PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیاه شدن صفحه دسکتاپ در ویندوز 7

M3HRD@D
24-12-2011, 13:46
دوستان صبح که سیستم رو روشن کردم اومد بالا صفه دسکتاپم سیاه اومده و هیچ آیکونی رو نمایش نمیده و فقط به طور خودکار پوشه my document رو باز میکنه؟
از چی دوستان
چکارش کنم..؟
با تشگر:11:

jafarian
24-12-2011, 14:55
تاپیک پایین ببینید به احتمال زیاد کار شما رو راه بندازه یکی دیگه هم همین مشکل شما رو داشته:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M3HRD@D
24-12-2011, 16:35
نه دوست عزیز برای من اصلا بگراندی نمیاد که عوض کنم همه چیز سیاهه فکر کنم ویروس گرفته

saeed774
24-12-2011, 18:56
به احتمال خیلی خیلی زیاد سیستمتون ویروسی هست . ویروس new folder قدیمی و کظم غیظ این مشکلات رو بوجود میاوردن . شما باید با انتی ویروس های دیسک نجات ، سیستم رو اسکن کنین در حالت بوت .
اینکارو هم انجام بده :
وقتی ویندوز بوت شد همزمان کلیدهای ctrl+alt+del رو بزن و task manager رو انتخاب کن . از منوی file اون New Task رو بزن و در داخل کادرش explorer.exe رو بنویس و اینتر بزن . اگه ویندوز و تمام آیکوناش ظاهر شدن . دوباره از داخل تسک منیجر پروسس های مشکوک و با نام های عجیب و عددی رو End کن و بعد با انتی ویروس اسکن کن .

M3HRD@D
24-12-2011, 20:16
همزمان کلیدهای ctrl+alt+del رو بزن و task manager رو انتخاب کن . از منوی file اون New Task رو بزن و در داخل کادرش explorer.exe رو بنویس و اینتر بزن . اگه ویندوز و تمام آیکوناش ظاهر شدن . دوباره از داخل تسک منیجر پروسس های مشکوک و با نام های عجیب و عددی رو End کن و بعد با انتی ویروس اسکن کن .
رفیق دمت گرم این کار رو کردم درست شد :40:
حالا این نام های عجیب رو از کجا بفهمم کدومه؟

saeed774
24-12-2011, 20:23
خواهش میکنم . شما اگه عکسی از تسک منیجرت بذاری میتونم کمکت کنم .
آنتی ویروس چی داری ؟ آنتی ویروس نصب و اپدیت کنی و اسکن کنی مشکلت حل میشه .

M3HRD@D
24-12-2011, 20:34
خواهش میکنم . شما اگه عکسی از تسک منیجرت بذاری میتونم کمکت کنم .
آنتی ویروس چی داری ؟ آنتی ویروس نصب و اپدیت کنی و اسکن کنی مشکلت حل میشه .

بفرما رفیق:

دوتا عکس انداختم

باز هم ممنون:11:

saeed774
24-12-2011, 21:01
مورد مشکوکی ندیدم !! شما دوباره که ریست میکنی باز همون شرایط پابرجاست ؟

در صفحه و منویی که با زدن کلید F8 مثلا وارد Safe Mode میشیم ، گزینه های دیگری هم وجود داره ، شما با گزینه Last known good cofiguration یا همچنین چیزی وارد ویندوز بشین ، ببینید مشکلتون حل میشه ؟

M3HRD@D
24-12-2011, 21:10
شما دوباره که ریست میکنی باز همون شرایط پابرجاست ؟
سیستم رو ریست کردم باز هم اون جوری سیاه شد...
با Safe Mode هم میرم باز سیاه
چه باید کرد؟
الان دارم آنتی ویروسم رو آژدیت میکنم ببینم مشکل حل میشه

saeed774
24-12-2011, 21:21
با Safe Mode هم میرم باز سیاه

با سیف مود که نگفتم وارد بشید . چند گزینه پایین تر از سیف مود گزینه ای هست که اسمش رو بالا نوشتم ، با اون امتحان کنین .

الان دارم آنتی ویروسم رو آژدیت میکنم ببینم مشکل حل میشه

بعد آپدیت فول اسکن کن ایشالا که مشکلت حل میشه ، اگر نشد میتونی ویندوز رو ریپیر کنی .