PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : iPhone 4S | تاپيك بررسي و بحث مسائل مربوط به آيفون فور اس

صفحه ها : 1 2 [3]

mf.designing
03-02-2012, 22:18
سلام به تمام دوستان اپلی و با کلاس :دی
بچه ها متاسفانه دیروز گالاکسی اس 2 افتاد زمین و در عین ناباوری دیگه کار نمیکنه !! قصد خرید آیفون دارم اما هم بودجم محدوده هم انتخاب بین 4 و 4s سخته و هم احتمال نزدیک شدن آیفون 5 و کنار رفتن اینا ! حافظه بیشتر برام مهمه اما فک کنم توانشو نداشته باشم ! حالا به نظر شما بهترین انتخاب برام چیه ؟ آیا تفاوت بین 4 و 4 اس ارزش هزینش رو داره ؟ الان قیمتهای مدلهای مختلف چطوریه ؟ آیا پایین تر میاد ؟ و هر توضیح لازم دیگه ...؟ :دی

خیلی ممنون

SIMON137
03-02-2012, 22:53
سلام به تمام دوستان اپلی و با کلاس :دی
بچه ها متاسفانه دیروز گالاکسی اس 2 افتاد زمین و در عین ناباوری دیگه کار نمیکنه !! قصد خرید آیفون دارم اما هم بودجم محدوده هم انتخاب بین 4 و 4s سخته و هم احتمال نزدیک شدن آیفون 5 و کنار رفتن اینا ! حافظه بیشتر برام مهمه اما فک کنم توانشو نداشته باشم ! حالا به نظر شما بهترین انتخاب برام چیه ؟ آیا تفاوت بین 4 و 4 اس ارزش هزینش رو داره ؟ الان قیمتهای مدلهای مختلف چطوریه ؟ آیا پایین تر میاد ؟ و هر توضیح لازم دیگه ...؟ :دی

خیلی ممنون
بله ارزش رو داره

آیفون بعدی هم حدود تابستون میاد همچین نزدیک هم نیست

به نظر من 4s بخرید در این شرایط بهتره

mf.designing
04-02-2012, 00:04
بله ارزش رو داره

آیفون بعدی هم حدود تابستون میاد همچین نزدیک هم نیست

به نظر من 4s بخرید در این شرایط بهتره
ممنون. میشه قیمتهای روزش رو لطف کنید.

SamGun
05-02-2012, 11:45
دوست عزيز من آيفون ٤ اس دارم،در سخت ترين شرايط يعنى واى فاى،پخش موزيك و جستجو در اينترنت و نور رتينا تا آخر ٧:١٥ دقيقه جواب داده.اين فوق العادست،همين.
البته جلبريك نكردم.برنامه ها رو ميخرم.

باطری گوشی با اینکه تو Standby Mode تا 100 ساعت کاهش پایداری داشته نسبت به مدل 4 اما باز عملکرد بهتری نسبت به اون داره .

که البته باز ممکن هست تو آپدیت های بعدی iOS مقداری بهبود وضعیت رو باز داشته باشیم

من تست کردم در حالت JB فرقی نکرده

mesbaha
07-02-2012, 16:55
سلام
من میخوام یه گوشی iphone 4s بخرم ولی جایی که هستم همه گوشیهاش لاک هستش نمیدونم برگردم ایران کار میکنه یا نه؟
مزیت خریدش اینجا اینه که قسط بندی بدون سود واسم میکنه؟
آنلاک فکتوری ندارن.
میگن اگه آنلاک کنی دیگه گارانتی نداره.
حالا میگین چیکار کنم لطفا راهنمایی.

*Ali*
07-02-2012, 22:12
سلام
من میخوام یه گوشی iphone 4s بخرم ولی جایی که هستم همه گوشیهاش لاک هستش نمیدونم برگردم ایران کار میکنه یا نه؟
مزیت خریدش اینجا اینه که قسط بندی بدون سود واسم میکنه؟
آنلاک فکتوری ندارن.
میگن اگه آنلاک کنی دیگه گارانتی نداره.
حالا میگین چیکار کنم لطفا راهنمایی.

شما پیش Retail store رفتین یا خود اپراتور؟
یه سر Apple Online Store همون کشور رو چک کنید باید آنلاک فکتوری داشته باشه.
اگه نداشت یه سر به نمایندگی های فرعی یا فروشگاه های متفرقه بزنید . امکان نداره آنلاک فکتوری گیر نیاد.

mesbaha
08-02-2012, 14:09
شما پیش Retail store رفتین یا خود اپراتور؟
یه سر Apple Online Store همون کشور رو چک کنید باید آنلاک فکتوری داشته باشه.
اگه نداشت یه سر به نمایندگی های فرعی یا فروشگاه های متفرقه بزنید . امکان نداره آنلاک فکتوری گیر نیاد.
من فیلیپین هستم و تنها اپراتوزش(globe) هست که پخش میکنه.

*Ali*
09-02-2012, 14:18
من فیلیپین هستم و تنها اپراتوزش(globe) هست که پخش میکنه.

شرکت Smart هم ظاهرا هست. اون رو چک بکنید. امکان نداره نتونید اونجا آنلاک فکتوری گیر بیارید. بالاخره مغازه های متفرقه یا Reseller ها که هستند.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gggmail
10-02-2012, 13:06
دوستانی که در 4S مشکل باتری دارند به فریمور 9A406 ریستور کنند به مراتب باتری بهبود پیدا میکنه.
من خودم هم امتحان کردم

SamGun
11-02-2012, 22:36
دوستانی که در 4S مشکل باتری دارند به فریمور 9A406 ریستور کنند به مراتب باتری بهبود پیدا میکنه.
من خودم هم امتحان کردم

چیزی که من رو متعجب کرده اینه که گوشی در حالت Standby به شدت مصرف کمی داره !

من از ساعت 00:15 دقیقه صبح که گوشی رو از شارژ در آوردم تا ساعت 9 صبح رو 100% مونده بود !

الانم بعد از استفاده ای تقریبا معقول هنوز باطری 79% ذخیره داره با اینکه از خوده صبح به نت وصل بودم باهاش .

برای من هم از اول 9A406 بود خوشبختانه

gachsaran.karmandi
14-02-2012, 13:50
سلام دوستان!!!
ببخشید من یه مشکل دارم با گوشیم.
از وقتی گوشیمو جیلبریک کردم و با پی سی سووییت برنامه میریزم وقتی برنامه میریزم رو گوشیم گوشیم اون برنامه رو اجرا نمیکنه
و قبل از اینکه برنامه رو اجرا کنه ازش در میاد!!!البته رو همه برنامه ها اینطوری نیس.
ممنون میشم راهنمایی کنید اخه مشکله خیلی بدیه.

JoWkErsSs
15-02-2012, 18:33
سلام دوستان!!!
ببخشید من یه مشکل دارم با گوشیم.
از وقتی گوشیمو جیلبریک کردم و با پی سی سووییت برنامه میریزم وقتی برنامه میریزم رو گوشیم گوشیم اون برنامه رو اجرا نمیکنه
و قبل از اینکه برنامه رو اجرا کنه ازش در میاد!!!البته رو همه برنامه ها اینطوری نیس.
ممنون میشم راهنمایی کنید اخه مشکله خیلی بدیه.

دوست عزیز شما برنامه های .deb رو میتونید با برنامه های دیگه هم امتاحان کنید مانند : iFunbox و ...

شما بعد از نصب برنامه یک ریسپرینگ یا یک ریستارت به گوشی بدهید مطمئن باشید درست میشه ! گاهی اوقات هم خود به خود بعضی از برنامه ها خراب میشوند و وقتی به داخل اونا میرید exit میکنه و میاد بیرون , مشکل خاصی نیست :46:

kavian123
16-02-2012, 01:37
سلام یه برنامه تغییر ای پی هست برای کامپیوتر و حتی گوشیهای اندروید به نام ساکس که همه میشناسیم چرا برای ایفون این نرم افزار نیست دیروز یکی از دوستان اندرویدی روی گوشیش ریخته بود و فوق العاده سرعتش زیاد بود
برنامه ای مشابه چیز ...ان که سرعتش بالا باشه واقعا جالبه که برای ایفون نیست
کسی از دوستان اطلاعای از این برنامه یا مشابهش داره بگه
یه برنامه دیگه هم هست به اسم tor اونم برای ایفون 4 اس نصب نمیشه
یه راهنمایی بفرمایید

invisgirl
16-02-2012, 11:05
من قبل جیلبرک کردن بکاپ گرفتم از گوشیم تا بعد اگه خواستم دوباره ریستور کنم حالا که گوشیمو وصل می کنم به ایتونز اتوماتیک خودش بکاپ می گیره بعدا به مشکل بر نمی خورم موقعه ریستور کردن؟

mohammad_dj_kazin
16-02-2012, 17:12
سلام
دوستان شنیدم جیلبریک این گوشی اومده؟
چجوری میتونم خودم جیلبرکش کنم؟
اصلا میتونم ؟ :دی

JoWkErsSs
16-02-2012, 17:48
سلام
دوستان شنیدم جیلبریک این گوشی اومده؟
چجوری میتونم خودم جیلبرکش کنم؟
اصلا میتونم ؟ :دی

جیلبریک آیفون کار راحتی هست فقط باید طبق آموزش برید جلو ! از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونید فریموری که دارید رو انتخاب نموده و جیلبریک کنید !:46:

kavian123
16-02-2012, 22:07
من قبل جیلبرک کردن بکاپ گرفتم از گوشیم تا بعد اگه خواستم دوباره ریستور کنم حالا که گوشیمو وصل می کنم به ایتونز اتوماتیک خودش بکاپ می گیره بعدا به مشکل بر نمی خورم موقعه ریستور کردن؟

کار درست همینه اگه میخواین عکسها و کانتکتها و اس ام اس ها رو داشته باشین

---------- Post added at 12:07 AM ---------- Previous post was at 12:07 AM ----------

سلام یه برنامه تغییر ای پی هست برای کامپیوتر و حتی گوشیهای اندروید به نام ساکس که همه میشناسیم چرا برای ایفون این نرم افزار نیست دیروز یکی از دوستان اندرویدی روی گوشیش ریخته بود و فوق العاده سرعتش زیاد بود
برنامه ای مشابه چیز ...ان که سرعتش بالا باشه واقعا جالبه که برای ایفون نیست
کسی از دوستان اطلاعای از این برنامه یا مشابهش داره بگه
یه برنامه دیگه هم هست به اسم tor اونم برای ایفون 4 اس نصب نمیشه
یه راهنمایی بفرمایی

mohammad_dj_kazin
17-02-2012, 00:49
دوستان سلام
من گوشیمو جیلبرک کردم الان یه برنامه به اسم cydia به برنامه هام اضافه شده
خوب الان چه فرقی کرده ؟ :دی
یعنی چجوری میتونم برنامه های آی فونو دانلود کنم؟

AryanLand
17-02-2012, 01:07
دوستان سلام

سلام.

یه سر به اینجا بزنید احتمالا" بدردتون بخوره.:11:

JoWkErsSs
17-02-2012, 13:03
دوستان سلام

شما برای نصب برنامه باید سورس :‌repo.i-os.ir رو اد کنید و appsync 5 رو دانلود کنید .

gachsaran.karmandi
17-02-2012, 18:23
دوست عزیز شما برنامه های .deb رو میتونید با برنامه های دیگه هم امتاحان کنید مانند : iFunbox و ...

شما بعد از نصب برنامه یک ریسپرینگ یا یک ریستارت به گوشی بدهید مطمئن باشید درست میشه ! گاهی اوقات هم خود به خود بعضی از برنامه ها خراب میشوند و وقتی به داخل اونا میرید exit میکنه و میاد بیرون , مشکل خاصی نیست :46:

میشه یه خورده ساده تر توضیح بدی؟؟؟:41:
deb و ifun box نمیدونم اصلا چی هستن.

---------- Post added at 06:23 PM ---------- Previous post was at 06:23 PM ----------

شما برای نصب برنامه باید سورس :‌repo.i-os.ir رو اد کنید و appsync 5 رو دانلود کنید .

یعنی چی؟؟چطوری این کارها رو کنیم؟؟؟
ممنون:11:

JoWkErsSs
18-02-2012, 13:30
میشه یه خورده ساده تر توضیح بدی؟؟؟:41:
deb و ifun box نمیدونم اصلا چی هستن.

---------- Post added at 06:23 PM ---------- Previous post was at 06:23 PM ----------

یعنی چی؟؟چطوری این کارها رو کنیم؟؟؟

1. شما وقتی برنامه ای از سیدیا دانلود میکنید فرمتش deb هست حالا شما میتوانید برنامه های دیگری که در سیدیا نیست ولی فرمتش deb هست رو از طریق کامپیوتر با استفاده از برنامه هایی مانند pc suit و ifun box روی idevice (‌ محصول اپل )‌ خود نصب کنید .

2. برای اد کردن سورس باید به اینترنت وصل باشید و به سیدیا بروید و قسمت manage و بعد Sources رو بزنید و بعد در بالا Edit رو بزنید و بعد Add رو بزنید و سورس خود را بنویسید و بعد تمام !:46:

SIMON137
18-02-2012, 15:37
من اس ام اس میدم یه نیم ساعت بعد میرسه دست طرف ، به نظرت مشکل از کجا می تونه باشه ؟

SamGun
18-02-2012, 22:03
من اس ام اس میدم یه نیم ساعت بعد میرسه دست طرف ، به نظرت مشکل از کجا می تونه باشه ؟

با همه اپراتور ها این مشکل رو دارید ؟

SIMON137
18-02-2012, 22:22
با همه اپراتور ها این مشکل رو دارید ؟
تقریبا ، اگر 2 کلمه ای باشه بلافاصله دلیور میشه ولی بیشتر باشه معلوم نیست 5 دقیقه بعد 30 دقیقه بعد ...

SamGun
18-02-2012, 23:37
تقریبا ، اگر 2 کلمه ای باشه بلافاصله دلیور میشه ولی بیشتر باشه معلوم نیست 5 دقیقه بعد 30 دقیقه بعد ...

از سیدیا Deliver Report نصب کردین ؟

SIMON137
18-02-2012, 23:38
از سیدیا Deliver Report نصب کردین ؟
بله ، پاکش کردم درستش نشد ، آپگریدش هم کردم بازم درست نشد !

noisymind
19-02-2012, 00:03
نگران نباشید کلا اس ام اس ها یکی دو روزه هست که با تاخیر گاهی 30 دقیقه ای میرسه!!

SamGun
19-02-2012, 00:22
بله ، پاکش کردم درستش نشد ، آپگریدش هم کردم بازم درست نشد !

کدوم مورد رو upgrade کردین ؟ قبل از نصب DR هم این مشکل بود ؟

در کل من خودم با این گوشی SMS بازی نمیکنم ولی برای حصول اطمینان خطی که در گوشی استفاده میکنید رو اگه Case اصلیش دارید روی یک گوشی دیگه امتحان کنید تا این حرف دوستمون که در رابطه با مشکل شبکه زدن معلوم بشه.

اگه مطمئن شدید که مشکل از گوشی هست با یه Restore هم امتحان کنید موضوع رو ببینید چی پیش میاد.

SIMON137
19-02-2012, 10:31
کدوم مورد رو upgrade کردین ؟ قبل از نصب DR هم این مشکل بود ؟

در کل من خودم با این گوشی SMS بازی نمیکنم ولی برای حصول اطمینان خطی که در گوشی استفاده میکنید رو اگه Case اصلیش دارید روی یک گوشی دیگه امتحان کنید تا این حرف دوستمون که در رابطه با مشکل شبکه زدن معلوم بشه.

اگه مطمئن شدید که مشکل از گوشی هست با یه Restore هم امتحان کنید موضوع رو ببینید چی پیش میاد.
قضیه پیچیده شد ، الان که سیم کارت هارو جا به جا کردم کلا مشکلی از لحاظ ارسال و دریافت ندارم سریع میره میاد برای جفت گوشی هام :دی

SamGun
19-02-2012, 11:03
قضیه پیچیده شد ، الان که سیم کارت هارو جا به جا کردم کلا مشکلی از لحاظ ارسال و دریافت ندارم سریع میره میاد برای جفت گوشی هام :دی

مگه روی گوشی دیگتون هم همین مشکل رو داشتین ؟

SIMON137
19-02-2012, 11:56
مگه روی گوشی دیگتون هم همین مشکل رو داشتین ؟
نه ، ولی خب وقتی جا به جا کردم همین مشکل مجدد پیش نیومد !

یعنی اگر مشکل از گوشی بود باید روی سیم کارت جدید هم مشکل همچنان باقی می موند که نموند ، یا اگه مشکل از سیم کارت بود باید روی اون یکی گوشی همچنان مشکل میداشت که نداشت ! :دی

gachsaran.karmandi
19-02-2012, 17:23
سلام همگی.
ببخشید من چجور باید گوشیمو طوری ریستور کنم که به همون حالته اوله اکبنده گوشی در بیاد؟؟؟در ضمن گوشیم جیلبریک شدست.
و یه چیزه دیگه من یه 32گیگه سیاه دارم.که تمیزه تمیزه.اگه بخوام بفروشمش چقد بفروشمش خوبه؟؟:20:

Stream
19-02-2012, 18:26
سلام همگی.
ببخشید من چجور باید گوشیمو طوری ریستور کنم که به همون حالته اوله اکبنده گوشی در بیاد؟؟؟در ضمن گوشیم جیلبریک شدست.
و یه چیزه دیگه من یه 32گیگه سیاه دارم.که تمیزه تمیزه.اگه بخوام بفروشمش چقد بفروشمش خوبه؟؟:20:
iTunes > Restore

JoWkErsSs
19-02-2012, 18:55
سلام همگی.

1. فریمور دلخواه (‌ترجیحا آخرین فریمور )‌ رو دانلود کنید .

2. گوشی رو به حالت DFU ببرید .

3. گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید .

4. آیتونز رو باز کرده و Shift+Restor رو بزنید .

5. فریمور رو انتخاب کنید .

6. آیتونز شروع به اکسترکت فریمور میکنه و بعد ریستور میکنه ...(‌ به طور خودکار )

gachsaran.karmandi
20-02-2012, 17:48
1. فریمور دلخواه (‌ترجیحا آخرین فریمور )‌ رو دانلود کنید .

2. گوشی رو به حالت DFU ببرید .

3. گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید .

4. آیتونز رو باز کرده و Shift+Restor رو بزنید .

5. فریمور رو انتخاب کنید .

6. آیتونز شروع به اکسترکت فریمور میکنه و بعد ریستور میکنه ...(‌ به طور خودکار )

iTunes > Restore

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fkb%2FHT1414)

آقا من اینکار کردم یه بار و گفت باید آپدیت بشه نرم افزاره گوشی.
من هم گذاشتم 811 مگ دانلود کرد بعد همون آخرش اررور ایرانی بودنمونو داد.
و دیگه کاری نکرد.نمیشه طوری ریستور کرد که احتیاج به این آپدین نداشته باشه؟؟:41:

SamGun
22-02-2012, 18:29

شما به صورت offline آخرین ورژن رو از نت دانلود کنید

*Ali*
22-02-2012, 21:57

دانلود آفلاين كه توش فريمور آيفون نميگيرن :31:
شما فريموري كه دانلود كردي با Shift+Restore به آيتونز معرفي ميكني و لحظاتي چند عمليات شهادت طلبانه تغيير آي پي رو انجام ميدي و چند دقيقه بعد دستگاه نو در خدمت شماست.

.:PAR3A:.
22-02-2012, 22:26
منظورش دانلود آفلاین نبود ، IPSW بود :دی
من خیلی وقته ریستور نکردم ، این قضیه آی پی و اینا چیه؟! آی پی ایران تو ریستور هم بلاکه؟!

MOZNEB
23-02-2012, 18:51
سلام بر همه عزیزان
بنده قبلا آیفون4داشتم و بعلت ضعیف شدن دکمه هام و مشکل دار شدن باطریش که زود خالی میشد رفتم گلکسی نوت خریدم و اصلا راضی نبودم سریع فروختمش...دوباره میخوام برگردم به اپل
حالا میگید 4اس بخرم یا صبر کنم آیفون5بیاد بگیرم>؟؟؟
4اس باطریش از 4بهتره؟؟؟
چیکار کنم

JoWkErsSs
23-02-2012, 21:43
سلام بر همه عزیزان
بنده قبلا آیفون4داشتم و بعلت ضعیف شدن دکمه هام و مشکل دار شدن باطریش که زود خالی میشد رفتم گلکسی نوت خریدم و اصلا راضی نبودم سریع فروختمش...دوباره میخوام برگردم به اپل
حالا میگید 4اس بخرم یا صبر کنم آیفون5بیاد بگیرم>؟؟؟
4اس باطریش از 4بهتره؟؟؟
چیکار کنم

اگر بخواید برای 5 صبر کنید باید 5 , 6 ماه صبر کنید ... پیشنهاد میکنم همین الان 4اس رو خریداری کنید !

koroshfe
23-02-2012, 22:19
شما فريموري كه دانلود كردي با Shift+Restore به آيتونز معرفي ميكني و لحظاتي چند عمليات شهادت طلبانه تغيير آي پي رو انجام ميدي و چند دقيقه بعد دستگاه نو در خدمت شماست.

دوست عزيز ، برادر ، تو اينترنت تو همه ي آموزش ها تغيير آي پي رو براي ايران گفته ، خب چرا خودتون آموزش اصليشو نمي گيد ، يه بار امتحان كنيد ببينيد در هنگام ريستور ( از ipsw. ) با آي پي ايران مشكل داره يا نه ، خيلي وقته كه تغيير آي پي فقط داره مشكل ايجاد مي كنه و اصلاً كمكي هم نمي كنه ، شما هميشه ارسال و تأييديه به اپل داريد ( مثلاً ست كردن اپل آيدي ، ديدن ليست هاي آيتونز و اپل استور ، همين ريستور و ... ) خيلي وقته كه اينطوريه :11:

دوست عزيز فقط يك نكته ، ممكنه تو سينك كردن هات آيتونز از آيفونت بكاپ گرفته باشه ، پس يادت باشه بعد از فرايند ريستور بكاپ قبليتو ست نكني و set up as new iphone رو بزني :46:

با تشكر

SamGun
24-02-2012, 00:35

منظورش دانلود آفلاین نبود ، IPSW بود :دی
من خیلی وقته ریستور نکردم ، این قضیه آی پی و اینا چیه؟! آی پی ایران تو ریستور هم بلاکه؟!

اااووووو داش علی منظورم اون دانلود نبود !!! :31:

gachsaran.karmandi
24-02-2012, 18:29

آخر چکار کنم؟؟تاپیکی نیست که آموزش ریستور کردن داشته باشه؟؟؟واقعا برام مهمه.:45:

JoWkErsSs
24-02-2012, 23:03
آخر چکار کنم؟؟تاپیکی نیست که آموزش ریستور کردن داشته باشه؟؟؟واقعا برام مهمه.:45:

میتونید از وی××پی××÷×ان استفاده کنید !

فریمور دلخواه رو متناسب با iDevice خودتون دانلود کنید .

iDevice رو به DFU ببرید .

آیتونز رو باز کرده و میبینید که آیتونز میگوید iDevice شما باید ریستور شود .

Shift + Restore رو بزنید و فریمور رو انتخاب کنید .

آیتونز شروع به اکسترکت فریمور میکند و بقیه کار ها به صورت خودکار انجام میشود .

بعد از ریستور شما باید iDevice خودتون رو ست آپ کنید ...

اگر در حین ریستور به اروری برخورد کردید شماره ارور رو برای ما قرار بدید تا کمکتون کنیم :46:

gachsaran.karmandi
25-02-2012, 01:33
میتونید از وی××پی××÷×ان استفاده کنید !

فریمور دلخواه رو متناسب با iDevice خودتون دانلود کنید .

iDevice رو به DFU ببرید .

آیتونز رو باز کرده و میبینید که آیتونز میگوید iDevice شما باید ریستور شود .

Shift + Restore رو بزنید و فریمور رو انتخاب کنید .

آیتونز شروع به اکسترکت فریمور میکند و بقیه کار ها به صورت خودکار انجام میشود .

بعد از ریستور شما باید iDevice خودتون رو ست آپ کنید ...

اگر در حین ریستور به اروری برخورد کردید شماره ارور رو برای ما قرار بدید تا کمکتون کنیم :46:

اما فریمور چیه؟؟؟از کجا باید دانلودش کنم؟
iDevice و DFU چی هست؟؟؟
میگم که من اطلاعاته اینطوری اصلا ندارم.:41:

gachsaran.karmandi
25-02-2012, 01:39
راستی می خواستم طوری بشه که اگه بشه جیل بریک هم کاملا از بین بره دیگه.

SamGun
25-02-2012, 01:50
اما فریمور چیه؟؟؟از کجا باید دانلودش کنم؟
iDevice و DFU چی هست؟؟؟
میگم که من اطلاعاته اینطوری اصلا ندارم.:41:

دوست گلم بد نیست یکم هم در مورد دستگاهی که خریدید خودتون تحقیق کنید و مطلب مطالعه کنید !

iDevice به تمام محصولات اپل میگن و نام کلی آنهاست , DFU Mode یا Device Firmware Upgrade هم یه حالتی مثل Boot Screen در PC میمونه که قبل از اجرای OS قابل راه اندازی هست که البته فقط یه جورایی گوشی رو به Boot Mode میبره که فقط توسط iTunes قابل کنترل هست و گوشی غیر قابل استفاده میشه در این حالت.

راستی می خواستم طوری بشه که اگه بشه جیل بریک هم کاملا از بین بره دیگه.

Restore کاملا هر تغییری رو از بین میبره و گوشی به حالت Full Reset Factory برمیگرده
-----------

درمورد بخش iOS و کمبود آموزشها هم حق با شماست مخصوصا برای 4 و 4S که ایشالا یه فکری براش میکنیم

JoWkErsSs
25-02-2012, 13:34
دوست گلم بد نیست یکم هم در مورد دستگاهی که خریدید خودتون تحقیق کنید و مطلب مطالعه کنید !

iDevice به تمام محصولات اپل میگن و نام کلی آنهاست , DFU Mode یا Device Firmware Upgrade هم یه حالتی مثل Boot Screen در PC میمونه که قبل از اجرای OS قابل راه اندازی هست که البته فقط یه جورایی گوشی رو به Boot Mode میبره که فقط توسط iTunes قابل کنترل هست و گوشی غیر قابل استفاده میشه در این حالت.

Restore کاملا هر تغییری رو از بین میبره و گوشی به حالت Full Reset Factory برمیگرده
-----------

درمورد بخش iOS و کمبود آموزشها هم حق با شماست مخصوصا برای 4 و 4S که ایشالا یه فکری براش میکنیم

باید به این انجمن رونقی بدیم تا کاربرا بتونن به جواب هاشون برسن :13:

من در تاپیک آموزش های کاربردی آیفون و آیپاد تاچ تمام آموزش هارو میگذارم .
در این تاپیک چگونگی رفتن به DFU نیز داده شده که کاربران میتونن خیلی راحت به اون دسترسی داشته باشند :46:

MOZNEB
25-02-2012, 14:43
سلام بر همه عزیزان
کسی الان قیمت 32گیگ آیفون4اس رو داره؟؟
تلفنی از یه مغازه قیمت گرفتم، گفت 32گیگ حدود 1800 :18: !!!!
درسته؟؟؟؟ قیمت همینه!!؟؟
ممنون از همه

JoWkErsSs
25-02-2012, 17:09
سلام بر همه عزیزان
کسی الان قیمت 32گیگ آیفون4اس رو داره؟؟
تلفنی از یه مغازه قیمت گرفتم، گفت 32گیگ حدود 1800 :18: !!!!
درسته؟؟؟؟ قیمت همینه!!؟؟
ممنون از همه

بله متاسفانه ! پری روز قیمت گرفتم همین بود ...:41:

noisymind
25-02-2012, 20:15
برو بابا مسخره کردن این مغازه دار ها! یعنی 10 تا 4s داشته باشی از یک V8 206 هم گرونتره!!

JoWkErsSs
25-02-2012, 21:02
برو بابا مسخره کردن این مغازه دار ها! یعنی 10 تا 4s داشته باشی از یک V8 206 هم گرونتره!!

دوست عزیز واقعیتی هست که باید قبول کنیم ! دروغ نیست ...برحسب کارایی قیمت گذاری شده و ارزشش رو داره . شما وقتی میخوای بری قویترین گوشی هوشمند رو بخری دیگه چی انتظار دارید ؟

به مرور زمان قیمت افت میکنه و خریدش راحت تر میشه ...

gachsaran.karmandi
25-02-2012, 23:11
اگه بخوام بفروشم من 32 سیاه رو چقد خوبه بدمش به نظرتون؟؟؟
تمیزه تمیز هم هست:31:

noisymind
25-02-2012, 23:38
دوست عزیز واقعیتی هست که باید قبول کنیم ! دروغ نیست ...برحسب کارایی قیمت گذاری شده و ارزشش رو داره . شما وقتی میخوای بری قویترین گوشی هوشمند رو بخری دیگه چی انتظار دارید ؟

خوبی؟
عزیز من کدوم واقعیت رو قبول کنیم؟! گوشی که اول اومد قیمتش 1200 بود حالا شده 2 تومان کیفیتش رفته بالاتر؟ یا یک دفعه کاراییش رفته بالاتر؟ که اینجوری قیمت گذاری بشه! که بعدش به مرور زمان! کم بشه؟ احتمالا اون موقع که به قیمت اولش برسه آیفون 6 و 7 هم امده!! اگه میگفتی دلار رفته بالا باز یک چیزی!! هر چند همون دلار هم دوباره ارزون شد ولی فروشندگان دزد محترم فقط با بازار سیاه دلار کار میکنند!!! تا وقتی هم این دزدان تو این مملکت مشتریان خوبی مثل شما رو داشته باشن هیچ غمی ندارن. نه فقط تو گوشی ها ، تو هر چیز دیگه.
من ده تا که هیچ! همین الانش میتونم .... تاشو بخرم بذارم ور دلم نگاشون کنم! ولی هیچ وقت پولم رو اینجوری به دزدا نمیدم!

kasra_khan2003
26-02-2012, 13:18

قیمت گذاری اپل هم بر اساس همین موارد هست، کارشناسایی که بازار رو بررسی میکنن و بهترین قیمت رو اعلام میکنن همه ی این موارد رو مد نظر دارن.

مثلا قیمت 4S با ظرفیت 16GB و Unlock تو سایت اپل هست 649 دلار. دلار آزاد هم حدود 2،000 هست که میشه 1،298،000 تومن.

حالا مغازه دار بر حسب کشش بازار داخلی ایران میاد واسه خودش قیمت رو میکشه بالا! قربونش برم هیچ نظارتی هم که نیست و مردم ما هم وقتی میبینن یه چی گرون شده، بیشتر ازش خوششون میاد و میخرن...

JoWkErsSs
26-02-2012, 15:19
قیمت گذاری اپل هم بر اساس همین موارد هست، کارشناسایی که بازار رو بررسی میکنن و بهترین قیمت رو اعلام میکنن همه ی این موارد رو مد نظر دارن.

مثلا قیمت 4S با ظرفیت 16GB و Unlock تو سایت اپل هست 649 دلار. دلار آزاد هم حدود 2،000 هست که میشه 1،298،000 تومن.

حالا مغازه دار بر حسب کشش بازار داخلی ایران میاد واسه خودش قیمت رو میکشه بالا! قربونش برم هیچ نظارتی هم که نیست و مردم ما هم وقتی میبینن یه چی گرون شده، بیشتر ازش خوششون میاد و میخرن...

ببینید با وضعیت داخلی ایران اصلا نمیشه گفت غیر طبیعی هست !! هرکی برای خودش یک قیمت میزاره ...کیه که بگه چرا اینکارو کردی . محاسبه شما اصلا نمیتونه کارایی داشته باشه چرا ؟! چون اگه اینجوری بود آیپد 1 و 2 هم باید الان خیلی ارزون تر میبود ! ولی واقعیت اینه که این قیمت ها فقط مختص iDevice ها نیست ...قیمت تمام تبلت ها و تلفن های هوشمند رفته بالا ...این بستگی به بازار ایران داره نه به قیمتی که اپل میزاره ... این قسمت حرف شما رو تایید میکنم که میگید هرکی هر قیمتی که خواسته گذاشته !!!

ممنون

خوبی؟
عزیز من کدوم واقعیت رو قبول کنیم؟! گوشی که اول اومد قیمتش 1200 بود حالا شده 2 تومان کیفیتش رفته بالاتر؟ یا یک دفعه کاراییش رفته بالاتر؟ که اینجوری قیمت گذاری بشه! که بعدش به مرور زمان! کم بشه؟ احتمالا اون موقع که به قیمت اولش برسه آیفون 6 و 7 هم امده!! اگه میگفتی دلار رفته بالا باز یک چیزی!! هر چند همون دلار هم دوباره ارزون شد ولی فروشندگان دزد محترم فقط با بازار سیاه دلار کار میکنند!!! تا وقتی هم این دزدان تو این مملکت مشتریان خوبی مثل شما رو داشته باشن هیچ غمی ندارن. نه فقط تو گوشی ها ، تو هر چیز دیگه.
من ده تا که هیچ! همین الانش میتونم .... تاشو بخرم بذارم ور دلم نگاشون کنم! ولی هیچ وقت پولم رو اینجوری به دزدا نمیدم!

در جواب شما باید بگم که , آیفون 4اس از زمانی که اومده 200 هزار تومان گرون تر شده نه 600 هزار تومان (‌ قیمتی که از الماس پایتخت گرفتم در زمان وارد شدن آیفون 4اس به ایران ) !!!!!

لطفا به قشر های جامعه توهین نکنید ! هرکه هستند ! هرکاری کردند ! ما خیلی مردیم کلاه خودمونو بچسبیم !

مشتریانی مثل من ؟!؟

1. حرف شما رو نادیده میگیرم .
2. من هیچوقت حتی اگر قوی ترین گوشی هوشمند هم باشه انقدر پول بابتش نمیدم ! من نگفتم که باید بخریم !!!!

3. تو هر چیز دیگه ای ؟ میشه بیشتر توضیح بدید ؟! مثلا چی ؟

4. شما هرچند تا که میتونی بخری به من و بقیه مربوط نیست . برای خودت میخری و نیازی به گفتنش هم نیست (‌ مثال شما , مثال ضعیفی بود :13: )

در آخر ... حرف های شما سرتاسر توهین بود و من قصد توهین به شما رو ندارم ...فقط برای خودتون گفتم که دور از ادب هست که حد اقل آدم در مورد مردم کشورش اینجوری حرف بزنه ! هرکی ! هرچی که باشه ..!

ممنون

kasra_khan2003
26-02-2012, 17:31
ببینید با وضعیت داخلی ایران اصلا نمیشه گفت غیر طبیعی هست !! هرکی برای خودش یک قیمت میزاره ...کیه که بگه چرا اینکارو کردی . محاسبه شما اصلا نمیتونه کارایی داشته باشه چرا ؟! چون اگه اینجوری بود آیپد 1 و 2 هم باید الان خیلی ارزون تر میبود ! ولی واقعیت اینه که این قیمت ها فقط مختص iDevice ها نیست ...قیمت تمام تبلت ها و تلفن های هوشمند رفته بالا ...این بستگی به بازار ایران داره نه به قیمتی که اپل میزاره ... این قسمت حرف شما رو تایید میکنم که میگید هرکی هر قیمتی که خواسته گذاشته !!!

ممنون

خوب پس چطور تو پست قبلیت میگی که ارزشش رو داره؟ اصلا هم ارزش نداره. ارزشی که شما تعیین میکنی ملاکش چیه؟ علاقه مردم ما؟ یا تکنلوژی گوشی؟ چون اگه مورد دوم باشه، گفتم که قیمت واقعیش رو همون شرکت اپل تعیین کرده و بیشتر از اون ارزش نداره. تازه آیپد هم که Product همون شرکت هست...

از این گذشته، شما میدونین کسی که بازرگان باشه، بهش دلار به نرخ دولتی میدن؟ طرف زرنگ باشه، از راه قانونی وارد میکنه و خیلی راحت دلار به نرخ دولتی میگیره. البته اینم تصدیق میکنم که خیلی ازین مغازه دارا حوصله کاغذ بازی رو ندارن و همینجوری عادی یا قاچاق وارد میکنن.

JoWkErsSs
26-02-2012, 19:23
خوب پس چطور تو پست قبلیت میگی که ارزشش رو داره؟ اصلا هم ارزش نداره. ارزشی که شما تعیین میکنی ملاکش چیه؟ علاقه مردم ما؟ یا تکنلوژی گوشی؟ چون اگه مورد دوم باشه، گفتم که قیمت واقعیش رو همون شرکت اپل تعیین کرده و بیشتر از اون ارزش نداره. تازه آیپد هم که Product همون شرکت هست...

از این گذشته، شما میدونین کسی که بازرگان باشه، بهش دلار به نرخ دولتی میدن؟ طرف زرنگ باشه، از راه قانونی وارد میکنه و خیلی راحت دلار به نرخ دولتی میگیره. البته اینم تصدیق میکنم که خیلی ازین مغازه دارا حوصله کاغذ بازی رو ندارن و همینجوری عادی یا قاچاق وارد میکنن.

منظور من از ارزشش رو داره این نبود که باید بخریم ! تکرار میکنم بایدی در کار نیست ! خیلی هم خوب ارزشش رو داره ولی واقعا نه به این قیمتی که داره به فروش میرسه ..! شما اگر به مسائل سخت افزاری و کارایی فکر کنید و با گوشی های دیگه مقایسه کنید که خودش بحث زیادی هست به این مسئله پی میبرید که ارزش آیفون چقدر هست . ولی بازم تکرار میکنم :‌ نه به این قیمت !:46:

noisymind
27-02-2012, 16:31

ممنون

در جواب شما باید بگم که , آیفون 4اس از زمانی که اومده 200 هزار تومان گرون تر شده نه 600 هزار تومان (‌ قیمتی که از الماس پایتخت گرفتم در زمان وارد شدن آیفون 4اس به ایران ) !!!!!

لطفا به قشر های جامعه توهین نکنید ! هرکه هستند ! هرکاری کردند ! ما خیلی مردیم کلاه خودمونو بچسبیم !

مشتریانی مثل من ؟!؟

1. حرف شما رو نادیده میگیرم .
2. من هیچوقت حتی اگر قوی ترین گوشی هوشمند هم باشه انقدر پول بابتش نمیدم ! من نگفتم که باید بخریم !!!!

3. تو هر چیز دیگه ای ؟ میشه بیشتر توضیح بدید ؟! مثلا چی ؟

4. شما هرچند تا که میتونی بخری به من و بقیه مربوط نیست . برای خودت میخری و نیازی به گفتنش هم نیست (‌ مثال شما , مثال ضعیفی بود :13: )

در آخر ... حرف های شما سرتاسر توهین بود و من قصد توهین به شما رو ندارم ...فقط برای خودتون گفتم که دور از ادب هست که حد اقل آدم در مورد مردم کشورش اینجوری حرف بزنه ! هرکی ! هرچی که باشه ..!

ممنون

ببخشیدا فکر میکردم بحث تمومه ولی حالا :
اول اینکه به کسی توهین نکردم. بنده فقط گفتم چرا مغازه دارها [موبایل فروشها]ی دزد دارن گرون فروشی میکنن؟! ( تو رو خدا نگین توهین نکن به این قشر مظلوم واقع شده! ) ولی جواب شما بدون توجه به حرف من چند جمله بود که با هم مرور میکنیم:

به مرور زمان قیمت افت میکنه و خریدش راحت تر میشه ... واقعیتی که قبول کنم کدوم واقعیت؟ دروغ نیست؟ کارایی؟؟؟ از این حرف شما اینطور برداشت میشه که اگه فردا گوشی 4 میلیون هم بشه شما ( و کسانی که نظر مشابه شما دارند ) میرن میخرن. چون این واقعیت رو قبول کردید! و به خاطر کاراییش هر قیمتی رو میپردازید و فروشندگان هم این پولی که میگیرن کاملا حقشون هست چون اینطور قیمت گذاری شده ( برداشت از جمله خودتون) .و البته در مورد قوی ترین گوشی هم نمیخوام بحث باز بشه ولی کاملا نظر شخصی شماست.
در مورد قیمت هم الان 32 گیگش نزدیک 2 تومان هست! نمیدونم حتما اول که اومد 200 تومان کمتر بود و 1800 بود و 64 حتما از اول بالای 2 تومان بوده؟ ولی من قیمت 64 رو در هفته اول 1800 داشتم که البته کاذب بود و داشت یواش یواش کم میشد که یک دفعه.... !! بحث فقط آیفون هم نیست. GS2 قیمتش 600-700 بود و الان شده 1200!!

در مورد اقشار جامعه؟؟؟ بازم دروغی نگفتم! شنیدید که از قدیم گفتن از ماست که بر ماست؟ ( اون دوست دیگمون هم اشاره داشتن که اینجا هر چی گرونتر بشه مردم براش سر و دست میشکونند)

ببخشیدا اگه بی ادبی یا توهینی شد. همچین قصدی نبود . برداشت از جمله خودتون بود .چون من کارم طوری هست که از یک " و " هم به نفع شرکت یا ... استفاده میکنم و ... ، همین کار رو کردم!:31: نتیجه میگیریم که هر حرفی بزنید در دادگاه علیه خودتون استفاده میشه!!:31:

SamGun
28-02-2012, 01:51
دوستان عزیزم

در مواردی شماها ذکر میکنید نکات درست زیادی دیده میشه و این نشون میده که هرکس دید خودش رو داره و باید به اون احترام گذاشت . پس سعی کنیم دیدگاههای همدیگه رو به هم نخورانیم !!

متاسفانه موضوع سازگاری با طبیعت در جامعه ایرانی به حدی رشد کرده که واقعا دیگه قابل کنترل نیست !!! در صورتی که در کشور های خارجه با توجه به نقل و قول های دوستان بالا رفتن 1 دلار یک محصول بدون مدیریت و اطلاع رسانی و ... آشوب بزرگی به پا میکنه در اندازه ای که فرد خاطی از کرده اش پشیمون بشه .

شما دوستان ابتدا به این موضوع توجه کنید که متاسفانه ذهنیت مردم ایران در رابطه با بازار نسبت به کلیت عظیمی از بازار های جهان متفاوت هست ! بدین صورت که جنس گرون شده در بازار ایران بدون توجه به ارزش اصلی آن , نشان دهنده ی کیفیت و برتری محصول است ! و از دیدگاه بعضی افراد راه خوبی برای فخر فروشی و پوز زنی !

عده ای من باب علاقه حتی حاضراند کلیه حقوق یا پول پس انداز خودشون رو برای رسیدن به خواسته و علاقه خودشون صرف کنن که خب این افراد در جامعه ما به خاطر محدودیت های زیاد کم نیستند !

پس نمیتونیم بگیم که هرکی اینجا 4S خریده با این وضعیت بازار داخلی, دزده !!!

یا اینکه فروشنده هامون کلاهبردار هستن (که البته هستن ، اما تقریبا چاره ای ندارن ) چون کسی که بر فرض مثال در پاساژ ایران مغازه کرایه میکنه باید دخل و خرج رو یکی کنه با این هزینه های سرسام آور که روز به روز بدتر از دیروز میشه.

خیلی ها هم هستن که ارتباط با خارج از کشور براشون بسیار راحت هست و یا اینکه امکان سفر رو دارن و مطمئنا با این وضعیت محصول خودشون رو با وضعیت خیلی بهتر تهیه میکنن !

در کل سعی کنید ریشه ای تر به مسائل نگاه کنید و اینکه تماماً بازار کشور مانند ریسمان به هم متصل اند برای همین هیچ کس دلش نمیخواد این وسط ضرر کنه ! حتی شما که مشتری هستی و در واقع آخرین حلقه از زنجیر ریسمان بازار به حساب میاید.

dr_data_13
28-02-2012, 20:42
میخواستم بدون جانبداری منو راهنمایی کنید
من htc desire HD دارم و فامیلمون از آمریکا یه آیفون 4s آنلاک فکتوری میخواد برام بفرسته برام و من موندم که htc رو بفروشم و آیفونو داشته باشم یا آیفونو بفروشم و htc رو داشته باشم؟؟!!جون از htc راضیم و میدونم که آیفون فوق العادس اما دو دلم
ضمنا من دیدم که همه آیفون 4 و 4s ها (حداقل اونایی مه من دیدم)ساپورت فارسی و کیبورد عربی که 4 حرف گچپژ رو هم داره و میخواستم ببینم برای من که داره از آمریکا میفرسته هم همینجوریه و کیبورد و ساپورت فارسی داره یا نداره؟این رو همه آیفونها هست یا نه؟چون برام مهمه که فارسی رو ساپورت کنه
یکی دیگه از مشکلایی که با آیفون دارم اینه که اندازه صفحش نسبت به htc که الان دارم کوچیکه و نمیدونم تو وبگردی به مشکل میخورم یا نه؟
و یه سوال دیگه اینکه تو حالت عکس برداری با دوربین افکت هم میشه به عکس داد؟چون htc مثلا بغیر از سیاه و سفید و ... چند مدل افک خوب داره مثلا رنگها رو یه حالت خاصی میکنه و ... آیفون هم افکت داره تو دوربینش؟

JoWkErsSs
28-02-2012, 22:04
میخواستم بدون جانبداری منو راهنمایی کنید
من htc desire HD دارم و فامیلمون از آمریکا یه آیفون 4s آنلاک فکتوری میخواد برام بفرسته برام و من موندم که htc رو بفروشم و آیفونو داشته باشم یا آیفونو بفروشم و htc رو داشته باشم؟؟!!جون از htc راضیم و میدونم که آیفون فوق العادس اما دو دلم
ضمنا من دیدم که همه آیفون 4 و 4s ها (حداقل اونایی مه من دیدم)ساپورت فارسی و کیبورد عربی که 4 حرف گچپژ رو هم داره و میخواستم ببینم برای من که داره از آمریکا میفرسته هم همینجوریه و کیبورد و ساپورت فارسی داره یا نداره؟این رو همه آیفونها هست یا نه؟چون برام مهمه که فارسی رو ساپورت کنه
یکی دیگه از مشکلایی که با آیفون دارم اینه که اندازه صفحش نسبت به htc که الان دارم کوچیکه و نمیدونم تو وبگردی به مشکل میخورم یا نه؟
و یه سوال دیگه اینکه تو حالت عکس برداری با دوربین افکت هم میشه به عکس داد؟چون htc مثلا بغیر از سیاه و سفید و ... چند مدل افک خوب داره مثلا رنگها رو یه حالت خاصی میکنه و ... آیفون هم افکت داره تو دوربینش؟

سلام !

من به شما بدون هیچ جانبداری پیشنهاد میکنم 4اس رو بگیرید ... چون :

1. کیبورد فارسی رو داره (‌ همون عربی که چهار حرف گچپژ هم هست ) از سایدیا هم میتونید دانلود کنید .
2. من تضمین میکنم که توی وبگردی به مشکل بر نمیخورید .
3. برنامه های خیلی خیلی زیادی هست برای عکسبرداری , که امکانات فوق العاده زیادی داره ...

ببخشید که مختصر توضیح دادم ! اگر دوست داشته باشید کامل توضیح میدم .

dr_data_13
28-02-2012, 23:42
سلام !

من به شما بدون هیچ جانبداری پیشنهاد میکنم 4اس رو بگیرید ... چون :

1. کیبورد فارسی رو داره (‌ همون عربی که چهار حرف گچپژ هم هست ) از سایدیا هم میتونید دانلود کنید .
2. من تضمین میکنم که توی وبگردی به مشکل بر نمیخورید .
3. برنامه های خیلی خیلی زیادی هست برای عکسبرداری , که امکانات فوق العاده زیادی داره ...

ببخشید که مختصر توضیح دادم ! اگر دوست داشته باشید کامل توضیح میدم .
خیلی ممنون میشم که توضیح کامل هم بدید تا من هم بیشتر بدونم راجع به محاسنش
پس کیبورد فارسی رو به صورت فابریک همشون دارن و فارسی رو ساپورت میکنن برای sms ها و web؟
من میدونم که وبگردی تو آیفون خیلی عالیه و سرعتش بالاست من از نظر اندازه صفحه میگم که کوچیکتر از صفحه desire hd هست و تو بازی ها مثلا اذیت نمیکنه؟!!همه چیز ریز نمیشه؟!
یه مشکلی هم که باهاش دارم و احساس میکنم دردسرش زیاده نصب و ریختن برنامه ها هست
من الان برای گوشیم تا تو وب برنامه ای میبینم سریع دانلود میکنم و میریزم رو گوشیمو اجراش میکنم اما تو آیفون باید جیلبریک بشه و منم نمیدونم چرا اما زیاد دوست ندارم از حالت عادیش در بیاد گوشی و جیلبریک بشه چون بعدا restore کردنشو اینا شاید دردسر داشته باشه
یه سوال هم برام پیش اومد تو browser اندروید وقتی زوم میکنیم سریع نوشته ها و متن رو با اندازه صفحه تطبیق میده و دو سر نوشته نمیزنه بیرونو نوشته ها خورد میشن و تو خط های پایینی میان(نمیدونم خوب توضیح دادم یا نه)و این به نظرم قابلیت خیلی خوبیه که زوم میکنی سریع نوشته ها sort میشن.تو safari هم این هست؟

omid07
29-02-2012, 10:45
سلوم به همه دوستان اپل باز.والا من قسته خرید اپل رو دارم البته 5 منظورم هست و می دونم اوایل مهرو آبان ساله دیگه میاد ولی با توجه به دلار 1900 الان چشم ترسیده و هیشکی از 6 ماه دیگه که هیچی از 2 روزه دیگه بازار خبر نداره امکان داره 5 به بالای 2500 برسه و واسه من دیگه مقدور نی حالا به نظر شما وایسم iphone5 بیاد بگیرم یا بعد عید iphone4s بگیرم.یه راهنمایی جانانه بکنید.ممنون
ببخشید یادم رفت بگم عجله ایی بابت خرید گوشی ندارم فقط نمی خوام بیشتر از 1600 پول بدم.بنظرتون iphone5 میرسه به 1600 یا 1700؟

JoWkErsSs
29-02-2012, 13:11
خیلی ممنون میشم که توضیح کامل هم بدید تا من هم بیشتر بدونم راجع به محاسنش
پس کیبورد فارسی رو به صورت فابریک همشون دارن و فارسی رو ساپورت میکنن برای sms ها و web؟
من میدونم که وبگردی تو آیفون خیلی عالیه و سرعتش بالاست من از نظر اندازه صفحه میگم که کوچیکتر از صفحه desire hd هست و تو بازی ها مثلا اذیت نمیکنه؟!!همه چیز ریز نمیشه؟!
یه مشکلی هم که باهاش دارم و احساس میکنم دردسرش زیاده نصب و ریختن برنامه ها هست
من الان برای گوشیم تا تو وب برنامه ای میبینم سریع دانلود میکنم و میریزم رو گوشیمو اجراش میکنم اما تو آیفون باید جیلبریک بشه و منم نمیدونم چرا اما زیاد دوست ندارم از حالت عادیش در بیاد گوشی و جیلبریک بشه چون بعدا restore کردنشو اینا شاید دردسر داشته باشه
یه سوال هم برام پیش اومد تو browser اندروید وقتی زوم میکنیم سریع نوشته ها و متن رو با اندازه صفحه تطبیق میده و دو سر نوشته نمیزنه بیرونو نوشته ها خورد میشن و تو خط های پایینی میان(نمیدونم خوب توضیح دادم یا نه)و این به نظرم قابلیت خیلی خوبیه که زوم میکنی سریع نوشته ها sort میشن.تو safari هم این هست؟

فارسی که نیست ! عربی هست که چهار حرف فارسی رو هم داره ...
کلا آیفون چون از سافاری استفاده میکنه و با توجه به سرعت بسیار بالای اذیتی نمیشید . از نظر اندازه آخه زیاد تفاوتی ندارن که بخواید اذیت بشید . در آیفون بسیار قوی تر هم هست طوری که شما به جای اذیت شدن لذت می برید . ریز نمیشه !

در ریختن برنامه ها هم مشکلی نیست , کار بسیار بسیار ساده ای هست . از طریق آیتونز یا برنامه های دیگه میتونید این کار رو بکنید و یا از طریق خود گوشی که بعد از جیلبرک باید یک برنامه به اسم installous رو نصب کنید .
دردسری هم نداره یک بار جیلبرک میکنید برای همیشه ( تا زمانی که ریستور بکنید )‌ که برای ریستور هم مشکلی پیش نمیاد .

متاسفانه من منظور شما رو دقیق نفهمیدم اونجایی که گفتید نوشته هارو به اندازه واقعی تطبیق میده ؟!! اگر میشه دقیقتر توضیح بدید .

به طور کلی میتونم بگم آیفون همه چیز رو استاندارد میاره و چیز غیر استانداردی توش نمیبینید :46:

---------- Post added at 01:11 PM ---------- Previous post was at 01:08 PM ----------

سلوم به همه دوستان اپل باز.والا من قسته خرید اپل رو دارم البته 5 منظورم هست و می دونم اوایل مهرو آبان ساله دیگه میاد ولی با توجه به دلار 1900 الان چشم ترسیده و هیشکی از 6 ماه دیگه که هیچی از 2 روزه دیگه بازار خبر نداره امکان داره 5 به بالای 2500 برسه و واسه من دیگه مقدور نی حالا به نظر شما وایسم iphone5 بیاد بگیرم یا بعد عید iphone4s بگیرم.یه راهنمایی جانانه بکنید.ممنون
ببخشید یادم رفت بگم عجله ایی بابت خرید گوشی ندارم فقط نمی خوام بیشتر از 1600 پول بدم.بنظرتون iphone5 میرسه به 1600 یا 1700؟

سلام !

از نظر من همین الان 4اس رو بخرید کار درست تری هست . چرا ؟! چون ریسکه که شما بخواید تا مهر یا آبان صبر کنید تا 5 بیاد بعد معلوم نیست قیمتش چنده !! با این وضعیت بازار اصلا نمیشه پیشبینی کرد :41:

با توجه که شما نمیخواید بیش از 1600 پول بدید به نظر من همین الان 4اس رو بخرید درست تر هست .

همه چیز بستگی به سرمایه شما داره :31::11:

SamGun
29-02-2012, 16:00

و یک مورد دیگه + صحبت دوستان این هست که شما میخواید تا چند ماه دیگه برای گوشی منتظر بمونید که معلوم نیست آیا خوب از آب در میاد یا نه ؟!

چون در آیفون 5 تغییرات زیادی باید رخ بده امکان وجود مشکلات زیاد هم هست و من یکی نمیتونم منکر اون بشم , حالا کاری نداریم که

FAN boy های شرکت Apple از سرو کول آدم بالا میرن و همیشه از محصول جوری تعریف میکنن که آدم دلش میخواد اون دستگاه رو بخوره به جای اینکه استفاده کنه ازش :31:

همین iPhone 4 در زمان ورود با موج اشکالات مواجه بود که فقط تونستن تا حدودی با ورژن های مختلف iOS اونها رو برطرف کنند که در واقع در 4S گوشی رو تکمیل کردن.

کسی شکی در این نداره که Apple بهترین مواد رو در ساخت محصولاتش به کار میبره ولی خب همیشه با تکنولوژی جدید ما عیوب جدید هم داریم.

dr_data_13
29-02-2012, 22:58
فارسی که نیست ! عربی هست که چهار حرف فارسی رو هم داره ...
کلا آیفون چون از سافاری استفاده میکنه و با توجه به سرعت بسیار بالای اذیتی نمیشید . از نظر اندازه آخه زیاد تفاوتی ندارن که بخواید اذیت بشید . در آیفون بسیار قوی تر هم هست طوری که شما به جای اذیت شدن لذت می برید . ریز نمیشه !

در ریختن برنامه ها هم مشکلی نیست , کار بسیار بسیار ساده ای هست . از طریق آیتونز یا برنامه های دیگه میتونید این کار رو بکنید و یا از طریق خود گوشی که بعد از جیلبرک باید یک برنامه به اسم installous رو نصب کنید .
دردسری هم نداره یک بار جیلبرک میکنید برای همیشه ( تا زمانی که ریستور بکنید )‌ که برای ریستور هم مشکلی پیش نمیاد .

متاسفانه من منظور شما رو دقیق نفهمیدم اونجایی که گفتید نوشته هارو به اندازه واقعی تطبیق میده ؟!! اگر میشه دقیقتر توضیح بدید .

به طور کلی میتونم بگم آیفون همه چیز رو استاندارد میاره و چیز غیر استانداردی توش نمیبینید :46:

منظور من از ریختن برنامه ها این بود که اگه جیلبریک نکنم نمیتونم برنامه بریزم روش درسته؟!چون باید پولی از آیتیونز بخرم.دوستم جیلبریک نکرده داده بیرون براش 200-300 تا برنامه و بازی ریختن 50 تومن گرفتن ازش
در مورد جیلبریک هم میشه توضیح بدید که مثلا بعد از حیلبریک بخوایم ios رو به ورژن جدیدتر آپدیت کنیم نمیشه و حتما باید ریستور کنیم تا از حالت جیلبریک در بیاد بعد آپدیت کنیم؟نمیدونم چرا زیاد دوست ندارم جیلبریک کنم
من منظورم اینه که فرض کنید در حالت عادی تو نت هستین و یه سایت باز کردین و با زوم کردن در تون سایت قسمتهایی از نوشته های متن از صفحه میزنه بیرون درسته؟browser اندروید برای اینکه نوشته ها در حالت زوم کردن نزنه بیرون از صفحه نوشته ها رو دوباره مرتب میکنه و نوشته هایی که بیرون از صفحه میوفتنو میاره خط زیری و اینجوری خودشو با زوم تطبیق میده و این خیلی مفیده
یه چیز دیگه هم در مورد بلوتوث آیفونه و اونم اینه که نمیشه برای گوشیهای دیگه از طریق لبوتوث چیزی فرستاد یا گرفت و چه راه حلی داره؟چون بلوتوث واقعا چیز لازمیه و ضمنا تو message سرویس delivery هم نداره
خلاصه بدجوری این عیباش رفته رو مخم اما بازم با خودم میگم که حتما نگهش میدارم و گوشی خودمو رد میکنم بره چون آیفون در هر حال یه چیز دیگه هست

SamGun
01-03-2012, 00:00
منظور من از ریختن برنامه ها این بود که اگه جیلبریک نکنم نمیتونم برنامه بریزم روش درسته؟!چون باید پولی از آیتیونز بخرم.دوستم جیلبریک نکرده داده بیرون براش 200-300 تا برنامه و بازی ریختن 50 تومن گرفتن ازش
در مورد جیلبریک هم میشه توضیح بدید که مثلا بعد از حیلبریک بخوایم ios رو به ورژن جدیدتر آپدیت کنیم نمیشه و حتما باید ریستور کنیم تا از حالت جیلبریک در بیاد بعد آپدیت کنیم؟نمیدونم چرا زیاد دوست ندارم جیلبریک کنم
من منظورم اینه که فرض کنید در حالت عادی تو نت هستین و یه سایت باز کردین و با زوم کردن در تون سایت قسمتهایی از نوشته های متن از صفحه میزنه بیرون درسته؟browser اندروید برای اینکه نوشته ها در حالت زوم کردن نزنه بیرون از صفحه نوشته ها رو دوباره مرتب میکنه و نوشته هایی که بیرون از صفحه میوفتنو میاره خط زیری و اینجوری خودشو با زوم تطبیق میده و این خیلی مفیده
یه چیز دیگه هم در مورد بلوتوث آیفونه و اونم اینه که نمیشه برای گوشیهای دیگه از طریق لبوتوث چیزی فرستاد یا گرفت و چه راه حلی داره؟چون بلوتوث واقعا چیز لازمیه و ضمنا تو message سرویس delivery هم نداره
خلاصه بدجوری این عیباش رفته رو مخم اما بازم با خودم میگم که حتما نگهش میدارم و گوشی خودمو رد میکنم بره چون آیفون در هر حال یه چیز دیگه هست

به Screen Shot هایی که ضمیمه کردم توجه کنید گویای مشکل شما در رابطه با Zoom در iPhone هستن

JailBreak کردن iDevice ها باعث Open Source شدن این دستگاه ها شده و علاوه بر نصب رایگان App ها امکان اضافه کردن هر کاربردی که در گوشی یا اون iDevice خاص به صورت پیشفرض وجود نداره رو شما به صورت یک بسته الحاقی اضافه کنید و استفاده کنید.

JailBreak کردن محصولات Apple بر خلاف برند های دیگه هیچ گونه ضرری برای سخت افزار ایجاد نمیکنه و هرچی هست لذت استفاده رو افزایش میده و بس.

نیاز هایی که شما مطرح کردید حتما نیاز به JB دارید اما خب باز کسانی هستن که به صورت Original استفاده میکنن و همین امکاناتی که Apple در اختیارشون میزاره براشون کفایت میکنه.

در مورد Delivery هم تمام ورژن ها به غیر از 5.01 بعد از JB این امکان رو دارن که بتونن Delivery رو داشته باشن .

Bluetooth هم مرتبط با JB هست و هنوز برای iOS 5 تا اونجایی که من میدونم Release نشده اما برای فریمور های قبلی همگی این امکان فراهم هست.

dr_data_13
01-03-2012, 08:22
به Screen Shot هایی که ضمیمه کردم توجه کنید گویای مشکل شما در رابطه با Zoom در iPhone هستن

JailBreak کردن iDevice ها باعث Open Source شدن این دستگاه ها شده و علاوه بر نصب رایگان App ها امکان اضافه کردن هر کاربردی که در گوشی یا اون iDevice خاص به صورت پیشفرض وجود نداره رو شما به صورت یک بسته الحاقی اضافه کنید و استفاده کنید.

JailBreak کردن محصولات Apple بر خلاف برند های دیگه هیچ گونه ضرری برای سخت افزار ایجاد نمیکنه و هرچی هست لذت استفاده رو افزایش میده و بس.

نیاز هایی که شما مطرح کردید حتما نیاز به JB دارید اما خب باز کسانی هستن که به صورت Original استفاده میکنن و همین امکاناتی که Apple در اختیارشون میزاره براشون کفایت میکنه.

در مورد Delivery هم تمام ورژن ها به غیر از 5.01 بعد از JB این امکان رو دارن که بتونن Delivery رو داشته باشن .

Bluetooth هم مرتبط با JB هست و هنوز برای iOS 5 تا اونجایی که من میدونم Release نشده اما برای فریمور های قبلی همگی این امکان فراهم هست.
یعنی بعدز از جیلبریک برای بلوتوث یا delivery برنامه ای هست که میریزیمو میشه از بلوتوث یا delivery استفاده کرد؟
حالا گوشی اومد دستم اگه جیلبریک کردن ساده باشه و کار خاصی نخواد شاید انجامش دادم و خودمو راحت کردم

JoWkErsSs
01-03-2012, 11:39
یعنی بعدز از جیلبریک برای بلوتوث یا delivery برنامه ای هست که میریزیمو میشه از بلوتوث یا delivery استفاده کرد؟
حالا گوشی اومد دستم اگه جیلبریک کردن ساده باشه و کار خاصی نخواد شاید انجامش دادم و خودمو راحت کردم

تشکر میکنم از راهنمایی دوستان !

برای فعال نمودن بلوتوث شما میتونید برنامه ای به نام Celeste که فرمت Deb هست رو با قیمت 12 هزار تومان خریداری کرده و بلوتوث خودتون رو فعال کنید .‌( فرستادن و دریافت کردن فایل ها )

من به شما پیشنهاد میکنم بدون شک جیلبرک بکنید چون : 1. ضرری به دستگاه نمیزنه 2. میتونید برنامه و بازی رایگان داشته باشید 3. میتونید از برنامه های بی شمار سایدیا نیز استفاده کنید و .....:46:

SamGun
02-03-2012, 17:44
تشکر میکنم از راهنمایی دوستان !

برای فعال نمودن بلوتوث شما میتونید برنامه ای به نام Celeste که فرمت Deb هست رو با قیمت 12 هزار تومان خریداری کرده و بلوتوث خودتون رو فعال کنید .‌( فرستادن و دریافت کردن فایل ها )

من به شما پیشنهاد میکنم بدون شک جیلبرک بکنید چون : 1. ضرری به دستگاه نمیزنه 2. میتونید برنامه و بازی رایگان داشته باشید 3. میتونید از برنامه های بی شمار سایدیا نیز استفاده کنید و .....:46:

برای ورژن 5.01 هم Release شده ؟!

من یه سرچی کردم چیزی ندیدم

---------- Post added at 05:44 PM ---------- Previous post was at 05:42 PM ----------

به حدی راحت هست که میتوان با نصب یک برنامه Free در کامپیوتر اونو مقایسه کرد .

JoWkErsSs
02-03-2012, 19:39
برای ورژن 5.01 هم Release شده ؟!

من یه سرچی کردم چیزی ندیدم[COLOR="Silver"]

توی فروم i-os.ir برای فروش گزاشتن ...باید به یکی از کاربرای انجمنشون پیام بفرستید ...

02-03-2012, 22:29
یه برنامه به اسم AirBlue هم اومده واسه بلوتوث ، کسی تست نکرده؟!

payamf1
05-03-2012, 01:12
AirBlue Sharing برنامه ای جایگزین celeste شده چون معمولا coconaut کلا توی آپدیت برنامه هاش خیلی تنبله :31: پس این فرصت خوبیه برای airblue که خودشو نشون بده... این برنامه بصورت اورجینال قابل خریداری هستش...

برنامه خوبیه و بدون دردسر کار میکنه (روی دستگاه های آی او اس 5)

invisgirl
06-03-2012, 13:20
من چیکار کنم دوباره تویه ایتونز لیست دانلودامو نشون بده؟قاطی کرده دانلود که می ذارم ایتونزو ببیندم دیگه دانلودا توی بخش دانلود نیستش!! باید از اول دانلود کنم

BursT
14-03-2012, 20:12
دوستان کسی قیمت 4س 64 گیگ رو می دونه؟
توی بازار ایران بین سفید و سیاه اختلاف قیمتی هم هست؟
یه آیفون 4 دست دوم تمیز jailbreak شده به نظرتون چند می ارزه؟

mohammad_dj_kazin
18-03-2012, 19:22
سلام
بچه ها یه برنامه که امکان delivery اس ام اس رو داشته باشه رو سراغ ندارین؟؟

JoWkErsSs
18-03-2012, 22:08
سلام
بچه ها یه برنامه که امکان delivery اس ام اس رو داشته باشه رو سراغ ندارین؟؟

میتونید از نرم افزار SMS Delivery Reports برای این کار استفاده کنید !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0b12c.jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6c0cc.jpg

لینک دانلود از سرور filedude با حجم 0.4 مگابایت : دانلود از سرور filedude ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] XGQCcllmqwZIBYrVHagLz_CMUMWP6CuDyRTcM6Mtofc2knI8_N _yomQsiHp-02PlEAqsaqXCEZmQUkbNupjb_jnI8hFivT5amfzw86nl7zIKza FDE2jPHCNvQJv0iM)

SamGun
19-03-2012, 00:12

پارسا من گرفتم تا الا که کامل و راضی کننده و بدون Bug بوده .

==================================================

مدتی بود به اندازه یک Pixel از صحه گوشی وقتی صفحه خاموش بود من یک انعکاس نقره ای میدیدم و هنوزم میبینم . اول فکر میکردم Pixel سوخته داده ولی

امروز با عدسی چشمی صفحه ی گوشی رو نگاه کردم و یه چیزی توش دیدم که واقعا نمیدونم چی باید بگم ! فعلا در عجب این مورد موندم !!

یک واشر فلزی در حد و اندازه یک Pixel روی صفحه گوشیم چیکار میکنه خدا داند !!

فعلا عکس و فیلم رو که ضمیمه کردم ببینید

mohammad_dj_kazin
19-03-2012, 03:11
میتونید از نرم افزار SMS Delivery Reports برای این کار استفاده کنید !

لینک دانلود از سرور filedude با حجم 0.4 مگابایت : دانلود از سرور filedude ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Furl%3DdWuMgUXD5YpPdIjRafVlGHUkIzSvEBsh1y9acU4 nLKXHKXGQCcllmqwZIBYrVHagLz_CMUMWP6CuDyRTcM6Mtofc2 knI8_N_yomQsiHp-02PlEAqsaqXCEZmQUkbNupjb_jnI8hFivT5amfzw86nl7zIKza FDE2jPHCNvQJv0iM)
ممنون ولی لینک دانلودش خرابه فکر کنم
میشه رو یه سرور دیگه بزارید؟:40:

am_merman01
03-04-2012, 15:03
سلام خدمت دوستان عزیز
من خیلی وقت نداشتم توی سایت جستجو کنم واسه همین اگه سئوالم تکراری منو ببخشید.
می خواستم بدونم چه جوری میشه آیفون 4S رو آنلاک کرد؟
با تشکر پیشاپیش

Farshid72
05-04-2012, 10:55
سلام دوستان
در قسمت software update گوشی من نوشته که آپدیت ورژن 5.1 ارائه شده و حجم اونم 189مگ بود و برای دانلود گذاشته بود
ولی تو سایت اپل چیزی ندیدم

eAmin
05-04-2012, 12:44
ورژن 5.1 چند مدتی میشه ارائه شده، اگر نگران جیلبریک و مسائل مربوط به اون نیستید میتونید آپدیت کنید، اگر هم که جیلبریک براتون مهه دست نگهدارید، چون در اینصورت جیلبریک شما از کار میافته.

EASPORTS-FIFA
05-04-2012, 13:03
درود ...

دوستان خواهر بنده گوشیش [ iPhone 4S ] رو برد که واسش برنامه بریزن ، یعنی وقتی خریده بود فروشنده ـه نه برنامه ریخت و نه چیزی گوشی کلا برنامه خاصی نداره ... حالا میخواد واسه گوشیش برنامه و اینا بریزه طرف گفت 60 تومن میشه ، بالا نگفته یارو ؟

ضمنا اگر کسی جای خوبی رو تو شیراز میشناسه واسه این چیزا بگه لطفا ، مرسی ...

h!tman
05-04-2012, 13:07
باو جیل بریک کاری نداره
خودتون انجام بدید و یک پک آیفون بخرید

Farshid72
05-04-2012, 13:11
درود ...

دوستان خواهر بنده گوشیش [ iPhone 4S ] رو برد که واسش برنامه بریزن ، یعنی وقتی خریده بود فروشنده ـه نه برنامه ریخت و نه چیزی گوشی کلا برنامه خاصی نداره ... حالا میخواد واسه گوشیش برنامه و اینا بریزه طرف گفت 60 تومن میشه ، بالا نگفته یارو ؟

ضمنا اگر کسی جای خوبی رو تو شیراز میشناسه واسه این چیزا بگه لطفا ، مرسی ...
اپل استور تو ستارخان
برنامه فری نمیریزه برات همه برنامه ها پولی هستن و کاملا مناسب
تازه گارانتی نرم فزاری هم میکنه

Farshid72
05-04-2012, 13:16
ورژن 5.1 چند مدتی میشه ارائه شده، اگر نگران جیلبریک و مسائل مربوط به اون نیستید میتونید آپدیت کنید، اگر هم که جیلبریک براتون مهه دست نگهدارید، چون در اینصورت جیلبریک شما از کار میافته.
من اصلا جیلبریک نکردم
برنامه ها رو همین اپل استور برام ریخته البته گارانتی هم داره ک دوباره ببرم دوباره برام بریزن ولی میخوام اگه بشه یه بک آپ ازشون داشته باشم و بک آپ رو هنگامی که آپگرید کردم برگردونم که برنامه ها هم باشن

EASPORTS-FIFA
05-04-2012, 18:02
باو جیل بریک کاری نداره
خودتون انجام بدید و یک پک آیفون بخرید
آخه خواهرم دانشگاه درس میخونه و من نیستم که واسش کاری بکنم ، از طرفی خودش هم اصلا این کاره نیست :31: الان بهش زنگ زدم گفتم راحته و خودت میتونی انجام بدی و اینا گفت نه ... [ Jailbreak ]
بعدش هم گفت فروشنده ـه بهش گفته فعلا کدهای اصلی و اینا نیومدن ، الان واست فلان کار میکنم ولی باید مواظب باشی گوشیت خاموش نشه ، بعد هم هفته ی دیگه بیار یک کار دیگه میکنم و اینا ، الان طرف چرت گفته آیا ... ؟
مرسی .

اپل استور تو ستارخان
برنامه فری نمیریزه برات همه برنامه ها پولی هستن و کاملا مناسب
تازه گارانتی نرم فزاری هم میکنه
OK ممنون .

falax
05-04-2012, 20:34

Kasra 91
07-04-2012, 18:23
سلام من تا اخر هفته این گوشی رو بگیرم مش میخواستم ببینم چه مشکلایی امکان داره داشته باشه ؟ شنیدم بعد یه مدت سرعتش کم بشه

از سامسونگ خوشم نمیاد فقط میخوام بدونم چی باعث میشه ایفون رو با گلکسی ترجیح بدین ؟ جز کلاسش

ممنون

kasra_khan2003
08-04-2012, 12:08
سلام، آیا ورژن 5.1 هم جیلبریک میشه؟ اگه آره، با کدام نرم افزار.

joe_satriani
08-04-2012, 18:29
سلام من تا اخر هفته این گوشی رو بگیرم مش میخواستم ببینم چه مشکلایی امکان داره داشته باشه ؟ شنیدم بعد یه مدت سرعتش کم بشه

از سامسونگ خوشم نمیاد فقط میخوام بدونم چی باعث میشه ایفون رو با گلکسی ترجیح بدین ؟ جز کلاسش

ممنون

با سلام
نه چرا مشکلی باهاش داشته باشید؟؟
خیر اصلا هم سرعتش نمیاد پایین.

موفق باشید.

kasra_khan2003
15-04-2012, 12:13
نمیدونم چرا این Siri با من سر ناسازگاری داره!

Siri خودم:

Siri اونا!:

Stream
15-04-2012, 18:06
نمیدونم چرا این Siri با من سر ناسازگاری داره!

Siri من که مثل اونهاست :دی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط برای این ورودی اتفاق می افته یا هرچی می گی همینه؟ اگه همیشه همینطوره به خاطر یه باگ تو نسخه اولیه است (به iOS 5.1 که آپدیت نکردی؟) ، برو به Settings > General > Reset > Reset Network Settings و دوباره امتحان کن درست میشه.

Kasra 91
16-04-2012, 00:31
چزا iMessage من هرکاری میکنم وصل نمیشه ؟

مشکلات جیلبریک کردن چیه ؟

واسه 5.1 جیلبریک اومده ؟

SamGun
16-04-2012, 14:02
چزا iMessage من هرکاری میکنم وصل نمیشه ؟

مشکلات جیلبریک کردن چیه ؟

واسه 5.1 جیلبریک اومده ؟

مشکلات سخت افزاری هنوز ثبت نشده اما بروز مشکلات نرم افزاری به خاطر بدافزار ها و ایجاد Bug و کاهش سرعت هست اما کم و با یک Reset یا Restore مشکل برطرف میشه .

مثل اینکه امروز توسط JBTeam عرضه شده اما به شخصه تست نکردم برای اطلاعات بیشتر اینجا رو مطالعه کنید :

16-04-2012, 14:29
با ریستور که جیلبرک هم میپره. :دی

SamGun
16-04-2012, 14:58
با ریستور که جیلبرک هم میپره. :دی

وقتی JB از بین نره تغییرات اعمال شده به حالت اول بر نمیگرده !

بعدشم پارسا جدیدا پست های عجیب غریب میدی تو p30 !! :31: خب وقتی 810mb فریمور رو دوباره از نو Reinstall میکنی میخوای JB بمونه !؟

گاهی خوده SW باعث اشکال میشه گاهی ایجاد تغییر در سیستم عامل که در اونصورت فقط Restore جوابگوء

kasra_khan2003
16-04-2012, 17:48
Siri من که مثل اونهاست :دی

فقط برای این ورودی اتفاق می افته یا هرچی می گی همینه؟ اگه همیشه همینطوره به خاطر یه باگ تو نسخه اولیه است (به iOS 5.1 که آپدیت نکردی؟) ، برو به Settings > General > Reset > Reset Network Settings و دوباره امتحان کن درست میشه.

خوب تو تو دیار کفر هستی، اونجا همه چی فرق میکنه، مثلا اینور شبٍ، اونور روزه:31:

نه برای همین ورودی همیشه اینجوریه. ضمن اینکه گویا بعضی چیزا مال مناطق خاصی ( مثل USA ) هست، برای مثال اینکه اسم یه رستوران رو پیشنهاد بده...

اون Reset هم که گفتی انجام دادم آرمان جان، فایده نداشت.

SamGun
16-04-2012, 18:56
خوب تو تو دیار کفر هستی، اونجا همه چی فرق میکنه، مثلا اینور شبٍ، اونور روزه:31:

نه برای همین ورودی همیشه اینجوریه. ضمن اینکه گویا بعضی چیزا مال مناطق خاصی ( مثل USA ) هست، برای مثال اینکه اسم یه رستوران رو پیشنهاد بده...

اون Reset هم که گفتی انجام دادم آرمان جان، فایده نداشت.

کسری جان مشکلی از بابت Location نداره فقط مناطقی رو که Support نمیکنه رو به صراحت میگه که نمیتونه در اون منطقه Position رو بدست بیاره !

کسری با کل Siri این مشکل رو داری ؟

16-04-2012, 19:42
وقتی JB از بین نره تغییرات اعمال شده به حالت اول بر نمیگرده !

بعدشم پارسا جدیدا پست های عجیب غریب میدی تو p30 !! :31: خب وقتی 810mb فریمور رو دوباره از نو Reinstall میکنی میخوای JB بمونه !؟

گاهی خوده SW باعث اشکال میشه گاهی ایجاد تغییر در سیستم عامل که در اونصورت فقط Restore جوابگوء

در جواب این قسمت پست خودت گفتم :-W :

اما کم و با یک Reset یا Restore مشکل برطرف میشه .

SamGun
16-04-2012, 20:41
در جواب این قسمت پست خودت گفتم :-W :

منم در مصداق همین عرض کردم خدمتت عزیزم.

Kasra 91
16-04-2012, 23:28
من هروقت سینک میکنم آخر سینک Downloading Safari Browse Data میاد که طول میکشه اعصاب خورد کنه نمیشه کاری کرد که اون اطلاعات رو سینک نکنه ؟

چرا iMessage برای من اکتیو نمیشه ؟

JoWkErsSs
17-04-2012, 05:56
من هروقت سینک میکنم آخر سینک Downloading Safari Browse Data میاد که طول میکشه اعصاب خورد کنه نمیشه کاری کرد که اون اطلاعات رو سینک نکنه ؟

چرا iMessage برای من اکتیو نمیشه ؟

1. هرچقدر که طول میکشه بزارید Downloading Safari Browse Data تموم بشه .

2 . شما باید در settings> message گزینه iMessage را روشن کرده سپس ok را زده و بعد کزینه فعال سازی با Apple ID رو بزنید .

linhu
17-04-2012, 12:10
سلام
خوبین بچه ها؟یه سوال.من چند وقت پیش داشتم یه Apple id می ساختم که در آخرش این ارور رو داد.
Please contact itunes support to complete this transaction
من میخواستم ببینم از دوستان کسی به این مشکل برخورده؟چند وقته این اشکالو میگیره.
یه سوال دیگه اینکه دوستان به نظرتون میشه کلا تاریخ گوشیو فارسی کرد به غیر از اینکه Jailbreak بشه.گوشی من از اول که کشورم رو ایران انتخاب کردم فارسی بودو مشکلی نداشت.اما چند وقت پیش که تغییرش دادم دیگه کشور ایران مثل حالت اول در لیست Region نیست.ممنون میشم کسی اطلاعاتی تو این زمینه داره نظرشو بگه

JoWkErsSs
17-04-2012, 13:48
سلام
خوبین بچه ها؟یه سوال.من چند وقت پیش داشتم یه Apple id می ساختم که در آخرش این ارور رو داد.
Please contact itunes support to complete this transaction
من میخواستم ببینم از دوستان کسی به این مشکل برخورده؟چند وقته این اشکالو میگیره.
یه سوال دیگه اینکه دوستان به نظرتون میشه کلا تاریخ گوشیو فارسی کرد به غیر از اینکه Jailbreak بشه.گوشی من از اول که کشورم رو ایران انتخاب کردم فارسی بودو مشکلی نداشت.اما چند وقت پیش که تغییرش دادم دیگه کشور ایران مثل حالت اول در لیست Region نیست.ممنون میشم کسی اطلاعاتی تو این زمینه داره نظرشو بگه

من هم همچین مشکلی درباره تاریخ ایرانی داشتم ...

ولی فهمیدم که فقط زمانی میشه ایران رو انتخاب کرد که درحال Set up کردن iDevice باشی ...:13:

linhu
17-04-2012, 17:58
من هم همچین مشکلی درباره تاریخ ایرانی داشتم ...

ولی فهمیدم که فقط زمانی میشه ایران رو انتخاب کرد که درحال Set up کردن iDevice باشی ...:13:
درسته.در مورد ساختن Apple id به مشکلی برنخوردی؟مشکلی که مطرح کردم.

JoWkErsSs
17-04-2012, 18:22

نه متاسفانه ! من خیلی تا به حال در حین انجام این کار به مشکل خوردم ولی این ارور رو تاحالا ندیدم !:41:

Kasra 91
17-04-2012, 19:55

من که این مشکلو داشتم پروککککسی سرور امریکا روشن کردم دوباره از اول ساختم درست شد

کشوری رو که انتخاب میکنید هم امریکا باشه

linhu
17-04-2012, 22:05
من که این مشکلو داشتم پروککککسی سرور امریکا روشن کردم دوباره از اول ساختم درست شد

کشوری رو که انتخاب میکنید هم امریکا باشه
خوب مال من فکر کنم آلمان باشه.حالا احتمالا از یه سیستم دیگه هم امتحان کنم.شاید اوکی شه.بازم ممنون

Stream
18-04-2012, 21:32
در راستای اذیت کردن Siri :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جدیدا تبهر بسیاری پیدا کرده در زمینه جواب دادن به سوال های بی ربط و چرت و پرت! :دی

Kasra 91
19-04-2012, 14:53
وقتی ایتیونز رو می بندی وای فای سینک هم از بین میره نمیشه کاری کرد که ایتیونز همیشه ایفون منو بشناسه هروقت باز میکنم برنامه رو لازم نباشه با کابل وصلش کنم ؟

Kasra 91
20-04-2012, 17:08
امروز اون هوم رو زدم اومدم صفحه اول که جای سرچ هستش بعد که اومدم تو قسمت برنامه ها اون QWERTY اون پایین از بین نمیرفت تا حالا اینجوری نشده بود

خاموش روشن کردم درست شد

یا میخوام برم تو ستینگ بعضی موقع ها یکم دیرتر نسبت به سرعتی که همیشه باز میشه ,باز میشه

گوشی رو 2 هفتس خریدم میخوام بینم این چیزا عادیه ؟

JoWkErsSs
20-04-2012, 18:26
امروز اون هوم رو زدم اومدم صفحه اول که جای سرچ هستش بعد که اومدم تو قسمت برنامه ها اون QWERTY اون پایین از بین نمیرفت تا حالا اینجوری نشده بود

خاموش روشن کردم درست شد

یا میخوام برم تو ستینگ بعضی موقع ها یکم دیرتر نسبت به سرعتی که همیشه باز میشه ,باز میشه

گوشی رو 2 هفتس خریدم میخوام بینم این چیزا عادیه ؟

چیز عادی ای هست ! میتونه دلایل مختلفی داشته باشه ...

مثل جیلبریک کردن ... یا نصب یک توییک ! منم یه همچین مشکلی داشتم که دلیلش نصب Spire بود . برنامه های دیگه ای هستن مثل H1siri که کلا فریمور رو نابود میکنن !

درکل میشه گفت چیز عادی ای هست و خطر سخت افزاری یا یه همچین چیزی نداره . این موضوع رو من روی آیفون 4 و آیفون 3gs و آیپاد تاچ 4g و آیپد 1 و 2 دیدم .

am_merman01
21-04-2012, 09:14
سلام خدمت دوستان عزیز
من خیلی وقت نداشتم توی سایت جستجو کنم واسه همین اگه سئوالم تکراری منو ببخشید.
می خواستم بدونم چه جوری میشه آیفون 4S رو آنلاک کرد؟
با تشکر پیشاپیش

دوستان عزیز
لطفا یکی یه راهنمایی کوچیک به من بده

hike
21-04-2012, 12:27
دوستان عزیز
لطفا یکی یه راهنمایی کوچیک به من بده
جدیدا دیدم یک قطعه حدود 100 هزار تومانی برای فروش گذاشتن که آیفون رو آنلاک میکنه.

alex_pk
22-04-2012, 10:10

Kasra 91
22-04-2012, 21:20
نمیشه رنگ بالون های مسیج رو عوض کرد ؟

EHSANRF
22-04-2012, 22:50
راهی واسه بکاپ گرفتن از اس ام اس ها وجود نداره!؟ غیر از ایتیونز ؟

Stream
23-04-2012, 03:18

این رو من اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گذاشته بودم ولی این مال چند ماه پیشه، الان درست می فهمه:

alex_pk
23-04-2012, 03:22
اشتباهاتش خلی جالبه
باز خوبه الان بهتر شده

linhu
25-04-2012, 16:26
سلام مدیر Stream
خوبی؟دیدم بارسایی هستی میگم.این چند روزه که همش حال گیری بوده.این App های بارسا رو دید؟یکی دوتاش پولیه..نگرفتی احیانا؟

Kasra 91
26-04-2012, 14:02
بدون جیلبریک میشه فایل هارو از 4s به کامپیوتر انتقال داد ؟

رنگ بالون های SMS رو تمیشه تغییر داد ؟

جیلبریک کردن توصیه میشه یا نه؟ ورژن 5.1

zadis
26-04-2012, 19:33
سلام . من آیفون 4 اس گرفتم ورزن 5.1 هست و جلبریک نمیشه کرد . آیا میتونم بازی چیزی بریزم .
اصلا بازی رایگان وجود داره که من دانلود کنم و با آیتونز بریزم تو گوشی . من اینترنت وافای ندارم . میخوام با رایانه دانلود کنم و بریزم تو آیفونم
اگه هست میشه راهنمایی کنید . ممنون

zadis
26-04-2012, 19:40
سلام . من آیفون 4 اس گرفتم ورزن 5.1 هست و جلبریک نمیشه کرد . آیا میتونم بازی چیزی بریزم .
اصلا بازی رایگان وجود داره که من دانلود کنم و با آیتونز بریزم تو گوشی . من اینترنت وافای ندارم . میخوام با رایانه دانلود کنم و بریزم تو آیفونم

JoWkErsSs
26-04-2012, 21:34

بله دوست عزیز شما میتونید با ساخت یک اکانت اپل برنامه ها و بازی های رایگان رو دانلود کنید .

shadow of fear
27-04-2012, 22:25
سلام دوستان
من دیروز یه آیفون فور اس خریدم. امروز متوجه شدم که اسپیکر سمت چپش کار نمیکنه. شدید ضد حال خوردم )):
به نظرتون بسپرمش زیر دست این تعمیر کارا؟؟؟

Kasra 91
28-04-2012, 00:49
اون اسپیکر صدا نیس ماله صدا های ورودیه

خودم دقیفا امروز به این قضیه پی بردم:دی

ali_z051
29-04-2012, 16:06
سلام
من یه فور اس 32 گیگ سفید خریدم 1500
نظرتون چیه؟ خوب خریدم یا نه؟

hike
29-04-2012, 16:20
سلام
من یه فور اس 32 گیگ سفید خریدم 1500
نظرتون چیه؟ خوب خریدم یا نه؟
همین حدود باید باشه. تو فروم دیگر 1428 هم یکی قیمت گذاشته. چاره هم 1495 میده.

BursT
30-04-2012, 03:25
دوستان خودم می دونم سوالم یه کم نامربوطه ولی کسی سایت دانلود رایگان آهنگی که اطلاعات آهنگ هاش درست وارد شده باشه و آهنگ های فارسی رو داشته باشه سراغ نداره؟
چون تبلیغات سایت های دیگه ممنوعه، از طریق پیغام شخصی بهم جواب بدین ممنون می شم

JoWkErsSs
30-04-2012, 12:00
دوستان خودم می دونم سوالم یه کم نامربوطه ولی کسی سایت دانلود رایگان آهنگی که اطلاعات آهنگ هاش درست وارد شده باشه و آهنگ های فارسی رو داشته باشه سراغ نداره؟
چون تبلیغات سایت های دیگه ممنوعه، از طریق پیغام شخصی بهم جواب بدین ممنون می شم

حال شما خوبه ؟! سوالی که شما میپرسید اصلا به این تاپیک و بخش ربطی نداره !:18:

لطفا سوال مورد نظر خودتون رو در بخش مربوطه مطرح کنید . مطمئن باشید زود به جوابتون میرسید .

ممنون

BursT
01-05-2012, 23:44
حال شما خوبه ؟! سوالی که شما میپرسید اصلا به این تاپیک و بخش ربطی نداره !:18:

لطفا سوال مورد نظر خودتون رو در بخش مربوطه مطرح کنید . مطمئن باشید زود به جوابتون میرسید .

ممنون
جون تو دقیقا جاش اینجاس:31:
از بس آهنگ های 4sم در هم برهمه اعصابم خرد شده:31:

isbn
02-05-2012, 12:11
سلام این محدیدیت های 4 s که میگن چیه ؟ من میخوام تازه بگیرم بین این و one x گیر کردم همه بهم میگن 4s محدودیت داره اگه باهاش کنار میای بگیرش ! قیمت 16 گیگ همین الان هم 1200-1250 و one x هم 1200
این جیلبریک هم بگید چی هست شنیدم دیگه نمیشه ! و اگه نشه نرم افزار و بازی هم پر میشه !

BursT
02-05-2012, 14:53
سلام این محدیدیت های 4 s که میگن چیه ؟ من میخوام تازه بگیرم بین این و one x گیر کردم همه بهم میگن 4s محدودیت داره اگه باهاش کنار میای بگیرش ! قیمت 16 گیگ همین الان هم 1200-1250 و one x هم 1200
این جیلبریک هم بگید چی هست شنیدم دیگه نمیشه ! و اگه نشه نرم افزار و بازی هم پر میشه !
در خرید آیفون شک نکن.
فقط توصیه نمی کنم 16 گیگ رو خریداری کنی
با اون کیفیت فیلم برداری فضای کمی برای فیلم گرفتن داری!له خصوص اگه یه کم بازی و آهنگ هم روش داشته باشی:46:
من که از خرید آیفون4 16 گیگ پشیمون شدم و 4س 64 گیگی خریدم
پیشاپیش چشیدن لذت واقعی موبایل رو بهت تبریک میگم

isbn
02-05-2012, 16:21
سلام تو هنگام خرید خواسم به چیا باید باشه چه چیزایی رو چک کنم ؟

JoWkErsSs
02-05-2012, 17:12

آیفون در نصب برنامه ها و بازی های کرک شده محدودیت داره و دستگاه اجازه نمیده که در حالت عادی شما بتونین برنامه ها و بازی های کرک شده رو روی آیفون خود نصب کنید .

برای نصب برنامه ها و بازی های کرک شده میتونید دستگاه خود را جیلبرک ( Jailbreak )‌ بکنید . جیلبرک در لغت به معنای شکستن قفل میباشد . عمل جیلبرک به شما اجازه نصب برنامه ها و بازی های کرک شده را بر روی آیفون خود نصب کنید .

محدودیت های دیگر آیفون هم به دنبال جیلبرک نمایان میشود !

درکل این محدودیت ها به گونه ای نیست که شما رو آزار بده و میتونید به راحتی 1 بار جیلبرک کرده و هر از گاهی که فریمور های جدید عرضه میشن به اون فریمور ها ریستور کنید .

همانطور که دوست عزیزمون اشاره کردند در خرید آیفون به هیچ وجه تردید نکنید . :46:

isbn
02-05-2012, 19:21
میگن الان 5.1 آپدیت شده ! و جیلبریک نمیشه درسته ؟
بعد از app store هم میشه نرم افزار های مجانی دان کرد و نصب کرد ؟

در مورد مواردی که تو خرید باید دقت کنم بهش برام بگید ممنون میشم .
مثلا این که تو جعبه چی چیزایی باید باشه و اینکه چه چیزای خود گوشی رو تست کنم تا از سلامتش مطمئن شم
تو انتخاب رنگشم موندم :31:

بعد راستی روش کیف یا قاب نمیدن مثل HTC hd2 و اینکه کیف فابریک داره چند قیمت ؟

JoWkErsSs
02-05-2012, 19:56
میگن الان 5.1 آپدیت شده ! و جیلبریک نمیشه درسته ؟
بعد از app store هم میشه نرم افزار های مجانی دان کرد و نصب کرد ؟

در مورد مواردی که تو خرید باید دقت کنم بهش برام بگید ممنون میشم .
مثلا این که تو جعبه چی چیزایی باید باشه و اینکه چه چیزای خود گوشی رو تست کنم تا از سلامتش مطمئن شم
تو انتخاب رنگشم موندم :31:

iOS 5.1 جیلبرک ناپایدار میشه اما پایدار نه !

بله شما میتونید از اپ استور برنامه های رایگان رو نصب کنید . ( با ساخت یک اپل آی دی )

در بسته ای که شما خریداری میکنید باید موارد زیر باشه :

خود آیفون

کابل USB

هدفون

شارژر

دفترچه راهنما

درباره رتگ باید بگم که به نظر من سفید زیبا تره !

linhu
03-05-2012, 09:26
سلام بچه ها
من با ساختن Apple id جدید مشکل پیدا کردم.هر کاری هم که میکنم برطرف نشده.Itune Support هم هنوز در موردش حرکتی نزده.یکی از دوستان که حوصله اش رو داره و میتونه ممنون میشم یه اعلام آمادگی کنه من مشخصاتم رو بدم واسم یه اکانت جدید بسازه.
ممنون

isbn
04-05-2012, 23:53
5 شنبه شب علائدین اپل 4 اس 16 از 1120 تا 1250 قیمت گرفتم
که در آخر یک عدد 4 اس 16 سفید به قیمت 1160 خریداری کردم بدون هیییچ هزینه اضافی!!! ( با دقت به اصلی بودن پلمپ و علامت T بر روی پلمپ بعد از 1 ساعت جستجو و زیره ذره بین قرار دادن نوع پلمپ خریداری کردم )
قیمت های زیر این رو با کلک قدیم نصب آی تونز با هزینه 25-90 تومان ! ( تو پاچه کنی ) جلب مشتری میکردن و در هنگام اتمام خرید به شما میگفتن که گوشی روشن نمیشه اگر ندی برات برنامه بریزیم :) ( پول زور وووده ) d:

ali_z051
07-05-2012, 12:40
سلام دوستان گوشی من جیلبریک نشده خواستم بدونم نیاز هست جیلبریک کنم؟ ضرر نداره واسه گوشی؟

JoWkErsSs
07-05-2012, 15:27
سلام دوستان گوشی من جیلبریک نشده خواستم بدونم نیاز هست جیلبریک کنم؟ ضرر نداره واسه گوشی؟

دوست عزیز جیلبریک برای نصب برنامه ها و بازی های کرک شده و دسترسی به سایدیا انجام میشه .
ضمنا جیلبریک هیچ ضرری برای گوشی شما نداره ....

sk8or
07-05-2012, 15:57

بجاي جيلبرك گيفت كارت آيتونز بخر و برنامه هاي اصلي از اپ استور بگير.
تا جاييكه ممكنه طرف جيلبرك نرو...

JoWkErsSs
07-05-2012, 17:30
بجاي جيلبرك گيفت كارت آيتونز بخر و برنامه هاي اصلي از اپ استور بگير.
تا جاييكه ممكنه طرف جيلبرك نرو...

دوست عزیز راهنمایی اشتباه نکنید !

اگر جیلبرک به صورت دائمی یا آنتدر باشه مشکلی به هیچ وجه نداره ! کسی که جیلبرک میکنه Cydia داره و انجام ندادن عمل جیلبرک به معنای دسترسی نداشتن به دنیای بزرگ سایدیا و توییک های اون هست :41:

ali_z051
08-05-2012, 13:33
سلام
اقا hotspot من فبلا تو قسمت setting بود الان نيست !
براي دوستمم فبلا اتفاق افتاده بود
كسي ميدونه چرا اينجوي ميشه
بعد از يه مدت برميگرده ولي الان نيازش دارم نيست :d

---------- Post added at 02:33 PM ---------- Previous post was at 02:30 PM ----------

اپليكشن ها هيچ كدوم باز نميشه بعد از اينكه وصل كردم به ايتيونز
چيكار بايد كنم؟

fk_u
09-05-2012, 23:06
سلام به همه بچه های گل فروم
در واقع راهنمایی میخام گفتم اینجا بگم
بین اندروید و سیستم عامل ایفون گیر کردم اندروید مجانی هست ایفون نه نمیدونم کدوم بهتره
تو اندروید ها هر کدوم نقصی دارند از سونی اس خوشم اومده ( کلا با برند سونی حال میکنم ) ولی شنیدم که داغ بشه بعضی هاش صفحش زرد میشه و .... مشکل بیدا میکنه بعد سونی هم گفته از تاریخ فلان دیگه درست کردیم بقیه سالمم نمیدونم حالا
چیزی از ایفون نمیدونم فقط تو نت ویدیو و ... دیدم خوشم اومده ولی مشکلم صفحش هست که 3.5 :13:
اگه رو گنج بودم مزاحم بچه ها نمیشدم یکی میخریدم ولی چون بگیرم امکان خرید دیگه ندارم نمیدونم ایفون بگیرم صفحش کوچیکه ضد حال نشه کاش 4 اینچ بود
بچه ها یی که دارند این صفحه 3.5 زیاد کوچیک نیست برای گوشی که برنامه و .... باحال زیاد داره ؟
درسته ایفون جدید میخاد بیاد زمانش معلوم نیست نزدیکه کریسمس میدن؟
جدیدا جیل بریک نشده درسته؟ بریک کنیم باتری زود خالی میشه درسته امکان خرابی هست؟
من سونی بخام بگیرم وسط های تابستونه ولی ایفون بخام بخرم طرف های شهریور هست ( از ایبد هم خوشم اومده حداقل صفحش بزرگه دوستان تونستند من را از سردرگمی در بیارند درباره گزینه ایبدم هم نظری داشتند بفرمایید که نسبت به ایفون و ... ارزش داره کاربردی تره برای من یا نه مرسییییی
جیل بریک نکنیم با گیفت کارت برنامه و بازی ها ی ایفون چنده حدودا از کم تا زیادش چقدر میشه؟
جایی هم شنیدم باتری ایفون ها بعد دو سال ضعیف میشه تو ایران عوض کنند وسایل مخصوصش ندارند گوشی بچنگ میدن صدمه میزنند؟ مثلا سونی بخرم باتری اون عوض کنند چیزیش نمیشه اونم نمایندگی اورجینا که ندارن هر کی رفته تو کار موبایل.
اندروید هم نسخه جدید بیاد مثلا 5 روی سونی اس دیگه نصب نمیشه سخت افزارش نمیکشه؟
مرسیییییی

ali_z051
10-05-2012, 19:13
اقا یه سایتی نیست اپلیکیشن های پولی رو بصودت DVD بفروشه ؟
نمی خوام جیلبریک کنم..

JoWkErsSs
10-05-2012, 19:22
اقا یه سایتی نیست اپلیکیشن های پولی رو بصودت DVD بفروشه ؟
نمی خوام جیلبریک کنم..

برنامه های پولی فقط در اپ استور به فروش میرسند .

kamran_dotnet
11-05-2012, 10:26
قطعا همه با Siri شرکت اپل آشنا هستید.نرم افزاری که به همه سوالهای شما پاسخ می دهد.
قطعا برای علاقه مندان به سیستم عامل ویندوز فن جذاب خواهد بود تا از siri سوال کنند بهترین گوشی تلفن همراه تاریخ کدام گوشی است.
اما جوابی که siri به این سوال داده مطمئنا خارج از انتظار همه ماست.
آیا siri در پاسخ به این سوال، ادعای همیشگی اپل یعنی "آیفون" را جواب می دهد؟
شاید در پاسخ به این سوال می توانست به بیشترین فروش گوشی ها مراجعه کند و 1100 نوکیا را به عنوان بهترین گوشی تاریخ معرفی کند!
اما جواب siri چیزی جز Nokia Lumia 900 شرکت نوکیا نیست.یک گوشی با سیستم عامل ویندوز فون
کسانی که آیفون دارند می توانند این سوال را از آیفون خود بپرسند.کسانی هم که ندارند می توانند از وب سایت WolfarmAlpha ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که از تکنولوژی siri جهت پاسخ به سوالات استفاده می کند بپرسند.

منبع: وین فون سنتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lord69
14-05-2012, 17:26
دوستان من سیم کارت رو بریدم گذاشتم توی آیفون ولی میزنه No Sim

البته بگم تو گوشی های دیگه که میزارمش کار میکنه ولی تو آیفون نه.....
دلیلش چی میتونه باشه؟

JoWkErsSs
14-05-2012, 19:29
دوستان من سیم کارت رو بریدم گذاشتم توی آیفون ولی میزنه No Sim

البته بگم تو گوشی های دیگه که میزارمش کار میکنه ولی تو آیفون نه.....
دلیلش چی میتونه باشه؟

احتمالا آیفون شما لاک هست و نیاز به آنلاک داره :20:

lord69
14-05-2012, 20:00
احتمالا آیفون شما لاک هست و نیاز به آنلاک داره :20:

ممنون از جوابتون.

اما یادم رفت بگم که با سیم کارت یکی از دوستان کار کرد!یعنی آنلاکه!

linhu
14-05-2012, 23:21
سلام
بچه ها من واقعا برای ساختن اپل آی دی جدید مشکل دارم.لطفا یکی که وقت داره اعلام کنه تا از طریق Itune یه اپل آی دی واسم بسازه.ممنون میشم واقعا.خریدام خیلی بی نظم شدن.ممنون دوستان

sir payman
15-05-2012, 12:40
قطعا همه با Siri شرکت اپل آشنا هستید.نرم افزاری که به همه سوالهای شما پاسخ می دهد.
قطعا برای علاقه مندان به سیستم عامل ویندوز فن جذاب خواهد بود تا از siri سوال کنند بهترین گوشی تلفن همراه تاریخ کدام گوشی است.
اما جوابی که siri به این سوال داده مطمئنا خارج از انتظار همه ماست.
آیا siri در پاسخ به این سوال، ادعای همیشگی اپل یعنی "آیفون" را جواب می دهد؟
شاید در پاسخ به این سوال می توانست به بیشترین فروش گوشی ها مراجعه کند و 1100 نوکیا را به عنوان بهترین گوشی تاریخ معرفی کند!
اما جواب siri چیزی جز Nokia Lumia 900 شرکت نوکیا نیست.یک گوشی با سیستم عامل ویندوز فون
کسانی که آیفون دارند می توانند این سوال را از آیفون خود بپرسند.کسانی هم که ندارند می توانند از وب سایت WolfarmAlpha ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که از تکنولوژی siri جهت پاسخ به سوالات استفاده می کند بپرسند.

منبع: وین فون سنتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جوابهایی که به من داد کاملا متفاوته
بار اول گفت:
i think you've already answered that question
و بار دوم هم گفت:
the one you're holding

kasra_khan2003
24-05-2012, 14:14
من یه پرینتر مدل HP Laserjet M1217nfw گرفتم که به Wireless مجهز هست و گوشی باید اونو پیدا کنه. زمانی که تو Note میزنی نوشته رو پرینت کنه، باید پرینتر رو پیدا کنه اما نمیشه.

هردو دستگاه (پرینتر و گوشی) از یه مودم Wireless استفاده میکنن و IP اونا تو یه Range هست.

کسی تجربه ای نداره؟

sepehr manam
24-05-2012, 21:37
سلام بر دوستان.بچه ها 4s را بهتره ریستور نکنید.چون دچار مشکل میود ios و در حالت قفل گیر میکند بهتره که حود 5 بار بزارید باطری کامل خالی شود بعد به شارژ بزنید تا 100% کامل پر شود.
توجه:در حال شارژ تا گوشی به 100% نرسیده از شارژ خارج نکنید.

Stream
25-05-2012, 18:46
من یه پرینتر مدل HP Laserjet M1217nfw گرفتم که به Wireless مجهز هست و گوشی باید اونو پیدا کنه. زمانی که تو Note میزنی نوشته رو پرینت کنه، باید پرینتر رو پیدا کنه اما نمیشه.

هردو دستگاه (پرینتر و گوشی) از یه مودم Wireless استفاده میکنن و IP اونا تو یه Range هست.

کسی تجربه ای نداره؟

HP ePrint, Wireless Direct, Apple AirPrint™
(May require a firmware upgrade to be HP ePrint or AirPrint™ compatible, download at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فکر کنم باید آپدیت بشه تا از AirPrint پشتیبانی کنه.. پرینتر من هم HP ـه و AirPrint اش خیلی خوب کار می کنه و خیلی راحت پیدا میشه.

سلام بر دوستان.بچه ها 4s را بهتره ریستور نکنید.چون دچار مشکل میود ios و در حالت قفل گیر میکند بهتره که حود 5 بار بزارید باطری کامل خالی شود بعد به شارژ بزنید تا 100% کامل پر شود.
توجه:در حال شارژ تا گوشی به 100% نرسیده از شارژ خارج نکنید.

نه ریستور کردن 4S مشکلی داره و نه نیازی به پر و خالی کردن باتری یا در نیاوردن از 100 درصد و ... است.

kasra_khan2003
26-05-2012, 10:04
HP ePrint, Wireless Direct, Apple AirPrint™
(May require a firmware upgrade to be HP ePrint or AirPrint™ compatible, download at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فکر کنم باید آپدیت بشه تا از AirPrint پشتیبانی کنه.. پرینتر من هم HP ـه و AirPrint اش خیلی خوب کار می کنه و خیلی راحت پیدا میشه.

ممنون مشکل با آپدیت Firmware حل شد.

salar_aziz
27-05-2012, 21:28
قیمت آنلاک فکتوری و لاک در یازار جهانی چنده؟

sk8or
06-06-2012, 20:00
از سایت اپل میتونید چک کنید

Sent from my iPod touch using Tapatalk

Stream
11-06-2012, 18:03
امروز iOS 6 معرفی می شه و بر اساس شایعات، قراره iPhone 3GS کماکان ساپورت بشه و به نسخه جدید ارتقا پیدا کنه. :12:

[ کمی رقیب ها یاد بگیرن! ]

JoWkErsSs
12-06-2012, 10:08
دوستان iOS 6 Beta عرضه شد ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این نسخه از iDevice های زیر پیشتیبانی می کند:

The New iPad

iPad 2

iPod touch 4G

iPhone 4S

iPhone 4

iPhone 3GS

*Ali*
12-06-2012, 11:22
این نسخه از iDevice های زیر پیشتیبانی می کند:
ای کاش از iPad هم پشتیبانی می شد. به هر حال اون سخت افزارش دقیقاً مثل iPod touch 4g هست. دیگه تولید هم نمیشه پس آپدیت شدن یا نشدنش قرار نیست لطمه ای به کسی بزنه.

JoWkErsSs
12-06-2012, 13:54
ای کاش از iPad هم پشتیبانی می شد. به هر حال اون سخت افزارش دقیقاً مثل iPod touch 4g هست. دیگه تولید هم نمیشه پس آپدیت شدن یا نشدنش قرار نیست لطمه ای به کسی بزنه.

اتفاقا کمی برای منم عجیب بود که چطور از iPod touch 4G پشتیبانی میشه اما از آیپد نه ...!!

اما شایعات درست می گفتند، همچنان iOS 6 از iPhone 3GS پشتیبانی میکنه...

siavash.0902
13-06-2012, 20:51
دوستان میشه بگید قضیه این زد یا سفید بودن ال سی دی آیفون 4 اس چیه و راه تشخیص چگونست آخه میخام 4 اس بردارم ولی از این موضوع می ترسم حتی لیبل آمریکا باشه برید توی سایتش سر بزنید متوجه میشید ممنون از راهنمایی دوستان

V E S T A
21-06-2012, 13:37
سلام

خسته نباشین..ما چند تا iphone 4s هدیه گرفتیم. متاسفانه از Iphone هم زیاد سر در نمیارم

یکی از همین گوشی ها رو برای ریختن بازی و چند تا برنامه به یه فروشگاه بردم که فروشنده میگه Highcopy هستش و نمیتونم برنامه توش بریزم ولی ظاهرش خیلی قشنگ شبیه اصل در اوردن ! گفت os

فرق داره و itunes هم نمی پذیرش همه این چیزام بدون امتحان کردن یا دیدن گوشی گفت فقط ظاهر گوشی رو دید .یه چیز دیگه هد فون crative رو که خواستم بخرم رو گوشی صدای موزیک رو راحت

میشد شنید ولی کنترل موزیک رو اانجام نمیداد که فروشنده میگفت اینم یه دلیل دیگه برای Highcopy بودنشه ..چون رو گوشی خودش که مثلا اصل بود کار میکنه! ولی یکی دیگه از گوشی ها که اونم 4s هستش

فقط مشخصات پشت گوشی با این چندتا فرق داره جای دیگه که بردیم همه برنامه ها روش نصب شد و الان ازش استفاده میشه..من از گوشیم برای تماس ها میتونم استفاده کنم ولی هنوز برنامه ای روش نصب نشده.

حالا من نمیدونم واقعا من از گوشیم هیچ استفاده ای نمیتونم بکنم ؟:19:

MAHDIZAD
24-06-2012, 06:02
به نظر من مدل های مختلف آیفون اپل تنها برای دونستنه و ارزش خرید نداره حتی اگر خریدش برات آسون باشه چون اندروید ها با قیمتی پایین تر و کارایی بیشتر برای ایرانیان موجودند.
یک نفر نظر مرا رد کند

SamGun
25-06-2012, 21:11
دوستان میشه بگید قضیه این زد یا سفید بودن ال سی دی آیفون 4 اس چیه و راه تشخیص چگونست آخه میخام 4 اس بردارم ولی از این موضوع می ترسم حتی لیبل آمریکا باشه برید توی سایتش سر بزنید متوجه میشید ممنون از راهنمایی دوستان

آخرین خبری که در این رابطه شنیده بودم این بود که صفحه نمایش 4S درصد نمایش رنگ زرد درش بیشتره و میشه گفت نرم افزاریه .

مشکلی در رابطه با دارا بودن لکه گزارش نشده.

سلام

خسته نباشین..ما چند تا iphone 4s هدیه گرفتیم. متاسفانه از Iphone هم زیاد سر در نمیارم

یکی از همین گوشی ها رو برای ریختن بازی و چند تا برنامه به یه فروشگاه بردم که فروشنده میگه Highcopy هستش و نمیتونم برنامه توش بریزم ولی ظاهرش خیلی قشنگ شبیه اصل در اوردن ! گفت os

فرق داره و itunes هم نمی پذیرش همه این چیزام بدون امتحان کردن یا دیدن گوشی گفت فقط ظاهر گوشی رو دید .یه چیز دیگه هد فون crative رو که خواستم بخرم رو گوشی صدای موزیک رو راحت

میشد شنید ولی کنترل موزیک رو اانجام نمیداد که فروشنده میگفت اینم یه دلیل دیگه برای Highcopy بودنشه ..چون رو گوشی خودش که مثلا اصل بود کار میکنه! ولی یکی دیگه از گوشی ها که اونم 4s هستش

فقط مشخصات پشت گوشی با این چندتا فرق داره جای دیگه که بردیم همه برنامه ها روش نصب شد و الان ازش استفاده میشه..من از گوشیم برای تماس ها میتونم استفاده کنم ولی هنوز برنامه ای روش نصب نشده.

حالا من نمیدونم واقعا من از گوشیم هیچ استفاده ای نمیتونم بکنم ؟:19:

سلام

چند تا آیفون 4S ؟!؟! این مدل هایی که شما داری همه به قل معروف HighCopy هستن و فقط یک کپی برداری از طرح اصلین . هیچ گونه نرم افزار و امکاناتی که برای apple موجود هست برای این گوشی ها کارکردی نداره

V E S T A
27-06-2012, 11:28
سلام

چند تا آیفون 4S ؟!؟! این مدل هایی که شما داری همه به قل معروف HighCopy هستن و فقط یک کپی برداری از طرح اصلین . هیچ گونه نرم افزار و امکاناتی که برای apple موجود هست برای این گوشی ها کارکردی نداره

سلام

بله با قیمت 600 تومن از عربستان خریدن ولی چطور از ظاهر گوشی و بدون امتحان کردن متوجه شدن .؟ .یعنی با این پولی که براش داده شده هیچ استفاده ای نمیشه کرد ؟:18: :9: چطور مطمئن شم

highcopy هست ؟ و قیمت این گوشی تو ایران چنده ؟

ashkan8819
28-06-2012, 00:01
يه سوال داشتم وسط صفحه گوشيم يه خط ريز طوسي رنگ افتاده آيا پيكسله و اين كه راه تميرش چيه و ارزش تامير داره گوشي باز بشه مثله روز اولش ميتونن جمع كنند ممنون ؟

Pourya-pc
28-06-2012, 01:06
يه سوال داشتم وسط صفحه گوشيم يه خط ريز طوسي رنگ افتاده آيا پيكسله و اين كه راه تميرش چيه و ارزش تامير داره گوشي باز بشه مثله روز اولش ميتونن جمع كنند ممنون ؟

احتمال زیاد بله پیکسل هست و راهی جز تعویض ال سی دی نیست !

amirata
28-06-2012, 21:47
سلام خسته نباشيد
من يه سوال دارم
من آي فون 4 اس دارم
پسورد واي فاي روش ست كردم
چطوري ميتونم ببينم پسوردم چيه؟
نميخوام از رو مودم ببينم
ميخوام از داخل گوشي پيدا كنم پسورد واي فاي ست شده روي آي فون رو
ممنون ميشم جواب بدين
شاد باشيد

SamGun
26-07-2012, 11:28
سلام

بله با قیمت 600 تومن از عربستان خریدن ولی چطور از ظاهر گوشی و بدون امتحان کردن متوجه شدن .؟ .یعنی با این پولی که براش داده شده هیچ استفاده ای نمیشه کرد ؟:18: :9: چطور مطمئن شم

highcopy هست ؟ و قیمت این گوشی تو ایران چنده ؟

این گوشی الان تو ایران در قیمت های 1250-1350 الی 1400 و 1500 عرضه میشه
ظاهرشون که تقریبا یکی هست و واقعا سخته تشخیصش اما با کار کردن با گوشی کاملا مشخص میشه .

شما اگه تونستید گوشی رو با نرم افزار خوده شرکت apple که iTunes هست Sync کنید یعنی گوشی Original هست.

عکس بود خیلی بهتر بود برای تشخیص مشکل

سلام خسته نباشيد
من يه سوال دارم
من آي فون 4 اس دارم
پسورد واي فاي روش ست كردم
چطوري ميتونم ببينم پسوردم چيه؟
نميخوام از رو مودم ببينم
ميخوام از داخل گوشي پيدا كنم پسورد واي فاي ست شده روي آي فون رو
ممنون ميشم جواب بدين
شاد باشيد

باید برای اینکار Tweak نصب کنید از Cydia به اسم WiFi Passwords از سورس BigBoss

abedi1986
30-07-2012, 18:58
سلام.من تازه ايفون خريدم مدل فور اس.صفحه منوها كه عوض ميشد ايكون ها به صورت جرخشي حركت ميكردن اما الان ايستا شده .ممنون ميشم دوستان راهنماييم كنيد
// يه مشكل ديگه هم پيدا شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ظهر شارز گوشيم تا 2 درصد استفاده كردم بعد كه زدم تو شارز ديگه شارز نميشه! تا 2/3 دقيقه شارز ميشه ميرسه به 4 درصد بعد علامت دوشاخه مياد رو باطري و ديگه شارز نميشه!
من اين گوشي رو 3 روز نميشه خريدم مطمئنما از شانس منه و اين مشكلات به ندرت اتفاق ميفته!
از اول هم احساس كردم رو باطري اين نميشه زياد حساب كرد چون وقتي وبگردي ميكردم تا 3 ساعت همين دوام مياورد /فك كردم چون جيلبريك شده از اونه و چيز عجيبي نيس
مشخصات گوشيم اينه:
مدل : Iphon 4S 16 gig
framever version : 5.1.1(9B206)
carrier : carrier 12.0
model : MD234C

akuji
31-07-2012, 11:28
درود
می خوام 4s بگیرم منتها مصرف باطریش چطوره؟ خیلیا می گن بده

JoWkErsSs
31-07-2012, 18:01
سلام.من تازه ايفون خريدم مدل فور اس.صفحه منوها كه عوض ميشد ايكون ها به صورت جرخشي حركت ميكردن اما الان ايستا شده .ممنون ميشم دوستان راهنماييم كنيد
// يه مشكل ديگه هم پيدا شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ظهر شارز گوشيم تا 2 درصد استفاده كردم بعد كه زدم تو شارز ديگه شارز نميشه! تا 2/3 دقيقه شارز ميشه ميرسه به 4 درصد بعد علامت دوشاخه مياد رو باطري و ديگه شارز نميشه!
من اين گوشي رو 3 روز نميشه خريدم مطمئنما از شانس منه و اين مشكلات به ندرت اتفاق ميفته!
از اول هم احساس كردم رو باطري اين نميشه زياد حساب كرد چون وقتي وبگردي ميكردم تا 3 ساعت همين دوام مياورد /فك كردم چون جيلبريك شده از اونه و چيز عجيبي نيس
مشخصات گوشيم اينه:
مدل : Iphon 4S 16 gig
framever version : 5.1.1(9B206)
carrier : carrier 12.0
model : MD234C

دوست عزیز، عوض شدن صفحه به صورت چرخشی به وسیله توییکی به نام Barrel امکان پذیر هست که احتمالا به اشتباه پاکش کردید.

مصرف باتری آیفون تا حدی زیاد هست، برای افزایش زمان مصرف می توانید Brightness رو بیارید پایین که کمک به سزایی می کنه.

برای شارژ شدن پورت USB رو عوض کنید.

درود
می خوام 4s بگیرم منتها مصرف باطریش چطوره؟ خیلیا می گن بده

مصرف باتری آیفون تا حدودی بالا هست، اما نه به اون صورت که شما رو از خرید آیفون منصرف کنه.

pooyakhalili
02-08-2012, 14:17
سلام ، آقا اگه پسورد‌ی ک گذاشتی و یادت بره باید چی‌ کار کنی‌ درس شه !؟ خواهشا کمک کنید :) ممنون

kasra_khan2003
24-08-2012, 22:56
من همیشه با iPhone یه مشکلی داشتم، خواستم ببینم کسی راه حلی واسش داره.

وقتی Windows رو عوض میکنی و فولدر iTunes از تو My Documents پاک میشه و دوباره iTunes رو نصب میکنی، دیگه نمیشه نرم افزاری رو به گوشی اضافه کرد مگر اینکه کلاً همه ی نرم افزار های قبلی پاک بشن و از اول بریزی. همین اتفاق واسه موزیک ها هم میفته.

کسی راه حلی واسه رفع این مشکل داره؟

خب راه حل رو پیدا کردم: iTunes رو باز میکنیم، iPhone رو با USB وصل میکنیم، از منوی File گزینه Transfer Purchases from "xxx"'s iPhone رو انتخاب میکنیم. (بجای xxx نامی که برای گوشی خود انتخاب کردید نوشته شده.)

ali_hp
25-08-2012, 15:10
من همیشه با iPhone یه مشکلی داشتم، خواستم ببینم کسی راه حلی واسش داره.

وقتی Windows رو عوض میکنی و فولدر iTunes از تو My Documents پاک میشه و دوباره iTunes رو نصب میکنی، دیگه نمیشه نرم افزاری رو به گوشی اضافه کرد مگر اینکه کلاً همه ی نرم افزار های قبلی پاک بشن و از اول بریزی. همین اتفاق واسه موزیک ها هم میفته.

کسی راه حلی واسه رفع این مشکل داره؟

خب راه حل رو پیدا کردم: iTunes رو باز میکنیم، iPhone رو با USB وصل میکنیم، از منوی File گزینه Transfer Purchases from "xxx"'s iPhone رو انتخاب میکنیم. (بجای xxx نامی که برای گوشی خود انتخاب کردید نوشته شده.)
خوب منم بدليل پاك شدن ايتونز همين الان اين مشكلو دارم ، transfer purchases مشكل برنامه ها رو حل ميكنه ، البته انگار از اين گزينه براي هر برنامه حداكثر چهار بارميشه استفاده كرد .و براي دفعات بعدي بايد يك راه ديگه پيدا كرد .
حالا بعد از transfer purchases ايا در صورت sync كردن اطلاعات داخلي برنامه ها حفظ ميشه؟ مخصو صا اطلاعاتي كه از store هاي apple دانلود نشده ؟مثلا pdf ها و mp3 ها متفرقه؟
اطلاعات calender و note چطور؟ music چي ؟
مي ترسم sync كنم بپره اطلاعات!

moas
29-08-2012, 00:22
من ۲تا مشکل دارم یکی اینکه گوشی نمیتونه از روی نوشته عکس بگیره یعنی نمیتونه روی نوشته فوکوس کنه و تار میشه
دومیش هم اینکه وقتی یه شماره را ذخیره میکنم بعد از چند روز پاک میشه چرا اینطوری میشه؟

hamidreza.g
01-09-2012, 17:42
salam agha man itunes mirizam bad connect nemishe be net?!! nemidunam chera injuri mishe ba vpn Dl kardam nemishe win 64bt daram laptop HP .. chikar konam ino ?

ravani_13
04-09-2012, 22:17
سلام و تبریک به دوستانه عزیز

بالاخره رسما اعلام شد که ۱۲ سپتامبر روزه رونمایی از ششمین ایفون و در واقع ایفونه ۵ هست

موفق

Zachyrock
07-09-2012, 12:54
سلام با توجه بر اینکه طبقه گفته اپل آیفون ۵ تا آخر شهریور ماه ارائه می‌شه خریدن آیفون ۴س کار درستی یا نه لطفا دوستان منو راهنمایی کنن که الان بخرم یا صبر کنم آیفون ۵ بیاد ؟ به نظر شما اگه آیفون ۵ بیاد تو بازار ایران قیمتش چقدره؟ لطفا راهنمایی کنید با تشکر

Zachyrock
07-09-2012, 13:15
دوستان کسی‌ نمیدونه ؟

ravani_13
07-09-2012, 17:51
سلام

دوست عزیز ۱۲ سپتامبر یعنی ۲۲ شهریور ایفون ۵ معرفی میشه ولی وارد بازار نمیشه ، احتمالا از ۲۱ سپتامبر یا حتی شاید از اکتبر ( حداقل ۱ ماهه دیگه ) وارد بازارهای جهانی میشه

+ اینکه چند هفته طول میکشه که سر و کلش پیدا بشه توی ایران

+ اینکه حداقل چند هفته قیمتی نجومی و حبابی داره مثلا ۲ تومن و اینا

پس از الان تا خریده یک ایفون ۵ با قیمته تقریبا منصفانه ۳ ماه فاصله داریم

اگه عجله شدید داری خب ۴ اس بگیر ، اگه پولت زیادی کرده ماهه دیگه با قیمت های کذایی بخر ، اگه هم عجله نداری ۱۰۰ درصد تا ۳ ماهه دیگه ارزش صبر رو داره

موفق

ali_phd71
07-09-2012, 18:06
نگیری بهتره

Saeed Dz
13-09-2012, 16:45
در حال حاضر قیمت iphone 4s unlock توو بازار ایران چنده؟ با توجه به رونمایی از iphone 5 آیا کاهش قیمتی هم داشتیم؟
در بازار های جهانی چطور؟ مثلا اتریش و یا تایلند
راستی دوستان قیمت دلار رو هم اگر کسی اطلاع داره بگه
ممنونم

pakhme2000
16-09-2012, 12:26
سلام، امروز تصادفا یه چیزی رو متوجه شدم. دوربین اکثر موبایلها میتونن اشعه ی مادون قرمز ی که از ریموت کنترل ساتع میشه رو نشون بدن ولی دوربین آیفون نه. شما هم تست کنین بینین درست میگم؟ به نظرتون این نقطه ضعف دوربین آیفونه یا قدرتش؟

Stream
19-09-2012, 15:43
سلام، امروز تصادفا یه چیزی رو متوجه شدم. دوربین اکثر موبایلها میتونن اشعه ی مادون قرمز ی که از ریموت کنترل ساتع میشه رو نشون بدن ولی دوربین آیفون نه. شما هم تست کنین بینین درست میگم؟ به نظرتون این نقطه ضعف دوربین آیفونه یا قدرتش؟

آیفون 4S یک فیلتر برای اشعه های مادون قرمز داره که عکس/فیلمی که گرفته میشه رو خراب نکنند. قطعا نقطه قوته.

Farshid72
20-09-2012, 09:27
ببخشید دوستان یه مشکل داشتم اونم اینکه :

چطور عکس هایی که آیتونز روی دستگاه ریخته میشه رو میتونم پاک کنم ؟

JoWkErsSs
22-09-2012, 18:20
می تونید عکس ها رو از Library آیتونز پاک کنید. (در این صورت عکس ها از iDevice پاک می شوند)

SamGun
03-10-2012, 10:36
آیفون 4S یک فیلتر برای اشعه های مادون قرمز داره که عکس/فیلمی که گرفته میشه رو خراب نکنند. قطعا نقطه قوته.

فکر میکنم این فیلتر دقیقا همون شیشه محافظ لنز باشه که وقتی هم شما اونو در نور بگرید به رنگ بنفش دیده میشه .

Stream
04-10-2012, 16:44
فکر میکنم این فیلتر دقیقا همون شیشه محافظ لنز باشه که وقتی هم شما اونو در نور بگرید به رنگ بنفش دیده میشه .

نه این فیلتر دقیقا روی CMOS قرار می گیره (پشت لنز ها) و ربطی به رنگ بنفش نداره.

badum
16-12-2012, 12:49
سلام دوستان
یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.یکی از بستگان ما که در انگلستان زندگی میکنه یه گوشی 4s داشته که داده به خواهرش در ایران و خودش ایفون 5 خریده.
حالا مشکل کجاست؟
ظاهرا یه برنامه ای روش نصب شده که از تمامی اطلاعات گوشی بک اپ گرفته میشه و برای برادره که ایفون 5داره میره!! این بنده خدا به خاطر همین موضوع به اینترت وصل نمیشه که بک اپ نره برای برادره

میتونید بگید این چه برنامه ای هست و کجای گوشی قرار داره.؟چطور میشه از کار انداختش؟

با تشکر

افروخته
23-12-2012, 18:05
سلام دوستان
یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.یکی از بستگان ما که در انگلستان زندگی میکنه یه گوشی 4s داشته که داده به خواهرش در ایران و خودش ایفون 5 خریده.
حالا مشکل کجاست؟
ظاهرا یه برنامه ای روش نصب شده که از تمامی اطلاعات گوشی بک اپ گرفته میشه و برای برادره که ایفون 5داره میره!! این بنده خدا به خاطر همین موضوع به اینترت وصل نمیشه که بک اپ نره برای برادره

میتونید بگید این چه برنامه ای هست و کجای گوشی قرار داره.؟چطور میشه از کار انداختش؟

با تشکر
سلام
من فكر ميكنم به iCloud مربوط ميشه

HITB0Y
15-01-2013, 23:10
سلام دوستان
یه iphone 4s 16gb سفید هست که آنلاک فکتوری نیس ولی فروشنده میگه با gevey آنلاک شده و جیلبریک هم نشده! و ios ورژن 6.0.1 روش هست!
من زیاد به آیفون و ios وارد نیستم!الان به نظر شما با توجه به این چیزایی که گفته چند میارزه؟
بعد این که gevey فرقش با آنلاک فکتوری چیه؟چه معایبی نسبت به آنلاک فکتوری داره؟
basse band هم 3.0.0.4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست!(میشه آنلاک فکتوریش کرد؟با چه هزینه ای؟)
آیا ارزش داره با One X تعویض کنم؟
ممنون:n16:

motorolal6
16-01-2013, 11:09
یکی از دوستام از من خواست ک این سوال رو اینجا مطرح کنم چون مشکل داشت توی آیفونش

v p n توی ایرانسل بسته شده؟

چطور باید دور بزنیم؟؟؟

Sasan Info
02-03-2013, 16:51
سلام دوستان خوبم من میخوام بدونم دقیقا چطوری میتونم تمام sms هام رو بریزم رو کامپیوتر؟
و اینکه من چند تا فیلم و عکس تو ifile دارم اونا رو چجوری میتونم بریزم رو pc ؟
البته این زیاد مهم نیست ولی اس ام اس ها خیلی خیلی مهمه ممنون میشم کمکم کنید مرسییییییییییییییی:n16:

Mool Tee
05-03-2013, 00:05
شما با استفاده از itools يا ifunbox ميتونيد هرچي رو كه بخواهيد به PC منتقل كنيد

Sasan Info
05-03-2013, 04:25
ممنون دوست خوبم لطف میکنی بهم بگی اینارو از کجا میتونم دانلود کنم؟

aref.moradi
05-03-2013, 22:03
ممنون دوست خوبم لطف میکنی بهم بگی اینارو از کجا میتونم دانلود کنم؟

kasra_khan2003
22-03-2013, 18:49
سلام،

امروز تو گوشی پیغام داد که فریم ویر جدید اومده، مال من 6.1.2 بود. Jailbreak هم نبود. پس گفتم Update کنه. موقع آپدید گوشی به لپ تاپم وصل بود. فایل رو دانلود کرد، بعد هم کارهای نصب رو کرد، وقتی گوشی Restart شد، رفت تو Recovery Mode!

حالا مجبورم کل فایل فریم ویر رو با iTunes دانلود کنم و یه Restore کلی کنم. دلیلش رو کسی میدونه؟ چرا اینطوری شد... راه حل دیگه ای نداره؟

Mool Tee
25-03-2013, 02:36
شما زديد با خود گوشي اپديت ؟ اگه اينطور شده شما يبار دكمه home +power رو ١٥ ثانيه بگير تا گوشي رستارت بشه احتمالا در مياد از اين حالت اگه نشد احتمالا نصب نصف كاره انجام شده بايد ريستور كنيد كه الان به ٦.١.٢ هم نميشه بايد ٦.١.٣ رو دانلود كنيد

alijigari
25-03-2013, 08:06
s ورژن 5.1.1 جیلبرک دارم --کامییوترم خراب شد و ویندوز دیگه بالا نمیاد و باید هارد ها را به عنوان هارد دوم روی پی سی جدید وصل کنم --با ویندوز جدید چه کار کنم که اطلاعاتم را از دست ندم و بتونم دوباره جیلبرک کنم

تمام زندگیم توش هست -- اهنگ -بازی -برنامه -- کلی اطلاعات در قسمت contact دارم --

لطفا بفرمایید چه جوری اطلاعات ایتونز را برگردو نم و اطلاعات از روی ایفون ازبین نره

اطلاعات کاری خیلی روش دارم اگه بپره بد بخت میشم

Mool Tee
25-03-2013, 17:22
با ايتونز كاري نميشه كرد (اينطور كه من مي دونم) از itools استفاده كنيد با ايتولز بك اپ بگيريد جاش امنه

sepsi
19-04-2013, 13:23
فکر کنم اپل آیدیه روی هر دو گوشی یکی باشه دلیلش همینه تا اونجا که من میدونم

sepsi
19-04-2013, 13:24
سلام دوستان
حالا مشکل کجاست؟

با تشکر

فکر کنم اپل آیدیه رو هر دو گوشی یکی باشه

B.3.S.T
30-04-2013, 02:49
كسى نميدونه چرا امكان مكالمه تصويرى براى آيفون وجود نداره ! ؟
با face time كه نميشه همون اكانت ساختنش پيرتو در مياره تازه فقط كاربردش براي برقرارى تماس بين خود محصولات اپلِ :-|
هيچ راهى نيس ديگه ؟

rendeparizi
06-06-2013, 07:21
سلام..من هرکار میکنم نمیتونم به جی پی ار اس همراه اول وصل بشم...سرویس ابنترنت برای سیم کارتم فعاله تیک مربوط به سلولار دیتا را هم میگزارم اما دیتا ندارم ..آیا کار خاصی باید انجام بدم توی سایت همراه اول نوشته بود که گوشیهای آیفون نیاز به کار خاصی ندارند فقط کافیه که تیک سلولار دیتا فعال باشه اما من نتونستم فعالش کنم..لطفا اگر امکان داره یکبار از اول کارهایی رو که باید انجام بدم رو بگید ممنون

Iloveu-ALL
10-09-2013, 23:48
عجیبه ساخت iPhone 5 متوقف شده ولی این گوشی همچنان ساخته میشه :n02:

Stream
11-09-2013, 17:06
عجیبه ساخت iPhone 5 متوقف شده ولی این گوشی همچنان ساخته میشه :n02:

آیپد نسل سوم هم متوقف شد ولی آیپد 2 همچنان هست.

با وجود آیفون 5S و 5C ، جای خاصی برای آیفون 5 نیست ولی 4S کماکان می تونه به عنوان محصول ارزون قیمت وجود داشته باشه.

Iloveu-ALL
11-09-2013, 21:59
فکر کنم قیمت این گوشی 100 دلار بیاد پایین و بشه 459 دلار چون در غیر این صورت این گوشی هم قیمت با iPhone 5C میشه!!

MRMadadiN
15-09-2013, 11:29
سلام دوستان شدیدا به کمک و راهنمایی تون احتیاج دارم.

من بین آیپد و آیفون موندم به نظرتون کدوم بهتره بخوام بگیرم؟؟؟

بعدم یه سوال دیگه موقع خرید باید به چه چیزایی دقت کنم ؟؟؟

Iloveu-ALL
15-09-2013, 14:07
سلام دوستان شدیدا به کمک و راهنمایی تون احتیاج دارم.

من بین آیپد و آیفون موندم به نظرتون کدوم بهتره بخوام بگیرم؟؟؟

بعدم یه سوال دیگه موقع خرید باید به چه چیزایی دقت کنم ؟؟؟

باید ببینید خواستتون چیه

moas
23-09-2013, 00:12
من یه مشکل با نت ها پیدا کردم
قبل از آپدیت به ios7 بکاپ گرفتم امروز یکدفعه نت هام پریده! مجبور شدم آیتونز رو آپدیت کنم تا بشه ازش استفاده کرد
الان تو آیتونز گزینه ریستور فعال نیست ولی نوشته آخرین بکاپ کی گرفته شده
تو نرم افزار itools هم ریستورش مربوط به ios6 هست چی کنم من؟

LOVEFORLOVE
19-10-2013, 19:17
یکی به من بگه از چه راهی تو گوشیم برنامه بریزم از این پکیج های تو بازار هست برای اپل میشه خرداری و استفاده کرد یا از اپل ایدی استفاده کرد؟تازه ایفون گرفتم نمیدونم چکار کنم:n13:

h!tman
20-10-2013, 22:45
اگر فری میخوای از آیتونز استور دانلود کن
اگر نه ، از Tongbu استفادع کن
تو اینترنت هست چجوری

mishkaa
27-10-2013, 10:27
سلام
3تا سوال دارم:

1. با آپدیت کردن آیفون 4s از ios 5 به ios 7 چه امکاناتی افزوده میشه ؟

2. آیا با آپدیت کردن چیزی پاک میشه ؟مثلا پیام ها. شماره ها و....

3. آیا آپیدیت کردن خوبه ؟ مشکلی ایجاد نمیشه ؟ چون من شنیدم بعضی ها با مشکل کندی مواجه شده اند

ممنون

hormozan m
27-10-2013, 14:25
سلام
3تا سوال دارم:

1. با آپدیت کردن آیفون 4s از ios 5 به ios 7 چه امکاناتی افزوده میشه ؟

2. آیا با آپدیت کردن چیزی پاک میشه ؟مثلا پیام ها. شماره ها و....

3. آیا آپیدیت کردن خوبه ؟ مشکلی ایجاد نمیشه ؟ چون من شنیدم بعضی ها با مشکل کندی مواجه شده اند

ممنون

1 . مورد اول رو بهتره به اين لينك مراجعه كنيد :

2 . اگر دستگاه شما جيلبريك نيست ميتونيد از قسمت software update گوشي آپديت كنيد و هيچ چيز هم پاك نميشه ولي اگر ميخوايد با آيتونز ريستور كنيد ( اگر جيلبريك هستيد يا امكان دانلود فريمور رو با گوشي نداريد ) اول با آيتونز بك آپ بگيريد بعد ريستور كنيد بعد از اتمام ريستور بك آپ رو برگردونيد ...( بك آپ شامل اس ام اس و ....ميشه )

3. مشكلي نيست لگ ها در ورژن جديد خيلي كم شده و در آپديت هاي بعدي بهتر ميشه !

mishkaa
20-11-2013, 20:01
1 . مورد اول رو بهتره به اين لينك مراجعه كنيد :

2 . اگر دستگاه شما جيلبريك نيست ميتونيد از قسمت software update گوشي آپديت كنيد و هيچ چيز هم پاك نميشه ولي اگر ميخوايد با آيتونز ريستور كنيد ( اگر جيلبريك هستيد يا امكان دانلود فريمور رو با گوشي نداريد ) اول با آيتونز بك آپ بگيريد بعد ريستور كنيد بعد از اتمام ريستور بك آپ رو برگردونيد ...( بك آپ شامل اس ام اس و ....ميشه )

3. مشكلي نيست لگ ها در ورژن جديد خيلي كم شده و در آپديت هاي بعدي بهتر ميشه !

سلام
دوستان عزیز آیفون 4S را به ios 7.0.4 آپدیت کردم ( آنلاک اصلی )

اما الان نمیتونم اپلیکیشن دانلود کنم
هیچ پیغامی هم نمیده
لطفا راهنمایی کنین

ممنون

mishkaa
30-11-2013, 10:52
کسی جوابگوی سوالات نیست در این بخش ؟

آیا اپلیکیشن و یا روشی هست که بشه تست سخت افزاری کنم گوشی رو ؟
از وقتی آپدیت کردم نرم افزار رو به ios7.0.4 یکی از اسپیکرها صداش قطع شده

SIMON137
01-12-2013, 07:58
کسی جوابگوی سوالات نیست در این بخش ؟

آیا اپلیکیشن و یا روشی هست که بشه تست سخت افزاری کنم گوشی رو ؟
از وقتی آپدیت کردم نرم افزار رو به ios7.0.4 یکی از اسپیکرها صداش قطع شده

شما مجدد اقدام به دانلود جداگانه و نصب آپدیت کن ، اگر همچنان مشکل به قوت خودش باقی بود اعلام کن

زیاد از این مسائل جدیدا رویت میشه

mishkaa
01-12-2013, 13:25
شما مجدد اقدام به دانلود جداگانه و نصب آپدیت کن ، اگر همچنان مشکل به قوت خودش باقی بود اعلام کن

زیاد از این مسائل جدیدا رویت میشه

سلام وممنون
یعنی چطوری دانلود جداگانه انجام بدم ؟

SIMON137
01-12-2013, 22:52
سلام وممنون
یعنی چطوری دانلود جداگانه انجام بدم ؟

با توجه به دستگاهتون نسخه مورد نظر رو دانلود کنید

mishkaa
02-12-2013, 13:09
با توجه به دستگاهتون نسخه مورد نظر رو دانلود کنید

سلام
اما دوست گرامی گوشی من جلبرک نیست
آنلاک هست
الان باید چکار کنم ؟

SIMON137
02-12-2013, 22:39
سلام
اما دوست گرامی گوشی من جلبرک نیست
آنلاک هست
الان باید چکار کنم ؟

مورد نداره گوشی جیل باشه یا نه

صرفا فرمودید که آنلاک فکتوری هست

شما مجدد به صورت جداگانه ios مورد نظر متناسب با دستگاه رو دانلود کنید به وسیله آیتیونز مجدد گوشی رو ریستور کنید

بذارید دانلود به صورت یه سره و بدون pause انجام بشه

3dmaxacad
04-12-2013, 15:31
سلام گوشی آیفون 4s خط همراه اول دارم وقتی به gprs همراه اول وصل می شم و دیگران تماس می گیرند گوشی در دسترس نیست راه حل مشکل چیه؟

Erfan.
12-12-2013, 15:58
درود.

یک آیفون 4S ورژن 5.1.1 هست که جیلبریک شده، برای آپدیتش به آخرین ورژن iOS یک آموزش دقیق و مرحله به مرحله میخوام، لینک پست یا سایتی که این توضیحات رو داده باشه(انگلیسی یا فارسی) رو از دوستان کسی داره لطف کنه ممنون میشم.

moas
16-12-2013, 20:47
گوشي من بعضي وقتا قاطي ميكنه!
مثلا اسماي شماره هايي كه ذخيره كردم ميپره فقط شماره نشون ميده و نت هام هم غيب ميشه اين مشكل از كجاست؟
Ios7.0.4

Sent from my iPhone using Tapatalk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hormozan m
19-12-2013, 01:29
گوشي من بعضي وقتا قاطي ميكنه!
مثلا اسماي شماره هايي كه ذخيره كردم ميپره فقط شماره نشون ميده و نت هام هم غيب ميشه اين مشكل از كجاست؟
Ios7.0.4

Sent from my iPhone using Tapatalk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام یک با ریستور کنید درست میشه ...

شماره ها رو به صورت +۹۸ سیو کنید ببینید درست میشه ...

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

moas
28-12-2013, 12:57
دوستان چند نفر از شما موقع آپديت به ورژن ٧ با مشكلات جدي تو گوشي روبرو شدين؟ ميخوام ببينم اگه طبيعي نيست ريستور كنم

hormozan m
28-12-2013, 19:03
دوستان چند نفر از شما موقع آپديت به ورژن ٧ با مشكلات جدي تو گوشي روبرو شدين؟ ميخوام ببينم اگه طبيعي نيست ريستور كنم

سلام . مشکل خاصی نیست ... فقط در آیفون ۴ کمی لگ وجود داره در انیمیشن ها که در ۷.۱ بتا ۲ تقریبا رفع شده و در ۷.۱ فاینال احتمالا کلا مشکلات iOS 7 رفع میشه ... با خیال راحت آپدیت کنید به 7.0.4 ( جیلبریک هم که اومده ) ؛)

در مورد مشکل شما احتمال زیاد با ریستور حل میشه ( بک آپ رو برنگردونید )

Sent from my iPhone 5

moas
28-12-2013, 23:13
سلام . مشکل خاصی نیست ... فقط در آیفون ۴ کمی لگ وجود داره در انیمیشن ها که در ۷.۱ بتا ۲ تقریبا رفع شده و در ۷.۱ فاینال احتمالا کلا مشکلات iOS 7 رفع میشه ... با خیال راحت آپدیت کنید به 7.0.4 ( جیلبریک هم که اومده ) ؛)

در مورد مشکل شما احتمال زیاد با ریستور حل میشه ( بک آپ رو برنگردونید )

Sent from my iPhone 5

اگه بك اپ رو برنگردونم كه شماره ها و همه تنظيماتم ميپره

hormozan m
28-12-2013, 23:28
شماره ها رو میتونید از سیم بریزید ...

اگر با ریستور مسکل حل نشد این کار انجام بده ...

Sent from my iPhone 5

ngmsshd
03-02-2014, 16:29
سلام،یکی از دوستام گوشیش 4s هست.یکی دو روز پیش خواست از طریق خود گوشی،ios رو به 7.0.2 آپدیت کنه،گوشی شروع به آپدیت شدن کرد ولی وسط کار شارژ گوشی تموم شد و گوشی خاموش شد و دیگه بالا نیومد و وقتی گوشی رو روشن می کردی روی آرم آیتونز میموند.رفتیم یه فریمور ios 7 برای 4s دانلود کردیم و از داخل آیتونز خواستیم اونو آپدیت کنیم که وسط کار ارور می داد.
در آخر گوشی رو به سیستم وصل کردیم و از طریق خود آیتونز که پیغام آپدیت می داد فریمور رو دانلود کردیم و بالاخره گوشی بالا اومد.
مشکلی که پیش اومده اینه که الان گوشی سیم کارتو نمیخونه و هم اینکه وقتی از داخل آیتونز یه برنامه رو دانلود کردی و اونو Apply کردی،تو گوشی میاد ولی آیکن برنامه کم رنگه و اجرا نمیشه...
لطفا کمکمم کنید که باید چکار کنم؟(البته بنده از ios زیاد سر در نمیارم و مبتدی هستم)

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk

moas
25-04-2014, 10:26
دوستان ios7.1.1 رو نصب كنم؟ بدرد ميخوره؟ بهبودي براي ٤s داره يا بدترش ميكنه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

sky1sky
09-07-2014, 12:42
سلام با ایفون ام به wifi وصل شدم و هر وقت wifi رو آن می کنم چون تنظیم join automatic هست خودکار وصل می شود اما بعد از مدتی تصمیم گرفتم ازپیج مورم قابلیت SSID broadcast رو غیرفعال کنم اما این طوری برای هر دفعه اتصال ابفون به wifi مدام مجبورم وارد تنظیمات مودم شوم و قابلتیت SSID رو فعال کنم تا در ایفون وصل شودایا تنظیمی چیزی هست در ایفون که حتی با وجود قابلیت غیرفعال بودن SSID broadcast بتوان وصل شد???? مرسی

JoWkErsSs
27-07-2014, 16:13
سلام،یکی از دوستام گوشیش 4s هست.یکی دو روز پیش خواست از طریق خود گوشی،ios رو به 7.0.2 آپدیت کنه،گوشی شروع به آپدیت شدن کرد ولی وسط کار شارژ گوشی تموم شد و گوشی خاموش شد و دیگه بالا نیومد و وقتی گوشی رو روشن می کردی روی آرم آیتونز میموند.رفتیم یه فریمور ios 7 برای 4s دانلود کردیم و از داخل آیتونز خواستیم اونو آپدیت کنیم که وسط کار ارور می داد.
در آخر گوشی رو به سیستم وصل کردیم و از طریق خود آیتونز که پیغام آپدیت می داد فریمور رو دانلود کردیم و بالاخره گوشی بالا اومد.
مشکلی که پیش اومده اینه که الان گوشی سیم کارتو نمیخونه و هم اینکه وقتی از داخل آیتونز یه برنامه رو دانلود کردی و اونو Apply کردی،تو گوشی میاد ولی آیکن برنامه کم رنگه و اجرا نمیشه...
لطفا کمکمم کنید که باید چکار کنم؟(البته بنده از ios زیاد سر در نمیارم و مبتدی هستم)

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk

دوست عزیز شما iOS 7.1.2 رو برای iPhone 4s دانلود کن و از طریق خود iTunes ریستور کن. (Shift+Restor)

*آخرین نسخه آیتونز شرط انجام کاره.

دوستان ios7.1.1 رو نصب كنم؟ بدرد ميخوره؟ بهبودي براي ٤s داره يا بدترش ميكنه؟

معمولا هر آپدیتی دربرگیرنده ی فیکس هایی از باگ های قبله. شما تغییری تو ظاهر نمیبینی تو این آپدیت، فقط بهینه سازی و رفع برخی باگ ها.

parsicola
06-10-2014, 15:25
سلام
لطفا کمک کنید تا صاحب گوشی را پیدا کنم.!
یه گوشی آیفون 4s که در حال حاضر disabled شده در اختیار داریم. چطور میشه به دفترچه تلفن دسترسی پیدا کرد تا بتوان از اون طریق صاحب گوشی رو پیدا کرد؟
خوشبختانه گوشی فورمت نشده و فقط disabled شده که نشون میده قبلا سعی شده رمزشو پیدا کنند اما در نهایت گوشی قفل شده. حالا اگر بشه به نحوی یک شماره تلفن از منزل یا آشنایان طرف گیر بیارم قضیه حل میشه.
ممنون از همکاری حرفه ای ها.

rangoabzar
08-10-2014, 16:05
سلام من یه گوشی apple 4 میخام بخرم حدودا 800 تومن
میخاستم بدونم از لحاظ نرم افزاری ساپورت میشه ؟
اگه فایده نداره نگیرم
چون میخام حداقل نرم افزارهای چتو چیزای جدید رو روش نصب کنم مرسی

Saeed Dz
08-10-2014, 19:43
سلام من یه گوشی apple 4 میخام بخرم حدودا 800 تومن
میخاستم بدونم از لحاظ نرم افزاری ساپورت میشه ؟
اگه فایده نداره نگیرم
چون میخام حداقل نرم افزارهای چتو چیزای جدید رو روش نصب کنم مرسی
ساپورت میشه.

sky1sky
15-10-2014, 23:07
سلام سیستمم ویروسی شده شدید ، برای نمونه ویروس هاش دستور های داس کار نمی کنه و فلش که می زنم یه سری فایل های اتوران و ن.... ایجاد می شه فایل های فلش رو سوپر هاید می کنه و..... خلاصه کلی ویروس داره
برای شارژ ایفون از کابل usb متصل به سیستم استفاده می کنم و به همین سیستم ک الان توصف کردم، کابل رو متصل کردم شارژ شه !!!!!!!!!!!!!!:n03:

وقتی هم که کابل اش به سیستم وصل میشه در my computer درایو برای فقط عکس ها و فیلم های ایفون میاره

یعنی ایفون ویروسی شده ؟؟؟ ازکجا باید متوجه شم؟؟؟؟؟ نمی خوام هیچ نرم افزار اضافی انتی ویروس روی ایفون نصب کنم بدون هیچ ابزار جانبی ایا میشه متوجه شد؟ ایا ایفون ازشر malware o trojan و سایر اقلام مخرب در امان هست یا نه؟:n03::n29:

مرسی

emad_rowan
12-11-2014, 23:51
سلام
من میخواستم گوشیمو بدم یک 4s بخرم
اومدم بپرسم که ایا در حال حاضر خرید این گوشی خوبه؟ یعنی تا چند وقت دیگه برنامه های رو ساپورت میکنه؟

hormozan m
13-11-2014, 02:58
سلام
من میخواستم گوشیمو بدم یک 4s بخرم
اومدم بپرسم که ایا در حال حاضر خرید این گوشی خوبه؟ یعنی تا چند وقت دیگه برنامه های رو ساپورت میکنه؟

سلام . خير ارزش خريد اصلا نداره . iOS8 آخرين ورژني هست كه ميگيره ، از لحاظ برنامه مشكلي نداره ( برنامه هاي مخصوص ios 9 رو نميگيره + بازي هاي سنگين هم ممكنه نگيره )
كلا در آخرين ورژن همچنان لگ ميزنه ! زير آيفون 5/5c خريد نكنيد .

Sent from my iPad using Tapatalk

neopersia
20-02-2015, 15:06
سلام
من یک آیفون 4 دارم که از آمریکا آوردن برام. اپراتور AT&t بود که آنلاک شده.
امروز اکانت icloud رو ازش حذف کردم و بعدش گوشی ریست شد. اما بعد از روشن شدن ست آپ نمیشه و آخرش ارور میده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
هم با آیتیونز ارور میده و هم وای فای خود گوشی...
سیستم عامل گوشی نسخه 7.1.2 هست و به سیمکارت قبلی گوشی که باهاش کار میکرده هم دسترسی ندارم.
چطوری میتونم از این گوشی استفاده کنم؟

*** ویرایش:
سیم کارت گذاشتم روی گوشی درست شد :31:

ninoojijoo
06-12-2016, 18:11
سلام دوستان

من میخواستم Ios 7 گوشیم رو به 8 ارتقا بدم؛ ولی یکم ترسیدم! مشکلی پیش نمیاد؟چون شنیدم کند میشه و....
بیشتر میخوام ارتقاش بدم تا بتونم بعضی از اپ هارو اپدیت کنم. ممنون میشم کمکم کنید.

iceboy24000
06-12-2016, 18:43
سلام سیستمم ویروسی شده شدید ، برای نمونه ویروس هاش دستور های داس کار نمی کنه و فلش که می زنم یه سری فایل های اتوران و ن.... ایجاد می شه فایل های فلش رو سوپر هاید می کنه و..... خلاصه کلی ویروس داره
برای شارژ ایفون از کابل usb متصل به سیستم استفاده می کنم و به همین سیستم ک الان توصف کردم، کابل رو متصل کردم شارژ شه !!!!!!!!!!!!!!:n03:

وقتی هم که کابل اش به سیستم وصل میشه در my computer درایو برای فقط عکس ها و فیلم های ایفون میاره

یعنی ایفون ویروسی شده ؟؟؟ ازکجا باید متوجه شم؟؟؟؟؟ نمی خوام هیچ نرم افزار اضافی انتی ویروس روی ایفون نصب کنم بدون هیچ ابزار جانبی ایا میشه متوجه شد؟ ایا ایفون ازشر malware o trojan و سایر اقلام مخرب در امان هست یا نه؟:n03::n29:

مرسی

دوست عزیز احتمالا قبلا گوشی اندرویدی داشتی که نگرانی

آیفون ویروسی نمیشه
نگران نباش اصلا