PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نرم افزار Folder Lock Professional

mojtabap99
18-04-2012, 22:52
سلام خدمت همه دوستان من بعد از نصب کردن وباز کردن نرم افزار Folder Lock Professional و رفتن به قسمت Protect Drive درایوی که می خواستم قفل کنمو انتخاب کردم و پسوردو وارد کردم ودرایو قفل کردم حالا نه با کلیک راست کردن روی درایو گزینه ای برا باز کردن داره ونه داخل درایو خبری از ایکون نرم افزار هست البته یک چیزیو باید بگم که من در حین قفل کردن درقسمت settingsگزینهcopy the software to the folder aftter protecting رو تیکشو نزدم بخاطر همین هیچ گزینه ای برا باز کردن نداره لطفا راهنمایی کنیین که چجوری می تونم بازش کنم هرچه زودتر ممنون.:37::45::41:

body@guard
29-05-2012, 15:30
سلام عزیزان شما از foldor lock professional استفاده کرده اید واسه باز کردن پارتیشن قفل شده باید بری تو فولدوری که برنامه foldor lock professional نصب کردی و فایل اجراییش رو به پارتیشن یا همون درایو قفل شده کپی کنید و بعد اجرا و بقیه مراحل. با تشکر bodyguard

MM_24
28-11-2012, 01:34
سلام برو تو اين سايت جوابت اونجاست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

omidamiri333
27-02-2013, 21:42
:n27::n27:[QUOTE=mojtabap99;6958286]سلام خدمت همه دوستان من بعد از نصب کردن وباز کردن نرم افزار Folder Lock Professional و رفتن به قسمت Protect Drive درایوی که می خواستم قفل کنمو انتخاب کردم و پسوردو وارد کردم ودرایو قفل کردم حالا نه با کلیک راست کردن روی درایو گزینه ای برا باز کردن داره ونه داخل درایو خبری از ایکون نرم افزار هست البته یک چیزیو باید بگم که من در حین قفل کردن درقسمت settingsگزینهcopy the software to the folder aftter protecting رو تیکشو نزدم بخاطر همین هیچ گزینه ای برا باز کردن نداره لطفا راهنمایی کنیین که چجوری می تونم بازش کنم هرچه زودتر ممنون.:37::45::41:[/Q

mani_fa
01-03-2013, 01:11
:n27::n27:[QUOTE=mojtabap99;6958286]سلام خدمت همه دوستان من بعد از نصب کردن وباز کردن نرم افزار Folder Lock Professional و رفتن به قسمت Protect Drive درایوی که می خواستم قفل کنمو انتخاب کردم و پسوردو وارد کردم ودرایو قفل کردم حالا نه با کلیک راست کردن روی درایو گزینه ای برا باز کردن داره ونه داخل درایو خبری از ایکون نرم افزار هست البته یک چیزیو باید بگم که من در حین قفل کردن درقسمت settingsگزینهcopy the software to the folder aftter protecting رو تیکشو نزدم بخاطر همین هیچ گزینه ای برا باز کردن نداره لطفا راهنمایی کنیین که چجوری می تونم بازش کنم هرچه زودتر ممنون.:37::45::41:[/Q

سلام دوست عزیز

مشکلی نداره که! فقط کافیه فایل اصلی یه برنامه رو از جایی که نصب کردی به درایو قفل شده کپی کنی واز اونجا اجراش کنی...

موفق باشی