PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با فایل های کپی شده در فلش

m@s00d
12-03-2012, 19:35
سلام
من چند روز پیش چند فایل از ویندوزم تو فلش ریختم که امروز وقتی باز کردم فلش رو به شکل زیر در اومد
چیکار میشه کرد؟
وقتی باز میکنم هم اروری به شکل زیر میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ارور مربوطه :

ask_bl
12-03-2012, 21:19
سلام
مدل فلشتون چیه؟
احتمالا مشکل از فلش مموریتونه

jafarian
12-03-2012, 23:00
این مشکل شما مربوط به تروجان میشه دو تا روش پایین میتونید تست کنید:20:

روش اول

فایل رجیستری پایین دانلود روی دسکتاپ سیو کنید بعدشم اجراش کنید هرچی پیغام که داد تایید سیستم ریستارت کنید بالا که اومد ببینید به همون صورته

روش دوم

به این مسیر HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\inifile\shell\ open\command از رجیستری برین تو پنجره سمت راست اگر گزینه1 %SystemRoot\%system32\Notepad.exe % به Default تغییر بدین بعدشم رجیستری رو ببنیدین سیستم ریستارت کنید این موارد داخل لینک پایین اشاره کرده

m@s00d
13-03-2012, 10:10
سلام
مدل فلشتون چیه؟
احتمالا مشکل از فلش مموریتونه
مدل فلش : سونی

m@s00d
13-03-2012, 10:41
متاسفانه مشکل حل نشد

tajrobenik
13-03-2012, 11:12
در سیستم دیگه امتحان کنید ببینید فایل ها در سیستم شما این طوری نمایش داده می‌شه یا این که فایل ها تغییر داده شده...

m@s00d
13-03-2012, 12:30
روی سیستم دیگه هم این مشکل وجود داره

Ramin987
13-03-2012, 13:31
بیشتر بر میگرده به ویروسی شدن فلش و سیستمتون
اگه اطلاعاتت واست مهم نیست فلش رو فرمت کن
و سیستمت رو با یه آنتی ویروس به روز اسکن کن

jafarian
13-03-2012, 14:05
همینطور که اشاره شده این مشکل مربوط به ویروسه شما باید این مسیر از رجیستری برین HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\inifile\shell\ open\command طبق شکل پایین که گذاشتم تو پنجره سمت راست روی گزینه مورد نظر دبل کلیک کنید تو صفحه ای که باز میشه تو کادر vaule data این گزینه پایین
SystemRoot\%system32\Notepad.exe %1 % وارد اینتر کنید بعدشم رجیستری رو ببنیدین سیستم ریستارت کنید یا از فایل رجیستری که گذاشتم استفاده کنید واسه این فرمانی که گفتم کپی کنید از سایت پایین بردارین کپی کنید بهتره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

m@s00d
13-03-2012, 15:08
متاسفانه حل نمیشه
وارد کردن فرمان مورد نظر هم لازم نبود
خودش اونجا وجود داشت

jafarian
13-03-2012, 15:54
پس تنها راه استفاده ازتایپ فرمان chkdsk /f داخل پنجره cmd درضمن مسیری که فایل خودتون بصورت بهم ریخته نمایش داده میشه روبدین بعدشم دستور چک دیسک بزنید اینتر کنید درحین کارم اگرپیغام Convert Folder to File دریافت کردین کلید y ازصفحه کلید بزنید همینطور برای این پیغام Convert Lost Chains to File هم کلید y ازصفحه کلید بزنید این مورد داخل دو تا سایت پایین اشاره شده درمورد مشکل شما بوده .

ask_bl
13-03-2012, 22:24
به نظر من مشکل از دیوایستونه، من هم یه فلش (به درد نخور) با مارک سونی گرفته بودم که ارزون هم بود 32 گیگ 10 تومن
اون هم بعد از دو بار استفاده همینطوری شد...

Dew Drop
13-03-2012, 23:37
منم با ask_bl عزیز موافقم... منم دقیقاً همین مشکل رو با فلش Kingstone داشتم که بعداً متوجه شدم
این فلش ها یه سری شون تقلبی هست و با قیمت پایین عرضه میشن!!!

m@s00d
13-03-2012, 23:42
پس تنها راه استفاده ازتایپ فرمان chkdsk /f داخل پنجره cmd درضمن مسیری که فایل خودتون بصورت بهم ریخته نمایش داده میشه روبدین بعدشم دستور چک دیسک بزنید اینتر کنید درحین کارم اگرپیغام Convert Folder to File دریافت کردین کلید y ازصفحه کلید بزنید همینطور برای این پیغام Convert Lost Chains to File هم کلید y ازصفحه کلید بزنید این مورد داخل دو تا سایت پایین اشاره شده درمورد مشکل شما بوده .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fthe-filename-directory-name-or-volume-label-syntax-is-incorrect%2F)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] s.com.au%2Fshowthread.php%3Fp%3D9856748)

دادا کارت درسته
اسمش درست شد
ولی فایل هام پرپر زدند
چیکار کنم؟
همشون رفتن
میشه برشون گردوند؟

jafarian
14-03-2012, 00:19
شما فلش خودتون به سیستم وصل کنید بعدشم روش کلیک راست کنید گزینه properties انتخاب کنید بعدش به سربرگ tools برین گزینه Check now رو انتخاب کنید تیک دو تا گزینه رو بزنید بزارین اسکن کنه بعدش روی فلش کلیک راست کنید حجم فایل فلش خودتون ببینید چقدر نمایش میده.

m@s00d
20-04-2012, 17:15
با سلام
شرمندم
مدتی به نت دسترسی نبود

کاری که گفتید کردم :

اما ارور زیر رو داد :

اما در این حالت وقتی فلش خالی رو میخوام سایزش رو ببینم 7 گیگ رو پر نشون میده :

m@s00d
24-04-2012, 23:18