx9x5550MI3wgQrNcwsLdUFMDEpBIJACBrxzHSaXSrq5uq9W 6/o71+Xn5mWsmQmkiPKqhlFKgQAPPSPJfpVIpAPj9/pqamoOdB10uVyYbilBaCFc8x3GCRQ8A4+PjH3zwASGks7Mzc81 EKE0S9vH8AwUAsM92TPHgs6YDTq/PDwCbNm28ac2aqlWrhM/HPweWnsfbp5lwDR0e/wKJV7I+XiqRrml47rvfWGV6rkmxZtXah18AAEpp6ZLSFdet4AR iUJZGTZvWTIQj2gjNAskqft+BYz2vbOmwX6y774d+Dna3Pvx32 6Rr8fGrnCE0SwlXPMuylMJvX9h/Ylx238a6w2+/1PfF0fwC2Gb439DInmVj5/AIpbBVfJiVUektgZR2oyUc2A4PLMIZboHVvCNC3zHZ8IipbeLH KYKHIxSUrI//3U82AUDfsQMvd3yyqrJszwcnb1kiaX2rjx/ix49qQins4KDG1twK7YG5a5gGaOfnsQnmn8L5bmLX9WiCQ22B0 HdMNhyarGZF804LWBo1YI4aQSXNjCOUpOKB0tq1K+se0UulcPd G1RsHTu/eu/+V1kd2793f+tYxwYqPo9S1N8mBn7smtGR9cB4bp6MHtHV86lXe tE1r63WAcOg7PhsOaoMZNIwGzNGx2eSZcYQSVTwhhFJKKe1+4a FDh47WPaI/+tG7h9u37PhH3+H2LUc/ehcoZPYx48vJhiOUWOK/QAVuUELt2us+ffHhG2s23tzw7KPfXnVzw7M31mwMvDcd8koFBK f4cOpb27R16gSh7/hsOD+eIWYITPQXHM6nkBlHIidc8SMjIzR8Vx4opb+8d+UD39/04LbnHvj+pkfVFZTSkZGR6V1abbDrejR8ittYb+e7bsHQd0w2X K9XaXp0LWpQt4TG/6E9k2TGEUqUgdq1a9dDDQ0g4Z+sifmXRCIBiUTynOH5rVu3Zr7 FCE2H8JNkbrebUioBCZVQoAAgAaAggcB3IAGgbrc7kw1FKC2EK 97lcv3+D3/IcFMQygBMdiNxwQwUEheseCQuWPFIXLDikbgkS3avW7e+u7sz/gUmu9HVK2Efv6GmprPTVlpaplJt4F9s2FDT2WnLy8uzWq3j7vF MthKhdEmW7K6Q31BYOBcA+BdSqbRCfgMmu9FVLdnz8UvLFi9et JBSunzZktLSYgBYsbwMk93oqjZJsjsy4s1/nSTZnUkRK4QLLSBy+Tnu5OuG46ri1wThD6CWgycKyuTGv79Tf9 9m/mvcLpIUEiGWRqa12j5TMW9nZQshhsB1NI11039wXt5kJU1TfBd dJQQq/tKoe90d68tLF6y7Y/2Js8OLypaDLO+28vkQeHwyMEXZO1/bM97aKHJ58DdJXacF0xVtC7pqxI5qHv2fP+//7MSmW8p3vPB69yed3Z90Ll1W9mnv8Uf/+HLXsYGDx/oP9vV32k912k/FJ7snWW47buXu8KgkvGGyMLiQUJ4k8iqxq4GndNromW30jdG74 XQ31wQSzeX2nL802vLkiy6Xa3zc5Zlw73jF0vLki54Jj9/n9ft9hPhZ4mdZYjabY44lZm1kOo+EltuOeW3WhrZGv2XWAsS/JGYtRJ83yK5TAkDkm+Fd7TqlwLkmOW10S/g3w7tF/jjoahXbxz/+9Kv7PzsBAJ9/NXj45OBnX57nt//6T692O890O053HRs4eGzgYF+/wDg+yXLbAunsUCeviYjnJQ2Dx5I3WQkhhNSZAv+bSJjsvqzTBg/hTzTJbugqE1vxO371I/6FYtkCxfKFN11XzH+7fesDt5aXrq1Ysk6+ZF1l2W2VS0n8Y8aT LLcdnc526lUaCHfH04FFiVImMI6/cGZg8+bNhn0fG/720TN7rQuK5hcvXrx91+5DJ85+evxMoKd3DCRKdgsvtx2fznb0 2vj5y5wdRtv0fgiLqY3vuKeY7MYBuogI9PGrqlb32Y+cP32K/+fc4MXi4kW/a/rBzSsX3XL94lvLS9dWlK6VLxFIdidbbjtu5W51S+D7hl7FVPr4 iAnNwvM0YbIbTUIgA0UpfeyP7aE78Qnux8OBd/ZhshtddQTux0skkoX0wo1l87c/8u8gAcWW+yE4f0HkdAbvZTrZzd/uDNGaca4mdPmuomS32hD4EytCU4fJbiQumIFC4oIVj8QFKx6JC 1Y8EhdcsxuJC67ZjcQF1+xG4oJrdiNxSfea3bPQJIlsXNpbXNK 7ZneM2VE68iYrLiKOgtK+ZjdCs1o61+zOfLI7+RmSJbJxaW+xS uea3WDZGVyEmxjU6tAS3sSgjlt32wn8w5CEEGLWhtNRyZf5jpX sDHYdNDck/E3Bpb3FKq1rdmc62Z30DKF1wAUbg0t7i1Va1+zOcLJ7kjM4HT1 TOi26pqV/ze7MJbuFz2AzdjghsDE0bxMPl/ZG6V2zO6PJbkhwBqWityHQCHOiWCAGwMXrGluze2bndkXXAOE+ nl+zO/iQQbivD06xDZRmfs3uiMmzmQSfFBCaDCa7kbhgshuJC2agkLhg xSNxwYpH4oIVj8Ql9l7NwY+MBz/unlOQX1iQ5x6fuL5i+dDIGMtyfp+/pLjIM+EdG3dzHFdQkCdjZMuXL1Os/c4VaTdCUxNb8TIp9PYdz8+fc6jriFQq/c32n/11t/nkl/0LF85feV2pa9hVtHB+94HDJaXFS5aX/ueD/3pFGo3QlMVVvEx2z701HMvdc6/K5XK7J3z3ae7x+XwlJUWnBs4WF83Pzs6qqq4oLMyfN79AxsiuS KMRmrLYis/KZkymd22dX9x6U9WWrQ2Pb38KpJLVN8q3/OT+l15+86Y1q4iXvGHaX1RY8IMHvl1RvvJKtBmhqYv95Dont2B 4aOzeezbcerPit/+149zgpe/e9y8//9mPzg8Ofdp15OjRE18PnNugvGXLT//tmZ0vDfSfjTzW0hj5p//o5FH0e9EHJchTT2WN7KgnEaaRsY1ojKUx+kyhYFb0zzobEr0oB bEVX7z4eiYnf37x4vv/o/5i/wA3OvqnZ9qdJ04dd54kLDt4YZgQKCycu3nzt+YVFPSfOhd5rLp O22YKloHT0RN6cJfPYFRXXl7TppjIDq+nqWiumt7TN069imFMo I3a1MCnp+y6Hk2jRXAfNJvF9fEFC4vmFVGW7nr+tcKSkty58x7 ftvW2dWsOH+r91l2q/OycidGxnOw5e9745+lLY+Xly6IOrqwOPRfv7DAqdDoIZJCcHUY IBJoyR22w65ThX8EpkDdZCTHURWwJP3Qvr61XtpksAvugWS224 t2uoeVLF+3Zs/fIkc9/899bshnpa7v3vfjsX/sHLj722C9V37hjbHhor/Gtp596Yfv2X6xYEV3x8tp64Lt1Z4cRqmsrFYGCc/TaFJVyAIEsdjxLY+Dd5CtoR6az9cLThASrMnLnxLnyVOLeoRAK n3FJYUnNqOtGDNRCP1xcw9CMiq34c6edtd+5y/D0Extvv+lCr7P1ycd++uMHv/nNDduf+HVJ8dy676mfaH38ecMOyz/a5+QzTz37avTR8koFHy119EJ9rVxdp+1xOAEsptAq8kJZ7EjBJ F9slsPW3FsXnfK+rHR2KrnyFE8Y+NVNTcx1oclqVjTvtIClMbA +oUDD0IyKrfiTXzr3vfF6yVxZtpRbqbhhdfWquzbcKZcvL54nP fNVn9c9kpcL84vyLg1d/PPLr+/fb405PDCUt5jaFJVygMpqMHY4owbxAlnsMGNDlbHeLpRciltBO 9V0trK6MrVceaonvJylkgWuqzaYQcNogM9nCTYMzaTYiv/La292HerZYzatXl9dfn3xHGaieIViScW6svLrb1+/+sjRQ2fOHC8tKTx79vTJk1+xgtMZ9Dgsjp7QYBd6O8KD+Emy2D YAZTr/qzs7jLZQl5yWXHlldWhnp6Mnpf4++rpT2QGlU2zFf/H50fw5zDHHl7uef+XtfcYD77/V9XHHyGDfhTMDfUeOZudIu7o+3Gcy/fO9d8uKC3Kz4x7LkdfWQ7OmGcKD3bbm5lDZTZLmVta3W82QYP6 P2AtNms7mRykGNaSWK08p7i2vrQd+J4HgeOSlQxHymOvy4xliB k2jRbBhaIbFluzNq1csLCokhAwNDTrPXjK91/n+u397//9ef3PvK4aX2vw+v+P42YH+/otnT69YUjRvbnbcCeW19crQTDP8KARClZFCmlttsNcbq1K4u50 onR0cJDCt1fZQp5lKrjz+hPyHyuDManwNN7XrejQMwwSHXwL7R P80kdfV61WaHl2LGtQtuh6NSu+MbxiaYbEZqB//8G6GkXzVfz5LBjm5OR6Pr2Rh4bjbB0CzsmTDIxNZWUxubrZnwu N2uyXSrI79R69U08OcelVV7zYcE6AUxD5l8PXABb/P43J7crMZmWzcPeEfGnaxLOf3kyxG6vVxOTlM3pwsr9c/OjaxoGjeFWl0DMvOZptSd5l/30IiFVvxHOQOjYxnZeX4OYlEIqMg8fqlxC/hOBlhKQAQTur2AIXsrGyZlCm8Em3mOfWqqubAhwGtmeCEHSglm OxG4oIZKCQuWPFIXLDikbhgxSNxwYpH4oIVj8QFKx6JC1Y8Ehe seCQuWPFIXLDikbhgxSNxwYpH4oIVj8QFKx6JC1Y8EheseCQuW PFIXLDikbhgxSNxwYpH4vL/oGjrKZrzqjcAAAAASUVORK5CYII=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توی پک هم default و walkingdead102 هست
+
اینارو توی فلدر پک قسمت 1 کپی کردم
این پوشه بازی من هست:
اینم پوشه Pack:
با توجه به اینا درست کن.فایلی که از لینک های sin2x=2sinxcosx دانلود کردم بعد از اکسترکت به چند تا فایل تبدیل شد.یه فولدر تو پوشه Pack به اسم walkingdead102 ساختم و ریختمشون اونجا و بازی رو اجرا کردم و تموم.
سایت دانلود ها این Episode رو 2گیگ گذاشته.چه خبره؟قسمت اول 469mb بود.اینم حالا بگیریم 1 گیگ.باز هم نمیشه 2 گیگ.

hessi19
01-07-2012, 18:51
این فولدر بازی من هست:
اینم پوشه Pack:
با توجه به اینا درست کن.فایلی که از لینک های sin2x=sinxcosx دانلود کردم بعد از اکسترکت به چند تا فایل تبدیل شد.یه فولدر تو پوشه Pack به اسم walkingdead102 ساختم و ریختمشون اونجا و بازی رو اجرا کردم و تموم.
سایت دانلود ها این Episode رو 2گیگ گذاشته.چه خبره؟قسمت اول 469mb بود.اینم حالا بگیریم 1 گیگ.باز هم نمیشه 2 گیگ.

اونا چیزایی بود که دانلود کرده بودم
الان کپی و ریپلیس کردم بجای قسمت قبل .. درست شد و بازی اجرا شد !!
ممنون

Little Sparrow
01-07-2012, 18:58
اونا چیزایی بود که دانلود کرده بودم
الان کپی و ریپلیس کردم بجای قسمت قبل .. درست شد و بازی اجرا شد !!
ممنون
پس تصمیماتتون منتقل شدن؟
اینطوره براتون؟

sin2x=2sinxcosx
01-07-2012, 18:58
ووووووووووووو .....
خیلی باحال بود این قسمتش ...
ولی انتخاب ها واقعا سخت بود .
مخصوصا اونجا که تصمیم گرفتم اون پیرمرده رو بکشم . :41: (پدر اون دختره)
یا اینکه تو آخرای بازی اون پسره میگه بیا و finish this و یه لگد میزنی برق می گیرتش .
اون تیکه ای هم که درو باز می کنی و می بینی پاهای مایک رو بریدن ، دیگه معرکه بود . نقطه اوج داستان بود به نظرم . :20:
ماجرای اون دوربین هم تا اپیزود 3 تو کفمون گذاشت .
کلا این قسمت موفق تر از اپیزود اول بود .

ضمنا دوستان :
اون لینک هایی که من گذاشتم توشون 8 تا فایل هست . که اونا رو تو فولدر Pack تو یه پوشه به اسم WalkingDead102 می ریزین و فایل اجرایی قبلیتونو باز می کنین و از سیوتون ادامه می دین .
دیگه ماجرای فایل 2 گیگابایتی رو نمی دونم . :41:

soroosh_cz
01-07-2012, 19:12
اینجا در هر صورت میفهمه تو کی هستی.وقتی وارد شدی،باید اروم اروم بهش نزدیک بشی وقتی اسلحه گرفت به سمتت باید وایسی روش کلیک کنی باهاش حرف بزنی.گزینه اول رو انتخاب کن.بعد یه پله میره عقب.باز هم همین طور اروم برو جلو وقتی اسلحه گرفت بهت دوباره حرف بزن.اینقدر باید بره عقب تا Mark که زامبی شده از بالای پله ها بگیرش.
خوب تموم شد.طولانی تر از قسمت اول بود و خیلی هم هیجانی تر و جالب تر.واقعا گیم پلی این بازی عالیه.مثل بقیه بازی های Telltale نیست و کنترل بیشتری روی کاراکتر دارید.دوستانی که بازی Back To The Future از همین شرکت رو بازی کردن میدونن که توی Walking Dead آزادی عمل بیشتری وجود داره.
انتخاب ها دیگه دارن خیلی قاطی پاطی میشن یکی میگه تو اونجا طرف من رو گرفتی اون یکی میگه تو اینجا طرف منو نگرفتی.تو این قسمت هم از اینجور دعوا ها زیاد هست تو پیش نمایشی هم که از قسمت بعد نشون میده باز هم دعوا میبینیم.یکم این دعوا ها خسته کننده دارن میشن.
خیالتون رو راحت کنم که هیچ وقت نمیتونید دو طرف رو راضی کنید.یکی رو باید از خودتون برنجونید پس موقعی که باید تصمیم بگیرید زیاد صبر نکنید ببینید چجور میشه دو طرف رو راضی کرد.من خواستم چند جا اینکارو بکنم که بدتر هم تموم شد.چون هر 2 طرف از شما بدشون میاد اینطور.حداقل طرف یکی رو بگیرید.ولی مراقب Clementine باشید
دختره با نمکیه فقط هر موقع ما یکی رو میکشیم یا یه کاره بدی میکنیم مثل جن ظاهر میشه و می بینه یه کار بد کردیم و روی ذهنیتش تاثیر میزاره.چه سریع هم پیداش میشه وروجک :دی
هر قسمت داریم یکی رو از دست میدیم.همینجور پیش بره قسمت 5 فقط خودمون و Clem هستیم.ولی از همون اول مشخص بود یه ریگی به کفش این خانواده هست.این لی نفهمید مارک بدبخت رو به کشتن داد.
تصمیم دارم یه سیو دیگه درست کنم از اول برم و تصمیم ها رو کلا برعکس بگیرم واقعا لذت داره انتخاب های دیگه رو هم ببینی.در دراز مدت و در Episode 5 دیگه اتفاقات باید خیلی به قسمت های قبلی ربط داشته باشن.
یه سوال هم خودم داشتم.تو قسمت دوم نمیتونستم دیالوگ ها رو رد کنم.توی قسمت اول میشد.شما میتونید رد کنید؟

آقا نمیشه، همه اش میزنه میکشه منو، هیچ چیزی هم نمیاد که بخوام روش کلیک کنم. Rage Quit کردم بازی رو، اعصابم خورد شد. به نظرتون بازی مشکل داره؟

Little Sparrow
01-07-2012, 19:18
آقا نمیشه، همه اش میزنه میکشه منو، هیچ چیزی هم نمیاد که بخوام روش کلیک کنم. Rage Quit کردم بازی رو، اعصابم خورد شد. به نظرتون بازی مشکل داره؟
شاید سریع میری جلو.اروم اروم برو جلو.حواست به دستش باشه وقتی اسلحه رو گرفت سمتت وایسا چون بری جلوتر شلیک میکنه.بعد موس رو بیار روش با هاش حرف بزن.
زیاد نگران زمان نباش.
فکر نمیکنم مشکل بازی باشه.

soroosh_cz
01-07-2012, 19:35
شاید سریع میری جلو.اروم اروم برو جلو.حواست به دستش باشه وقتی اسلحه رو گرفت سمتت وایسا چون بری جلوتر شلیک میکنه.بعد موس رو بیار روش با هاش حرف بزن.
زیاد نگران زمان نباش.
فکر نمیکنم مشکل بازی باشه.

درست شد، نباید رفت جلو...
جالب بود این اپیزودش مخصوصا اون ویدیو رکوردر آخر.

2lombe
01-07-2012, 20:51
وقتی وارد قسمت دوم میشوم بعد از انکه قسمت هایی از قسمت اول نشون دادن میره لودینگ بعد صدا میاد و صفحه سیاه میشه کمک کنید

================================================== ====
امد بالا ولی فقط یک نشون داره و هیچ کاری نمی کنه بازم کمک

2lombe
01-07-2012, 21:47
کسی نیست کمک کنه؟؟؟

2lombe
01-07-2012, 22:17
میشه یکی تصویری بگه چطوری باید نصب کنیم خواهش می کنم لازمه خودم کشتم دانلود کردم.

sin2x=2sinxcosx
01-07-2012, 22:28
میشه یکی تصویری بگه چطوری باید نصب کنیم خواهش می کنم لازمه خودم کشتم دانلود کردم.

کاری نداره که
اولی فولدر اصلی هست
دومی فولدر Pack هست
سومی هم فولدر WalkingDead102
اگه اینارو داری باید اجرا بشه
مال من نسخه Reloaded هست
525405254152542

2lombe
02-07-2012, 11:05
بالاخره تموم شد ولی دلم برای اون پیرمرد خرفت سوخت حیف شد می خواستم خودم بکشمش:31: راستی اپیزم بعد توی مرداد میاد یا نه؟؟؟

butch 12
02-07-2012, 11:09
دوستان عزیز
اگه از شما دوستان کسی این بازی رو بفروشه خیلی خوبه چون متاسفانه هر چی گشتم هیچ جا پیدا نکردم
از خجالت شما دوستان نیز در میام
با سپاس

2lombe
02-07-2012, 11:12
دوستان عزیز
اگه از شما دوستان کسی این بازی رو بفروشه خیلی خوبه چون متاسفانه هر چی گشتم هیچ جا پیدا نکردم
از خجالت شما دوستان نیز در میام
با سپاس

بفرما دوست عزیز:

butch 12
02-07-2012, 11:20
دوست عزیز مچکرم آیا بجز این سایت سایت دیگری نیز این بازی رو می فروشه آخه یه قیمت خیلی زیادی گفتن نزدیک 7 هزار تومان اونم فقط برای یک بازی

saeid_evil
02-07-2012, 11:24
دوستان کامپیوتر من نفتیه.
میشه سیستم مورد نیاز رو هم با معرفی بازی قرار بدین؟

2lombe
02-07-2012, 11:26
اینکه 2500 تومان هست عزیز

حداقل سیستم مورد نیاز:
Processor: 2.0 GHz Pentium 4 or equivalent
Memory: 3 GB RAM
Hard Disk Space: 2 GB Space Free
Video Card: ATI or NVidia card w/ 512 MB RAM (Not recommended for Intel integrated graphics)
DirectX®: Direct X 9.0c
Sound: Direct X 9.0c sound device

butch 12
02-07-2012, 11:30
نه دوست گلم با پول پیک موتوری یا پست می شه 7000 یا 6500
بازم از لطفتون مچکرم
دوستان عزیز اگه براشون مقدوره حتی المقدور و حتی الموجود چند تا از اسکرین شات بازی رو قرار بدند البته بازم پیشاپیش تشکر مز کنم

Little Sparrow
02-07-2012, 11:33
اینکه 2500 تومان هست عزیز

حداقل سیستم مورد نیاز:
Processor: 2.0 GHz Pentium 4 or equivalent
Memory: 3 GB RAM
Hard Disk Space: 2 GB Space Free
Video Card: ATI or NVidia card w/ 512 MB RAM (Not recommended for Intel integrated graphics)
DirectX®: Direct X 9.0c
Sound: Direct X 9.0c sound device

چاخانه.با رم 2 و گرافیک کمتر هم اجرا شده.پست صفحه ی قبلتون هم توی اسپویلر بزارین.

hosseincode2008
02-07-2012, 20:57
اپيزود 2 عالي بود و معلوم شد توي اين يه ماه تاخيري كه داشت واقعا روش كار كردن.
داستان غافل گير كننده و در شان اسم The Walking Dead بود طوري كه من فقط همين اپيزود 2 رو به كل 2 فصل سريالش ترجيح دادم. صحنه هاي نابي رو تجربه كردم كه هيچ فيلم يا كميك يا هر وسيله سرگرمي ديگه نميتونست اونها رو فراهم كنه. صحنه شام فوق‌العاده كار شده بود و تحسين برانگيز بود، اواخر بازي هم با رعدو برق هاي قشنگي كه زده ميشد به معناي واقعي طوفاني بود!
شديدا منتظر اپيزود سوم هستم. اپيزود اول: 8 - اپيزود دوم: 9

+
كسي ميتونه آمار تصميم ها رو بذاره؟ من آنلاين نبودم نشون نداد.

Little Sparrow
02-07-2012, 21:04
اپيزود 2 عالي بود و معلوم شد توي اين يه ماه تاخيري كه داشت واقعا روش كار كردن.
داستان غافل گير كننده و در شان اسم The Walking Dead بود طوري كه من فقط همين اپيزود 2 رو به كل 2 فصل سريالش ترجيح دادم. صحنه هاي نابي رو تجربه كردم كه هيچ فيلم يا كميك يا هر وسيله سرگرمي ديگه نميتونست اونها رو فراهم كنه. صحنه شام فوق‌العاده كار شده بود و تحسين برانگيز بود، اواخر بازي هم با رعدو برق هاي قشنگي كه زده ميشد به معناي واقعي طوفاني بود!
شديدا منتظر اپيزود 3 هستم.

+
كسي ميتونه آمار تصميم ها رو بذاره؟ من آنلاين نبودم نشون نداد.

چند صفحه پیش گذاشتم حسین جان.
بفرما:
کمیکش هم بخون حتما.این ادم خواری یا Cannibalismچیز رایجیه تو کمیکش.

butch 12
03-07-2012, 11:11
سلام به همه دوستان اگر براشون این امکان هست چند تا از اسکرین شات یا تصاویر بازی قرار بدند ما که هر جا رفتیم یا گفتند بازی هنوز تست نشده یا کرک نشده یا هنوز نیامده بالخره نسخه اولو بازی کردیم اما در انتظار نسخه دوم موندیم با تشکر

Electronic-Arts
03-07-2012, 11:45
دوستان episode 2 رو باید توی پوشه همون episode 1 نصب کنیم یا یه جای دیگه؟

Little Sparrow
03-07-2012, 14:17
دوستان episode 2 رو باید توی پوشه همون episode 1 نصب کنیم یا یه جای دیگه؟
صد دفعه پرسیدن صد دفعه هم جواب دادن.همین چند صفحه ی قبل رو ببینید.

betta007
03-07-2012, 14:22
خیلی بد موقع میان سریالاشو تموم میکنن....
آدمو میزارن تو خماری

Electronic-Arts
03-07-2012, 14:38
صد دفعه پرسیدن صد دفعه هم جواب دادن.همین چند صفحه ی قبل رو ببینید.
اگر منظورتون پست های این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست که من پست های شما رو هم خوندم ولی حقیقتش چیزی نفهمیدم که کجا باید نصب کنم
یعنی باید توی پوشه pack یه پوشه به اسم walkingdead102 بسازم و توی اون بازی رو نصب کنم؟ یا اصلا نباید نصب کنم؟
چون این نسخه ای که من دانلود کردم 1.4 گیگ هست و نصبی هست

Little Sparrow
03-07-2012, 16:01
اگر منظورتون پست های این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست که من پست های شما رو هم خوندم ولی حقیقتش چیزی نفهمیدم که کجا باید نصب کنم
یعنی باید توی پوشه pack یه پوشه به اسم walkingdead102 بسازم و توی اون بازی رو نصب کنم؟ یا اصلا نباید نصب کنم؟
چون این نسخه ای که من دانلود کردم 1.4 گیگ هست و نصبی هست

این نسخه ها معمولا Episode 2 رو جدا نصب میکنن.اگر این فایل نصبیت فایل های Episode 2 هست توی پوشه ی Pack یه پوشه walkingdead102 درست کن اونجا نصب کن.
اگه فایل های Episode 2 نیست باید جدا نصب کنی فکر کنم.اون سایتی که گرفتی توضیح نداده خودش؟

DJ POLESTAR
03-07-2012, 18:36
درود

حجم اپیزود دوم بازی 1.4 GB هستش؟؟؟

mjorh
03-07-2012, 19:12
درود

حجم اپیزود دوم بازی 1.4 GB هستش؟؟؟

نه 950MB ....

Electronic-Arts
03-07-2012, 23:40
این نسخه ها معمولا Episode 2 رو جدا نصب میکنن.اگر این فایل نصبیت فایل های Episode 2 هست توی پوشه ی Pack یه پوشه walkingdead102 درست کن اونجا نصب کن.
اگه فایل های Episode 2 نیست باید جدا نصب کنی فکر کنم.اون سایتی که گرفتی توضیح نداده خودش؟
من از اینجا گرفتم
چیزی نگفته

Little Sparrow
03-07-2012, 23:59
من از اینجا گرفتم
چیزی نگفته

این که گفته چیکار باید بکنی.
Description

Copy the folder WalkingDead102 to ... The Walking Dead Pack

اینی که دانلود کردی فایل های Episode 2 هست.اگر Episode 1 رو قبلا دانلود کردی میتونی از این استفاده بکنی.
این فولدری که دانلود کردی بزن توی پوشه ی Pack همین فقط.

mjorh
04-07-2012, 00:01
عجب داستان شاخی داره لامصب...

غافلگیریاش حرف ندارن ...

بعد از بتمن این دومین بازیی هسش ک از رو فیلم (سریال) ساخته میشه و موفق میشه!

Little Sparrow
04-07-2012, 00:23
Episode 1 رو همین الان دوباره رفتم.در اخر هم چون انلاین بودم اخرین اطلاعات از تصمیمات دیگران رو داد.میدونم قبلا گذاشته شده ولی افراد بیشتر بازی کردن و تغییر کرده یه ذره:

butch 12
04-07-2012, 07:55
سلام به دوستان
دیروز موفق شدم این بازی رو بگیرم فقط یک سوال چون برای من این بصورت set up است وقتی بازی رو نصب کردم دیگه از تصمیمات قبلی خبری نبود یعنی سیو بازی رو داشتم فقط نمی دونم چرا اجرا نشد آیا باید هر بار از اول بازی رو به اتمام برسونیم بعد دوباره شماره 2 رو بازی کنم یا نه باید به پوشه بازی برم و سیو بازی رو اونجا بزارم ؟
با تشکر از دوستان

mjorh
04-07-2012, 09:00
سلام به دوستان
دیروز موفق شدم این بازی رو بگیرم فقط یک سوال چون برای من این بصورت set up است وقتی بازی رو نصب کردم دیگه از تصمیمات قبلی خبری نبود یعنی سیو بازی رو داشتم فقط نمی دونم چرا اجرا نشد آیا باید هر بار از اول بازی رو به اتمام برسونیم بعد دوباره شماره 2 رو بازی کنم یا نه باید به پوشه بازی برم و سیو بازی رو اونجا بزارم ؟
با تشکر از دوستان

سیوتو کپی کن اینجا : C:\Users\ur name l\Documents

butch 12
04-07-2012, 10:16
دوستان کسی می تونه بگه چطور می شه پای اون مردی که تو تله گیر افتاده رو نجات داد؟
مچکرم

2lombe
04-07-2012, 10:20
2راه داری بزنی تو پاش قط بشه مثل فیلم اره یا اینقد بزنی تو تله تا شاید بشکنه

hosseincode2008
04-07-2012, 10:49
عجب داستان شاخی داره لامصب...

غافلگیریاش حرف ندارن ...

بعد از بتمن این دومین بازیی هسش ک از رو فیلم (سریال) ساخته میشه و موفق میشه!
البته اين بازي براساس كميك هاي The Walking Dead ساخته شده نه سريالش.

Rhodes
04-07-2012, 14:20
اين نسخه اي كه سايت دانلودها گذاشته چرا ١.٤ گيگ هست؟
الان از اون ٧-٨ تا لينك اول كار دانلود كنم حلله؟!؟

دوستان حواستون به تسپويلر باشه.يهو داستان رو لو نديد.

ممنون.

mjorh
04-07-2012, 14:35
البته اين بازي براساس كميك هاي The Walking Dead ساخته شده نه سريالش.

اره درسه ...هواسم نبود ...

My bad!

Little Sparrow
04-07-2012, 18:02
اين نسخه اي كه سايت دانلودها گذاشته چرا ١.٤ گيگ هست؟
الان از اون ٧-٨ تا لينك اول كار دانلود كنم حلله؟!؟

دوستان حواستون به تسپويلر باشه.يهو داستان رو لو نديد.

ممنون.

چون قسمت اول هم باهاش هست.

Rhodes
04-07-2012, 19:27
اینم با لینک مستقیم:26::26:

قسمت اول:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om.part1.rar

قسمت دوم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om.part2.rar

اینم تک بخش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] oM.exe

رمز:

از هر کدوم از اینا دانلود کنم حلله ؟

mjorh
04-07-2012, 19:54
از هر کدوم از اینا دانلود کنم حلله ؟

من اون دو لینک اولو دان کردم ...پارت دومش خراب بود ...

Kurosh
04-07-2012, 19:58
من ولی هر دو پارت رو از همین دو لینک گرفتم، به راحتی اکسترکت شد :-)

Electronic-Arts
04-07-2012, 20:15
من ولی هر دو پارت رو از همین دو لینک گرفتم، به راحتی اکسترکت شد :-)

احتمالا موقع دانلود خراب دانلود شده
این موضوع سر فایل های rar خیلی برای من پیش اومده یه دفعه سر یه بلوری 30 گیگ پیش اومد مجبور شدم دوباره دانلود کنم

gta6767
05-07-2012, 09:06
سلام آقایون کسی نمیدونه این بازی را کجا تو اصفهان میفروشن؟

Little Sparrow
05-07-2012, 11:27
سلام آقایون کسی نمیدونه این بازی را کجا تو اصفهان میفروشن؟
اینجور بازی هایی که Episodic هستن و قسمت قسمت میان کلا فکر خریدشون رو زیاد نکنید.
دانلود کنید بهتره.

gta6767
05-07-2012, 12:06
وقتی اینترنتم دایال آپ هست چجوری دانلود کتم؟

Little Sparrow
05-07-2012, 20:28
کاریش نمیشه کرد دیگه.فردا پس فردا Episode های بعدی میان اون موقع میمونی توی خماری.تنها کاری که میتونی بکنی اینه که صبر کنی همه ی Episode ها بیان اون موقع بخری.
یا اینکه بده کافی نت دانلود کنه.

CRIS Joon CR7
06-07-2012, 11:12
The Walking Dead:Episode 3 در ماه اگوست عرضه خواهد شد شرکت Telltale از طرفداران بابت تاخیر های قسمت دوم سری Walking Dead عذر خواهی کرد و قول داد که قسمت سوم در ماه اینده منتشر خواهد شد.

“اگر چه نمیتوانیم در این برهه ی زمانی تاریخ دقیقی را اعلام کنیم, اما میتوانیم قول دهیم که قسمت سوم سری The Walking Dead در نیمه ی ماه اگوست منتشر خواهد شد و ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد این بازی را برای تمام پلتفرم ها و نواحی منتشر کنیم.”

این سازنده از طرفداران بابت تحملشان برای تاخیر های پی در پی شماره ی دوم تشکر و اعلام کرد که بین دو شماره ی اول حدود دو ماه فاصله افتاد و PS3 بازان اروپایی نیز مجبور بودند یک هفته بیشتر نیز صبر کنند.

“هدف ما از روز اول این بود که شماره های این سری را به سریع ترین شکل ممکن منتشر کنیم و اگر توانستیم ان را برای تمام پلتفرم ها و نواحی عرضه کنیم.ما با همکاران تمام تلاش خود را کرده ایم تا این موضوع به حقیقت بپیوندد و ما ارتباط خود را با شما افزایش خواهیم داد تا شما از قضیه با خبر شوید.مطمئن باشید که ما تمام تلاش خو را میکنیم که شماره های این سری را به سریع ترین شکل ممکن منتشر کنیم.”

شماره ی نخست The Walking dead بیش از یک میلیون نسخه فروش داشت.

DBAZI
..............
پ.ن : منم امروز بازی رو به صورت مجانی از یکی از رفقا گرفتم:31:
ببینم این قسمت چی میشه!!

bayern
06-07-2012, 20:07
سلام
من همون اول بازی موندم...اونجایی که از دست زامبی ها فرار میکنم .میام تو یه خونه.استخر داره و یه خونه درختی
دیگه نمیدونم باید چیکار کنم.نه میشه از درخت بالا رفت چون نردبون میخواد. تو خونه هم نمیزاره برم
ممنون میشم کمک کنید

CRIS Joon CR7
06-07-2012, 20:12
سلام
من همون اول بازی موندم...اونجایی که از دست زامبی ها فرار میکنم .میام تو یه خونه.استخر داره و یه خونه درختی
دیگه نمیدونم باید چیکار کنم.نه میشه از درخت بالا رفت چون نردبون میخواد. تو خونه هم نمیزاره برم
ممنون میشم کمک کنید

اینجاش که کاری نداره میری تو خونه و تو آشپزخونه با یکی در گیر میشی و...
دوباره سعی کن چون بازی چیزی نداره که گیر کنی:46:
...
اوایل E2 : چرا اینا همه با من دعوا دارند؟ :دی
اون یارو پیرمرده هم که اینگار ارث باباشو خوردم هم مارو میبینه از الفاظ رکیک مثل *%$^! و ... استفاده میکنه بقیه هم که کلا از آدم طلب دارند:31:
امید وارم در ادامه بهتر بشه:27:

bayern
06-07-2012, 20:53
اینجاش که کاری نداره میری تو خونه و تو آشپزخونه با یکی در گیر میشی و...
دوباره سعی کن چون بازی چیزی نداره که گیر کنی:46:
...
اوایل E2 : چرا اینا همه با من دعوا دارند؟ :دی
اون یارو پیرمرده هم که اینگار ارث باباشو خوردم هم مارو میبینه از الفاظ رکیک مثل *%$^! و ... استفاده میکنه بقیه هم که کلا از آدم طلب دارند:31:
امید وارم در ادامه بهتر بشه:27:
احتمالا بازیم مشکل داره
چون نمیتونم وارد خونه بشم.هرچی کلیک میکنم درب رو باز نمیکنه

Little Sparrow
06-07-2012, 20:58
احتمالا بازیم مشکل داره
چون نمیتونم وارد خونه بشم.هرچی کلیک میکنم درب رو باز نمیکنه
فسقله بازی ایرادش کجا بود؟:دی
ماوس رو بیار روی در غلطک ماوس رو بچرخون علامت دست رو انتخاب کن.

Malware
07-07-2012, 11:24
اخیرا شرکت Activision از ساخت یک بازی در سبک شوتر اول شخص را بر مبنای سریال محبوب AMC، یعنی TWD پرده‌برداری کرده است.
داستان بازی در مورد برادران Dixon و تلاش آنها برای رسیدن به امنیت در شهر Atlanta است که میتواند به دلیل عدم حضور برخی شخصیت‌های محبوب این سریال، کمی سرزنش شود.
بازیباز کنترل Daryl(برادر کوچکتر) را به دست میگیرد و باید با زامبی‌های تشنه به خون رودررو شود؛ علاوه بر این بازیباز میتواند بین جنگیدن و فرار کردن از زامبی‌ها یکی را انتخاب کند.
طبق گفته‌ی Activision، هیچ جای امنی برای دریل وجود ندارد و او باید در اکثر مواقع از دست زامبی‌ها فرار کند.
مهمات در بازی کم بوده و بازیبازان باید بر منابع خود مدیریت کنند تا بتوانند در این دنیای آخرالزمانی زنده بمانند؛ که این عنصر کمی یاد آور سه قسمت اول Resident Evil است. همچنین شما در طول بازی با شخصیت‌های دیگری از سریال روبرو میشوید که میتوانید انتخابی کنید تا همراهتان کنند یا خیر.
این بازی در سال آینده برای کنسول‌های HD و کامپیوتر‌های شخصی عرضه میشود.
منبع:

milad dante
09-07-2012, 14:38
این اپیزود 2 چند تا چپتر داره؟

Dark Soul
09-07-2012, 17:22
این اپیزود 2 چند تا چپتر داره؟
8 تا چپتر داره

Steps-Rap
09-07-2012, 18:54
چه تصمیمات سختی که نباید بگیریم تو بازی..الحق که RPG این بازی خیلی تاثیر گذار تر و بهتر از مس افکته :27:

Dark Soul
09-07-2012, 20:49
بر عکس اکثر دوستان به نظرم تصمیمات اپیزود اول سخت تر بود .
کلا چند تا درس از این بازی گرفتم به عنوان مثال ;
- اول بگم که توی فیلمها وقتی موقعیتی مثل موقعیتی که برای کشتن یا نکشتن دنی بود پیش می اومد و کارکتر فیلم یارو را نمی کشت و می گفت من مثل تو قاتل نیستم تعجب می کردم .
وقتی خودم می خواستم تصمیم بگیرم زدم دنی رو کشتم و وقتی واکنش کلمنتاین را دیدم پشیمون شدم و حالا معنی این حرفشون را می فهمم.... کلا ادمکشتن هرقدر هم طرف پست باشه راحت نیست و حس خوبی به ادم نمی ده :31:
- وقتی توی طویله کلمنتاین گفت اینجا بوی shit می ده هم خودم خجالت کشیدم و هم کلمنتاین(این کلمه را من* توی اپیزود اول جلوش زده بودم)....به هیچ وجه جلوی بچه ها نباید حرف بی تربیتی زد در هیچ شرایطی:31:

- حرف هایی که می زنیم چقدر ممکنه روی عقیده دیگران نسبت به ما تاثیر داشته باشه.
- بعضیا عوضیند ، هرچقدر هم بهشون محیت کنید باز عوضیند....لری:31:
-و........
البته شاید بعضی از ما این چنین درس هایی را بلد بودیم اما من قشنگ درکشون کردم.
-----------
(*من =لی)

soheilarfaei
10-07-2012, 15:28
سلام دوستان عزیز
من در قسمت Epidsode 2 ، اونجا که پیرزنه توخونه دختره رو گرفته ، تفنگ گذاشته رو سرش موندم ، تا میرم جلو منو می کشه ؟
چیکار باید کنم ، همه جا رو هم گشتم ، هیچ کاری نمی تونم بکنم ، فقط می تونم جلو برم ، کمک کنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

soheilarfaei
10-07-2012, 15:48
آها خودم فهمیدم

Gregar
11-07-2012, 22:03
پدر... عجب بازی ای بود ها . دمش گرم . شرمنده نتونستم احساساتم رو کنترل کنم . دو اپیزودش هم تموم شد . به شدت منتظر اپیزود سه هستم . کسی میدونه کی میاد . راستی بچه ها کسی از این نوع بازی ها سراغ نداره ؟ از این مدل که مثل فیلم باشه و توش تصمیم های مهم بگیری . فکر کنم heavy rain یا beyond توی همین سبک باشن اره ؟ البته واسه پی سی میخوام . اگه کسی توی این سبک بازی خوب میشناسه بگه خواهشا .
واقعا که از هر چی RPG بازی کرده بودم بیشتر چسبید .

mjorh
12-07-2012, 09:20
کسی میدونه کی میاد

گفتن تو August میاد ...یه ماه دیگه تقریبا

hamedchtsz
14-07-2012, 21:18
چقد کلم نازه خیلی دوسش دارم

راستی من یه مشکل دارم آخر اپیزود که می نویسه تو و چند درصد از پلیر ها این تصمیم رو گرفتین، قبلا درست بود الان دوباره نصب کردم همه رو می نویسه پنجاه درصد تصمیم اول، 50 درصد تصمیم دوم و الی آخر!!

Gregar
14-07-2012, 23:39
چقد کلم نازه خیلی دوسش دارم

راستی من یه مشکل دارم آخر اپیزود که می نویسه تو و چند درصد از پلیر ها این تصمیم رو گرفتین، قبلا درست بود الان دوباره نصب کردم همه رو می نویسه پنجاه درصد تصمیم اول، 50 درصد تصمیم دوم و الی آخر!!

اره منم همین مشکل رو دارم . ولی فکر کنم از کرک باشه . چون من از اول همین مشکل رو داشتم .

Rhodes
15-07-2012, 22:12
عجب اپیزود 2 نفس گیر بودا ....
هی تصمصم گیری میزاشت جلوی پامون .... این kenny هم دیگه داره شورش رو در میاره .... این همه ادعا اونوقت یه کمک به ما نکرد وقتی تو طویله بهمون حمله شد ....
چقدر سخت ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــه

Dark Soul
16-07-2012, 11:06
عجب اپیزود 2 نفس گیر بودا ....
هی تصمصم گیری میزاشت جلوی پامون .... این kenny هم دیگه داره شورش رو در میاره .... این همه ادعا اونوقت یه کمک به ما نکرد وقتی تو طویله بهمون حمله شد ....
چقدر سخت ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــه
حتما توی قصاب خونه:31: طرف لیلی رو گرفتی ،اگه طرف کنی را گرفته بودی اون کمکت می کرد

vahidgame
21-07-2012, 21:23
جالبه بعضی جاها سبک بازی رو نقش آفرینی می دونن که این طبیعی هم هست چون توی بازی دقیقا سیستم مکالمات و انتخاب های تاثیرگذار بازی های سبک نقش آفرینی وجود داره
اگه نگاهی به بازی های قبلی Telltale Games بندازیم اکثرا بازی های ماجرایی و اونم کلیک و اشاره در اون می بینیم که خیلی از اونا هم موفق بودن ولی با The Walking Dead دیگه به نظر می رسه که این شرکت کم کم داره به تکامل می رسه و میشه گفت بهترین بازی اون هم همین بازیه. دلیل اونم به خاطر همین سبک بازیه که یه جورایی خاصه یعنی به نظر من باید سبک اونو ماجرایی نقش آفرینی ترسناک نامید!

یعنی بازی با بازی های ماجرایی کلیک و اشاره که معمولا خیلی هم فکری هستن فرق داره و برعکس قسمت های ماجرایی بازی ساده هستن و کسی هم معمولا در این مورد ها به مشکلی نمی خوره. بیشتر انتخاب های بازی یعنی بخش نقش آفرینی بازی مهمه که این نشون میده سبک نقش آفرینی سبکیه که می تونه هر کسی رو به خودش جذب کنه...

اینکه بازی به صورت اپیزودی میاد هم باعث میشه که همیشه بازار این بازی داغ باشه و عین یه سریال که اپیزود های مختلف اون دنبال میشه و در موردش صحبت میشه برای این بازی هم همین شرایط وجود داشته باشه
با توجه به اینکه بعد از 5 تا اپیزود فصل 1 ، شاهد فصل های دیگه هستیم پس حالا حالا ها این بازی ادامه پیدا می کنه

+

بازی سبک FPS برای The Walking Dead هم در راهه که سال دیگه منتشر میشه که Activision هم ناشر اونه
به اون بازی هم میشه امید داشت ولی فکر نکنم در حد این بازی موفق بشه

Rhodes
22-07-2012, 13:40
دوستان بازي هاي ديگه اين شركت رو هم بهتون پيشنهاد ميكنم.
اگر ميخوايد فسفر يسوزونيد اين خيلي توپه : hector
در نقش كارآگاه!!!

farzan311
23-07-2012, 22:35
دوستان اپیزود دو رو باید چجوری شروع کنم؟
الان یک رو میرم بعد تموم میشه یه پیش نمایش از دو نشون میده بعدم نوشته ها میاد ولی دو شروع نمیشه
تو لیست اپیزود ها هم نوشته دو نصب شده
پ.ن خودم کشف کردم:31:
راستی شما کارلی رو نجات دادید یا داگ رو؟

Little Sparrow
23-07-2012, 23:39
دوستان اپیزود دو رو باید چجوری شروع کنم؟
الان یک رو میرم بعد تموم میشه یه پیش نمایش از دو نشون میده بعدم نوشته ها میاد ولی دو شروع نمیشه
تو لیست اپیزود ها هم نوشته دو نصب شده
پ.ن خودم کشف کردم:31:
راستی شما کارلی رو نجات دادید یا داگ رو؟

من خودم کارلی رو نجات دادم.اکثرا هم کارلی رو نجات دادن حالا هر کس یه دلیلی داره.بعضیا برای این نجاتش دادن چون تیراندازی و هدف گیری خوبی داشت ولی داگ اینطور نبود.هر چند داگ با الکترونیک بیشتر اشنا هست و توی اپیزود 1 اون کنترل رو درست کرد و توی اپیزود 2 هم اگر نجاتش داده باشید یه سیستم هشدار درست کرده در حالی که کارلی یه رادیو هم بلد نبود درست کنه.:31:
دلیل دیگه ای که میتونه وجود داشته باشه زن بودن کارلی هست :دی
به نظرم تفاوت مهم کارلی و داگ در این هست که کارلی از گذشته ی شما خبر داره ولی داگ نمیدونه شما کی هستین.به نظرم در اپیزود های بعد بیشتر این موضوع باز بشه.
به هر حال به نظرم چند سیو مختلف داشته باشید با تصمیمات متفاوت تا با بقیه انتخاب ها هم بازی رو کرده باشید.

Gune Baxan
24-07-2012, 00:33
من خودم کارلی رو نجات دادم.اکثرا هم کارلی رو نجات دادن حالا هر کس یه دلیلی داره.بعضیا برای این نجاتش دادن چون تیراندازی و هدف گیری خوبی داشت ولی داگ اینطور نبود.هر چند داگ با الکترونیک بیشتر اشنا هست و توی اپیزود 1 اون کنترل رو درست کرد و توی اپیزود 2 هم اگر نجاتش داده باشید یه سیستم هشدار درست کرده در حالی که کارلی یه رادیو هم بلد نبود درست کنه.:31:
دلیل دیگه ای که میتونه وجود داشته باشه زن بودن کارلی هست :دی
به نظرم تفاوت مهم کارلی و داگ در این هست که کارلی از گذشته ی شما خبر داره ولی داگ نمیدونه شما کی هستین.به نظرم در اپیزود های بعد بیشتر این موضوع باز بشه.
به هر حال به نظرم چند سیو مختلف داشته باشید با تصمیمات متفاوت تا با بقیه انتخاب ها هم بازی رو کرده باشید.

من هم کارلی رو نجات دادم، ولی کاملا بدون فکر به این مسائل و در لحظه تصمیم گرفتم. احتمالا هم به خاطر زن بودن کارلی باشه.

farzan311
24-07-2012, 01:14
اینکه برای تصمیم ها وقت کمی داری خیلی جالبش کرده دقیقا مثل واقعیت که باید زود تصمیمت رو بگیری یا بعضی موقع ها یه حرفی میزنی که منظوری نداشتی:20:
اخرش هم که امار میده چند درصد چه انتخاب های داشتند خیلی جالبه:31:
ولی خیلی کمه الان من دقیقا تو 2.30 دقیقه اپیزود 2 رو تموم کردم و اپیزود بعدی انگار خیلی باحاله
اول اپیزود هم واقعا قشنگ بود تصمیم برای تقسیم غذا ها واقعا ادم رو تو شرایط سختی میذاشت:44:
راستی این kenny عجب ادمیه ها من تو همه چی باهاش موافق بودم غیر از ترکوندن larry :31: بعد الان خیلی بد با من برخورد میکنه حاضر نیستم کوتاه بیاد ولی در عوض لیلی یکم خوب شد باهام

aramesh_61
24-07-2012, 11:06
دوستان اول اپیزود 2 چجوری میشه اون مردی که پاش توی تل گیر کرده رو نجات داد؟

CRIS Joon CR7
24-07-2012, 11:41
دوستان اول اپیزود 2 چجوری میشه اون مردی که پاش توی تل گیر کرده رو نجات داد؟

در هر صورت به فنا میره :11:..............
تو تقدیرش اینو نوشته:27:

soheilarfaei
24-07-2012, 12:33
من که زدم پاهاشو قطع کردم ، واقعا داشت حالم بد میشد . . . .تصمیم دیگه ای نداشتم ، پاهاشو قطع کردم و اوردمش تو کمپ ، که خب جوابمو گرفتم / :20::41:

Zaghan_13
24-07-2012, 15:52
من که زدم پاهاشو قطع کردم ، واقعا داشت حالم بد میشد . . . .تصمیم دیگه ای نداشتم ، پاهاشو قطع کردم و اوردمش تو کمپ ، که خب جوابمو گرفتم / :20::41:

این تیکش خیلی اعصابمو خورد کرد.
هی اینور نگاه کن اونور نگاه کن که یه چیزی پیدا کنم که پای بیچاره رو قطع نکنم .. نیست که نیست ..
خواستم پاشو قطع کنم دلم نیومد دوباره گشتم یه چیزی پیدا کنم که دیدم وقت تموم شد و ما فرار کردیم و ...

یکی این صحنه خیلی برام سخت بود یکی اونجا که باید غذا بدیم .. موهای تنم سیخ شد ..
کلا اساسی منو گرفته بود ... اینقدر ناراحت بودم که دادشم که کنارم نشسته بود ترسید فرار کرد از دسته من:21:

خیلی بازی فوقالعاده ایه .. من کلا دوبار رفتم تو بازی (قسمت دومش) .. هر دفعه یه ساعتی بازی کردم و تموم شد ..

میرم تو داستان دیگه درنمیام لا مذهب :31:

Gregar
25-07-2012, 13:36
این تیکش خیلی اعصابمو خورد کرد.
هی اینور نگاه کن اونور نگاه کن که یه چیزی پیدا کنم که پای بیچاره رو قطع نکنم .. نیست که نیست ..
خواستم پاشو قطع کنم دلم نیومد دوباره گشتم یه چیزی پیدا کنم که دیدم وقت تموم شد و ما فرار کردیم و ...

یکی این صحنه خیلی برام سخت بود یکی اونجا که باید غذا بدیم .. موهای تنم سیخ شد ..
کلا اساسی منو گرفته بود ... اینقدر ناراحت بودم که دادشم که کنارم نشسته بود ترسید فرار کرد از دسته من:21:

خیلی بازی فوقالعاده ایه .. من کلا دوبار رفتم تو بازی (قسمت دومش) .. هر دفعه یه ساعتی بازی کردم و تموم شد ..

میرم تو داستان دیگه درنمیام لا مذهب :31:

حالا اینبار که دوبار بازی کردی . اما پیشنهاد میکنم که یه بار بیشتر بازی رو نری اگه میخوای قسمتهای بعدی هم واسه همینطوری پر استرس باشه . من واسه قسمت یک اینکار رو کردم و پشیمون شدم . چون واقعا گند میزنه به داستان . انتخاب ها کاملا باید غیر قابل پیش بینی باشه که اون جذابیت رو بهت بده .

manuelcalavera
25-07-2012, 13:52
حالا اینبار که دوبار بازی کردی . اما پیشنهاد میکنم که یه بار بیشتر بازی رو نری اگه میخوای قسمتهای بعدی هم واسه همینطوری پر استرس باشه . من واسه قسمت یک اینکار رو کردم و پشیمون شدم . چون واقعا گند میزنه به داستان . انتخاب ها کاملا باید غیر قابل پیش بینی باشه که اون جذابیت رو بهت بده .

کاملا" موافقم.
اگه یه بازی بود آره ، ولی سیزن ِ 1ش خودش 5تا اپیزود میشه! و اینکار همونطور که گرگر اشاره کرد اصن جالب در نمیاد

Zaghan_13
25-07-2012, 18:05

نه بابا دوبار چیه؟! حس بازی از بین میره...:5:

منظور من این بود که هروقت رفتم که بازی کنم دیگه بلند شدنم با خدا بود .. اینقدر جو بازی منو میگرفت .. :8::27:
برای همین مثل بازیهای دیگه که حداکثر نیم ساعت توی بازی ام و یکی دو هفته طول میکشه که تمومشون کنم،نبود و یک ساعت این روز بازی کردمو یک ساعت فرداش.:27:

پ.ن: ببخشید که منظورمو بد رسوندم.:11:

Little Sparrow
25-07-2012, 18:59
به نظر من ولی باید چند بار بازی کرد.به نظرم تصمیم های دیگه رو هم باید دید.

Gregar
25-07-2012, 23:01
به نظر من ولی باید چند بار بازی کرد.به نظرم تصمیم های دیگه رو هم باید دید.

اسپارو جان این بازی که مثل بقیه RPG ها نیست . این بازی دقیقا یک سریال گیمی هستش . پس اگه یه قسمت رو بیای دوباره بازی کنی و نتیجه انتخابهای دیگه ات رو ببینی ممکنه توی انتخابهایی که توی قسمتهای بعدی میکنی تاثیر بزاره . چون داستانت چندبار عوض میشه .
اصلش همونه که انتخابهات رو تحت فشار و موقعیت توی بازی بگیری . من چنان توی بازی به این کلمنتاین وابسته شدم که حاضرم توی بازی جونم رو هم واسش بدم . اما اومدم بازی رو از دوباره شروع کردم و دیدم کم کم داره حسم نسبت به این بچه عوض میشه . دیگه قید دوباره بازی کردن رو زدم . خداییش عجب بازی ای ساختن ها . من تو کف بازی های دیگه توی این مدل هستم . کسی سراغ نداره ؟

Little Sparrow
26-07-2012, 09:36
اسپارو جان این بازی که مثل بقیه RPG ها نیست . این بازی دقیقا یک سریال گیمی هستش . پس اگه یه قسمت رو بیای دوباره بازی کنی و نتیجه انتخابهای دیگه ات رو ببینی ممکنه توی انتخابهایی که توی قسمتهای بعدی میکنی تاثیر بزاره . چون داستانت چندبار عوض میشه .
اصلش همونه که انتخابهات رو تحت فشار و موقعیت توی بازی بگیری . من چنان توی بازی به این کلمنتاین وابسته شدم که حاضرم توی بازی جونم رو هم واسش بدم . اما اومدم بازی رو از دوباره شروع کردم و دیدم کم کم داره حسم نسبت به این بچه عوض میشه . دیگه قید دوباره بازی کردن رو زدم . خداییش عجب بازی ای ساختن ها . من تو کف بازی های دیگه توی این مدل هستم . کسی سراغ نداره ؟

Gregar عزیز انتخاب های این بازی اونقدر که فکر میکنی نقش آفرینی نیستن.یعنی شما اونقدر که خودتون فکر میکنید توی جریان بازی تاثیری نداری و بازی سیر خودش رو طی میکنه،اون چیزی که شما توی بازی تغییر میدی ذهنیت دیگران نسبت به خودتونه و گرنه بازی دقیق راه خودش رو میده.حالا یه کوچولو ممکنه جزئیات عوض بشه و کسی رو نجات بدی که توی اپیزود های بعد باهات باشه ولی سیر کلی بازی یه جوره و اون فرد یه کار رو انجام میده و در یه محل ظاهر میشه.
به نظرم اگر اینطوری باشه باید چند بار رفت و هر بار هم ذهنیت کسی رو نسبت به خودت عوض کنی.در واقع شما زیاد تاثیری توی داستان نداری.من همه جا از اپیزود 1 تا اواخر اپیزود 2 طرف کنی رو گرفتم بعد حالا توی Meat locker که طرفش رو نگرفتم توی طویله برای نجاتم نیومد و لیلی که فقط 1 بار طرفش رو گرفتم اومد کمکم.پس زیاد هم به اپیزود های قبل ربطی نداره.

Rhodes
26-07-2012, 11:53
به نظر منم یه بار برید بهتره ! من خودم همش یه بار رفتم تا الان !
آی دلم خنک شد زد این پدرسوخته پر رو کشت که نگو ....
کلمنتاین هم خیلی نازه !
راستی دوستان نسخه آیفون و آیپد هم اومد.هر کسی خواست بگه تا لینک بدم دانلود کنه.

farzan311
26-07-2012, 12:39
الان یه مساله ذهنو منو مشغول کرده:31:
اگه اون یارو که پاش تو تله رفته بود رو نجات نمیدادیم این موضوع که هر کی بمیره حتی اگه گاز گرفته نشده باشه هم زامبی میشه رو باز میفهمیدم؟

Gregar
26-07-2012, 13:54
Gregar عزیز انتخاب های این بازی اونقدر که فکر میکنی نقش آفرینی نیستن.یعنی شما اونقدر که خودتون فکر میکنید توی جریان بازی تاثیری نداری و بازی سیر خودش رو طی میکنه،اون چیزی که شما توی بازی تغییر میدی ذهنیت دیگران نسبت به خودتونه و گرنه بازی دقیق راه خودش رو میده.حالا یه کوچولو ممکنه جزئیات عوض بشه و کسی رو نجات بدی که توی اپیزود های بعد باهات باشه ولی سیر کلی بازی یه جوره و اون فرد یه کار رو انجام میده و در یه محل ظاهر میشه.
به نظرم اگر اینطوری باشه باید چند بار رفت و هر بار هم ذهنیت کسی رو نسبت به خودت عوض کنی.در واقع شما زیاد تاثیری توی داستان نداری.من همه جا از اپیزود 1 تا اواخر اپیزود 2 طرف کنی رو گرفتم بعد حالا توی Meat locker که طرفش رو نگرفتم توی طویله برای نجاتم نیومد و لیلی که فقط 1 بار طرفش رو گرفتم اومد کمکم.پس زیاد هم به اپیزود های قبل ربطی نداره.

اره دیگه چون دوباره بازی رو رفتی داری اینو میگی و بازی واست لذتش کم میشه . اما کسی که یه بار میره تو کف انتخابهایی که میکنه میمونه . یعنی فکر میکنه واقعا اگه مثلا کسی دیگه ای رو نجات میداد بهتر بود و تا اخر عذاب وجدان میگیره و بازی واسش واقعی میشه .
اسپویل یه انتخاب در اول بازی :
ولی برای مثال من که دوباره قسمت یک رو رفتم دیدم اگه اول بازی اون پسره رو نجات بدی فایده نداره و باز هم میمیره پس اون عذاب وجدانه واسم از بین رفت و بازی واسم حکم یک بازی معمولی رو گرفت تا یک سریال داستانی . اینه نکته منفی دوباره بازی کردن بازی .

Gregar
26-07-2012, 14:05
الان یه مساله ذهنو منو مشغول کرده:31:
اگه اون یارو که پاش تو تله رفته بود رو نجات نمیدادیم این موضوع که هر کی بمیره حتی اگه گاز گرفته نشده باشه هم زامبی میشه رو باز میفهمیدم؟

اینم یه موضوعیه که اگه بفهمی بازی واست کمتر لذت بخش میشه . پس نفهمی بهتره . البته منم باخودم اوردمش . ولی احتمالا اون پسره بهمون میگفت .

soheilarfaei
28-07-2012, 14:30
خداکنه قسمت سوم این بازی اوایل آگوست منتشر بشه ، مثل قسمت دوم تاخیر نداشته باشه ، البته خود شرکتش گفته که این دفعه به موقع میاد .

shakerifar
30-07-2012, 09:22
دوستان من یه چیزی رو نفهمیدم
اون زنه کی بود ؟؟؟؟و با کلمنتاین چه نسبتی داشت؟؟؟یه جوری صحبت می کرد انگار مادرشه!!!!!!

korokodil_avareh
31-07-2012, 03:08
دوستان من یه چیزی رو نفهمیدم
اون زنه کی بود ؟؟؟؟و با کلمنتاین چه نسبتی داشت؟؟؟یه جوری صحبت می کرد انگار مادرشه!!!!!!

[SPOILER=answer]هیچ نسبتی باهاش نداشت، زنه عضو همون گروهی بود که بعدا با اون خانواده درگیر شدن. زنه چون میدونست اون گروه قراره به جایی که اینها هستند حمله کنند میخواست دختر بچه رو نجات بده و[ پیش خودش نگهش داره. البته چون من همون روز اول ریلیزش بازیش کردم و فقط یک بار و یکسره تمومش کردم مکالمات یادم نیست./SPOILER]

korokodil_avareh
03-08-2012, 20:30
تاریخ عرضه اپیزود 3 اواسط آگوست اعلام شد. ظاهرا 2 هفته ای باید منتظر باشیم.
تا الان فروش این دو اپیزود از مرز 1 میلیون گذشته!

kkain-blood
07-08-2012, 00:26
من بازی رو نصب کردم اما save هام نیست !!!!

Electronic-Arts
09-08-2012, 23:16
نیومده هنوز؟ کلی صبر کردیم دیگه طاقت نداریم

kkain-blood
10-08-2012, 17:41
کلا این بازی منو سرکار گداشته ...اول save هام پرید اپیزود یک رو از اول بازی کردم حالا میبینم یکی رو که نجات داده بودم مرده و یکی دیگه زندست!

M A S T 3 R
14-08-2012, 06:42
سلام
من اپیزود اول این بازی رو دیشب دانلود کردم و نصب کردم اما زبان باز انگلیسی نیست
راهی هست بشه زیان بازی رو انگلیسی کرد؟

Electronic-Arts
15-08-2012, 11:01
سلام
من اپیزود اول این بازی رو دیشب دانلود کردم و نصب کردم اما زبان باز انگلیسی نیست
راهی هست بشه زیان بازی رو انگلیسی کرد؟
بله
نسخه انگلیسی رو دانلود کنید

alexi10
17-08-2012, 02:51
سلام
من اپیزود دوم رو نصب کردم و سیو اپیزود اول رو هم دارم اما وقتی اپیزود دوم رو شروع میکنم باز برمیگرده از اول اپیزود یک.
چه کنم؟

Gregar
18-08-2012, 11:08
نیومد قسمت 3 ؟ قرار بود کی بیاد ؟

vahidgame
19-08-2012, 11:22
نیومد قسمت 3 ؟ قرار بود کی بیاد ؟
هنوز منتشر نشده
به گفته سازندگان اپیزود 3 توی ماه آگوست که در اون قرار داریم منتشر میشه

M A S T 3 R
19-08-2012, 13:10
من اپیزود دو بازی رو گرفتم ولی فقط صدای کاراکتر ها میاد یعنی صدای مثلا باد و انجور چیزا نیستش فقط صدای کاراکتر ها هستش
یه سوال دیگه هم داشتم
تصمیماتی که در اپیزود اول بازی گفتیم در اپیزد دوم تاثیر داره؟

Gregar
19-08-2012, 13:23
من اپیزود دو بازی رو گرفتم ولی فقط صدای کاراکتر ها میاد یعنی صدای مثلا باد و انجور چیزا نیستش فقط صدای کاراکتر ها هستش
یه سوال دیگه هم داشتم
تصمیماتی که در اپیزود اول بازی گفتیم در اپیزد دوم تاثیر داره؟

اره به شدت

docomid
20-08-2012, 00:37

آقا اين مشكل رو اگه كسي ميدونه جواب بده همچنين صداي موزيك متن هم نداريم اصن يه وضعي :دي
درايور و دايركت ايكس و اين مسائل هم كامل نصبه و با ساير گيم ها هيچ مشكلي نيست

IOG
23-08-2012, 22:14
آقا یه سوالی.
من اپیزود 2 رو دارم (ولی هنوز نصب نکردم) . خودش همراهش اپیزود 1 رو هم داره یا باید جداگانه نصب کنم؟
اپیزود 1 حدود 480 مگ هست دیگه نه؟

Dark Soul
23-08-2012, 22:26
آقا یه سوالی.
من اپیزود 2 رو دارم (ولی هنوز نصب نکردم) . خودش همراهش اپیزود 1 رو هم داره یا باید جداگانه نصب کنم؟
اپیزود 1 حدود 480 مگ هست دیگه نه؟
در حالت پیش فرض باید جدا نصب کنید:31:
اپیزود یک 460 مگ.
اپیزود دو 950 مگ.

IOG
23-08-2012, 22:32
در حالت پیش فرض باید جدا نصب کنید:31:
اپیزود یک 460 مگ.
اپیزود دو 950 مگ.

پس من اول همینو نصب بکنم شاید با هم بود دیگه!:31:

IOG
24-08-2012, 00:34
من نصبیدم. اپیزود یکم داره... واقعا بازیش معرکس!!! من که تا حالا همچین چیزی ندیدم!

Electronic-Arts
24-08-2012, 13:22
این اپیزود 3 لامصب نمیخواد بیاد؟ اینا هم مسخره کردن با این همه وقتی که گذشت میتونستن یه crysis درست کنن ولی تازه میخوان یه قسمت دیگه از یه کمیک بیرون بدن

hosseincode2008
24-08-2012, 15:44
تو جديدترين مصاحبه‌اي كه IGN با سازنده‌ها كرده گفتن كه تاريخ انتشار به زودي اعلام ميشه و احتمالا چند روز بعد از اون هم منتشر ميشه. همچنين اعلام كردن كه دو شخصيت جديد هم وجود خواهند داشت كه اسم يكيشون اميد (احتمالا ايراني باشه) و اون يكي هم كريستا هست!

+
دوستان اينقدر از دير اومدن بازي عصباني نباشين. هرچقدر ديرتر بياد يعني بيشتر روي بازي كار ميشه و اين به نفعمونه.

IOG
24-08-2012, 16:15
منم دو اپیزود اولو تموم کردم. و منتظر قسمت سوم هستم. در ضمن از ماشینه غذا ندزدیدم!!!:31:

Gregar
25-08-2012, 00:02
تو جديدترين مصاحبه‌اي كه IGN با سازنده‌ها كرده گفتن كه تاريخ انتشار به زودي اعلام ميشه و احتمالا چند روز بعد از اون هم منتشر ميشه. همچنين اعلام كردن كه دو شخصيت جديد هم وجود خواهند داشت كه اسم يكيشون اميد (احتمالا ايراني باشه) و اون يكي هم كريستا هست!

+
دوستان اينقدر از دير اومدن بازي عصباني نباشين. هرچقدر ديرتر بياد يعني بيشتر روي بازي كار ميشه و اين به نفعمونه.

اخه دقیقا بازی مثل این همه سریالیه که نمیشه منتظرش موند . میگم اگه این بازی هم مثل سریالش فصل فصل باشه بعد فاصله هر قسمتش که میشه یکی دو ماه اونوقت فاصله بین دو فصلش چقدر میشه :31:

mohsen_gh1991
25-08-2012, 09:11
دوستان من فصل یک بازی رو دانلود کردم . بعد تو سایتش رجیستر شدم و یوزر پسوردمو تو بازی هم زدم. حالا بعد پیغام click to continue دیگه صفحه ثابت میمونه. کسی میدونه باید چکار کنم؟ یا چه دکمه ای رو بزنم؟

anti-military
25-08-2012, 12:31
بازیش خیلی عالیه
فکر نمی کردم انقدر قشنگ باشه
داستانش حرف نداره و خیلی قشنگه

امیدوارم اپیزود سومش هم سریع منتشر بشه و طولانی تر از اپیزود های قبلیش باشه

راستی در مورد دزدین غذا از ماشینه به نظر شما چیکار باید کرد ؟ از یه طرف گروه به غذا نیاز داره و ماشینه هم به نظر صاحب نداره و همونجا ول شده و احتمالا
صاحب هاش کشته شدن. از یه طرف هم به نظر میاد انتخاب درست و انسان دوستانه ندزدین غذا باشه!

این تنها انتخاب توی بازی هست که واقعا نمیشه فهمید کدومش درسته و کدومش غلطه! البته اگه غذاهارو بردارید تو اپیزود سوم اون دختره لباس قرمزه رو می پوشه
و اگه برندارید همون لباس سفید قبلی خودشو

IOG
25-08-2012, 13:59
بازیش خیلی عالیه
فکر نمی کردم انقدر قشنگ باشه
داستانش حرف نداره و خیلی قشنگه

امیدوارم اپیزود سومش هم سریع منتشر بشه و طولانی تر از اپیزود های قبلیش باشه

راستی در مورد دزدین غذا از ماشینه به نظر شما چیکار باید کرد ؟ از یه طرف گروه به غذا نیاز داره و ماشینه هم به نظر صاحب نداره و همونجا ول شده و احتمالا
صاحب هاش کشته شدن. از یه طرف هم به نظر میاد انتخاب درست و انسان دوستانه ندزدین غذا باشه!

این تنها انتخاب توی بازی هست که واقعا نمیشه فهمید کدومش درسته و کدومش غلطه! البته اگه غذاهارو بردارید تو اپیزود سوم اون دختره لباس قرمزه رو می پوشه
و اگه برندارید همون لباس سفید قبلی خودشو

منم امیدوارم طولانی تر باشه. واقعا بازیش مثل یه سریال آدمو میگریه و نمیتونی بی خیالش بشی.
در مورد غذا من برنداشتم. چون کلمنتاین همش چشمش به لی هست و نخواستم بدآموزی داشته باشه!!! در ضمن بقیه غذا برمیدارن (کاری به لی ندارن). در مورد لی و کلمنتاین مطمئنا غذا گیر میاد حالا یکم دیرتر! شاید صاحبای ماشین زنده بودن و بعدا بدرد خوردن!

Gregar
25-08-2012, 16:06
منم امیدوارم طولانی تر باشه. واقعا بازیش مثل یه سریال آدمو میگریه و نمیتونی بی خیالش بشی.
در مورد غذا من برنداشتم. چون کلمنتاین همش چشمش به لی هست و نخواستم بدآموزی داشته باشه!!! در ضمن بقیه غذا برمیدارن (کاری به لی ندارن). در مورد لی و کلمنتاین مطمئنا غذا گیر میاد حالا یکم دیرتر! شاید صاحبای ماشین زنده بودن و بعدا بدرد خوردن!

یعنی چی من که نمیفهمم . همه دنیا رو زامبی گرفته . دیگه غذا به زور بدست میاد . هدف انسان ها دیگه توی این دنیا شده زنده مانی به جای زندگانی . تربیت بچه رو به کنار . توی دنیایی که دیگه کسی جز اندکی ادم گرگ پیدا نمیشه چجوری دزدی یا بدون اجازه برداشتن از توی ماشینی که احتمالا صاحبش مرده دزدی حساب میشه .
من که واسه زنده موندن کلمنتاین همه کار میکنم . حتی دزدی . کلمنتاین هم اونقدر چیزای غیر عادی دیده که به نظرم کاملا درک میکنه که این دیگه دزدی حساب نمیشه . من که غذا و لباس رو برداشتم و به کلمنتاین دادم و گفت اینا رو نمیپوشم . منم گفتم اینا رو بپوش و واسه صاحبش نگه داری کن تا بهش برگردونی . خوشحال هم شد . واقعا انتخابهای خفنی داره توی این بازی .

وای چقدر جو بازیش منو گرفته .

IOG
25-08-2012, 18:55
یعنی چی من که نمیفهمم . همه دنیا رو زامبی گرفته . دیگه غذا به زور بدست میاد . هدف انسان ها دیگه توی این دنیا شده زنده مانی به جای زندگانی . تربیت بچه رو به کنار . توی دنیایی که دیگه کسی جز اندکی ادم گرگ پیدا نمیشه چجوری دزدی یا بدون اجازه برداشتن از توی ماشینی که احتمالا صاحبش مرده دزدی حساب میشه .
من که واسه زنده موندن کلمنتاین همه کار میکنم . حتی دزدی . کلمنتاین هم اونقدر چیزای غیر عادی دیده که به نظرم کاملا درک میکنه که این دیگه دزدی حساب نمیشه . من که غذا و لباس رو برداشتم و به کلمنتاین دادم و گفت اینا رو نمیپوشم . منم گفتم اینا رو بپوش و واسه صاحبش نگه داری کن تا بهش برگردونی . خوشحال هم شد . واقعا انتخابهای خفنی داره توی این بازی .

وای چقدر جو بازیش منو گرفته .
خلاصه من مطمئنم غذا گیر میارم. لباسم که داره. شاید صاحبای ماشین زنده بودن و به غذاها نیاز داشتن.( وقتی ما به ماشین رسیدیم هنوز مدت زیادی نبود که صاحباش رفته بودن.) من فک میکنم باید تو بازی به فکر بقیم باشیم. به هر حال قشنگی بازی همینه که هر کسی هر طور دوست داره بازی میکنه و انتخاب میکنه. شاید شما کار درستی کرده باشی... شایدم من!

anti-military
25-08-2012, 19:25
من بالاخره تصمیم گرفتم چیکار کنم
اول اون دوتا برادر هارو خودم میکشم. البته میدونم اگه هم من نکشمشون زامبی ها می کشنشون ولی چون خیلی عوضی هستن و کارهاشون قابل بخشش نیست خودم می کشمشون گرچه
کلمنتاین می بینه و از لی می ترسه اما به هرحال به خاطر یه بچه که نمی شه از مجازات این دوتا گذشت. چه بسا که اگه 1 درصد هم زنده بمونن کارشون دامه بدن و ...
از طرفی انتقام خون مارک باید گرفته بشه

اما آخر بازی غذاهای اون ماشین رو نمی دزدم و طرف کلمنتاین رو می گیرم ...

این فکر کنم بهتر انتخاب باشه

بازیش واقعا قشنگه و دوست داشتم 100 تا اپیزود بود و منم وقت داشتم می شستم صبح تا شب بازی میکردم. اما بدبختی غروب که میام خونه تا میام بازی کنم شب میشه و باید بخوابم که
خیلی حال گیریه. قسمت قشنگ و هیجانی بازی که میرسه مجبورم برم بخوابم که صبح بتونم زود بیدار شم :13:

IOG
25-08-2012, 22:08
من برادر اولی رو که تو گاوداری {!} بود رو کشتم چون گفتم همین که پشتمو بهش کنم حمله میکنه. اما دومی که تو حیاط بود و کلی کتک خورده بود رو گذاشتم زامبی ها بکشنش. اینطوری بیشتر کیف میکردم. واقعا حیفه که همش 5 تا اپیزوده...خدا کنه قسمتای بعدش طولانی تر باشه...

Gregar
25-08-2012, 23:44
خلاصه من مطمئنم غذا گیر میارم. لباسم که داره. شاید صاحبای ماشین زنده بودن و به غذاها نیاز داشتن.( وقتی ما به ماشین رسیدیم هنوز مدت زیادی نبود که صاحباش رفته بودن.) من فک میکنم باید تو بازی به فکر بقیم باشیم. به هر حال قشنگی بازی همینه که هر کسی هر طور دوست داره بازی میکنه و انتخاب میکنه. شاید شما کار درستی کرده باشی... شایدم من!

اره واقعا قشنگیش همینه . با اینکه خیلی تاثیری تو اتفاقات اینده نمیزاره ولی رو طرز تفکر افراد بازی نسبت به تو تاثیر میزاره . مثلا من چقدر تلاش کردم تا کلمنتاین نسبت به من بدبین نباشه اما اخرش واقعا نمیشد . واقعا به اون تجهیزات نیاز داشتیم .
نمیدونم شما سریالش رو دیدیدن یا نه ولی با اینکه داستان کلا فرق میکنه ولی خیلی از صحنه ها واسه من اشناست چون توی سریال شبیهش اتفاق افتاد .
نمونه اش مزرعه و اون در بسته توش و اتیش روشن کردن اخر و ... .

machmach32000
26-08-2012, 10:06
منم غذا رو برنداشتم... من فک می کنم ماهیت دنیای مردگان متحرک با دنیای واقعی فرق چندانی نداره... فقط به جای اون بیماری خاص ، امراض کشنده ی دیگه ای وجود داره یا خطرات دیگه ای... شرایط حاکم بر زندگی دلیلی برای زیر پا گذاشتن اخلاقیات نمی شه.

bigarash
27-08-2012, 06:44
خیلی بازی خفنیه! من اون دوتا برادرو کشتم غذاهارم ورداشتم، گور بابای کلمنتاین! واللا! :دی

IOG
27-08-2012, 12:02
خیلی بازی خفنیه! من اون دوتا برادرو کشتم غذاهارم ورداشتم، گور بابای کلمنتاین! واللا! :دی
یادم باشه اگه واقعا دنیا داشت به آخر میرسید تا میتونم خودمو ازت دور نگه دارم! :دی

bigarash
28-08-2012, 07:04
یادم باشه اگه واقعا دنیا داشت به آخر میرسید تا میتونم خودمو ازت دور نگه دارم! :دی

خیلی باحال بود! :31:
از قسمت 3 خبر ندارین؟

IOG
28-08-2012, 08:46
خیلی باحال بود! :31:
از قسمت 3 خبر ندارین؟

باید کم کم بیاد...

2lombe
28-08-2012, 10:19
telltale games تاریخ انشار سومین episode مشخص کرد,با نام walkind dead episode:long . این بازی در تاریخ 28 اگوست به قیمت 4.99$ برای PlayStation Network و در تاریخ 29 اگوست بر روی xbox liive با پرداخت 400 Microsoft Points قابل خرید هست. همچنین در تاریخ 29 اگوست برای pc/mac هم عرضه میشود.

منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2lombe
28-08-2012, 10:58
راستی اخباری به گوش می رسد که باید با زامبی هایی که سوار موتور هستند بجنگیم منبع هم گیم فا بود....... من نیستم بازی کنم خدا کنه تا همین یکشنبه تاخیر بخوره....

MILAD2799
28-08-2012, 11:05
مگه الان 29 اگوست نیست ؟؟ پس کووو؟ کف کردم .اه . زامبولیه خونم افتاده پایین

2lombe
28-08-2012, 11:32
بابا چقدر زود رنجیدی اپیزوم دوم 24 ساعت طول کشید امد بیرون تازه تورنت 5 ساعت بعد لینک مستقیم امد!!!!

IOG
28-08-2012, 12:03
ای بابا خدا کنه زود بذارن برا دانلود. درباره طول (گیم پلی) این اپیزود چیزی نمی دونید؟

Electronic-Arts
28-08-2012, 12:05
مگه الان 29 اگوست نیست ؟؟ پس کووو؟ کف کردم .اه . زامبولیه خونم افتاده پایین
عزیز الان تازه 28 آگوست تو آمریکا شروع شده برای این که لینکش بیاد شما باید حدو 48 ساعت دیگه صبر کنید

bigarash
28-08-2012, 17:17
بابا این همه منتظر میمونیم تو 2 ساعت میشینیم تمومش میکنیم! :31:

IOG
28-08-2012, 19:14
بابا این همه منتظر میمونیم تو 2 ساعت میشینیم تمومش میکنیم! :31:

ها والا. حداقل 4 5 ساعت باشه دیگه!

IOG
29-08-2012, 17:12
آقایون خبری نشد؟؟؟؟

hosseincode2008
29-08-2012, 19:52
آقایون خبری نشد؟؟؟؟
بيا برو سايت اسكيدرو دستتو بذار رو رفرش هروقت اومد خودت ببين: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
+
ويرايش:

اولين امتيازات بازي:

IGN - 9
Gaming Examiner - 9.5
Just Push Start - 9

IOG
30-08-2012, 12:45
آقا اومده. تو سایت اسکیدراو اولین پسته.(همین الان : 30 آگوست ، 13:50 )
+
اسکرین شات ها:

M E S S I
30-08-2012, 12:50
دانلود بازی The Walking Dead Episode 3

Size: 2.08 GB | Publisher: Telltale Games |Genre: Adventure

:Release Description

The living will have to survive amongst the dead in this game based on The Walking Dead, the widely acclaimed comic book series and television series. Across five dark and emotional episodes of gameplay, every decision and action you take can result in the entire story of the game changing around you.
Play as Lee Everett, a convicted criminal, who has been given a second chance at life in a world devastated by the undead. With corpses returning to life and survivors stopping at nothing to maintain their own safety, protecting an orphaned girl named Clementine may offer him redemption in a world gone to hell

:Features
Based on Robert Kirkman’s Eisner-Award winning comic book series, The Walking Dead allows gamers to experience the true horror of the zombie apocalypse.
A tailored game experience — Live with the profound and lasting consequences of the decisions that you make in each episode. Your actions and choices will affect how your story plays out across the entire series.
Experience events that connect to the Walking Dead saga. Meet people and visit locations that foreshadow the story of Deputy Sheriff Rick Grimes. Meet Glenn before he heads to Atlanta, explore Hershel’s farm before Rick and his group of survivors arrive and before the barn becomes a notorious location in Walking Dead lore.
You’ll be forced to make decisions that are not only difficult, but that will require you to make an almost immediate choice. There’s no time to ponder when the undead are pounding the door down!
An Adventure Horror game of 5 monthly episodes. Features meaningful decision-making, exploration, problem solving and a constant fight for survival in a world overrun by the undead.
Artwork inspired by the original comic books.

یا

یا

یا

Gregar
30-08-2012, 12:55
:19::42: وای اومد . من برم دانلود :26:

---------------------
اخه چرا دو گیگ . مگه قسمتهای قبل هم ضمیمه شده ؟