PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در شبكه با Access Point

djmoslemok
31-07-2011, 12:04
سلام
دوستان من از هابي كه در داخل آن اينترنت شير ميباشد يك پورت اكسس پوينت گرفته ام و آن اكسپوينت به هابي متصل شده كه آن هاب به دو كامپيوتر شبكه ميباشد
مشكل من الان اين است كه آن دو كامپيوتر در آن واحد يكي از انها با هاب اولي و اينترنت ارتباط برقرار ميكند و جفت كامپيوتر ها به اينترنت وصل نميشوند مشكل كار از كجاست؟
لازم به ذكر است كه اكسس پوينت به صورت لن گرفته شده !

sinaxex
31-07-2011, 13:03
لطفت تپولوژی شبکه اتون رو دقیق تر توضیح بدید تا بشه راهنمایی کرد من اصلا متوجه نشدم دقیق مشکل اتون پی هست!
ببینید دوست عزیز اگر سوئیچ اتون منیج هست که میشه توش تعریف کرد روت دهی رو اما اگر unmannage هست که هر کلاینت ایی وصل بشه به پورت سوئیچ به شبکه وصل هست

kmn
31-07-2011, 14:51
سلام
من قبلا يه Home Group بين كامپيوتر روميزي و يك لپ تاپ در ويندوز 7 داشتم از وقتي كه مادربرد كامپيوتر روميزي ام رو عوض كردم هر پسوردي رو كه ميزنم اون يكي كامپيوتر قبول نمي كنه .
حتي ويندوزهاشون رو هم دوباره نصب كردم ولي اشكال پسورد هنوز هم هست كسي ميتونه كمك كنه ؟
با يكي Create مي كنم و با اون يكي كه Join ميشم و پسورد رو ميزنم قبول نمي كنه !!!

MasterGeek
31-07-2011, 19:02
از عملکرد کارت بیسیم مادربورد جدیدت مطمئنی؟
اون کارت به یه لپ تاپ دیگه جز لپ تاب خودت وصل میشه؟

sinaxex
01-08-2011, 18:59
سلام
من قبلا يه Home Group بين كامپيوتر روميزي و يك لپ تاپ در ويندوز 7 داشتم از وقتي كه مادربرد كامپيوتر روميزي ام رو عوض كردم هر پسوردي رو كه ميزنم اون يكي كامپيوتر قبول نمي كنه .
حتي ويندوزهاشون رو هم دوباره نصب كردم ولي اشكال پسورد هنوز هم هست كسي ميتونه كمك كنه ؟
با يكي Create مي كنم و با اون يكي كه Join ميشم و پسورد رو ميزنم قبول نمي كنه !!!
مطمئن بشوید که از حالت مک فیلتر استفاده نکرده باشید! چون با تعویض مادربرد و یا کارت شبکه مک کارت شبکه تغییر پیدا میکنه و دیگه پسورد رو هم درست بزنید باز هم نمیتونند وارد شبکه بشوید

kmn
01-08-2011, 20:16
مطمئن بشوید که از حالت مک فیلتر استفاده نکرده باشید! چون با تعویض مادربرد و یا کارت شبکه مک کارت شبکه تغییر پیدا میکنه و دیگه پسورد رو هم درست بزنید باز هم نمیتونند وارد شبکه بشوید
از کجا میتونم مطمئن بشم ؟ همه آیتم ها روی Automatic هست . من اصلا دست به چیزی نمی زنم قبلا هم همین طور بود.
IP Default Gateway روی 192.168.1.1
IP کامپیوتر رومیزی 192.168.1.2
IP لپتاپ 192.168.1.3
برام خیلی عجیبه !

kmn
01-08-2011, 20:24
از عملکرد کارت بیسیم مادربورد جدیدت مطمئنی؟
اون کارت به یه لپ تاپ دیگه جز لپ تاب خودت وصل میشه؟

کامپیوتر رومیزی ام رو با کابل به پورت 1 اکسس پونت متصل کردم و لپ تاپ هم توسط بی سیم به اکسس پوینت وصله . رو هر دوتاش هم اینترنت دارم .
اینم بگم لپ تاپ دوستم رو قرض کردم هم لپ تاپ خودم و هم لپ تاپ دوستم به راحتی Homegroup شدند.

sinaxex
01-08-2011, 20:33
کامپیوتر رومیزی ام رو با کابل به پورت 1 اکسس پونت متصل کردم و لپ تاپ هم توسط بی سیم به اکسس پوینت وصله . رو هر دوتاش هم اینترنت دارم .
اینم بگم لپ تاپ دوستم رو قرض کردم هم لپ تاپ خودم و هم لپ تاپ دوستم به راحتی Homegroup شدند.
اکسس پوینت رو ریست کنید و دوباره کانفیگ کنید اما خوب به هر حال نظر من این هست که شما یک جای کار دارید اشتباه میکنید حال ابتدا اکسس پوینت رو دوباره بالا بیارید تا معلوم بشه این مورد