PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ برای موزیک

mahdigholami
28-03-2012, 13:32
سلام دوستان
چون من زیاد آهنگ گوش میکنم با هدفون کدوم لپتاب کیفیت صدای بهتری داره ؟

amin666
28-03-2012, 13:58
فکر نمی کنم خیلی فرقی بین لپتاپها تو این زمینه باشه.حالا اگه منظورت اسپیکر بود یه چیزی.ولی با هدفون خب خود هدفون از همه مهمتره.درسته به کارت صدا هم ربط داره.ولی اونقدر با هم فرق ندارن که بخوای انتخاب لپتاپ رو تو اولویت قرار بده.خب از اون معروفها فکر کنم معروفترین برند تو موزیک و صدا beats هست که تو سری dv6 hp هست.خودمم دارم.ولی کارت صدا idt هست و کنترل پنل مال beats.اسپیکرها هم مال beats ه.به نظر من صداش عالیه و واسه موزیک beats تنظیمات پیش فرضی گذاشته که مثلا اگه تیک beats رو بداری باس عالی می شه
asus n55 هم با بنگ اند الفسن کار کرده که اونم می گن خوبه.ولی کیفیت کارت صداش با هدفون رو نمی دونم کیفیتش فرقی با مال من داره یا نه
به نظر من یه لپتاپ معمولی با یه هدفون Beats بگیری عالیه.البته خب هدفونهای بیتس خیلی گرونه.هد ستهاش از 270-80 شروع می شه تا 600-700.مواظب باش قلابی هم بهت نندازن چون زیاد شده

mahdigholami
28-03-2012, 14:13
فکر نمی کنم خیلی فرقی بین لپتاپها تو این زمینه باشه.حالا اگه منظورت اسپیکر بود یه چیزی.ولی با هدفون خب خود هدفون از همه مهمتره.درسته به کارت صدا هم ربط داره.ولی اونقدر با هم فرق ندارن که بخوای انتخاب لپتاپ رو تو اولویت قرار بده.خب از اون معروفها فکر کنم معروفترین برند تو موزیک و صدا beats هست که تو سری dv6 hp هست.خودمم دارم.ولی کارت صدا idt هست و کنترل پنل مال beats.اسپیکرها هم مال beats ه.به نظر من صداش عالیه و واسه موزیک beats تنظیمات پیش فرضی گذاشته که مثلا اگه تیک beats رو بداری باس عالی می شه
asus n55 هم با بنگ اند الفسن کار کرده که اونم می گن خوبه.ولی کیفیت کارت صداش با هدفون رو نمی دونم کیفیتش فرقی با مال من داره یا نه
به نظر من یه لپتاپ معمولی با یه هدفون Beats بگیری عالیه.البته خب هدفونهای بیتس خیلی گرونه.هد ستهاش از 270-80 شروع می شه تا 600-700.مواظب باش قلابی هم بهت نندازن چون زیاد شده
ممنون عزیز
از لحاظ هدفون مشکلی نیست ولی این 50% کاره 50% هم کیفیت و قدرت سورسی که به هدفون وصل میشه بستگی داره در مورد لپ تاپ های Hp شما خودتون دارید مدل بیتسش رو؟کدوم مدل dv6 از همه ارزانتره البته همراه با بیتس که داخل ایران پیدا بشه؟

حمید031090
28-03-2012, 14:14
سلام دوستان
تمام انتظار هاتون رو از لپ تاپ و هزینه ای که میتونید بکنید رو بگید بهتر میشه راهنمایی کرد...

mahdigholami
28-03-2012, 14:25
تمام انتظار هاتون رو از لپ تاپ و هزینه ای که میتونید بکنید رو بگید بهتر میشه راهنمایی کرد...
بیشتر برای گشتن تو اینترنت و موسیقی اهل بازی و کارهای گرافیکی نیستم قیمت تا 1تومن

امین لفتافی
28-03-2012, 15:49
یه مینی لب تاب یا اگه صفحه بزرگ می خای توشیبا Toshiba Satellite C655 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Processor: AMD Processor C50
Memory: 3.0 GB DDR3
HDD: 320 GB SATA
Graphics: AMD Radeon HD 6250
Display: LCD 15.6" LED
Optical Drive: Double-Layer DVD/RW
Other: Lan, WiFi, Bluetooth, Webcam
Windows 7

Dr.know
28-03-2012, 18:22
سلام دوستان

سلام .
نمی خوام بی احترامی کنم ولی فکر کنم موارد استفاده ازلب تاب خیلی بیشتر از آهنگ گوش دادنه

لطفا کامل بگین
amin666
28-03-2012, 18:52
بله.مال منم بیتسه.اکثر مدلهای dv6 بیتس دارن.ولی بعصی مدلهاش که یه کم ارزونترن هم بیتس ندارن.خب قیمت dv6 ها بیشتر از یه تومنه.فکر نکنم زیر 1300 چیزی باشه الان.تازه اگه پیدا کنید core i5 هاش رو.ولی به نظر من کارت صدا خیلی کمتر از 50 درصده قضیه است.مگه یه لپتاپ زاقارت باشه و قدیمی که اونم باز فکر نمی کنم خیلی تاثیر داشته باشه.از نظر خروجی هم فکر نمی کنم هیچ لپتاپی اونقدرا هم خروجیش کم باشه.مسلما اولین فاکتور خود هدفونه و کیفیت اون و فرکانسهایی که ساپورت می کنه و تو هدفونهای گرونتر و حرفه ای تر موتور صوتی ای که روشه و بعد پلیری که باهاش موسیقی گوش می دید و کیفیت خود فایل موزیک و.... .کارت صدا بعد این داستانها قرار می گیره.اگه اولویتتون موزیکه خب یه ایپاد تاچی چیزی بگیرید با یه هدفون خوب.اگه لپتاپ می خواین به نظرم نمی ارزه این همه هزینه کنید و مثلا یه dv6 بگیرید و فقط موزیک گوش بدید باهاش.من فکر نمی کنم فرق چندانی مثلا بین Hp 4530 با مال خودم تو صدا باشه(با هدفون).تنها فرقش شاید همون کنترل پنل کارت صدای beats هست که خب تاثیر داره.ولی اگه حرفه ای باشید خودتون هم می تونید اکولایزر ها رو به دلخواه تنظیم کنید.اکثر لپتاپها بالاخره یه تنظیماتی دارن واسه صدا.چون خود کارت صدا که تو خیلیاز لپتاپها همین idt ه که خوبم هست.منظورم اینه که خود کارت صداها خیلی اختلاف ندارن با هم.حالا محصولات اپل و ... رو نمی دونم.اونا شاید فرق کنه.چون تو موزیک اپل همیشه پیشرو بوده و اهمیت می ده

امین لفتافی
28-03-2012, 21:45
دوست عزیز بهت بر نخوره اما این تایپیک خیلی احمقانه اس .. شما برو یه MP3 PLAYER بگیر 80 تومن بیشتر از این که نیس

حمید031090
28-03-2012, 23:22
سلام
تبلت یاگلکسی‌تاب بگیر که هم توپههم کلاسش بالاتره...!!!!!!!هم اینترنت هم موسیقی و هم خیلی سبکه...

mahdigholami
29-03-2012, 00:12
دوستان من هم mp3 player دارم هم آیپد 2 ولی لپ تاپ ندارم
گفتم یک لپ تاپ بگیرم برای موسیقی و اینترنت نه اهل بازی هستم نه اهل کار های گرافیکی
در مورد لپ تاپ های asus سری N از تکنولوژی صدای Bang & Olufsen ICEpower® استفاده میکنیه
کسی میتونه راهنمایی کنه
ممنون

merikhi
29-03-2012, 00:32
بنظرم صدا ملاک خوبی برای انتخاب نیست معمولا تست خیلی دقیقی رو صدای لپ‌تاپها انجام نمیدند و بطور کلی از نظر مولتی‌مدیا بررسی میکنند. از این جنبه نگاه کنی مک بوک پرو بهترینه!
اچ‌پی و توشیبا از اسپیکر Harmon & Kardon استفاده میکنن اچ‌پی تو مدلهای جدیدش Beats هم استفاده میکنه
کیفیت صدای سری N ایسوس هم خوبه البته بین بقیه برندها هم قطعا کیفیت صدای خوب گیر میاد ولی من اطلاعات چندانی ندارم! تست درست و حسابی در این زمینه هم ندیدم تا حالا!
فکر میکنم بهتره فاکتورهای دیگه‌ای رو در نظر بگیری

Farshid72
29-03-2012, 01:10
دوستان من هم mp3 player دارم هم آیپد 2 ولی لپ تاپ ندارم
گفتم یک لپ تاپ بگیرم برای موسیقی و اینترنت نه اهل بازی هستم نه اهل کار های گرافیکی
در مورد لپ تاپ های asus سری N از تکنولوژی صدای Bang & Olufsen ICEpower® استفاده میکنیه
کسی میتونه راهنمایی کنه
ممنون
ببین دوسته عزیز هیچ لزومی نمی بینم شما لپ تاپ بگیرید البته اگه دوست دارید میتونید وارد سایر تایپک های این انجمن بشید و تو قسمت لپ تاپ های سبک یه لپ تاپ 800 900 تومنی انتخاب کنید
ولی همون لپ تاپ ها هم نمیتونن کیفیت خوب صدا رو به شما ارائه بدند و اکثر لپ تاپ ها بجز سونی ک صداش S-FORCE هستش و همینطور gx680 از msi هم صداش واقعا معرکه هستش و صدای صاف و زیبایی داره و آدم واقعا از موسیقی لذت میبره
ولی اینا راسته کار شما نیستند و کار شما با یه لپ تاپ CI3 هم حل میشه
بهر حال لپ تاپ های موجود بجز این دو سری که گفتم بقیه دارن اسپیکر و سیستم سوتی رو به صورت مجزا ارائه میدن که توصیه من ایه شما خودت یه سیستم سونی کوچیک مث همین لپ تاپ ا بگیری و به آیپد خودتون وصلش کنید

mahdigholami
29-03-2012, 12:27
ببین دوسته عزیز هیچ لزومی نمی بینم شما لپ تاپ بگیرید البته اگه دوست دارید میتونید وارد سایر تایپک های این انجمن بشید و تو قسمت لپ تاپ های سبک یه لپ تاپ 800 900 تومنی انتخاب کنید
ولی همون لپ تاپ ها هم نمیتونن کیفیت خوب صدا رو به شما ارائه بدند و اکثر لپ تاپ ها بجز سونی ک صداش S-FORCE هستش و همینطور gx680 از msi هم صداش واقعا معرکه هستش و صدای صاف و زیبایی داره و آدم واقعا از موسیقی لذت میبره
ولی اینا راسته کار شما نیستند و کار شما با یه لپ تاپ CI3 هم حل میشه
بهر حال لپ تاپ های موجود بجز این دو سری که گفتم بقیه دارن اسپیکر و سیستم سوتی رو به صورت مجزا ارائه میدن که توصیه من ایه شما خودت یه سیستم سونی کوچیک مث همین لپ تاپ ا بگیری و به آیپد خودتون وصلش کنید
من منظورم اسپیکر خود لپ تاپ نیست منظورم کیفیت خروجی هدفونش هست

amin666
29-03-2012, 20:32
من فکر نمی کنم هر لپتاپی هم بگیرید از نظر کیفیت به ipad 2 تون برسه.خروجیش هم فکر نکنم کم باشه.خب اگه لپتاپ هم می گیرید یه چیز معمولی بگیرید و اگه کیفیت خیلی براتون مهمه با همون ایپد موسیقی گوش کنید.چون کلا پلیرهای اپل هم خیلی عالین که نمی دونم نسخه ویندوزشون موجوده یا نه

Farshid72
29-03-2012, 20:36
ببین در مورد خروجی باید بگم که خروجی همه سیستم ها یکی هست و همه یه جک 3 یا 3.5 میلی متری دارند
ولی در مورد کیفیت صدا همه چیز بستگی به هدفون شما داره که به طبع اگه سری dj باشه و فایل صوتی در حال پخش هم کیفیت عالی داشته باشه میتونه کیفیت صدای خوبی داشته باشید...در واقع عالی

حمید031090
29-03-2012, 21:05
سلام
اقای mahdigholami بهتره از کسی که واقعا تجربه داره بپرسید ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یا خودتون حضورا تحقیق کنید و مقایسه...

Farshid72
29-03-2012, 21:21
سلام
اقای mahdigholami بهتره از کسی که واقعا تجربه داره بپرسید ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.
.
.
دوسته عزیز من خودم gx680 دارم با کارت صدای dYNUDIO ولی وقتی داری از هدفون استفاده میکنی دیگه ربطی نداره به کارت صدا
لپ تاپ سونی من هم صدای دالبی داره ولی بازم ربطی نداره و به هدفون و نع اهنگ بستگی داره
در ضمن سیستم خونگی من هم یه کارت صدای حرفه ای sound max-cretive xfi داره ولی بازم ربطی نداره و همه چیز نه نوع اهنگ و نوع بستگی داره من خودم خروجی که با هدون های in-earمی گرفتم با این logitech g330 سری گیم فرق خیلی زیادی داشت هم در شفافیت صدا هم در بیس و ...

mahdigholami
29-03-2012, 21:23
سلام

خودم که جایی برای تست حضوری ندارم
وقتی تحقیق کردم به این مدل رسیدم چون سری صدای اسوز هست گفتم شاید مناسب من باشه تنها راهی که داشتم این بود که اینجا مطرح کنم تا دوستانی که این لپ تاپرو دارند من رو راهنمایی کنند

mahdigholami
30-03-2012, 19:02
دوستان بنده که زیاد سر در نمیارم در مورد کانفیگ
ولی تصمیم گرفتم مدل asus N55Sf رو بگیرم به خاطر قابلیت Bang & Olufsen ICEpower ولی قیمتش حدود 1700 هستش
حالا آیا کانفیگ Corei3 این مدل وجود داره؟آیا قیمتش کمتره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

amin666
30-03-2012, 20:18
خیر نداره.1700 iم فکر می کنم پایین ترین کانفیگش باشه