PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در تسکمنیجر یک برنامه است که نمیدانم چیست

alirezaasemani49
04-12-2011, 20:29
سلام,من در تسکمنیجر, در Processes یک برنامه بنام System Idle دارم که میزان استفاده از سی پی یو را 98% میزنه.همچنین در ستون Image Path name هیچ آدرسی را ننوشته.این برنامه برای چی است؟آیا برای خود ویندوز است یا نه؟آیا اگر غیرفعالش کنم اشکالی داره؟
ممنون از توجه شما

joe_satriani
04-12-2011, 21:48
با سلام
این مورد به معنای میزان فضای آزاد سی پی یو هست که میشه ازش استفاده کرد.

موفق باشید.

jafarian
04-12-2011, 23:40
اگر ویندوزتون 7 هست از طریق فروم پایین که یک روش گذاشته برین تست کنیدپست شماره 3 :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jafarian
05-12-2011, 22:47
اگر هنوز رفع مشکل نشده طبق پست 3 فرومی که قرار دادم ابتداکارت شبکه خودتون یا پاکش کنید یا که بطور موقت از دیوایس منیجر سیستم disable کنید بعدش سیستم ریست کنید بالا اومدکنترل کنید Processes مورد نظر از تو تسک منیجر.

alirezaasemani49
06-12-2011, 00:50
اگر هنوز رفع مشکل نشده طبق پست 3 فرومی که قرار دادم ابتداکارت شبکه خودتون یا پاکش کنید یا که بطور موقت از دیوایس منیجر سیستم disable کنید بعدش سیستم ریست کنید بالا اومدکنترل کنید Processes مورد نظر از تو تسک منیجر.
سلام,قبل از هر چیز ممنونم که راهنمایی کردی.
من آن لینکی که برام گذاشته بودین را رفتم ولی پست 3 در مورد این موضوع نبود و حتی برای ویندوز من نبود.من ویندوز7 -32بیت دارم.همچنین باید بگم که این موردی که در تاپیک اول گفتم برای این بود که آن برنامه که ذکر کردم را نمیدانم برای چی است.اصلا نمیدانم این را میشود disable کرد یا نه.وقتی رویش راست کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته (برنامه های دیگر اینطور نیست).برای همین است من را مشغول کرده.
در مورد این توضیح که داده اید باید بگم که چرا باید کارت شبکه را غیر فعال کنم؟

BF.Me
06-12-2011, 01:00
system idle میزان بیکاری cpu رو نشون میده بیخودی دلو روده سیستمو نریز بیرون :31:

Erfan.B
06-12-2011, 06:32
من آن لینکی که برام گذاشته بودین را رفتم ولی پست 3 در مورد این موضوع نبود و حتی برای ویندوز من نبود.من ویندوز7 -32بیت دارم.همچنین باید بگم که این موردی که در تاپیک اول گفتم برای این بود که آن برنامه که ذکر کردم را نمیدانم برای چی است.اصلا نمیدانم این را میشود disable کرد یا نه.وقتی رویش راست کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته (برنامه های دیگر اینطور نیست).برای همین است من را مشغول کرده.

دوست من همون طور که سروش عزیز هم گفت میزان فضای اشغال نشده از سی پی یو رو نشون می ده هر چی بیش تر باشه یعنی این که بار اعمال شده بر روی سی پی یو کمه و به عبارتی پراسس های درگیر با سی پی یو کم تره و مشکلی نیست.
این پراسس lock هست و سیستمی و شما نمی تونی اون رو disable کنی. (البته برای 32 بیتی)

موفق باشی :40:

jafarian
06-12-2011, 13:21

همونفرومی که قراردادم درمورد مشکل شما بحث کرده شما ابتدا طبق سایت اول که توضیح داده با شکل گزینه Media Streaming خودتون از طریق Advanced Sharing Settings کلا غیر فعال کنید بعدشم فایل پایین تو لینک دوم دان کنید روی صفحه سیو کنید بعدشم اجراش کنید ازآخرم سیستم ریست کنید بالا اومد ببینید رفع مشکل شده اگر بازم به همون صورت بود طبق لینک سوم که قرار دادم تو منوی سرچ استارت دستور cmd رو تایپ کنید بعدشم روی گزینه cmd کلیک راست گزینه run as administrator انتخاب کنید ازآخرم فرمانهای که تو شماره 2 درج شده رو از بالا به ترتیب ارهرکدوم کپی بگیرین داخل پنجره cmd با موس paste کنید بعدم اینتر برای هرکدوم جدا بزنید بعدشم سیستم ریست کنید بالا اومد ببینید درست شده

alirezaasemani49
06-12-2011, 17:39
سلام,دوست عزیز jafarian,من واقعا ممنونم که به این مورد من توجه داری و برام لینک میذارید(و مابقی دوستان).اما همانطور که عرض کردم این برام مشکلی درست نکرده,بلکه به نظر دوستان که در پست های قبل گفتند این نشان دهنده فضای آزاد سی پی یو است.اگر اینطور باشد میشه گفت که در حالت ایده آل است.
بهرحال همان کارهایی که گفتی و سایتی که گفتی را انجام دادم و خوب بود.