PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کار انداختن اجرای اتوماتیک وب

amirtoudeh
17-01-2012, 14:43
از روزی که لب تابمو گرفتم یه ساتی هست به نام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com) که هر پنج دقیقه با اجرا شدن ار طریق run و تایپ شدن اتوماتیک تو قسمت مربوطه میاد بالا. خیلی کلافم کرده یکی بهم بگه که چه جوری از طریق رجیستری میشه از کار انداختش من با تشکر از خجالتش در میام. البته تو رجیستری پیداش کردم و پاک کردم ولی با ریستارت ویندوز دوباره پیداش میشه.

kourosh_sos
17-01-2012, 22:27
تو run برن msconfig به تب startup برو وتمام گرینه هارو به غیر از آنتی ویروس و برنامه هایی که نیاز داری disable کن در ضمن اگر آنتی ویروس نداری بهتره از nod32 آپدیت شده استقاده کنی.

amirtoudeh
18-01-2012, 00:26
همین آنتی ویروس آپدیتو دو سه روزه که نصب کردم. رفتم، اونجا نبود که غیر فعالش کنم. کامل بگم اینه که میره "ران" رو اجرا می کنه بعد همون آدرسی که گفتم رو کامل تایپ می کنه بعد قشنگ برای خودش اینتر می زنه و بعد با مرورگر پیش فرضم که فایرفوکسه میاد بالا.

ps3amir
18-01-2012, 09:04
همین آنتی ویروس آپدیتو دو سه روزه که نصب کردم. رفتم، اونجا نبود که غیر فعالش کنم. کامل بگم اینه که میره "ران" رو اجرا می کنه بعد همون آدرسی که گفتم رو کامل تایپ می کنه بعد قشنگ برای خودش اینتر می زنه و بعد با مرورگر پیش فرضم که فایرفوکسه میاد بالا.

1. وقتی کامپیوتر را روشن میکنی این طوری میشه یا هر وقتی خودش بخواد؟
2.کاملا افکت داره این کارا؟یعنی مرور گر باز میشه حروف یکی یکی تایپ میشند بعدش سایته باز میشه؟یا یدفه مرور گر میاد اینا را توش نوشته و در حال رفتنه؟

M0RTEZA_R
18-01-2012, 09:46
دوست عزیز این کار غیر ممکنه.اگه اینتور باشه باید مواظب رایانتون باشید و علتشو پیدا کمید چون اگه برنامه مخربی این کارو کنه ممکنه اطلاعات و پسوردات رو هم برداره.اگه کسپر نصب کنی میشه کنترلش کرد.

M0RTEZA_R
18-01-2012, 09:53
اگه از روزی که لپ رو گرفتی اینجوری بوده میتونی این برنامه رو نصب کنی.هم انتی ویروسهو و هم کنترل کامل بر اینترنت داره.
Kaspersky Internet Security 2011

amirtoudeh
19-01-2012, 14:19
1. وقتی کامپیوتر را روشن میکنی این طوری میشه یا هر وقتی خودش بخواد؟
2.کاملا افکت داره این کارا؟یعنی مرور گر باز میشه حروف یکی یکی تایپ میشند بعدش سایته باز میشه؟یا یدفه مرور گر میاد اینا را توش نوشته و در حال رفتنه؟
هر وقت که خودش بخواد این طور میشه، گفتم اول run اجرا میشه بعدش تو قسمت تایپی شروع می کنه به تایپ آدرس سایت بعد با مرورگر پیش فرض که فایرفوکسه میاد بالا. همین. پیشنهاد خودم اینه که خودم یه ویندوز دیگه نصب کنم چون کل درایورش رو دارم تازه می تونم آپدیت درایورشم از سایت اچ پی بگیرم.