PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز بودن درب لپ تاپ

javad2656
25-08-2011, 11:10
باسلام.من لپ تاپ دل 5010 دارم.معمولا هر شب از ساعت 2 تا 7 برا دانلود روشنه و روزها هم خیلی ازش استفاده میکنم.برای همین دیگه در لپ تاپو نمی بندم(البته جایی که لپ تاپ هست خاک خیلی کم میاد).آیا باز بودن در لپ تاپ مشکلی برای لپ تاپ بوجود میاره؟؟؟
ممنون

bbsbsbs2012
25-08-2011, 14:52
باسلام.من لپ تاپ دل 5010 دارم.معمولا هر شب از ساعت 2 تا 7 برا دانلود روشنه و روزها هم خیلی ازش استفاده میکنم.برای همین دیگه در لپ تاپو نمی بندم(البته جایی که لپ تاپ هست خاک خیلی کم میاد).آیا باز بودن در لپ تاپ مشکلی برای لپ تاپ بوجود میاره؟؟؟
ممنون

نه مشکلی بوجود نمیاد

mehrdad8086
29-08-2011, 09:13
ممنون

روشن بودن لب تاب زمانی که LCD تصویر داره از عمر صفحه نمایش شما کم می کنه:41:(در واقع لامپهای اون)

بهتره زمانی که روشن هست با تعریف در power option کاری کنید که پس از بستن درب دستگاه خاموش یا Standbyیا... نشه و کماکان به کارش ادامه بده که در این حالت فقط LCD خاموش می شه.

ویا اگر بطور مستقیم کلیدی روی کیبرد دارید که صفحه نمایش رو خاموش کنه اینکار رو بهتره انجام بدین.

حتما" دقت کنید تهویه مناسبی با توجه به زمان روشن بودن طولانی دستگاه داشته باشید

موفق باشید