PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای مدیریت دانلود ADSL

Ali_vavan2009
19-10-2011, 20:06
سلام دوستان

دوستان من یه نرم افزار می خوام که بشه برای ADSL محدودیت دانلود روزانه و محدودیت زمان دانلود تعیین کنم.

با برنامه BWMeter تونستم محدودیت حجم رو کنترل کنم. اما محدویت زمان رو نمی تونم یا بلد نیستم.

بهتر توضیح بدم:

یه برنامه می خوام که بتونم تعیین کنم در روز چقدر ارسال و دریافت داشته باشم و اگه این میزان مثلا 200MB مصرف شد. اینترنت رو قطع کنه.

نکته: من ADSL رو به صورت کانکشن استفاده می کردم ولی در برنامه BWMeter نتونستم کانکشن رو پیدا کنم ناچار شدم اینترنتم رو یکسره کنم که فقط موقع ای اینترنت قطع میشه که مودم رو خاموش کنم یا برنامه اجازه نده.
لطفا برنامه ای که معرفی می کنید، این مشکل رو نداشته باشه وهمه کانکشن ها رو بشناسه.

این حالت که خیلی مهمه رو هم حتما داشته باشه.

نکته: همان طور که می دانید شرکت های ارائه ADSL شب ها بین ساعاتی اینترنت رو رایگان می کنند.

مشکل برنامه BWMeter همینه که نمیشه ساعت براش تعیین کرد یا من بلد نیستم. که تعیین بشه بین چه ساعاتی اینترنت مصرفی رو حساب نکنه. یا اگرم حساب می کنه جزء میزان مصرفی روز قرار نده.

مثلا :

من تعیین میکنم که بین ساعت 2 تا 5 صبح یه دانلود به حجم 500MB انجام بشه.(که این ساعات اینترنت رایگان هست.)
حالا اگه من بگم اینترنت روزانم 200MB باشه پس اون 300MB دیگه دانلود نمیشه. من می خوام تعیین بشه که به دانلود بین ساعات 2 تا 5 صبح کار نداشته باشه.

باتشکر

Erfan.B
21-10-2011, 06:44
سلام دوستان

دوستان من یه نرم افزار می خوام که بشه برای ADSL محدودیت دانلود روزانه و محدودیت زمان دانلود تعیین کنم.

با برنامه BWMeter تونستم محدودیت حجم رو کنترل کنم. اما محدویت زمان رو نمی تونم یا بلد نیستم.

بهتر توضیح بدم:

یه برنامه می خوام که بتونم تعیین کنم در روز چقدر ارسال و دریافت داشته باشم و اگه این میزان مثلا 200MB مصرف شد. اینترنت رو قطع کنه.

نکته: من ADSL رو به صورت کانکشن استفاده می کردم ولی در برنامه BWMeter نتونستم کانکشن رو پیدا کنم ناچار شدم اینترنتم رو یکسره کنم که فقط موقع ای اینترنت قطع میشه که مودم رو خاموش کنم یا برنامه اجازه نده.
لطفا برنامه ای که معرفی می کنید، این مشکل رو نداشته باشه وهمه کانکشن ها رو بشناسه.

این حالت که خیلی مهمه رو هم حتما داشته باشه.

نکته: همان طور که می دانید شرکت های ارائه ADSL شب ها بین ساعاتی اینترنت رو رایگان می کنند.

مشکل برنامه BWMeter همینه که نمیشه ساعت براش تعیین کرد یا من بلد نیستم. که تعیین بشه بین چه ساعاتی اینترنت مصرفی رو حساب نکنه. یا اگرم حساب می کنه جزء میزان مصرفی روز قرار نده.

مثلا :

من تعیین میکنم که بین ساعت 2 تا 5 صبح یه دانلود به حجم 500MB انجام بشه.(که این ساعات اینترنت رایگان هست.)
حالا اگه من بگم اینترنت روزانم 200MB باشه پس اون 300MB دیگه دانلود نمیشه. من می خوام تعیین بشه که به دانلود بین ساعات 2 تا 5 صبح کار نداشته باشه.

باتشکر

بفرما دوست من ، امیدوارم مشکلت حل بشه :
NetLimiter Pro 3.0.0.11

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی.:11:

Ali_vavan2009
21-10-2011, 09:21
دوست عزیز ممنون

ولی این برنامه 3 مشکل دارد

1- کانکشنها رو نمیشه تکی انتخاب کرد. همه رو با هم حساب می کنه
مثال: من یه کانکشن برای ADSL دارم و یک کانکشن برای مودم و یک کانکشن هم که شبکه یا همون لوکال هست.
همه رو باهم حساب میکنه.

2- برای دریافت و ارسال اطلاعات من می خوام هر دو رو باهم حساب کنه در حالی که جدا حساب می کنه و در تنظیمات هم از هم جدا هستند.

3- و از همه مهمتر من بر روی سیستمم localhost دارم. وقتی که همه کانکشن ها رو غیر فعال می کنم. هر چی که صفحه در localhost باز می کنم رو هم حساب می کنه.

در کل بگم من می خوام فقط کانکشن مربوط به ADSL حجم اطلاعاتش بین ساعات رایگان حساب نشه.

ولی این برنامه خوبی که داشت برای تنظیم زمان بود که کی شروع و کی تموم بشه ولی چون همه اطلاعات ارسالی و دریافتی رو با هم حساب نمی کنه مشکل به حساب می یاد.

باتشکر

Ali_vavan2009
22-10-2011, 19:52
دوست عزیز ممنون

ولی این برنامه 3 مشکل دارد

1- کانکشنها رو نمیشه تکی انتخاب کرد. همه رو با هم حساب می کنه
مثال: من یه کانکشن برای ADSL دارم و یک کانکشن برای مودم و یک کانکشن هم که شبکه یا همون لوکال هست.
همه رو باهم حساب میکنه.

2- برای دریافت و ارسال اطلاعات من می خوام هر دو رو باهم حساب کنه در حالی که جدا حساب می کنه و در تنظیمات هم از هم جدا هستند.

3- و از همه مهمتر من بر روی سیستمم localhost دارم. وقتی که همه کانکشن ها رو غیر فعال می کنم. هر چی که صفحه در localhost باز می کنم رو هم حساب می کنه.

در کل بگم من می خوام فقط کانکشن مربوط به ADSL حجم اطلاعاتش بین ساعات رایگان حساب نشه.

ولی این برنامه خوبی که داشت برای تنظیم زمان بود که کی شروع و کی تموم بشه ولی چون همه اطلاعات ارسالی و دریافتی رو با هم حساب نمی کنه مشکل به حساب می یاد.

باتشکر

چی شد پس؟؟؟؟

xeNociDe
22-10-2011, 22:03
چی شد پس؟؟؟؟
ISP شما چی هست ؟
یعنی از چه شرکتی خدمات میگیرید ؟
اگر شاتل باشه که خودش نشون میده چقدر دانلود کردید.

Ali_vavan2009
22-10-2011, 23:23
من از شاتل سرویس گرفتم و میدونم که میشه از سایت دید

ولی من می خوام بتونم به این کار مدیریت کامل داشته باشم برای اینکه ببینم چقدر استفاده کردم نیاز به باز کردم سایت نباشه.

چون هم وقت گیر هست و هم اگه خودتون شاتل باشید دقت کرده باشید خوده سایت شاتل هم به قدری سنگین هست که چند بار باز کردن صفحه کلی حجم اطلاعات رو می خوره و ........

من می خوام به خاطر دلایلی ( جدا از بحث محدودیت ترافیک ) تعیین کنم در روز 100MB بیشتر امکان استفاده از ترافیک نباشه ( مجموع ارسال و دریافت ترافیک ) و اگه بیشتر بود اینترنت قطع بشه.

مثلا اومدیم و من پشت کامپیوتر نبودم و یه نفرم رمز کامپیوتر رو بدونه و ...... و یه دفعه میزنه و 1GB رو به باد میده.
می خوام از این کار ها جلوگیری کنم.

اینم بگم که ایده مثل ساخت کانکشن دستی و ورود مشخصات موقع اتصال یا قطع کردن مودم از کامپیوتر و غیره رو هم شنیدم و میدونم. ولی اگه برنامه باشه خیلی راحت تر و بهتره

من از برنامه BWMeter بخاطر محدود سازیش خوشم اومد.
و از برنامه NetLimiter برای تنظیم زمان خوشم اومد.

اگه بتونید برنامه ای معرفی کنید که بشه محدودیت دانلود روزانه در ساعات مشخص تعیین کرد که خیلی عالی میشه.

به این شکل که:

از ساعت 00:00 تا ساعت 01:00 و از ساعت 08:00 تا 00:00 رو در بازه زمانی دانلود محدود
( یعنی در مجموع تو این ساعات از 100MB بیشتر نشه مصرف کرد. )

از ساعت 01:00 تا ساعت 08:00 رو در بازه زمانی دانلود رایگان
( یعنی هر چی مصرف تو این ساعات انجام بشه رو کاری نداشته باشه حتی تا 100GB مصرف رو هم کاری نداشته باشه. )

قرار داد ممنون میشم

باتشکر

Ali_vavan2009
24-10-2011, 11:28
سلام دوستان
از همه دوستان و مدیران عزیز پیشاپیش بابت این پسا اضافه معذرت می خوام.

دوستان کسی نیست یه برنامه به ما معرفی کنه؟؟؟؟ من یکی هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم و حدود 1GB از پهنای باندم رفت.

یکی یه برنامه بگه دیگه!!!!

باتشکر

xeNociDe
24-10-2011, 13:21
مثلا اومدیم و من پشت کامپیوتر نبودم و یه نفرم رمز کامپیوتر رو بدونه و ...... و یه دفعه میزنه و 1GB رو به باد میده.
می خوام از این کار ها جلوگیری کنم.
برای اینترنت پسورد بزارید :

Internet Lock 5.3.0

Ali_vavan2009
24-10-2011, 15:40
دوست عزیز من می گم مدیریت دانلود و محدود سازی دانلود. شما میگی قفل کن.

اونی هم که من مثال زدم نمی گم نتونه استفاده کنه. از اینترنت استفاده بشه ولی نه بیشتر از حد ( مثلا 100MB )

من نمی خوام اینترنت رو برای مصرف نکردن مسدود کنم!!!

من می خوام در روز بیشتر از حد مجاز نشه از اینترنت استفاده کرد. همین.

و در ساعات رایگان هم هرچقدر استفاده شد مهم نیست. چون رایگانه

باتشکر

thund3r
24-10-2011, 17:07
سلام با نرم افزار BWMeter میتونید این کار رو انجام بدید کلیپ آموزشی رو دانلود کنید و مشاهده کنید: dl.mypersianweb.com/files/BandWidth_Limiter_BWMeter_[
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید پسورد:

thund3r
24-10-2011, 21:50
پست بنده رو مدیر محترم ساختارش رو با کد زدن به هم زد لطفا ویرایش و تحصیح نمایید لینک معلوم نیست

Ali_vavan2009
24-10-2011, 23:29
دوست عزیز بسیار بسیار بسیار ممنون از زحمتتون

یه سوال این فیلتر دقیقا چطوریه؟؟؟؟ یه توضیح کامل بدی ممنون میشم.

و یه زحمت اگه برات مقدوره یه مطلب کامل آموزشی برای این برنامه برام بذار.

ممنون

Ali_vavan2009
25-10-2011, 09:14
دوستان عزیز

بالاخره چیزی رو که می خواستم رو پیدا کردم و از همه مهمتر هم اطلاعات دقیق میده ، هم رایگانه و هم زبان فارسی داره.

NetWorx v5.2

لینکش هم

مهمترین از همه از محیط BWmeter خیلی خیلی خیلی راحت تره

از تمام دوستان هم که منو راهنمایی کردن تشکر می کنم.

باتشکر

thund3r
25-10-2011, 13:57
سلام دوست من اگرچه برنامه مورد نظرت رو هم پیدا کردی بله حتما توضیح میدم.
اول این که لینک دانلود به خاطر ویرایش توسط مدیران عزیز به هم خورد شاید بعضی ها در دانلود مشکل داشته باشن برا همین دوباره لینک رو قرار میدم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[

دوم نحوه کار:
شما با اعمال فیلتر بر روی کانکشن مورد نظر خودتون در واقع تعیین میکنید که چه زمان هایی این فیلتر فعال خواهد بود.
مثلا با زدن تیک روز های شنبه و دوشنبه تعیین میکنید که این فیلتر و نظارت بر روی کانکشن روزهای شننه و دوشنبه فعال خواهد بود.
و با زدن زمان هم همینطور.
در این آموزش مثلا ساعت 1 تا 8 صبح نظارت بر کانکشن فعال خواهد بود.
و در مرحله بعد تعیین میکنید که اگر میزان ترافیک رد و بدل شده به 200 مگ در این آموزش رسید در این صورت اینترنت به صورت داخلی و از طرف برنامه قطع خواهد شد.
بازم نیاز به توضیح داشتید بگید.

Ali_vavan2009
25-10-2011, 15:32
دوست عزیز ممنون

اگه یه توضیح هم بدی که اون گزینه mode که دوتا حالت داره چه کار می کنه ممنون میشم.

و اینکه در فیلم تنظیم شده که از ساعت 1 تا 8 رو محدود کنه. درسته؟؟؟

حالا اگه من بر عکس این رو بخوام چی؟؟؟

Ali_vavan2009
27-10-2011, 10:11
دوست عزیز چی شد؟؟؟؟