PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی موتور پرشین توسط علی سیداف و جوابیه پویا ایمان دار

silsin
31-12-2011, 22:32
سلام .
حوصله کپی کردن ندارم . یعنی بعدا درستش می کنم . خودتون ببین .:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خط مقدم دعوا :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا شما ببنید کار کدوم درسته ؟ این طرفیا یا اونطرفیا:31:

Hotsun
02-01-2012, 19:03
فکر کن یه تیم قوی با کلی امکانات پس از بیرون دادن چندین ورژن از یه انجین به نام یونیتی و پیدا کردن تجربه و بر طرف کردن ایراداتی که از صدها کاربر این انجین گزارش شده بخواد یه روزی رقیبش رو یه انجین ایرانی که تنها کاربرش سازندشه که اونم یک نفره ببینه. :31:
دایرکت اکس 1000 هم استفاده کنید وقتی تو نمایش های انجین یه Anisotropic هم دیده نمیشه تو کار انجین به درد لای جرز میخوره.

M0hsen3D
02-01-2012, 19:41
یونیتی چیه ایرانیها اگه بخوان تکی میتونن Frostbite بسازن :دی علم اگر در سریا هم باشد ایرانیان بهش دست پیدا میکنن.
...
بگذریم :دی
اشتباهی که کرده اینه که تو XNA نوشته انجینشو که معلوم نیست مایکروسافت بازیم تو Win 8 پشتیبانیش بکنه نکنه البته احتمال زیاده که پشتیبانی بشه بازم و با ورژن 11 دایرکت ایکس پیاده بشه ولی بازم با اندازه خودش محدوده و به درده کار های حرفه ای نمیخوره.
حالا فعلا قابلیت های عادی و پایه ای یه انجینو نوشته که.

Reza Azimy_RW
02-01-2012, 20:09
علم اگر در سریا هم باشد ایرانیان بهش دست پیدا میکنن.
بد تحت تاثیر حرف این سربازای گمنام قرار گرفتی :دی

M0hsen3D
02-01-2012, 20:15
بد تحت تاثیر حرف این سربازای گمنام قرار گرفتی :دی
:16:
نه داداش من تحت تاثیره هیچی قرار نمیگیرم , اگه میگم میسازم پس بدون میسازم.:8:

saeiddddd2010
03-01-2012, 17:47
یونیتی چیه ایرانیها اگه بخوان تکی میتونن Frostbite بسازن :دی علم اگر در سریا هم باشد ایرانیان بهش دست پیدا میکنن.
...
بگذریم :دی
اشتباهی که کرده اینه که تو XNA نوشته انجینشو که معلوم نیست مایکروسافت بازیم تو Win 8 پشتیبانیش بکنه نکنه البته احتمال زیاده که پشتیبانی بشه بازم و با ورژن 11 دایرکت ایکس پیاده بشه ولی بازم با اندازه خودش محدوده و به درده کار های حرفه ای نمیخوره.
حالا فعلا قابلیت های عادی و پایه ای یه انجینو نوشته که.

یعنی xna خوب نیست من می خواهم باش یه موتور کوچیک درست کنم و روز به روز ارتقاش بدم نظر شما چیه

M0hsen3D
03-01-2012, 19:11
XNA خوبه ببین من نگفتم بده یا خوب حرفم سر پشتیبانیش تو Windows 8 هست اگه مایکروسافت اونو تحت DX 11 پیاده کنه برای Windows 8 که خب خیلی خوب میشه دیگه اگه نه که فاتحش خوندست.که البته تو سایت های مختلف دیدم بیشتر میگن به احتمال زیاد پشتیبانی میشه و نسخه بعدش تحت عنوان XNA 5.0 میاد , ولی خب اینا همش احتمال هست و ادم نباید با احتمالات کار کنه.
پیشنهاد من برنامه نویسی بازی با DirectX 11 و Cpp هست.

parvizamd
22-01-2012, 21:43
آخ جون به قول mortal kombat:

fight! finish him

چقدر منتظر این روز بودم...(حسین قضیه رو می دونه)

parvizamd
22-01-2012, 21:55
قضیه چیه دقیقا من نفهمیدم موتور دزدی بود!!!...

lord arthas
23-01-2012, 11:57
نه میگه که تو موتورت فقط یک جمع اوری کد های بقیه برای انجین نویسی بوده :31:

parvizamd
26-01-2012, 16:08
عجبب بسطاتی داریم دلم خوش گفتن ملت به سیداف حمله کردن شارج شدم...:-) دی

siavash_rad
26-01-2012, 19:57
من که به عنوان یک یازیساز نه کل بنیاد رو قبول دارم نه براشون تره خورد میکنم.

کارشناساشون هم یه چیزایی یاد گرفتن هی میان .......

یه جلسه داشتیم باشون چند وقت پیش ایکاش میشد ضبطش کنم تا شماهام بشینید به حال این مملکت کلی گریه کنید.

parvizamd
26-01-2012, 20:16
اگر قضیه فقط کپی کد کردن کد شیدر هست واقعا کار زشتیه خیلی به این عادت دارن کارهای خودشون نمی تونن انجام بدن به دیگران تهمت کپی کردن می زدن ...