PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Galaxy S2 or iPhone 4s

شـیـفــو
28-12-2011, 20:31
سلام دوستان .

Galaxy S2 vs iPhone 4s
ب

بین این دو کدوم بهتر هست ؟ بدون در نظر گرفتن قیمت .
از پشتیبانی نرم افزاری گرفته تا مشخصات سخت افزاری ، کدوم بهتره ؟

.:PAR3A:.
28-12-2011, 23:10
بدون قیمت ، سخت افزار 4S قوی تره و نرم افزار 4S ، دوربین 4S قوی تره ، صفحه نمایش S2 بزرگتر و قوی تره...

h_starboy
29-12-2011, 00:04
سامسونگ اصلا پشتیبانی خوبی نداره . پس فردا که مدلهای جدیدی بیاد این گوشی هم مثل galaxy s یادش میره ولی apple باور کن هنوز که هنوزه داره به 3gs در حد خودش حال میده .
من خودم پشیمونم سامسونگ گرفتم . شک نکن

بدون قیمت ، سخت افزار 4S قوی تره و نرم افزار 4S ، دوربین 4S قوی تره ، صفحه نمایش S2 بزرگتر و قوی تره...

رو چه حسابی میگید آیفون سخت افزارش قوی تره . سی پی یو galaxy قوی تره (dual1.2 در مقابل dual1) و رمش هم 1 گیگه ولی آیفون 512 هستش .
البته فکر کنم گرافیکه آیفون قویتره . (PowerVR SGX543MP2 در مقابل Mali-400MP )
دوربینشونم یکیه و هردو فول اچ دی فیلمبرداری میکنن .
ولی همونطور که گفتم آیفون پشتیبانیش به مراتب بهتره و نرم افزار هم که تو آیفون شکی نیست .

MOHAMMAD2010
29-12-2011, 00:31
به نظر من 100 درصد 4S

Farshid72
29-12-2011, 00:47
رو چه حسابی میگید آیفون سخت افزارش قوی تره . سی پی یو galaxy قوی تره (dual1.2 در مقابل dual1) و رمش هم 1 گیگه ولی آیفون 512 هستش .
ولی همونطور که گفتم آیفون پشتیبانیش به مراتب بهتره و نرم افزار هم که تو آیفون شکی نیست .
رو این حساب که دوهسته به چکار آید ؟؟؟ یعنی انقد فرق دارن دوسته عزیز ؟؟؟
از نظر من شما رو حساب اعداد تصمیم نگیر یا حداقل تمام جوانب رو در نظر بگیر
میگی دو هسته ای ؟ کدوم برنامه براش اومده ؟؟؟ همون یک هستشم جواب این نرم افزارهاشو میداد...
برای دو هسته با کلاس PC میزان حافظه 512 کافیه دیگه چه برسد به این هسته های .....
بهتره یکم معقولانه تر فک کنیم دوسته من

hompoil
29-12-2011, 11:46
طبق خواسته های شما 4s بهتری ولی واقعا قیمتش نسبت به s2 اصلا نمی ارزه

dash_mehdi
29-12-2011, 12:05
طبق خواسته های شما 4s بهتری ولی واقعا قیمتش نسبت به s2 اصلا نمی ارزه

نه بابا کی گفته 4s بهتره قیمتش که دو برابر و اصلا هم بهتر نیست بهتره یه سری به سایت جی اس ام بزنی
نمی دونم این دوستان چی میگن گلکسی اس 2 معروفه به بهترین اسمارت فون طبق برسی های انجام شده دوربین اس 2 بهترین دوربین 8 مگاپیکسلی شده
یک ویدئو دیدم که ازمایش قدرت این دو گوشی بود اول ایفون 4s رو انداختند روی زمین خرد شد ولی گلکسی اس 2 هیچیش نشد متاسفانه لینکش رو ندارم به محض این که پیدا کردم برات میزارم
من اگه بخام 1 تومن پول گوشی بدم بازم سامسونگ اونم گلکسی نوت میخرم نه ایفون.

mf.designing
29-12-2011, 12:24
سلام
من هر دو گوشی رو داشتم و میتونم نظر شخصیم رو اینطوری بدم.

1- در مورد تصویر ، از لحاض تراکم پیکسل ها کمی آیفون بهتره که اونم به خاطر کوچیک بودن سایزش هست اما واقعا هیچی وضوح تصویر و قدرت رنگهای گالاکسی اس 2 رو نداره

2- در مورد پردازش و رم هم کدوم علمی میگه رم 1 گیگ در مقابل 512 چیز بدرد بخوری نیست یا همینطور سی پی یو ؟! من تو هر دو نزدیک به 20 صفحه برنامه زدم برا اس 2 حتی یه ذره هم منوش کند نشد اما برا آیفون کاملا لگ دار شد !

3- از لحاض برنامه و بازی هرچند برا آندروئید هم خیلی عالیه اما واقعا اپل تو این ضمینه چیز دیگه ای هست . البته اکثر بازیهای 3 بعدی با گرافیک بالا برا هر دو میاد . برا من GTA III تو اس 2 بهتر بود !

4- از لحاض دوربین میشه گفت مشابه هستن اما تو فضای بسته و تاریک شاید تصویر آیفون بهتر باشه اما تو بررسی سایتها معتبر حتی در این بخش هم رای به اس 2 دادن !

5- در مورد پشتیبانی نرم افزاری به نظر من کلا آندروئید زیاد مشکل داره !

6- از لحاض مقاوت بدنه هم که آیفون خیلی سوسوله ! :دی تو you tube فیلم هاش هست که خیلی راحت میشکنه LCD ایش !

البته این نکاتم باید مد نظر داشت :

- قیمت خیلی بالای آیفون در مقابل کارائی برابر یا حتی پایین تر
- کیفیت بهتر بدنه آیفون
- راحت تر بودن نصب برنامه و امثال اون برا آندروئید
- سیستم IOS جدا از زیبائی و کارائیش یه سری محدودیت هم داره
- آندروئید بهتر کاستم میشه
- رو اس 2 میشه از SD card هم استفاده کرد
- آیفون برنامه siri داره که خیلی جالب هستش
و ...

البته اینا نظرات شخصی من بر حسب استفاده هائی هست که داشتم

این صفحه هم برا آندروئید دارها میتونه جالب باشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

dash_mehdi
29-12-2011, 12:35
همین که صفحه نمایش گلکسی اس 2 - 4.3 اینچ هست در مقابل صفحه ی 3.5 اینچی ایفون نیاز به بحث نیست بهترین گوشی اسمارت فقط اس 2.

Farshid72
29-12-2011, 12:43
نه بابا کی گفته 4s بهتره قیمتش که دو برابر و اصلا هم بهتر نیست بهتره یه سری به سایت جی اس ام بزنی
نمی دونم این دوستان چی میگن گلکسی اس 2 معروفه به بهترین اسمارت فون طبق برسی های انجام شده دوربین اس 2 بهترین دوربین 8 مگاپیکسلی شده
یک ویدئو دیدم که ازمایش قدرت این دو گوشی بود اول ایفون 4s رو انداختند روی زمین خرد شد ولی گلکسی اس 2 هیچیش نشد متاسفانه لینکش رو ندارم به محض این که پیدا کردم برات میزارم
من اگه بخام 1 تومن پول گوشی بدم بازم سامسونگ اونم گلکسی نوت میخرم نه ایفون.

سلام
من هر دو گوشی رو داشتم و میتونم نظر شخصیم رو اینطوری بدم.

1- در مورد تصویر ، از لحاض تراکم پیکسل ها کمی آیفون بهتره که اونم به خاطر کوچیک بودن سایزش هست اما واقعا هیچی وضوح تصویر و قدرت رنگهای گالاکسی اس 2 رو نداره

2- در مورد پردازش و رم هم کدوم علمی میگه رم 1 گیگ در مقابل 512 چیز بدرد بخوری نیست یا همینطور سی پی یو ؟! من تو هر دو نزدیک به 20 صفحه برنامه زدم برا اس 2 حتی یه ذره هم منوش کند نشد اما برا آیفون کاملا لگ دار شد !

3- از لحاض برنامه و بازی هرچند برا آندروئید هم خیلی عالیه اما واقعا اپل تو این ضمینه چیز دیگه ای هست . البته اکثر بازیهای 3 بعدی با گرافیک بالا برا هر دو میاد . برا من GTA III تو اس 2 بهتر بود !

4- از لحاض دوربین میشه گفت مشابه هستن اما تو فضای بسته و تاریک شاید تصویر آیفون بهتر باشه اما تو بررسی سایتها معتبر حتی در این بخش هم رای به اس 2 دادن !

5- در مورد پشتیبانی نرم افزاری به نظر من کلا آندروئید زیاد مشکل داره !

6- از لحاض مقاوت بدنه هم که آیفون خیلی سوسوله ! :دی تو you tube فیلم هاش هست که خیلی راحت میشکنه LCD ایش !

البته این نکاتم باید مد نظر داشت :

- قیمت خیلی بالای آیفون در مقابل کارائی برابر یا حتی پایین تر
- کیفیت بهتر بدنه آیفون
- سیستم IOS جدا از زیبائی و کارائیش یه سری محدودیت هم داره
- آندروئید بهتر کاستم میشه
- رو اس 2 میشه از SD card هم استفاده کرد
- آیفون برنامه siri داره که خیلی جالب هستش
و ...

البته اینا نظرات شخصی من بر حسب استفاده هائی هست که داشتم

این صفحه هم برا آندروئید دارها میتونه جالب باشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حرف های جفتتونو قبول دارم متاسفانه به دلیل وضعیتی که مملکته ما داره و بخاطر یه سری تحریمات ما نمی تونیم از تمامی امکانات آیفون استفاده کنیم
در مورد وضوح تصویر باید بگم دوسته عزیز شما داری نور صحفه به اون بزرگی گالکسی رو با آیفون مقایسه میکنی ؟؟؟ قطعا نور صفحه ها برابر نیستن ولی بحث تراکم پیکسل مطرحه!!!
شما واقعا دوس داری صغحه بزرگ باشه به هر قیمتی ؟؟؟
اپل اینو قبول نداره!!! هیچکدوم از طرفدارای اپل هم اینو قبول ندارن...بزرگی صفحه به قیمت از دست دادن کیفیت تصویر ؟؟؟ به قیمت از دست دادن پردازش تصویر یهتر ؟؟؟
نه..هیچ کس اینو قبول نمیکنه!!! نور صفحه هم مربوط به میزان کنتراست تصویر داره نه چیز دیگه ای که تصور میکنم بیش از یه حدیشم ضرر آورباشه!!!
دوسته عزیز من خودم تو حوضه سخت افزار فعالیت دارم...میزان استفاده از رم بستگی به میزان پردازش cpu داره هر چه cpu قوی تر و فرکانس بالاتری داشته باشه قطعا به میزان رم بالاتری نیاز داره...
در ضمن این میزان فرکانسی که گالکسی از آیفون بیشتر داره در حدو اندازه ای نیست که لازم باشه 512 مگ رم بیشتر روی دستگاه گذاشته بشه و عملا بی مصرفه!!!
در ضمن اینکه شما میگید سیستم بیش از یه مقدار برنامه که روش نصب بشه لگ داره فک نمی کنم ربطی داشته باشه
این میتونه مربوط به پردازش هستش نه رم..رم رو اگه شما برنامه ای اجرا کنید برنامه فضایی از رم رو اشغال خواهد کرد و اینکه شما دارید میگید تو وردق زدن صفحات کم میاورده من نمیتونم قبول کنم چنانکه حتی یکی از بچه ها اپل 4 داشته و چند صفحه برنامه داشته ولی بازم قفل کردنش در حد محسوسی نبوده و فقط در این بوده که وقتی سریع ورق میزدید اون نقطه های پایین صفحه که نمایانگر صفحه بود مثلا از 2 میپریده به 4!!! قطعا این مشکل با یه پردازنده دو هسته ای A9 رفع شده!!!پس جای نگرانی نیستش

29-12-2011, 13:24
رو کلاک حساب نکنین ، بنچمارک ها همه چی رو نشون میدن... رم هم طبیعیه که آیفون خیلی کمتر از اندروید به رم نیاز داره...

6- از لحاض مقاوت بدنه هم که آیفون خیلی سوسوله ! تو you tube فیلم هاش هست که خیلی راحت میشکنه LCD ایش !
مخالفم... با یوتوب کاری ندارم ، طبق تجربه خودم آیفون به وضوح سرتره... آیفون 4 یکی از فامیلا از این ور خونه پرت شد اون ور خونه (رو سنگ) ، طوری که 100% مطمئن بود باید بره یکی دیگه بخره و با تعویض قطعه هم جواب نمیده :دی ، آخر که ورداشت دید فقط اسکرین پروتکتورش حباب ورداشته :O

برای هر دو میاد ، اما کیفیت بازی های آیفون سرتره... خودم تست کردم...

کمی؟؟؟ کمی؟؟؟ 217 در برابر 330 که حتی Galaxy Nexus هم نتونسته بهش برسه... چنین چیزی هم که به خاطر کوچک بودن صفحه PPI بالایی داره کاملا اشتباهه ، چون به هر حال PPI باید پیاده بشه و با سایز کاری نداره...
البته من خودم به شخصه صفحه گلکسی اس 2 رو به آیفون ترجیح میدم ، به خاطر شفافیت بهتر...

اوهوم اوهوم :دی تو آیفون کلا 11 صفحه برنامه بیشتر نمیشه ریخت :) :>

مگه واسه آیفون چشه که سخت باشه؟؟؟ : ))
واسه کپی باز ها که بی چون و چرا آیفون خیلی راحت تره ، فقط و فقط به لطف apptrackr.org ...

mf.designing
29-12-2011, 13:44
در مورد وضوح تصویر باید بگم دوسته عزیز شما داری نور صحفه به اون بزرگی گالکسی رو با آیفون مقایسه میکنی ؟؟؟ قطعا نور صفحه ها برابر نیستن ولی بحث تراکم پیکسل مطرحه!!!
اپل اینو قبول نداره!!! هیچکدوم از طرفدارای اپل هم اینو قبول ندارن...بزرگی صفحه به قیمت از دست دادن کیفیت تصویر ؟؟؟ به قیمت از دست دادن پردازش تصویر یهتر ؟؟؟

همه چی نور صفحه نیست ! باکیفیت بودن تصویر اس 2 چیز خیلی واضحی هستش ! من 2 تاش رو دادرم و نوشتم براتون از هر 2 تاش . الان جفتش پیش روم هست ، اس 2 خارق العادست . در مورد بزرگی هم بله خیلی مطرحه ! اینم نیست که طرفدارای اپل صفحه بزرگ نخوان همونطوری که امسال سر همون 3.5 اینچ موندن صفحه تو ذوقشون خرد ! صفحه بزرگ الان خیلی مهمه از دید من

دوسته عزیز من خودم تو حوضه سخت افزار فعالیت دارم...میزان استفاده از رم بستگی به میزان پردازش cpu داره هر چه cpu قوی تر و فرکانس بالاتری داشته باشه قطعا به میزان رم بالاتری نیاز داره...
در ضمن این میزان فرکانسی که گالکسی از آیفون بیشتر داره در حدو اندازه ای نیست که لازم باشه 512 مگ رم بیشتر روی دستگاه گذاشته بشه و عملا بی مصرفه!!!
ببینید نحوه استفاده از رم تو گوشی ها متفاوت تر از پی سی هست ! تو گوشی خیلی فرآیندها هستن که باید حتما روی رم بار باشن و بخشی از برنامه های نصب شده هم اینو میخوان و قطعا در استفاده هم زمان از چند برنامه هم رم کمتر کم خواهد آورد و این کاملا مشخصه . من دقیقا چیزی رو که تست کردم رو میگم . در هر دو گوشی 20-21 صفحه کامل برنامه نصب کردم آیفون واقعا آهسته شد در حالی که اس 2 فرقی نکرد اون هم در حالتی که به قول شما هنوز آندورئید تازه با ICS از چند پردازشی پشتیبانی میکنه !

در ضمن اینکه شما میگید سیستم بیش از یه مقدار برنامه که روش نصب بشه لگ داره فک نمی کنم ربطی داشته باشه
این میتونه مربوط به پردازش هستش نه رم..رم رو اگه شما برنامه ای اجرا کنید برنامه فضایی از رم رو اشغال خواهد کرد و اینکه شما دارید میگید تو وردق زدن صفحات کم میاورده من نمیتونم قبول کنم چنانکه حتی یکی از بچه ها اپل 4 داشته و چند صفحه برنامه داشته ولی بازم قفل کردنش در حد محسوسی نبوده و فقط در این بوده که وقتی سریع ورق میزدید اون نقطه های پایین صفحه که نمایانگر صفحه بود مثلا از 2 میپریده به 4!!! قطعا این مشکل با یه پردازنده دو هسته ای A9 رفع شده!!!پس جای نگرانی نیستش
اصلا گیریم که ربط نداره ، این یه مشکل نیست ؟! مطمئن مهم ترین قسمت استفاده از گوشی های این چنینی برنامه ها و سرعت عملکرد هستش . این مشکل هم کاملا پابرجاست الان !

در کل از دید من قرار نیست هرچی اپل باشه بهترین باشه. خیلی از سایتهای معتبر بررسی انجام دادن و امتیاز رو هم به اس 2 دادن هرچند اس 2 قبل تر از آیفون جدید اومده !
قیمت رو هم مد نظر داشته باشیم که 750 و 1 میلون و بیشتر ، باهم فاصله قابل قبولی ندارن !

موفق باشید

mf.designing
29-12-2011, 13:49
مخالفم... با یوتوب کاری ندارم ، طبق تجربه خودم آیفون به وضوح سرتره... آیفون 4 یکی از فامیلا از این ور خونه پرت شد اون ور خونه (رو سنگ) ، طوری که 100% مطمئن بود باید بره یکی دیگه بخره و با تعویض قطعه هم جواب نمیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، آخر که ورداشت دید فقط اسکرین پروتکتورش حباب ورداشته :O
درسته منم گفتم که کیفیت آیفون و کلا محصولات اپل خیلی بالاست . بحث من سر شکستن LCD بود که واسه خیلی تو فروم های خارجی پیش اومده !

برای هر دو میاد ، اما کیفیت بازی های آیفون سرتره... خودم تست کردم...
کاملا درسته و آیفون سره . من چند بازی رو به صورت خاص گفتم .

کمی؟؟؟ کمی؟؟؟ 217 در برابر 330 که حتی Galaxy Nexus هم نتونسته بهش برسه... چنین چیزی هم که به خاطر کوچک بودن صفحه PPI بالایی داره کاملا اشتباهه ، چون به هر حال PPI باید پیاده بشه و با سایز کاری نداره...
البته من خودم به شخصه صفحه گلکسی اس 2 رو به آیفون ترجیح میدم ، به خاطر شفافیت بهتر...
البته همون صفحه آیفون رو هم سامسونگ زده ! :دی شاید کم نباشه اما زیاد هم نیست . کیفیت و شفافیت تصویر یعنی چیزی که کاربر کالا اون رو حس میکنه دقیقا در اس 2 هست . از دید من کسی نمیتونه این رو انکار کنه که اس 2 واقعا تصویر تکی داره

مگه واسه آیفون چشه که سخت باشه؟؟؟ : ))
واسه کپی باز ها که بی چون و چرا آیفون خیلی راحت تره ، فقط و فقط به لطف apptrackr.org ...
بازهم مطمئنا به آسانی و عمومی تر بودن آندروئید نیست . و البته من اینو از لینکی که گذاشتم نقل کردم

ممنون

h!tman
29-12-2011, 13:50
من این s2 خریدم یک روز گذشته حس میکنم چه کوچیکه : ))
:(
سر سایز بحث نکنید چون رفیقمم لایو داره میگه سایزش خیلی توپه!
اکثرا بزرگ رو ترجیح میدن

29-12-2011, 13:57
البته همون صفحه آیفون رو هم سامسونگ زده ! شاید کم نباشه اما زیاد هم نیست . کیفیت و شفافیت تصویر یعنی چیزی که کاربر کالا اون رو حس میکنه دقیقا در اس 2 هست . از دید من کسی نمیتونه این رو انکار کنه که اس 2 واقعا تصویر تکی داره
مطمئنین LG نمیزنه صفحه رو؟؟؟ :دی تا جایی که من میدونم پردازنده ها رو سامی میزنه :-؟ مطمئن نیستم البته...

h!tman
29-12-2011, 14:11
پردازنده سامی صفحه ال جی
خرت و پرتاش و قسمتی از سی پی یو ها فاکسکان
اپل : بنر تبلیغاتی:دی

total_overdose
29-12-2011, 14:13
حرف های جفتتونو قبول دارم متاسفانه به دلیل وضعیتی که مملکته ما داره و بخاطر یه سری تحریمات ما نمی تونیم از تمامی امکانات آیفون استفاده کنیم
نه..هیچ کس اینو قبول نمیکنه!!! نور صفحه هم مربوط به میزان کنتراست تصویر داره نه چیز دیگه ای که تصور میکنم بیش از یه حدیشم ضرر آورباشه!!!
ببین دوست عزیز شما با آیفون کار کردی درست! اما یا با گالاکسی2 کار نکردی یا میخوای قبول نکنی!
من بارها صفحه آیفون 4 اس رو با گالاکسی اس2 مقایسه کردم!
صفحات samoled plus از 3 ساب پیکسل تشکیل شدن و این خودش جزییات تصویر رو خیلی بالابرده نسبت به سری های قبل! کسی منکر این نیست که هنوز مالیه آیفون بیشتره! اما آنچنان چیز غیر قابل تحملی نیست چون ماله گالاکسی تو هیچ موردی کمتر بودنش اذیت کننده نیست ولی درعوض سایز کنتراست و ... به مراتب بهتر از آیفون هست!

Farshid72
29-12-2011, 14:26
ببینید من که گفتم حرف های شما متینه ولی چیزی که هست شما گوشی خریدید سنگ که نخریدید که وقتی بندازیش نشکنه!!!
در ضمن اینکه صفحه نمایش گالکسی پیشرفته تره شکی نیست ولی چیزی که مطرحه بحث رزولوشن و تراکم پیکسله!!!
اپلی ها هم صفحه بزرگ میخوام ولی صفحه بزرگ با کیفیت مطلوب!!! آیفون بعدی باید تراکم پیکسل 500ppi رو داشته باشه..نه تنها آیفون بلکه تمام نمایشگرهای آینده حتی تلویزیون های خانگی!!!
من میگم صفحه بزرگ نباشه وقتی قراره retina نباشه ( عجب قافیه ای شد:31:)
ببین تو خود همون گلیکسیتون وارد شیدو چند برنامه باز کنید و میزان رم مورد استفاده رو مشاهده و گزارش کنید!!!

mf.designing
29-12-2011, 14:29
مطمئنین LG نمیزنه صفحه رو؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا جایی که من میدونم پردازنده ها رو سامی میزنه :-؟ مطمئن نیستم البته... حالا یه همچین چیزی ! :دی البته LG جدیدا این کارو میکنه و قسمتی از محصولاتش که یادم نیست آیفون هم شامل اونا بود یا نه سامی میزد ! :دی

ببین دوست عزیز شما با آیفون کار کردی درست! اما یا با گالاکسی2 کار نکردی یا میخوای قبول نکنی!
من بارها صفحه آیفون 4 اس رو با گالاکسی اس2 مقایسه کردم!
صفحات samoled plus از 3 ساب پیکسل تشکیل شدن و این خودش جزییات تصویر رو خیلی بالابرده نسبت به سری های قبل! کسی منکر این نیست که هنوز مالیه آیفون بیشتره! اما آنچنان چیز غیر قابل تحملی نیست چون ماله گالاکسی تو هیچ موردی کمتر بودنش اذیت کننده نیست ولی درعوض سایز کنتراست و ... به مراتب بهتر از آیفون هست! دقیقا . من گفتم نیازی به تعصب نیستش و من خودم هم کلاس کاری اپل رو خیلی می پسندم . اما هر 2 تاش رو دارم به نحوی و واقعا اس 2 سره . من چیزیو که میبینم نوشتم

ببین تو خود همون گلیکسیتون وارد شیدو چند برنامه باز کنید و میزان رم مورد استفاده رو مشاهده و گزارش کنید!!!
دقیقا من در هر 2تاشون کاملا پر شدنش رو دیدم.
در مورد تراکم پیکسل هم فک نکنم دلیل وجهی برا خرید باشه وقتی آدم کاملا کیفیت اس 2 رو تو تصویر احساس میکنه
ممنون

adel.alizadeh1994
31-12-2011, 17:29
به نظر من گوشی ایفون 4s بهتره البته با توجه به اینکه این گوشی دومین گوشیه برتر شد و گالاکسی اس2 اول شد اما جدیدا من دو هشت تا عیب تو گالاکسی دیدم که نظرم راجع بهش عوض شد دوربین و کیفیت صفحه ی ایفون فور اس عالیه

dash_mehdi
31-12-2011, 20:54
به نظر من گوشی ایفون 4s بهتره البته با توجه به اینکه این گوشی دومین گوشیه برتر شد و گالاکسی اس2 اول شد اما جدیدا من دو هشت تا عیب تو گالاکسی دیدم که نظرم راجع بهش عوض شد دوربین و کیفیت صفحه ی ایفون فور اس عالیه

حتما اون هشت ایراد رو از جی اس ام در اوردی بابا اون جی اس ام با اپل زد و بند داره اینا رو باور نکن بهترین گوشی زیر 1 میلیون البته بعلاوه محصولات اپل که الکی دو برابر همه قیمت دارند سامسونگ گلکسی اس 2 هست.

dash_mehdi
31-12-2011, 21:14

کیفیت تصویر پایین ؟؟؟؟!!!!
ببخشید میشه بپرسم کدوم یک از گوشی ها رو داشتی؟
والا من دو ماه گلکسی اس 2 داشتم کیفیت تصویرش حرف نداره و با رفیقم که 4اس داره مقایسه می کنم تقریبا یه جوره و تازه گلکسی یه برتری داره اونم نور روشن تره.

h!tman
31-12-2011, 21:35
از نظر کیفیت تصویر دیگه گلکسی برتره و همه میدونن
اون تراکم پیکسله که گوشیو فرو کنید تو چشتون مثلا گلکسی اس2 رو پیکسل هاشو میبینید آیفون رو نه!

behnam129
01-01-2012, 14:11
دوستان این که بحث نداره معلومه که Galaxy S2 بهتره
آخه من میخوام بدونم 4S چه تغییرات مهمی نسبت به نسخه قبلش Iphone 4 داره که قیمتش نجومی شده ، من نمیدونم چرا شما دوستان مهمترین فاکتور مقایسه که قیمت هستش رو در نظر نمی گیرید؟:13:
اصلا فرض رو بر این میگیریم که آیفون کمی بهتره(که ابدا" نیست) ،هیچ فکر نمیکنید که با پولش میشه دو تا غول از برند های مختلف خرید (مثلا htc Sensation و بهترین گوشی هوشمند حال حاضر که همون گلکسی اس 2 هستش)
ماشااله فکر کنم دستتون به دهنتون میرسه ، والا ما که حسرت یه Galaxy Ace به دلمون مونده:14:
به نظر من آی فون بیشتر یه گوشی تجملاتیه که برای شیخ های عرب مناسبه نه برای کسایی که برای تک تک ریال های جیبشون زحمت میکشند اما در عوض مارک هایی هم وجود دارند که از نهایت تکنولوژی در محصولاتشون استفاده میکنند ولی با قیمت معقول تر.

البته یه چیزی رو اساسا" فراموش کردم: که دوستمون فرموده بودند "بدون در نظر گرفتن قیمت"!!! که اون هم مقایسه خوبی از آب در نمیاد به نظرم

01-01-2012, 15:19
خوشم میاد که جز یه سری از دوستان ، همه فقط اومدن گفتن 4S بهتره S2 بهتره... و هیچکدوم ذره ای به مسائل فنی اشاره نکردن... یکی از مشکلای ما ایرانیا اینه... که خیلیا بدون حتی 1% اطلاعات ، میان اینجا و بدون ذره ای استدلال منطقی و فنی ، نظر میدن...
نظرای دوستمون mf.designing یا Farshid72 رو ببینین... کاملا بحث منطقی و عالیه... اما عده ای از دوستان همینطوری اومدن و یه چیزی گفتن :|

Stream
01-01-2012, 16:02
درباره صفحه این دو: در نشون دادن تکست و فونت ها و بازیهای کارتونی (Angry Birds و Cut the Rope و ...) صفحه آیفون بهتره به خاطر تراکم بیشتر و PenTile نبودن، در فیلم و طبیعت و بازیهای 3D صفحه S2 بهتره.

درباره دو گوشی: هر دو گوشیهای ایده آل پلتفرم هاشون هستن و ضعف سخت افزاری خاصی ندارن. شما تصمیم بگیرید iOS می خواید یا اندروید و بعد انتخابتون کاملا واضح خواهد بود.

behnam129
01-01-2012, 16:26
خوشم میاد که جز یه سری از دوستان ، همه فقط اومدن گفتن 4S بهتره S2 بهتره... و هیچکدوم ذره ای به مسائل فنی اشاره نکردن... یکی از مشکلای ما ایرانیا اینه... که خیلیا بدون حتی 1% اطلاعات ، میان اینجا و بدون ذره ای استدلال منطقی و فنی ، نظر میدن...
نظرای دوستمون mf.designing یا Farshid72 رو ببینین... کاملا بحث منطقی و عالیه... اما عده ای از دوستان همینطوری اومدن و یه چیزی گفتن :|

خب دوست عزیز مسائل فنی وقتی میتواند باعث برتری یک محصول باشد که چنین اختلاف قیمت فاحشی بین دو محصول مقایسه شونده وجود نداشته باشد. این در حالی است که کفه ترازو برای موارد مختلف فنی(که مد نظر شماست) در هیچ کدام از این دو دستگاه کاملا سنگینی نمیکند و به نوعی هر دوی این گوشی ها در یک سطح قرار دارند(تقریبا)
به عقیده من(در کشور ما) خرید آیفون بیشتر از آنکه به خاطر امکانات و کیفیت آن باشد ، بیشتر جنبه تجملاتی و دهان پر کنی دارد(خب البته هر کس که این هزینه را بپردازد طبیعتا از امکانات آن نیز برخوردار می شود)

behrouz206
01-01-2012, 16:44
سلام
دوست عزیز جواب این سوال کاملا مشخصه !
galaxy s2