PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپی با بهترین پردازنده گرافیکی

$even boy
18-04-2012, 18:30
سلام
یه لپ تاپ عالی از نظر پردازنده گرافیکی ، رم ، سی پی یو ، حافظه گرافیک ، صفحه نمایش و بدنه با کیفیت با مشخصات زیر میخوام لطفا راهنمایی کنید تا یه لپ تاپ عالی بخرم
cpu: i7 cache 6
ram: 4 be bala
hafezeye grafiki ekhtesasi: 2 be bala ( pardazandeye grafiki bala)
قیمت تا 2 میلیون یکم بالا پایین شد مشکلی نیست
اگه میشه 3 تا لپ تاپ به ترتیب اولویت و با توضیح کامل در مورد نکات قوت و ضعفش (مخصوصا ایراداش) بنویسید
مرسی منتظر جواباتون هستم

Farshid72
19-04-2012, 23:34
ببینید دوسته عزیز و این رنج قیمت چیز مناسبی گیرتون نخواهد آمد برای همین توصیه من به شما اینه که یا بودجه رو افزایش بدید یا اینکه انتظاراتخودتونو کاهش بدید
تو این رنج قیمت و یخورده بیشتر من به شما :
asus-n55sf
asus-n55sv
asus-k53sv
asus-k43sv
msi-gx680
lenovo-y570
رو پیشنهاد میدم

$even boy
20-04-2012, 01:59
مرسی از لطفتون n55sf‏ رو میشه نقاط ضعف و قوتشو بگین و آیا سیستم عاملش داسه و اگه داس باشه مشکلی نداره آخه یه جا خوندم وقتی رو این سیستما 7 نصب بشه فقط 80 درصد از کاراییشو میتونه نشون بده و سوال دیگه اگه بودجمو ببرم بالا چه پیشنهادی میکنید؟با تشکر

ag400
24-04-2012, 14:00
سلام دوست عزیز به نظر من بهترین گذینه msi-gx680 وmsi-gx780است من خودم gx680 رو دارم همه چیزش عالیه لپ تاپ های ایسوس گرافیکشونddr3است ولی اینddr5است که برای گیم وکارای گرافیکی عالی عمل میکنه
درضمن شمامیتونیدتا16گیگ رم روی msi-gx680نصب کنیدطراحی جالبی که این لپ تاپ داره اون رو خاص میکنه ازطرفی ابن لپ تاپ داری اسپیکرهای باکیفیت تولیدشده توسط شرکتdynaudioاست این لپ تاپ داری دوسیستم خنک کننده است لپ تاپ های ایسوس دارای یک سیستم خنک کننده است ازطرفی این لپ تاپ دارای سیستم توربو است
الان بهترین بازارgx680 وgx780 است

Highbury
24-04-2012, 14:15
مرسی از لطفتون n55sf‏ رو میشه نقاط ضعف و قوتشو بگین و آیا سیستم عاملش داسه و اگه داس باشه مشکلی نداره آخه یه جا خوندم وقتی رو این سیستما 7 نصب بشه فقط 80 درصد از کاراییشو میتونه نشون بده و سوال دیگه اگه بودجمو ببرم بالا چه پیشنهادی میکنید؟با تشکر
اینایی که معرفی شدن تقریبا مثل هم هستن و تفاوتشون جزئیه!
این مدل برای گیم مناسبه.
در مورد ویندوز...
کاش تمام لبتابها با dos عرضه میشد. اون حرفهایی هم که به شما گفتن شبیه خرافات قرون وسطی هستش. ویندوز ارجینال شاید بخاطر اینکه home premium هست کاراییش هم کمتر باشه:31:
فرق ویندوز ارجینال با غیرارجینال تو پسوردش هست! شما میتونید یه dvd ویندوز 7 گردو تهیه کنید و لذتشو ببرید

سلام دوست عزیز به نظر من بهترین گذینه msi-gx680 وmsi-gx780است من خودم gx680 رو دارم همه چیزش عالیه لپ تاپ های ایسوس گرافیکشونddr3است ولی اینddr5است که برای گیم وکارای گرافیکی عالی عمل میکنه
درضمن شمامیتونیدتا16گیگ رم روی msi-gx680نصب کنیدطراحی جالبی که این لپ تاپ داره اون رو خاص میکنه ازطرفی ابن لپ تاپ داری اسپیکرهای باکیفیت تولیدشده توسط شرکتdynaudioاست این لپ تاپ داری دوسیستم خنک کننده است لپ تاپ های ایسوس دارای یک سیستم خنک کننده است ازطرفی این لپ تاپ دارای سیستم توربو است
الان بهترین بازارgx680 وgx780 است

بنظر من یکی از خصوصیات لبتاب وزنش هست. اینهایی که شما معرفی کردی خیلی سنگین هستش!
و از طرفی بازی انقدر ارزش نداره و کسی که اهل بازی حرفه ای باشه با پول کمتر بهترین PC رو میتونه تهیه کنه

$even boy
24-04-2012, 16:15
سلام دوست عزیز به نظر من بهترین گذینه msi-gx680 وmsi-gx780است من خودم gx680 رو دارم همه چیزش عالیه لپ تاپ های ایسوس گرافیکشونddr3است ولی اینddr5است که برای گیم وکارای گرافیکی عالی عمل میکنه درضمن شمامیتونیدتا16گیگ رم روی msi-gx680نصب کنیدطراحی جالبی که این لپ تاپ داره اون رو خاص میکنه ازطرفی ابن لپ تاپ داری اسپیکرهای باکیفیت تولیدشده توسط شرکتdynaudioاست این لپ تاپ داری دوسیستم خنک کننده است لپ تاپ های ایسوس دارای یک سیستم خنک کننده است ازطرفی این لپ تاپ دارای سیستم توربو است الان بهترین بازارgx680 وgx780 است سلام میشه کانفینگ این لپ تاپ ام اس ای که گفتیدو معرفی کنید و آیا مشکل داغ کردن یا زاویه دید نداره و نظرتون در مورد hp dv6‎ ‎6b00‎ و hp dv6‎ ‎6170چیه؟ آخه اونام ddr5 دارن

ag400
25-04-2012, 22:26
سلام اینم کانفیگ لپ تاپ
led panel:15.6 hd 1366.768
cpu:intel core i7_2670
vga:nvidia geforce gt 555m/1gb ddr5
hdd:750
ram:12gb
battery:9cells
مدل فول اچ دی هم داره درضمن این لپ تاپ دوتا اسلات هارد داره که میتونیدیک هارددیگربهش اضافه کنید داغ نمیکنه چون لپ تاپ های بازار یک فن داخلش داره ولی این لپ تاپ دوتافن داره که فن دوم رومیتونیدروشن یاخاموش کنید مشکل زاویه دیدنداره به نظرمن توگرافیگ انویدیا خیلی قوی تراز atiهست اگرلپ تاپ خوب میخوای نبایدتوفکر وزنش بری بایدکاراییش برات مهم باشه