PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیاز به کمک فوری دارم ویندوزم بالا نمیاد

xmixx
23-08-2011, 12:58
سلام
من XP 32 داشتم و توو درایو F رفتم 64 نصب کنم ولی بعداز کپی فایلها وقتی خواست نصب شروع بشه دیگه ویندوز بالا نیومد و توو صفحه verifying DMI Pool Data مونده
با برنامه Paragon disk manager درایو F رو هاید کردم اما تغییری نکرد
فکر کردم مشکل از بون اینیه با سیدی Hiren's boot و با برنامه EditBINI رفتم boot.ini رو تغییر دادم و خط مربوط به XP X64 رو پاک کردم و پارتیشن XP 32 رو هم روو 1 که همون درایو C میشه گذاشتم ولی بازم نشد!
این DMI چیه؟ یه برنامه ی دیگه بود برای تنظیمات DMI ، سه تا سیستم نشون میده که یکیشون مشخصات نداره دوتا دیگه XP نوشتس ... ولی نمیدونستم چیه دست نزدم

من باید چی کار کنم؟ اگه کسی میتونه کمک کنه خیلی با کامپیوتر کار داشتم امروز، کارام عقب موندن

jax2
23-08-2011, 13:22
اگه با تغییر boot.ini هم بالا نیوموده پس mbr شما بهم ریخته
باید با cd هایی مثل hirens boot cd بالا بیاین و با استفاده از نرم افزار های قسمت mbr tools اونو برکردونید به درایو c

xmixx
23-08-2011, 13:38
اگه با تغییر boot.ini هم بالا نیوموده پس mbr شما بهم ریخته
باید با cd هایی مثل hirens boot cd بالا بیاین و با استفاده از نرم افزار های قسمت mbr tools اونو برکردونید به درایو c

hirens دارم برای mbr هم برنامه بود
حالا چطوزی باید برش گردونم؟ باید بسازم یا جابجاش کنم؟

تنظیم خاصی داره؟

jafarian
23-08-2011, 17:02
این وبلاگ پایین گفته برای ترمیم mbr چکارکنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

xmixx
23-08-2011, 18:44
رفتم توو قسمت تعميرش ولي اين دستور غلط بود فقط قسمت اولش درست بود و ام بي إرو عوض کرد ولي نشد،با سيدي هايرنس ور رفتم ولي بازم نشد،بالاخره ويندوزو عوض کردم حالا يکي بهم بگه درايوهامو که با برنامه paragon هايد کردم چطوري برگردونم،اگه اطلاعاتش پاک شه ديگه بدبخت ميشم

FAR_FA
23-08-2011, 20:27
چرا درايو ها رو هايد كرديد ؟ اصلا" ربطي به هايد كردن درايو ها نداشت .

براحتي ميتونيد با همون پاراگون درايو ها رو از حالت هايد خارج كنيد . اطلاعات درايو ها هم حذف نشده خيالتون راحت باشه
البته اين گفته من بر اساس اون چيزي هست كه شما توي پستهاي بالا گفتيد كه انجام داديد .

حالا اگه نتونستيد درايو ها رو برگردونيد احتمالا" MBR مخدوش شده كه اون هم با اكرونيس درست ميشه . ( داخل همون
هايرن بوت هستش از همون استفاده كنيد )

xmixx
24-08-2011, 10:16
الان درایوهام هاید شدن
سه تا درایوم logical بودن فکر کنم که وقتی روی یکی گزینه ی هایدو زدم هرسه هاید شدن
برنامه ی Paragon Disk Manager رو ویندوز xp نصب کردم اما وقتی میرم روی 57 گیگ "همون 3 تا درایو قبلیمه" نوشته Unallocated گزینه ی unhide شم کار نمیکنه و غیرفعاله
وقتی با بوت هم میرم گزینه ی آنهاید نیست فقط هاید هست که اونم غیرفعاله
الان درایو C رو فرمت کردم و دوباره ویندوز xp نصب کردم
اطلاعاتشون برام خیلی خیلی مهمه، کسی میتونه بگه چطوری برشون گردونم بدون هیچ کاستی ای؟

FAR_FA
24-08-2011, 11:27
همونطوري كه قبلا" گفتم MBR درايوها مخدوش شده و درايوها براي ويندوز قابل شناسايي نيست .

براي حل اين مشكل بريم سراغ هايرن بوت ، نميدونم توي هايرن بوت شما اكرونيس هست يا نه ولي من
بنا رو بر اين ميزارم كه باشه .

در منوي هايرن به گزينه Partition Tools بريد ، Acronis Disck Director رو انتخاب كنيد . پس از بالا آمدن اكرونيس ،
يك پنجره كوچك رو ميبينيد كه بايد گزينه Manual Mode رو انتخاب كنيد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا در پنجره اصلي از منوي Wizards گزينه Recover Partitions رو انتخاب كنيد و در پنجره اي كه باز ميشه روي
دكمه Next كليك كنيد و ....

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ابتدا اولين پارتيشن مخدوش شده رو ترميم ميكنه كه شما بايد كامپيوتر رو بعد از پايان كار Restart كنيد و بعد از بالا آمدن
مجدد هايرن ، دوباره به اكرونيس بريد و مراحل قبل رو براي تعمير پارتيشنهاي بعدي تكرار كنيد .

در انتها كامپيوتر رو با ويندوز بالا بياريد و موفق باشيد

xmixx
25-08-2011, 08:57
با نرم افزار Active Patition Recovery دوتا درایومو سالم برگردوندم یکیم که هرکاری کردم نشد
اما الان همون درایو که ریکاوری نمیشد با اینکه پاکش کردم و فرمتم کردم ویندوز نمیتونه نشونش بده و فرمتش کنه
با اکرونیسم فرمتش کردم و میشه اما نشون نمیده درایوشو توو مای کامپیوترم
تووی اکرونیس خطا داد که این درایو برای ویندوز شما قابل دیدن نیست!
هایدشم که نکردم!

xmixx
25-08-2011, 11:55
ویندوزو مجبور شدم دوباره نصب کنم خودش اومد دیگه حل شد مرسی از همه