PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بسیار با فلش مموری ها

Gregar
01-09-2011, 10:46
سلام . به یک مشکل خیلی عجیب برخوردم .
تو اینترنت هم که سرچ کردم چند نفری بیشتر این مشکل رو نداشتن و کسی هم راه حلی واسش نداشت . گفتم حالا اینجا بگم .

چند وقتیه که وقتی یک فلش جدید که سیستم برای بار اول میشناسدش به usb که میزنم و میخوام چیزی توی فلش کپی کنم خیلی سیستم قاط میزنه .
مثلا نوار کپی اصلا پر نمیشه و هنگ میکنه و فقط قسمتی از فایل رو میریزه تو فلش .
یا اینکه اصلا همون اول هر چی paste میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و هیچی کپی نمیشه .
فلش رو هم که فرمت میکنم تمام فایلهاش ظاهرا پاک میشه و اون حجمی که نیمه کاره کپی شده هنوز هست .
در واقع اصلا نمیشه اونا رو پاک کرد . hidden هم نیست .
واسه فایلهای کوچیک هم بین کپی شدن سریع پیغام میده که drive قطع شده . انگار که فلش رو کندیم .

واسه فلش خودم درست کار میکنه که دو سه ساله دارمش ولی فلش جدیدا رو مشکل داره و حتی یه عکس هم نمیشه توشون ریخت .
انتی ویروس هم اپدیته و فکر نکنم ویروسی در کار باشه . usb disk security هم دارم . انتی ویروس رو که غیر فعال میکنم فرقی نمیکنه .

تو رو به خدا کمک کنید . واسه کسی باید چیزی بریزم ببرم که واجبه . باید رو فلش هم باشه .

ادیت : چرا نصف اسم تاپیک عوض شد . "مشکل بسیار عجیب با فلش مموری ها"

در ضمن فلش خودم رو به نام usb flash drive میشناسه ولی بقیه رو با نام usb

mili_k
01-09-2011, 11:17
سلام . به یک مشکل خیلی عجیب برخوردم .
تو اینترنت هم که سرچ کردم چند نفری بیشتر این مشکل رو نداشتن و کسی هم راه حلی واسش نداشت . گفتم حالا اینجا بگم .

چند وقتیه که وقتی یک فلش جدید که سیستم برای بار اول میشناسدش به usb که میزنم و میخوام چیزی توی فلش کپی کنم خیلی سیستم قاط میزنه .
مثلا نوار کپی اصلا پر نمیشه و هنگ میکنه و فقط قسمتی از فایل رو میریزه تو فلش .
یا اینکه اصلا همون اول هر چی paste میکنم هیچ اتفاقی نمیفته و هیچی کپی نمیشه .
فلش رو هم که فرمت میکنم تمام فایلهاش ظاهرا پاک میشه و اون حجمی که نیمه کاره کپی شده هنوز هست .
در واقع اصلا نمیشه اونا رو پاک کرد . hidden هم نیست .
واسه فایلهای کوچیک هم بین کپی شدن سریع پیغام میده که drive قطع شده . انگار که فلش رو کندیم .

واسه فلش خودم درست کار میکنه که دو سه ساله دارمش ولی فلش جدیدا رو مشکل داره و حتی یه عکس هم نمیشه توشون ریخت .
انتی ویروس هم اپدیته و فکر نکنم ویروسی در کار باشه . usb disk security هم دارم . انتی ویروس رو که غیر فعال میکنم فرقی نمیکنه .

تو رو به خدا کمک کنید . واسه کسی باید چیزی بریزم ببرم که واجبه . باید رو فلش هم باشه .

ادیت : چرا نصف اسم تاپیک عوض شد . "مشکل بسیار عجیب با فلش مموری ها"

در ضمن فلش خودم رو به نام usb flash drive میشناسه ولی بقیه رو با نام usb

%100 مشکل از فِلَشه . با یه فِلَش با پدر و مادر تست کُن اینجوری نخواهد شد !

Gregar
01-09-2011, 11:22
%100 مشکل از فِلَشه . با یه فِلَش با پدر و مادر تست کُن اینجوری نخواهد شد !

بابا دارم میگم توی فلش هایی که تازگی ها میزنم همشون همینجورین . یه دونه فلش خاص که نیست .
نمیدونم چرا ویندوز فلش خودم رو به عنوان usb flash drive میشناسه ولی تمام فلشهایی که جدیدا میزنم رو به عنوان usb میشناسه .

اینم عکسش . فلش خودم M&N رو درست میشناسه ولی اون یکی رو نه . هر فلشی که میزنم همینطوره . البته اولش که میزنم مثل فلش معمولیه ولی بعد از کپی کردن چیزی و بعد از یکی دو دقیقه میگه فلشی وجود نداره و کنسل میشه و ایکونش اینوطری میشه و properties اش هم اینطوریه . میگه حجم نداره :18:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Naser2959
02-09-2011, 14:16
سلام فلش من حجمش 16گ ولی حجم رو 1.38مگ مینویسه 5 گیگ اطلاعات هم توش دارم چه کارکنم

behnam2012
02-09-2011, 14:38
با سلام خدمت دوستان عزیز
من میخوام ویندوز 7 نصب کنم ولی مشکلی برام ÷یش اومده ÷ارتیشن ها دیده نمیشه وقتی هم پزینه load رو میزنم با ارورر زیر مواجه میشم

load driver

No device drivers were found. Make sure that the installation contains the correct drivers , and thenclick OK.

البته تو ویندوز xp هر 4 ÷ارتیشن قابل مشاهده است فقط روی سون این خطا رو میده

دوستان خیلی ضروری هست لطفآ کمکم کنید

مادر برد هم asus هست

Farshid72
02-09-2011, 14:43
دوسته عزیز شما هادتو دوباره پاتریشن بندی کن.
دوسته من شما هم فلشت رو فرمت کن.

Gregar
02-09-2011, 16:44
کسی نمیدونه من چه کار کنم :41: