PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سونی - حول و حوش 1500

my_world
24-08-2011, 23:45
سلام
لطفا منو راهنمایی کنین برای خرید لپ تاپ حول و حوش 1500. خودم سونی رو میپسندم. نظر شما چیه؟
سرعت و حافظه بالا داشته باشه
و خیلی سنگین نباشه

my_world
25-08-2011, 23:04
تورو خدا کمک کنین. یعنی هیشکی نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Xilevens
26-08-2011, 10:19
خب سنگین نباشه عزیزم یعنی چقدر باشه؟
پردازنده ها که یا 720 هستن یا 2630 و تفاوتی در مدل های لپ تاپی به اون صورت نیست (ولی 2630 خیلی بهتره از 720)

شما موارد استفاده رو هم بنویس
اونوقت راحت تر میشه نظر داد

دوست عزیز الان نگاه کردم دیدم سونی سری F22 هم با این قیمت پیدا میشه اگه مشکل وزن و اندازه نداری خیلی عالیه

negary
27-08-2011, 14:53
سلام ، با توجه به چیزهایی که گفتید من این چند مدل رو پیشنهاد می کنم :
Dell inspiron 4010
Sony EB44EG/B/W
SAMSUNG SF411-A01

my_world
30-08-2011, 22:46
ممنون از کمکتون
راستش پروژم رو که تحویل بدم کارم بیشتر اینترنته و برنامه نویسی های نه چندان سنگین. اهل بازی نیستم. موزیک و فیلم و ebook . وزنش زیر 2 کیلو باشه بهتره .
ضمنا سوال دیگه م هم در مورد گارانتیه ؟
مرسی

---------- Post added at 11:46 PM ---------- Previous post was at 11:44 PM ----------

لطفا اگه سایت معتبری هم هست که قیمتا رو بگیرم راهنمایی کنین

Phoenix84
30-08-2011, 23:13
ممنون از کمکتون
راستش پروژم رو که تحویل بدم کارم بیشتر اینترنته و برنامه نویسی های نه چندان سنگین. اهل بازی نیستم. موزیک و فیلم و ebook . وزنش زیر 2 کیلو باشه بهتره .
ضمنا سوال دیگه م هم در مورد گارانتیه ؟
مرسی

سونی سری CA و CB میتونه برای شما مناسب باشه اولی 14 و دومی 15 اینچه.
سری SA و SB هم 13 اینچ هستن که میتونه براتون مناسب باشه.
گارانتی معروف سونی ایران رهجو هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

my_world
30-08-2011, 23:16
چیزی که یادم رفت و خیلی مهمه اینه که چشمامو کمتر اذیت کنه، چشمام ضعیفه و زود خسته میشه.
من میخوام هفته آینده از لپ تاپم بیام هاااا
کمک لطفن کمک

my_world
30-08-2011, 23:23
اگه میشه لطف کنین مدل دقیق رو بگین. نمیدونم چه مدلهایی خرابی کمتره و دوامش بیشتره و ...

Xilevens
31-08-2011, 00:07
اگه میشه لطف کنین مدل دقیق رو بگین. نمیدونم چه مدلهایی خرابی کمتره و دوامش بیشتره و ...
دوست عزیز چون چشمات زود خسته میشه و برنامه نویسی هم میکنی 13 اینچ نگیر همون طور که دوست عزیز گفت CA و CB هست که اندازه هاشونم متناسبه اون سری F حدود 3 کیلو وزن داره که فک کنم به درد شما نخوره
در مورد مدل دقیقشم موقع خرید میتونی از فروشنده بپرسی چون اگه از یه سری باشن همه سی پی یو و گرافیکشون یکی هست و جزئیات خیلی کمشون متفاوته
مثلا یکی بلو ری داره یکی نداره
یکی رمش 2 گیگ بالاتره
و هر کدوم یه جوری خلاصه
اینا همش در حالیه که نظرت رو برند سونی باشه

my_world
31-08-2011, 00:51
ممنون
من سونی رو میپسندم اما از برندهای دیگه چندان اطلاعی ندارم جز اینکه شنیدم مثلن hp خرابی زیاد داره و اینکه بین برندهای دیگه سونی قابل اعتماد تره. اگه جز سونی چیز دیگه ای رو پیشنهادمیکنین که کارایی سونی رو داره و دوامش رو بفرمایید

Phoenix84
31-08-2011, 01:13
ممنون
من سونی رو میپسندم اما از برندهای دیگه چندان اطلاعی ندارم جز اینکه شنیدم مثلن hp خرابی زیاد داره و اینکه بین برندهای دیگه سونی قابل اعتماد تره. اگه جز سونی چیز دیگه ای رو پیشنهادمیکنین که کارایی سونی رو داره و دوامش رو بفرمایید

lenovo بخصوص سری Think padبسیار با کیفیت و با دوام هستن.همین طور سری Latitude از Dell
و سری Elite book از HP

my_world
31-08-2011, 13:31
dell فکرمیکنم سرعتش چندان مناسب نباشه چه برای استفاده از سیستم چه استفاده از اینترنت. hp رو هم که گفتم جز خرابی چیزی ازش نشنیدم. از lenovo هم هیچی نشنیدم و نمیدونم، اگه مدلی رو سراغ دارین پیشنهاد بدین لطفن.
و اینکه کیفیت اینا با سونی قابل مقایسه س؟ و اینکه بالاخره کدوم رو پیشنهاد میدین؟

Xilevens
31-08-2011, 18:24
ممنون
ببینید دوست عزیز از نظر کیفیت که برندهای بهتری هم از سونی هستن
ولی خوب هیچکدوم کیفیت صفحه نمایش سونی رو ندارن
اگه نمیخواید بازی کیند بهترین انتخاب همین سونی هست

Phoenix84
31-08-2011, 21:44
dell فکرمیکنم سرعتش چندان مناسب نباشه چه برای استفاده از سیستم چه استفاده از اینترنت. hp رو هم که گفتم جز خرابی چیزی ازش نشنیدم. از lenovo هم هیچی نشنیدم و نمیدونم، اگه مدلی رو سراغ دارین پیشنهاد بدین لطفن.
و اینکه کیفیت اینا با سونی قابل مقایسه س؟ و اینکه بالاخره کدوم رو پیشنهاد میدین؟

در هر برندی هم جنس مرغوب هست هم نامرغوب.مقایسه برندها صحیح نیست.شما مدل ها رو باید با هم مقایسه کنید.مثلآ Dell Pricision با قیمت بالای 4 میلیون از سریsony F ضعیف تره؟!:18:
Dell,HP,Lenovo سه مقام اول تولیدکننده لپتاپ در جهان هستند.سری های Latitude ,Think pad,Elitebook
تاییدیه شرکت های بزرگی نظیر Autodesk,Adobe, برای سنگین ترین کاربردها را دارند.
متاسفانه بازار ایران و نحوه خرید ما خیلی بی منطق هست.اونی که داره هزینه کنه فقط سونی!اونی که نداره فقط دل.
حکایت آنتی ویروس هامونه یا Eset یا Kaspersky !!

Xilevens
01-09-2011, 01:22
در هر برندی هم جنس مرغوب هست هم نامرغوب.مقایسه برندها صحیح نیست.شما مدل ها رو باید با هم مقایسه کنید.مثلآ Dell Pricision با قیمت بالای 4 میلیون از سریsony F ضعیف تره؟!:18:
Dell,HP,Lenovo سه مقام اول تولیدکننده لپتاپ در جهان هستند.سری های Latitude ,Think pad,Elitebook
تاییدیه شرکت های بزرگی نظیر Autodesk,Adobe, برای سنگین ترین کاربردها را دارند.
متاسفانه بازار ایران و نحوه خرید ما خیلی بی منطق هست.اونی که داره هزینه کنه فقط سونی!اونی که نداره فقط دل.
حکایت آنتی ویروس هامونه یا Eset یا Kaspersky !!
دوست عزیز مواظب باشید با ابهام بقیه رو گمراه نکنید
این سه شرکت مقام اول فروش رو تو دنیا دارند

fariborz@shiraz
01-09-2011, 10:06
ممنون

سلام
شندیم ، می گن ، رو بزار کنار
hp آمار خرابیش بالاتر است اما نه به خاطر کیفیت بدش به خاطر آمار فروش بسیار بالاش
اگر 1000 سونی فروش بره و از طرفی 50000 اچ پی مسلما آمار خرابی اچ پی بالاتر می ره
ولی اچ پی سگ جونه شک نکن

fariborz@shiraz
01-09-2011, 10:26
بچه ها لبتاب داره میره سمت تری دایمیشن فکر کنم الان بخریم بعد پشیمان بشیم
اینو نگاه

Xilevens
01-09-2011, 12:04
سلام
شندیم ، می گن ، رو بزار کنار
hp آمار خرابیش بالاتر است اما نه به خاطر کیفیت بدش به خاطر آمار فروش بسیار بالاش
اگر 1000 سونی فروش بره و از طرفی 50000 اچ پی مسلما آمار خرابی اچ پی بالاتر می ره
ولی اچ پی سگ جونه شک نکن
دوست عزیز آمار درصدی هست وجبی که نیست که بگیم این 10 تا فروخته اون 20 تا