PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مانیتور سه بعدی ال جیd2342p

animsprite
09-09-2011, 15:41
سلام بچه ها هر کی اطلا عات واقعی در مورد این مانیتور داره بگه
من خودم این مانیتورو از نزدیک دیدم وامتحان کردم از تکنولوژی جدید سه بعدی ال جی در اون استفاده شده
من که خوشم اومده ومیخوام بخرمش از نمایندیگی قیمت گرفتم 430
برو بچه ها هر کسی نظری داره رو کنه ومعایبی روکه داره بگه
وگرنه برم سری ipsالجی رو بگیرم:10:

ali2424
09-09-2011, 23:39
شما از نزدیک نگاه کردی همه تصاویر رو سه بعدی میکنه منم واقعا بین این مدل و ips226v موندم اگه کسی نظری داره بگه چون باید تا دوشنبه مانیتور تهیه کنم

کسی دیگه نظر نداره این ip2261vp واقعا کیفیت تصویرش چطوریه وقیمت دقیقش چنده تو مشهد که 330 پایین تر پیدا نکردم

ali2424
10-09-2011, 18:03
اقا کسی نیست جواب بده ما موندیم بدون مانیتور

ali2424
10-09-2011, 18:44
واقعا نامید شدم

dehghani1375
11-09-2011, 04:49
داش من اصلا این مانیتور رو پینهاد نمی کنم. یه دلایل زیر:
1.پنلش tn هست!!!!
2.با وجود این پنل response time 5 هست!
3.روشنایی پایین هست.
4.کلا رزلوشنشم مالی نیس!!!!

---------- Post added at 05:49 AM ---------- Previous post was at 05:45 AM ----------

به اون 16.7 میلیون رنگی هم که نوشته توجه نکن . پنل TN بخواب شبش همچین چیزی رو هم نمی بینه!(اگه لازمه بگو عزیز اثبات بذارم برات)
کلا چرا این قدر ملت از 3d خوششون میاد؟؟؟؟؟؟!!!!!

dehghani1375
11-09-2011, 04:57
The good: The LG Flatron D2342P is an inexpensive way to get 3D on a PC monitor. The monitor showed little to no color tint inaccuracy and dark details can be easily seen in movies. Also, it displays 3D pictures well.
The bad: The D2342P's 3D performance in games includes plenty of ghosting and the 3D lacks depth in movies and games. Colors in games look drab, black looks more like medium gray, and the monitor has a flimsy build quality.
The bottom line: The LG Flatron D2342P offers inexpensive 3D, with disappointing performance.

اینم یه ریویو ار cnet . ضمنا یوزر ها نوشته بودن گیمینگش افتضاحه!!
games in 3d is complete disaster, objects double all the time colors are very bright and each corner is in different color, having white screen shows that top of screen is pink and bottom is blue, when apply LG service center, you'll get answer - that's 3
کلا توصیه نمیکنم!!:11:

ali2424
11-09-2011, 18:26
داش من اصلا این مانیتور رو پینهاد نمی کنم. یه دلایل زیر:
1.پنلش tn هست!!!!
2.با وجود این پنل response time 5 هست!
3.روشنایی پایین هست.
4.کلا رزلوشنشم مالی نیس!!!!

---------- Post added at 05:49 AM ---------- Previous post was at 05:45 AM ----------

به اون 16.7 میلیون رنگی هم که نوشته توجه نکن . پنل TN بخواب شبش همچین چیزی رو هم نمی بینه!(اگه لازمه بگو عزیز اثبات بذارم برات)
کلا چرا این قدر ملت از 3d خوششون میاد؟؟؟؟؟؟!!!!!

من این مانیتور رو امروز خریدم 430 بر خلاف نظر دوستان واقعا توی زمینه سه بعدی محشره تمام بازیها رو سه بعدی می کنه در ضمن hdimi 1.4 a داره که من هنوز نتونستم بصورت سخت افزاری سه بعدی رو فعال کنم بزودی تایپیکی در رابطه با این مانیتور مزنم

dehghani1375
12-09-2011, 21:37
مبارک باشه من نگفتم بده ولی در واقع گفتم 3d and not any more ولی حالا که شما خوشت اومده مبارکت باشه ان شاالاه یه عمر کار کنه. تاپیکم سریع برن خوش حال میشم.
موفق باشی

animsprite
13-09-2011, 15:58
سلام خذمت اقای علی
مبارکا باشه راستش من این مانیتور رو همون طور که گفتم هفته پیش از نزدیک امتحان کردم تو بازار رضا واقع در خیابان ولیعصر تهران من که به شخصه خوشم اومد ولی وقت زیادی برای تستش نداشتم امیدوارم از تجربه شما نهایت استفادرو ببرم

ali2424
13-09-2011, 21:43
همانطور که گفتم من این مانیتور رو 430 خریدم چند نکته
1 در ضمینه سه بعدی واقعا محشره وبه دو صورت سه بعدی میشه بوسیله نرم افزار trideft lg وبا استفاده از پورت hdmi
2 تقریبا میتونم بگم در مورد فیلمهای سه بعدی که اصلا در خرید این مانیتور شک نکنید
3 در مورد تبدیل دو بعدی به سه بعدی هم در مورد فیلمها قابل قبول ودر مورد بازیها عالی البته عکسها هم تقریبا خوب سه بعدی نمایش داده میشد امروز با نرم افزارش بازی رزیدنت اویل 5 رو به صورت سه بعدی بازی میکنم
واما معایب با وجود عالی بودن تصویر در سه بعدی این مانیتور در ضمینه تصاویر دو بهدی متاسفانه خیلی خوی عمل نکرد به جرات میتونم بگم که کنتراست تصویر دسکتاب از e2250 پایین تر بود زمان تاخیر متاسفانه 5 میلی ثانیه است و مانیتوری با همچنین قیمتی متاسفانه کابل hdmi نداشت و از همه بدتر اینکه یک نور پس زمینه سفید به نظر شخصی در مانیتور رویت میشود که به نظر بنده حقیر رنگهای طیف پایین(مایل به تیره سیاه خاکستری و..) را به شدت تحت تاثیر قرار داده وباز هم متاسفانه در منوی تنظیمات هیچ گزینه ای برای رفع این مشکل وجود نداشت
نتیجه گیری بنده این است اگر واقعا 3d برایتان مهم است مثل من (خوره بازی 3d ) hg یک راه حل سریع و مقرون به صرفه وصد البته با کیفیت fبا d2342 p برایتان به ارمغان اورده ولی اگر در کنار کارهای 3d کارهای گرافیکی انجام میدهید به هیچ عنوان این مانیتور توصیه نمیشود البنه راه حل سومی هم هست مثل من اینکه هم با 2250 ,d2342p موقع سه بهدی این روشن موقع کارهای معمولی اون یکی بهر حال هر کسی باز هم سوال داره من در خدمتم