PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه بدانیم ویندوز دستکاری نشده

ushuaia
13-12-2011, 16:14
سلام .استاد ایا نرم افزار یا روشی است که بدانیم ویندوز را دستکاری نکرده اند و اورجینال است هم در مورد 7 و هم در مورد xp است ..منظورم این است که ایا روشی یا ترفندی است که بدانیم ویندوز بدون دستکاری شده است 2-استاد هنگامی که ویندوز را دستکاری می کنند چه قسمت هایی را دستکاری می کنند ( ریجستری ویندوز را یا setup یا فایلهای مخفی را ) استاد بیشتر چه قسمت هایی را ...(منظورم وینودز xp و 7 است).3 -ایا نرم افزار ی است که ویندوز را دستکاری کنیم و نرم افزار اضافی به ان نصب کنیم من به تازه گی ویندوز 7 خریدم در قسمت setup ویندوز که شروع به نصب فایل ها و غیره می کند نام شرکت دران با ادرس شرکت تایپ شده بود مثلا شرکت نوین پندار .استاد با چه روشی یا نرم افزاری این کار را انجام می دهند ..(منظورم قسمتی است که بعد از اینکه درایو را فرمت کردیم ویندوز شروع به نصب می ند در ویندوز 7 . ....ممنون

jafarian
13-12-2011, 16:28
اگر ویندوز دستکاری شده باشه مثلا اسم شرکت خودشون روی ویندوز قید میکنن مثل یکی شما یا یکسری برنامه ها به ویندوز اضاف میکنن مثل تم اضافی یا اکسپلورر ورژن جدید برای سفارشی کردن ویندوز هم از برنامه پست پایین میتونید استفاده کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ushuaia
13-12-2011, 18:49
سلام .استاد حال این شرکتهای با چه نرم افزاری اسم شرکت یا علامت شرکت رو به این ویندوز اضافه می کنند که وقتی ویندوز را نصب میکنم در setup ویندوز 7 نام شرکت است با کدام نرم افزار انجام می دهند..ممنون میشوم بیشتر وضیح دهید .. ایا نرم افزار nlite این کار ها را انجام می دهد در ویندوز 7

ushuaia
13-12-2011, 20:21
استاد من این نرم افزار RT7 LITE را دانلود کردم و یک ویندوز 7 در هارد ایمیچ گرفتم حال استاد چگونه فایل های ایمیچ را در درون این برنامه بیاورم ...استاد ممنون میشوم اموزش نرم افزار RT7 LITE را یاد دهید...

jax2
13-12-2011, 21:26
سلام
آموزشش کار ساده ای نیست
ولی به طور مثال
اگر یه فایل عکس با فرمت bmp رو با نام oemlogo.bmp تو شاخه ی system32 کپی کنید با رفتن به system propertise مشاهدش می کنید که اغلب شرکت ها اینکارو میکنن

jafarian
13-12-2011, 23:42
استاد من این نرم افزار RT7 LITE را دانلود کردم و یک ویندوز 7 در هارد ایمیچ گرفتم حال استاد چگونه فایل های ایمیچ را در درون این برنامه بیاورم ...استاد ممنون میشوم اموزش نرم افزار RT7 LITE را یاد دهید...

آموزش این برنامه بصورت pdf ازلینک اول میتونید دان کنید یک فیلم هم از youtube این برنامه رو آموزش داده.