PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مژده به فیلم بازها: یه نرم افزار عالی برای ویرایش فیلمهای MKV

saem
19-04-2012, 18:47
سلام، بعد از مدتها بالاخره یه نرم افزار پیدا کردم که باهاش میتونید به راحتی فیلمهای MKV رو ادیت کنید. همونطور که اکثر دوستان میدونن فرمت MKV ویژگیهای خاصی داره که باعث میشه نرم افزارای معمول ویرایش فیلم اون رو ساپورت نکنن. اما این نرم افزاری که میخوام معرفی کنم این کار رو به راحتی هرچه تمامتر انجام میده. با این نرم افزار به راحتی می تونید صحنه هایی رو که نمیخواین، از فیلم حذف کنین و بعد از ویرایش هم در کمتر از یک دقیقه فیلم رو با همون فرمت MKV و با همون کیفیت اصلی ذخیره کنین. این نرم افزار مجانیه و حجمشم حدود 9.8 مگه.
SolveigMM AVI Trimmer+ MKV دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته ورژن کاملتر این نرم افزار هم هست به اسم SolveigMM Video Splitter که احتیاج به سریال داره. لینک دانلودش همراه با سریال : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vivabarca
19-04-2012, 20:29
با این نرم افزار میشه فیلم های mkv رو سانسور کرد ؟ یعنی صحنه ای که می خوای از فیلم حذف نشه ، بلکه فقط سیاه بشه ( تا هماهنگی زیرنویس به هم نخوره )

paket
19-04-2012, 20:49
میدونم جاش نیس اما بی دلیل هم نیس با این نرم افزار
من فیلم اواتار رو از کسی گرفتم رو هارد۵۰۰ گیگ بود وصل ال ای دیم کردم دیدم بعدش که میخوام بریزم رو فلش ۱۶ گیگ هرکاری میکنم میگه حجم کافی نیس درحالی که فیلم حجمش ۸گیگه جریان چیه که کپی نمیشه ؟؟؟؟
شرمنده بازم .

iphone4
v/5.1
j...

pcsoft
19-04-2012, 22:03
میدونم جاش نیس اما بی دلیل هم نیس با این نرم افزار
من فیلم اواتار رو از کسی گرفتم رو هارد۵۰۰ گیگ بود وصل ال ای دیم کردم دیدم بعدش که میخوام بریزم رو فلش ۱۶ گیگ هرکاری میکنم میگه حجم کافی نیس درحالی که فیلم حجمش ۸گیگه جریان چیه که کپی نمیشه ؟؟؟؟
شرمنده بازم .

iphone4
v/5.1
j...

جاش که اینجا نیست ولی باید فرمت فلشون NTFS باشه. چک کنید.

saem
19-04-2012, 22:20
با این نرم افزار میشه فیلم های mkv رو سانسور کرد ؟ یعنی صحنه ای که می خوای از فیلم حذف نشه ، بلکه فقط سیاه بشه ( تا هماهنگی زیرنویس به هم نخوره )

نه نمیشه این کارو کرد، برفرضم که میشد اگه شما بخواین چیزی به فیلم اضافه کنین فیلم باید دوباره encode بشه که خیلی طول میکشه و کیفیت فیلم هم تغییر میکرد. چیزی که من به ذهنم میرسه و خودم هم همین کارو انجام میدم (چه واسه avi و جه mkv) اینه که با استفاده از نرم افزار Subtitle Workshop اون دیالوگایی که تو بازه زمانیه حذف شده هست از زیرنویس حذف کنین و بقیه زیرنویس رو به اندازه طول مدت زمانی که از فیلم حذف کردین شیفت بدین عقب.

Dew Drop
20-04-2012, 00:28
سلام، بعد از مدتها بالاخره یه نرم افزار پیدا کردم که باهاش میتونید به راحتی فیلمهای MKV رو ادیت کنید. همونطور که اکثر دوستان میدونن فرمت MKV ویژگیهای خاصی داره که باعث میشه نرم افزارای معمول ویرایش فیلم اون رو ساپورت نکنن. اما این نرم افزاری که میخوام معرفی کنم این کار رو به راحتی هرچه تمامتر انجام میده. با این نرم افزار به راحتی می تونید صحنه هایی رو که نمیخواین، از فیلم حذف کنین و بعد از ویرایش هم در کمتر از یک دقیقه فیلم رو با همون فرمت MKV و با همون کیفیت اصلی ذخیره کنین. این نرم افزار مجانیه و حجمشم حدود 9.8 مگه.
SolveigMM AVI Trimmer+ MKV دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Ftools%2FSolveigMM-AVI-Trimmer)
البته ورژن کاملتر این نرم افزار هم هست به اسم SolveigMM Video Splitter که احتیاج به سریال داره. لینک دانلودش همراه با سریال : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Ffile%2Fmmgrb9n7lfn%2Fn%2F3_0_1204_17_rar)

سلام
ممنون از معرفی نرم افزار ...

ولی بهتره برای معرفی و دانلود نرم افزارها در انجمن دانلود نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) این کار رو انجام بدید.

SolveigMM Video Splitter | تکه تکه کردن فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))